OFERTA: Vineri - 19.10.2018.

OFERTA: Vineri - 19.10.2018.

Afişare listă

Fotbal

Fotbal

Tenis

Tenis

Handbal

Handbal

Hochei

Hochei

Baschet

Baschet

Rugby

Rugby

    Volei

    Volei

    Baseball

    Baseball

    Badminton

    Badminton

    Fotbal in sala

    Fotbal in sala

    Fotbal

    Fotbal

    România, România Liga 1

    România Liga 1
    Rezultat final1X21XX212 
    92619.10.18:00Voluntari - Concordia Chiajna 2.653.102.801.431.471.36+36
    92119.10.21:00CFR Cluj - CSM Iasi 1.424.358.351.072.861.21+36

    Anglia, Anglia Championship

    Anglia Championship
    Rezultat final1X21XX212 
    59819.10.21:45Sheffield Wed. - Middlesbrough 3.353.202.201.641.301.33+36

    Germania, Germania Bundesliga

    Germania Bundesliga
    Rezultat final1X21XX212 
    81119.10.21:30E.Frankfurt - F.Dusseldorf 1.753.904.501.212.091.26+36

    Germania, Germania 2. Bundesliga

    Germania 2. Bundesliga
    Rezultat final1X21XX212 
    43919.10.19:30Sandhausen - Ingolstadt 2.453.152.901.381.511.33+36
    45119.10.19:30D.Dresden - Aue 1.953.403.801.241.791.29+36

    Germania, Germania 3.Liga

    Germania 3.Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    43119.10.20:00CZ Jena - Aalen 2.103.303.401.281.671.30+30

    Germania, Germania Regionalliga North

    Germania Regionalliga North
    Rezultat final1X21XX212 
    117819.10.20:30Lubeck - Werder B. II 2.003.353.401.251.691.26+20

    Germania, Germania Regionalliga West

    Germania Regionalliga West
    Rezultat final1X21XX212 
    117619.10.20:30Viktoria K. - Lippstadt 08 1.325.007.401.042.981.12+20
    118919.10.20:30Rodinghausen - Wuppertaler 2.303.402.751.371.521.25+20
    119119.10.20:30M'gladbach II - Bonner SC 1.703.804.201.172.001.21+20

    Germania, Germania Regionalliga Bavaria

    Germania Regionalliga Bavaria
    Rezultat final1X21XX212 
    117919.10.20:00Furth II - Bayern Munich II 4.654.001.602.151.141.19+20
    118419.10.20:00Augsburg II - VfR Garching 2.003.403.301.261.671.25+20
    118619.10.20:00Buchbach - Bayreuth 2.453.402.551.421.461.25+20
    118219.10.20:30Memmingen - Illertissen 2.053.403.201.281.651.25+20

    Germania, Germania Regionalliga Southwest

    Germania Regionalliga Southwest
    Rezultat final1X21XX212 
    77119.10.20:00FSV Frankfurt - Hoffenheim II 2.703.502.301.521.391.24+20
    77419.10.20:30Pirmasens - Offenbacher K. 3.853.851.751.931.201.20+20

    Germania, Germania Regionalliga Northeast

    Germania Regionalliga Northeast
    Rezultat final1X21XX212 
    118019.10.20:00Vikt. Berlin - Erfurt 2.653.302.451.471.411.27+20

    Spania, Spania Primera Division

    Spania Primera Division
    Rezultat final1X21XX212 
    94219.10.22:00Celta Vigo - Alaves 1.953.504.001.251.871.31+36

    Spania, Spania Segunda Division

    Spania Segunda Division
    Rezultat final1X21XX212 
    206419.10.22:00Elche - Malaga CF 3.252.902.401.531.311.38+36

    Franța, Franta Ligue 1

    Franta Ligue 1
    Rezultat final1X21XX212 
    52319.10.21:45Lyon - Nimes 1.355.009.001.063.221.17+36

    Franța, Franta Ligue 2

    Franta Ligue 2
    Rezultat final1X21XX212 
    98019.10.21:00AC Ajaccio - Le Havre 2.752.902.751.411.411.38+36
    98219.10.21:00Clermont - Red Star FC 93 2.003.104.001.221.751.33+36
    98419.10.21:00Metz - Niort 1.503.807.101.082.481.24+36
    98519.10.21:00Nancy - Grenoble Foot 2.652.902.901.381.451.38+36
    98619.10.21:00Orleans - Valenciennes 2.103.203.551.271.681.32+36
    98719.10.21:00Paris - Chateauroux 1.803.304.701.161.941.30+36
    98819.10.21:00Troyes - Sochaux 2.003.104.001.221.751.33+36
    98919.10.21:00Auxerre - AS Beziers 1.903.204.301.191.831.32+36

    Franța, Franta National

    Franta National
    Rezultat final1X21XX212 
    93119.10.21:00Dunkerque - Jeanne d' Arc 2.302.903.201.281.521.34+28
    93219.10.21:00US Marignane - Cholet 2.403.002.901.331.471.31+28
    93319.10.21:00Pau FC - Boulogne 3.003.002.351.501.321.32+28
    93619.10.21:00Tours - Rodez Aveyron 2.352.903.051.301.491.33+28
    93819.10.21:00Le Mans UC 72 - Peronnas 1.753.304.501.141.901.26+28
    94019.10.21:00Villefranche Sur Saone - Us Quevilly Rouen 2.452.903.001.331.471.35+28
    94119.10.21:00Chambly - Lyon Duchere 2.752.902.601.411.371.34+29
    94319.10.21:00Sannois Saint-Gratien - Concarneau 2.603.002.701.391.421.32+28

    Italia, Italia Serie B

    Italia Serie B
    Rezultat final1X21XX212 
    90719.10.22:00Spezia - Pescara 2.203.003.601.271.641.37+36

    Argentina, Argentina Primera B Nacional

    Argentina Primera B Nacional
    Rezultat final1X21XX212 
    45819.10.21:30Club Almagro - Ferro Carril 2.202.853.351.241.541.33+30
    48019.10.21:30Arsenal Sarandi - Dep.Moron 2.052.903.701.201.631.32+30

    Austria, Austria Erste Liga

    Austria Erste Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    54019.10.20:10A.Lustenau - Austria V. II 1.603.955.151.142.241.22+30
    54119.10.20:10WSG Wattens - FC Juniors OÖ 1.474.306.001.102.501.18+30
    54219.10.20:10Blau Weiss Linz - Horn 1.554.155.151.132.301.19+30
    54619.10.20:10W.Neustadt - Liefering 2.703.352.451.501.421.28+30
    55219.10.20:10Lafnitz - Ried 3.803.551.901.841.241.27+30
    55319.10.20:10A.Klagenfurt - Amstetten 2.303.352.951.361.571.29+30

    Belgia, Belgia Tweede Klasse

    Belgia Tweede Klasse
    Rezultat final1X21XX212 
    205419.10.21:30Westerlo - Oud Heverlee 1.953.403.651.241.761.27+28

    Belgia, Belgia First Division A

    Belgia First Division A
    Rezultat final1X21XX212 
    49219.10.21:30Club Brugge - Waasland 1.206.7511.01.024.181.08+36

    Letonia, Letonia Virsliga

    Letonia Virsliga
    Rezultat final1X21XX212 
    235619.10.19:00Rigas Skola - FK Valmiera 1.108.0013.0 4.951.01+4

    Olanda, Olanda Eerste Divisie

    Olanda Eerste Divisie
    Rezultat final1X21XX212 
    187119.10.21:00Telstar - Nijmegen 3.303.652.001.731.291.25+27
    187219.10.21:00Maastricht - Jong PSV 2.153.603.001.351.641.25+28
    187319.10.21:00FC Oss - Den Bosch 2.203.502.951.351.601.26+28
    187419.10.21:00Cambuur - Helmond 1.684.054.351.192.101.21+28
    187519.10.21:00Jong Ajax - Waalwijk 1.404.906.401.092.781.15+28
    187619.10.21:00FC Eindhoven - Volendam 2.103.553.201.321.681.27+28
    187719.10.21:00Almere City - Go Ahead Eagles 2.203.602.901.371.611.25+28
    187819.10.21:00Dordrecht - Jong AZ 2.003.753.251.301.741.24+28
    187919.10.21:00Roda K. - Sparta Rotterdam 2.953.552.201.611.361.26+28

    Polonia, Polonia Ekstraklasa

    Polonia Ekstraklasa
    Rezultat final1X21XX212 
    71819.10.19:00Piast G. - Lechia G. 2.353.253.001.361.561.32+36
    72419.10.21:30Jagiellonia B. - Pogon Sz. 2.203.203.301.301.621.32+36

    Polonia, Polonia I Liga

    Polonia I Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    191119.10.19:00Garbarnia K. - Nieciecza 3.203.102.201.571.291.30+26
    190819.10.20:10Sandecja Nowy Sacz - Wigry S. 1.953.253.701.221.731.28+26
    191419.10.21:45Stal Mielec - Katowice 2.053.203.451.251.661.29+26

    Portugalia, Portugalia Taca de Portugal

    Portugalia Taca de Portugal
    Rezultat final1X21XX212 
    250319.10.22:15Vila Real - Porto 35.012.51.039.21  +4

    Elveția, Elvetia Challenge League

    Elvetia Challenge League
    Rezultat final1X21XX212 
    42619.10.21:00Winterthur - Vaduz 2.403.402.651.411.491.26+30

    Turcia, Turcia Super Lig

    Turcia Super Lig
    Rezultat final1X21XX212 
    76219.10.20:30Galatasaray - Bursa 1.424.507.501.082.811.19+36

    Turcia, Turcia 1.Lig

    Turcia 1.Lig
    Rezultat final1X21XX212 
    67319.10.19:00Denizli - Afjet Afyonspor 2.203.303.001.321.571.27+26

    Irlanda de Nord, Irlanda de Nord Premiership

    Irlanda de Nord Premiership
    Rezultat final1X21XX212 
    60019.10.22:00Newry City Afc - Institute 2.453.252.701.401.471.28+28

    Belarus, Belarus Vysshaya League

    Belarus Vysshaya League
    Rezultat final1X21XX212 
    48119.10.19:00Vitebsk - Dnepr Mogilev 1.205.2513.0 3.741.10+29

    Bulgaria, Bulgaria FPL

    Bulgaria FPL
    Rezultat final1X21XX212 
    92719.10.20:00FC Vereya - OFC Botev Vratsa 3.503.202.001.671.231.27+30

    Croația, Croatia 1.HNL

    Croatia 1.HNL
    Rezultat final1X21XX212 
    57719.10.19:00Inter Zapresic - HNK Rijeka 4.603.801.652.081.151.21+30

    Cehia, Cehia 1.Liga

    Cehia 1.Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    54719.10.19:00Bohemians 1905 - Plzen 4.503.451.801.951.181.29+36

    Cehia, Cehia FNL

    Cehia FNL
    Rezultat final1X21XX212 
    80219.10.19:00SC Znojmo - Pardubice 2.553.052.651.391.421.30+19
    80419.10.19:00Usti Nad L. - Mas Taborsko 1.653.604.551.132.011.21+19
    80819.10.19:00C.Budejovice - Hradec Kralove 2.203.103.101.291.551.29+19

    Danemarca, Danemarca Superligaen

    Danemarca Superligaen
    Rezultat final1X21XX212 
    64419.10.20:00Esbjerg - Hobro 1.903.503.901.231.841.28+36

    Irlanda, Irlanda First Division Playoff

    Irlanda First Division Playoff
    Rezultat final1X21XX212 
    69619.10.21:45Finn Harps - Drogheda 1.903.403.801.221.791.27+36

    Japonia, Japonia J-League

    Japonia J-League
    Rezultat final1X21XX212 
    50519.10.13:30Kashiwa - Nagoya 1.953.703.451.281.791.25+35

    Japonia, Japonia J-League 2

    Japonia J-League 2
    Rezultat final1X21XX212 
    70319.10.13:00Kanazawa - Ehime 2.003.303.751.251.761.30+30

    Rusia, Rusia Premier League

    Rusia Premier League
    Rezultat final1X21XX212 
    66719.10.18:00Anzhi M. - CSKA Moscova 8.304.101.422.741.051.21+36
    66819.10.20:30Lokomotiv M. - FK Rostov 2.252.953.501.281.601.37+36

    Serbia, Serbia Super Liga

    Serbia Super Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    68919.10.18:30Cukaricki - Vojvodina 1.753.504.351.171.941.25+28

    Suedia, Suedia Superettan

    Suedia Superettan
    Rezultat final1X21XX212 
    48619.10.20:00Norrby - Orgryte 2.803.402.351.541.391.28+31

    Ucraina, Ucraina Premier League

    Ucraina Premier League
    Rezultat final1X21XX212 
    48219.10.19:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernigov 1.0511.032.0 8.191.02+36

    Țara Galilor, Tara Galilor Premier League

    Tara Galilor Premier League
    Rezultat final1X21XX212 
    252319.10.21:45Barry Town - Llanelli AFC 1.454.305.901.082.491.16+30
    252419.10.21:45Caernarfon Town - Newtown 2.253.302.901.341.541.27+30

    Tenis

    Tenis

    , ATP Stockholm

    ATP Stockholm
    Rezultat final12 
    217319.10.14:30H.Chung - F.Fognini 1.722.10    +6

    , Challenger Ismaning

    Challenger Ismaning
    Rezultat final12 
    215319.10.15:50G.Sakharov - J.Jahn 1.652.10     
    215519.10.19:30D.Masur - J.Haerteis 1.352.90     

    , ATP Antwerp

    ATP Antwerp
    Rezultat final12 
    227019.10.15:00G.Simon - D.Schwartzman 1.622.25    +6
    100519.10.16:20R.Gasquet - J.L.Struff 1.622.25    +6

    , ATP Antwerp Dublu

    ATP Antwerp Dublu
    Rezultat final12 
    226719.10.13:00Demolin/gonzale - Granollers G / Granollers M 1.572.25    +6

    , ATP Stockholm Dublu

    ATP Stockholm Dublu
    Rezultat final12 
    210919.10.13:00Ebden M/lindste - Daniell/koolhof 2.071.67    +6

    , WTA-Luxembourg

    WTA-Luxembourg
    Rezultat final12 
    218219.10.19:15B.Bencic - D.Yastremska 2.001.80    +6

    , ATP Moscova Dublu

    ATP Moscova Dublu
    Rezultat final12 
    100619.10.13:00Mies A/podlipni - A.Kraj/R.Raje 2.401.50    +6

    , ATP Moscova

    ATP Moscova
    Rezultat final12 
    100419.10.14:20A.Mannarino - E.Gerasimov 1.752.05    +6
    211119.10.15:40F.Krajinovic - A.Seppi 1.702.15    +6
    217219.10.18:30R.Berankis - D.Medvedev 5.001.17    +6
    210819.10.19:50M.Basic - K.Khachanov 6.251.12    +6

    , WTA Moscova

    WTA Moscova
    Rezultat final12 
    211019.10.15:00O.Jabeur - A.Sevastova 2.201.65    +6
    229519.10.16:15Kasatkina D. - J.Konta 1.802.00    +6

    , WTALuxembourg Dublu

    WTALuxembourg Dublu
    Rezultat final12 
    226619.10.14:00Minnen/van Uytv - Flipkens K / Larsson J 3.601.25    +6

    , WTA Moscova Dublu

    WTA Moscova Dublu
    Rezultat final12 
    205119.10.12:00Panova/siegemun - Jurak D/olaru R 2.201.65    +6

    , ITF (F) Sevilla

    ITF (F) Sevilla
    Rezultat final12 
    100919.10.12:00D.Mishina - J.Suvrijn 1.951.75     
    211919.10.12:00Lazaro Garcia, Andrea - N.Parrizas Diaz 1.522.35     
    212019.10.12:00B.Eraydin - P.Ormaechea 2.351.52     
    221019.10.12:00A.Gamiz - A.Bondar 2.701.40     

    , ITF (F) Santa Margherita

    ITF (F) Santa Margherita
    Rezultat final12 
    215119.10.13:00Alves C. - Zarycka A. 3.801.22     
    215219.10.13:00Ma S. - Sabino L. 4.401.17     
    215419.10.13:00D.Kovinic - Wagner, Stephanie 1.622.15     
    221919.10.13:00S.Samir - A.Grymalska 4.301.18     
    222019.10.13:00S.Sorribes T. - L.Matviyenko 1.105.80     
    222119.10.13:00Scholl C. - A.Anshba 2.701.40     
    222219.10.13:00L.Boskovic - Y.In-A. 2.801.38     

    Canada, Challenger Calgary

    Challenger Calgary
    Rezultat final12 
    168319.10.21:00F.Peliwo - Gojo, Borna 1.851.85     
    168019.10.23:50J.Thompson - E.Couacaud 1.622.15     

    Handbal

    Handbal

    Danemarca, Danemarca Damehandbold (F)

    Danemarca Damehandbold (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    223719.10.19:30F/Silkeborg V.Kfum - F/Randers 1.758.002.651.441.99 +8

    Danemarca, Danemarca Handboldligaen (M)

    Danemarca Handboldligaen (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    172119.10.19:00Nordsjaelland - TMS Ringsted 1.3010.05.101.153.38 +8
    172319.10.20:30Lemvig - Bjerringbro 9.5015.01.125.821.04 +5

    Danemarca, Danemarca Divizia 1 (M)

    Danemarca Divizia 1 (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    223419.10.20:30Skive FH - FHK Elite 2.7010.01.602.131.38 +8
    222819.10.21:30Hc Odense Herrer - Hei Skaering 1.5010.03.051.302.34 +8

    , Super Globe

    Super Globe
    Rezultat final1X21XX212 
    239719.10.13:00Sydney U. - Al Najma 11.017.01.056.68  +5
    239619.10.15:00As Hammamet - Taubate 3.309.001.452.411.25 +5
    239519.10.17:00AL Sadd (Qat) - Montpellier H. 9.0014.01.085.48  +5
    239419.10.19:00Barcelona - Fuchse Berlin 1.2012.05.501.093.77 +5

    , Liga SEHA (M)

    Liga SEHA (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    236919.10.21:00Nasice Nexe - CSA Steaua 1.1313.06.501.044.33 +4

    , Liga Campionilor (F)

    Liga Campionilor (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    183819.10.19:45F/Larvik - F/HC Odense 4.6010.01.323.151.17 +13

    , Calificari Cupa EHF (F)

    Calificari Cupa EHF (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    237819.10.20:00F/MKS Zaglebie Lubin - F/Herning Ikast 3.5011.01.372.661.22 +8

    Austria, Austria HLA (M)

    Austria HLA (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    140019.10.20:00Bregenz- SC Ferlach 1.1215.07.301.044.91 +5
    140119.10.20:00Vest Viena - Linz Ag 1.1513.06.201.064.20 +8
    140219.10.20:00Handball Tirol - HC Grazhoppers 1.808.502.401.491.87 +7
    140319.10.20:00Leoben - Alpla Hard 5.5013.01.203.861.10 +8
    172219.10.20:00UHK Krems - Fivers WAT 1.658.502.701.382.05 +8

    Franța, Franta D1 (F)

    Franta D1 (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    218319.10.21:30F/ogc Nice Cote D'azur - F/bourg De Peage 1.1015.08.301.025.34 +8

    Germania, Germania Bundesliga 2 (M)

    Germania Bundesliga 2 (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    219619.10.20:30Nordhorn - HC Elbflorenz Dresden 1.1016.08.501.035.55 +8
    219819.10.20:30Dormagen - Eintracht Hagen 1.6510.02.551.422.03 +8
    218519.10.21:00Hc Rhein Vikings - Ferndorf 2.509.001.721.961.44 +7

    Ungaria, Ungaria NB I (M)

    Ungaria NB I (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    111319.10.19:00Gyongyosi FKK - Eger Sbs 1.1712.05.801.073.91 +8
    111619.10.19:00Cegledi Kkse - Cyeb Budakalasz 2.359.001.751.861.47 +7

    Polonia, Polonia Superliga (M)

    Polonia Superliga (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    140419.10.17:00Zaglebie - MKS Piotrkow Tryb. 1.459.003.501.252.52 +8

    Spania, Spania Asobal (M)

    Spania Asobal (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    185019.10.21:30Huesca - Ademar Leon 2.258.002.001.761.60 +7

    Spania, Spania Division De Honor (F)

    Spania Division De Honor (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    119319.10.22:00F/Valencia - F/Granollers 3.7010.01.372.701.20 +8

    Suedia, Suedia Elitserien (F)

    Suedia Elitserien (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    229319.10.20:00F/Onnereds HK - F/Skovde 1.2510.05.001.113.33 +8

    Suedia, Suedia Allsvenskan (M)

    Suedia Allsvenskan (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    112219.10.20:00Aranas - Rimbo HK 1.659.002.551.391.99  

    Suedia, Suedia Elitserien (M)

    Suedia Elitserien (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    226819.10.20:00Guif - Karlskrona HIF 1.1215.08.501.045.43 +8
    228919.10.20:00IFK Kristianstad - IFK Skovde 1.2212.05.501.113.77 +8
    229019.10.20:00Hammarby HB - Lugi HF 3.008.501.602.221.35 +8
    229219.10.20:00Alingsaas - HK Malmo 1.728.502.601.431.99 +8

    Hochei

    Hochei

    Austria, Austria EHL

    Austria EHL
    Rezultat final1X21XX212 
    137019.10.19:45Medvescak - Linz 2.554.402.151.611.441.17+8
    136619.10.20:15Innsbruck - Villach 2.004.552.751.391.711.16+8
    136719.10.20:15Vienna C. - RB Salzburg 1.954.402.901.351.751.17+8
    136819.10.20:15Klagenfurt - Graz 1.655.003.701.242.131.14+8

    Anglia, Anglia Elite League

    Anglia Elite League
    Rezultat final1X21XX212 
    123419.10.21:30Braehaead - Nottingham 3.104.901.751.901.291.12+2
    123519.10.21:30Milton Keynes - Belfast 3.905.301.552.251.201.11+2

    Cehia, Cehia Extraliga

    Cehia Extraliga
    Rezultat final1X21XX212 
    102719.10.18:00Trinec - Plzen 2.204.002.651.421.591.20+8
    102819.10.18:30Karlovy Vary - Chomutov 2.204.002.701.421.611.21+8
    102919.10.18:30Zlin - M.Boleslav 2.104.002.851.381.661.21+8
    102519.10.19:00Mountfield - Vitkovice 1.954.003.151.311.761.20+8
    103019.10.19:00Kometa Brno - Liberec 2.004.103.001.341.731.20+8
    103119.10.19:00Olomouc - Pardubice 1.804.103.501.251.891.19+8

    Danemarca, Danemarca Superisligaen

    Danemarca Superisligaen
    Rezultat final1X21XX212 
    198119.10.20:30Frederikshavn - Hvidovre 1.355.706.351.093.001.11+8
    198219.10.20:30Sonderjyske HC - Rungsted 1.904.602.951.341.801.16+8
    198319.10.20:30Aalborg P. - Rodovre 1.505.304.501.172.431.12+8
    198419.10.20:30Odense B. - Esbjerg 2.754.402.051.691.401.17+8
    198519.10.21:00Herlev - Herning 2.754.252.101.671.411.19+8

    Elveția, Elvetia NLB

    Elvetia NLB
    Rezultat final1X21XX212 
    200619.10.20:45Olten - Zug Academy 1.355.805.401.102.801.08+2
    200719.10.20:45Visp - Thurgau 1.555.104.001.192.241.12+2
    200919.10.20:45Chaux de F. - Ehc Winterthur 1.355.905.301.102.791.08+2
    201019.10.21:00HC Ajoie - Kloten 1.804.603.001.291.821.12+2
    201119.10.21:00HC Biasca - Langenthal 6.806.401.253.301.051.06+2

    Elveția, Elvetia NLA

    Elvetia NLA
    Rezultat final1X21XX212 
    145619.10.20:45Bern - ZSC Lions 2.004.302.901.371.731.18+8
    145819.10.20:45Lausanne - Fribourg 2.154.502.601.451.651.18+8
    146719.10.20:45Biel - Lugano 1.754.503.501.261.971.17+8
    147419.10.20:45EV Zug - Langnau 1.904.303.101.321.801.18+8
    147619.10.20:45Ambri Piotta - Rapperswil 1.654.753.901.222.141.16+8
    147819.10.20:45Servette - Davos 1.804.603.301.291.921.16+8

    Franța, Franta Liga Magnus

    Franta Liga Magnus
    Rezultat final1X21XX212 
    197419.10.21:00Strasbourg - Rouen 5.706.001.352.921.101.09+2
    197519.10.21:00Grenoble - Lyon HC 1.505.204.501.162.411.12+2
    197819.10.21:00Nice Hc - Anglet Hormadi Elite 1.604.903.751.212.121.12+2
    197919.10.21:00Amiens - Chamonix-morzine Hc 1.505.204.351.162.371.12+2
    198019.10.21:00Scorpions De Mulhouse - Angers 3.204.801.801.921.311.15+2
    197719.10.21:15Bordeaux G. - Gap 2.004.802.601.411.691.13+2

    Germania, Germania DEL

    Germania DEL
    Rezultat final1X21XX212 
    186119.10.20:30Augsburg - Krefeld 2.004.302.901.371.731.18+8
    186219.10.20:30Iserlohn - Nurnberg 2.404.252.351.531.511.19+7
    186319.10.20:30Bremerhaven - Straubing 2.154.302.601.431.621.18+8
    186419.10.20:30Eisbaren - Wolfsburg 1.754.503.551.261.981.17+8
    186519.10.20:30Mannheim - Ingolstadt 1.854.403.251.301.871.18+8
    186619.10.20:30Dusseldorf - Koln 2.204.202.601.441.611.19+8

    Germania, Germania DEL 2

    Germania DEL 2
    Rezultat final1X21XX212 
    198819.10.20:30Wolfe Freiburg - Dresdner 2.204.602.351.491.561.14+2
    198919.10.20:30Bad Nauheim - Heilbronner 1.955.002.551.401.691.10+2
    199019.10.20:30Kassel - Kaufbeuren 1.805.352.801.351.841.10+2
    199119.10.21:00SC Deggendorf Fire - Tolzer Lowen 2.154.952.301.501.571.11+2
    199219.10.21:00Bietigheim - Lowen 1.855.252.751.371.801.11+2
    199319.10.21:00Ehc Bayreuth - Crimmitschau 2.504.802.051.641.441.13+2
    199419.10.21:00Ravensburg - Lausitzer 1.575.753.501.232.181.08+2

    Rusia, Rusia KHL

    Rusia KHL
    Rezultat final1X21XX212 
    138719.10.19:00Cherepovec - Avt.Yekaterinburg 5.404.801.502.541.141.17+9
    138219.10.19:30HC Sochi - Cska M. 5.204.401.552.381.151.19+9

    Rusia, Rusia MHL

    Rusia MHL
    Rezultat final1X21XX212 
    196119.10.13:00Sputnik Almetievsk - Mamonty Yugry 5.005.701.402.661.121.09+2
    193419.10.14:30Sibirskie S. - Stalnie Lisy 2.304.202.401.491.531.17+2
    194619.10.14:30Kuzn.Medvedi - Sarmaty Orenburg 2.454.402.151.571.441.15+2
    196019.10.16:00Snezhnye B. - Avto Yeka.(Mhl) 3.904.701.602.131.191.13+2
    196219.10.17:00Irbis Kazan - Omskie Y. 2.304.302.351.501.521.16+2
    193719.10.17:30Togliatti - Belyie Medvedi 2.254.352.401.481.551.16+2
    194319.10.18:00Reaktor Nizhne. - Tyumenskiy L. 1.455.504.501.152.481.10+2

    Rusia, Rusia VHL

    Rusia VHL
    Rezultat final1X21XX212 
    144419.10.14:00Ermak - Molot Perm 2.153.952.701.391.601.20+4
    144619.10.17:00T.Neftekamsk - Lada Togliatti 2.353.852.451.461.501.20+4
    145019.10.18:30Neftyanik A. - Csk Vvs Samara 1.355.605.601.092.801.09+4
    145519.10.19:00SKA Karelia - Torpedo Ust-Kamenogorsk 1.604.504.201.182.171.16+4
    200519.10.19:30Din.st Petersburg - Saryarka 1.504.604.701.132.321.14+4

    Slovacia, Slovacia Extraliga

    Slovacia Extraliga
    Rezultat final1X21XX212 
    144919.10.18:30Kosice - Detva 1.257.007.001.063.501.06+8
    144719.10.19:00Nitra - Nove Zamky 1.724.653.451.261.981.15+8
    145219.10.19:00Zvolen - L.Mikulas 1.257.406.851.073.561.06+8
    145319.10.19:00Trencin - B.Bystrica 2.254.202.501.471.571.18+8

    Suedia, Suedia Allsvenskan

    Suedia Allsvenskan
    Rezultat final1X21XX212 
    122619.10.20:00Karlskoga - Almtuna 2.054.152.801.371.671.18+2
    122819.10.20:00Vita H. - Oskarshamn 2.654.102.151.611.411.19+2
    122919.10.20:00Modo - IK Pantern 1.554.904.201.182.261.13+2
    123019.10.20:00Vasteras - Sodertalje 2.254.102.501.451.551.18+2
    123219.10.20:00Bjorkloven - Vastervik 1.954.103.001.321.731.18+2
    123319.10.20:00Leksands - Karlskrona 1.954.103.001.321.731.18+2

    Suedia, Suedia Ettan Sodra

    Suedia Ettan Sodra
    Rezultat final1X21XX212 
    125419.10.20:00Helsingborgs HC - Tyringe SoS 2.254.302.301.481.501.14+2
    125719.10.20:00Hc Dalen - Kristianstads IK 3.154.601.751.871.271.12+2
    125919.10.20:00Vimmerby HC - Nybro IF 1.604.603.751.192.071.12+2

    Suedia, Suedia Ettan Ostra

    Suedia Ettan Ostra
    Rezultat final1X21XX212 
    123719.10.20:00Hammarby If - Segeltorps If 3.505.101.602.081.221.10+2
    123819.10.20:00Visby-Roma HK - Traangsund 1.187.308.401.023.911.03+2

    Suedia, Suedia Ettan Vastra

    Suedia Ettan Vastra
    Rezultat final1X21XX212 
    123119.10.20:00Forshaga If - Skovde IK 3.004.601.801.821.291.12+2

    Finlanda, Finlanda SM Liiga

    Finlanda SM Liiga
    Rezultat final1X21XX212 
    105419.10.18:30Kalpa - Karpat 3.654.151.751.941.231.18+8
    105519.10.18:30Ilves - Tappara 2.604.102.201.591.431.19+8
    105619.10.18:30Jyvaskyla - KooKoo K. 1.654.703.851.222.121.16+8
    105719.10.18:30Vaasan - Saipa 2.504.152.251.561.461.18+8
    105819.10.18:30Hameenlinna - Jukurit 1.654.354.001.202.081.17+8
    154219.10.18:30Assat Pori - HIFK Helsinki 3.204.101.901.801.301.19+8
    156819.10.18:30Lahti - TPS Turku 2.503.802.401.511.471.22+8

    Finlanda, Finlanda Mestis

    Finlanda Mestis
    Rezultat final1X21XX212 
    227719.10.18:30TuTo - Jokipojat Joensuu 2.304.202.401.491.531.17+2
    227819.10.18:30RoKi - Leki 2.354.402.301.531.511.16+2
    227919.10.18:30Kettera - Koo-Vee 1.555.004.151.182.271.13+2
    228019.10.18:30Hermes - Sapko 2.004.602.701.391.701.15+2

    Polonia, Polonia Ekstraliga

    Polonia Ekstraliga
    Rezultat final1X21XX212 
    196319.10.19:00Oswiecim - Jastrzebie 2.704.402.001.671.371.15+2
    196419.10.19:00Tychy - TKH Nesta Torun 1.405.305.001.112.571.09+2
    196519.10.19:00Polonia Bytom - Podhale 4.104.801.552.211.171.12+2
    198619.10.19:30Orlik Opole - Cracovia K. 3.504.601.671.991.231.13+2
    198719.10.19:30KS Stoczniowiec Gdansk - Katowice 3.404.601.721.961.251.14+2

    Baschet

    Baschet

    Polonia, Polonia PLK (M)

    Polonia PLK (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    259919.10.19:30Ostrow Wielkopolski - Miasto S.Krosno 1.0320.011.0 7.10 +3
    259619.10.20:00Start Lublin - Dabrowa 2.5015.01.552.141.40 +3

    Spania, Spania LEB Oro (M)

    Spania LEB Oro (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    238319.10.21:00Bilbao - Penas H. 1.1518.05.401.084.15 +3
    238019.10.21:30Real Betis Energía Plus - Araberri Basket 1.2017.04.601.123.62 +3
    237919.10.22:00Caceres Club Baloncesto - Caprabo Lleida 2.2513.01.701.921.50 +3
    238119.10.22:00Palencia - Amics Castello 1.3016.03.601.202.94 +3
    238419.10.22:30Melilla - Barcelona B 1.1518.05.401.084.15 +3

    , Liga ABA (M)

    Liga ABA (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    153119.10.18:00Mega Bemax - Petrol Olimpija 1.4016.03.251.292.70 +8

    , Euroliga (M)

    Euroliga (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    109919.10.20:00Bc Khimki Moscou - Anadolu Efes Istanbul 1.5015.02.901.362.43 +9
    110019.10.20:45Zalgiris Kaunas - Fenerbahce U. 2.6014.01.602.191.44 +9
    110119.10.21:00Olympiacos Piraeus - AJ Milano 1.3516.03.701.243.01 +9
    110219.10.22:00Real Madrid - Baskonia Vitoria 1.3216.03.851.223.10 +9

    Belgia, Belgia BLB (M)

    Belgia BLB (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    107719.10.21:30Limburg - Liege 1.2517.04.001.163.24 +6
    108019.10.21:30Charleroi - Aalstar 1.5015.02.651.362.25 +6
    109219.10.21:30Brussels B. - Mons-Hainaut 2.2513.01.701.921.50 +6

    Finlanda, Finlanda Korisliiga (M)

    Finlanda Korisliiga (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    239819.10.18:30Lapuan - Ktp 2.8016.01.452.381.33 +3

    Franța, Franţa Pro A (M)

    Franţa Pro A (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    151519.10.21:00Le Portel - Fos Ouest 1.2018.05.101.123.97 +8
    150519.10.21:30Paris L. - Strasbourg 2.0013.02.001.731.73 +7
    150719.10.21:30Antibes - Chalon 2.5515.01.602.181.45 +8

    Franța, Franta Pro B (M)

    Franta Pro B (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    238519.10.21:00Gries/oberhoffen Gc - Lille M. 2.2513.01.701.921.50 +3
    238619.10.21:00Evreux - Nantes 1.5515.02.501.402.14 +3
    238719.10.21:00Ja Vichy-clermont - Paris Basketball 1.8013.02.101.581.81 +3
    238819.10.21:00Roanne - Poitiers B. 1.1518.05.401.084.15 +3
    239019.10.21:00Caen Basket Calvados - Nancy 2.2513.01.701.921.50 +3
    239119.10.21:00C Chartres Basket - Saint-chamond 1.8013.02.101.581.81 +3
    238919.10.21:30Rouen - Denain 1.6514.02.301.481.98 +3

    Germania, Germania BBL (M)

    Germania BBL (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    120519.10.21:30S.Oliver Baskets - LTi Giessen 46ers 1.4515.03.051.322.53 +8

    Filipine, Filipine PBA

    Filipine PBA
    Rezultat final1X21XX212 
    235919.10.14:00Meralco - Purefoods Star 2.8016.01.452.381.33 +3

    Coreea de Sud, Coreea de Sud - Liga

    Coreea de Sud - Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    239219.10.13:30Dongbu - Anyang 2.0513.01.851.771.62 +3
    239319.10.13:30Mobis P. - Seoul Thunders 1.1518.05.401.084.15 +3

    Suedia, Suedia Basketligaen (M)

    Suedia Basketligaen (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    211219.10.20:04Uppsala - Wetterbygden Stars 1.7013.02.251.501.92 +6
    212119.10.20:04Nassjo - Umea 1.5515.02.501.402.14 +6

    Anglia, Anglia BBL (M)

    Anglia BBL (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    107619.10.21:30Worcester W. - Manchester G. 1.2017.04.601.123.62 +3
    107819.10.21:30Bristol F. - Plymouth R. 1.3516.03.301.242.74 +3
    109419.10.21:30Newcastle E. - Surrey H. 1.1018.06.801.044.94 +3
    110319.10.21:30Sheffield S. - Glasgow R. 1.5015.02.651.362.25 +3

    Rugby

    Rugby

    , Champions Cup

    Champions Cup
    Rezultat final1X21XX212 
    124119.10.21:45Leicester T. - Scarlets 1.5520.02.501.442.22  

    Volei

    Volei

    , Campionatul Mondial (F)

    Campionatul Mondial (F)
    Rezultat final12 
    128119.10.13:20F/Japonia - F/sua 3.651.27     

    Polonia, Polonia Liga Siatkowki (M)

    Polonia Liga Siatkowki (M)
    Rezultat final12 
    112319.10.19:00Kedzierzyn Kozle - Bydgoszcz 1.067.30     

    Baseball

    Baseball

    Japonia, Japonia NPB - Play off

    Japonia NPB - Play off
    Rezultat final12 
    201919.10.12:00Hiroshima T. - Yomiuri 1.552.45     
    202119.10.12:00Saitama - Fukuoka 1.802.00     

    Coreea de Sud, Coreea de Sud - Playoffs

    Coreea de Sud - Playoffs
    Rezultat final12 
    204219.10.12:30Hanwha Eagles - Nexen Heroes 1.801.90     

    Badminton

    Badminton

    , Danemarca Open (m)

    Danemarca Open (m)
    Rezultat final12 
    107419.10.17:00Phetpradab K. - Momota, Kento 5.401.08     
    109719.10.17:00Chou T.c. - Son W.h. 1.522.20     
    108819.10.17:20Antonsen A. - Huang Y. 1.402.50     
    109019.10.17:20Kidambi, Srikanth - Verma Sa. 1.352.70     

    , Danemarca Open (f)

    Danemarca Open (f)
    Rezultat final12 
    107119.10.16:20F/cai Y. - He, Bingjiao 2.701.35     
    107519.10.16:20Tai T.y. - Chen, Yufei 1.253.20     
    108719.10.17:40Okuhara N. - Nehwal, Saina 1.302.90     
    109519.10.17:40Tunjung G.m. - Kjaersfeldt L. 1.801.80     

    , Danemarca Open (m) Dublu

    Danemarca Open (m) Dublu
    Rezultat final12 
    109819.10.16:40Chun L M / Heng S C - Ellis/langridge 1.801.80     
    109119.10.17:20Han/zhou - Ahsan M / Setiawan H 2.001.65     
    108619.10.17:40Inoue T/kaneko Y - Kamura/sonoda 2.501.40     
    108319.10.18:20Gideon/sukamuljo - Hoki/kobayashi 1.124.60     

    , Danemarca Open (f) Dublu

    Danemarca Open (f) Dublu
    Rezultat final12 
    110719.10.16:00Tanaka/yonemoto- Du Y / Li Y 2.101.57     
    108419.10.16:20Kittiharakul/Prajongjai - Kim H J / Kong H Y 1.751.85     
    107919.10.16:40Polii/rahayu- Istarani N K M / Pradipta R A 1.154.10     
    109319.10.18:00Fukushima/hirota - Ponnappa/reddy 1.075.70     

    , International - Denmark Open 2018, (XD)

    International - Denmark Open 2018, (XD)
    Rezultat final12 
    108219.10.16:00Chan/goh- Seo S J / Chae Y 1.901.70     
    108919.10.16:00Zheng S / Huang Y - Adcock C / Adcock G 1.223.40     
    107219.10.16:40Ahmad T/natsir L - Christiansen M / Pedersen C 1.801.80     
    108519.10.17:00Goh S H / Shevon J L - Puavaranukroh D / Taerattanach 1.801.80     

    Fotbal in sala

    Fotbal in sala

    Cehia, Cehia Liga 1

    Cehia Liga 1
    Rezultat final1X21XX212 
    232919.10.21:00Bazooka Cf - Chrudim 9.007.001.183.941.01  
    233119.10.21:30Démoni Česká Lípa - Olympik Melnik 2.004.102.751.341.65  

    Italia, Italia Serie A

    Italia Serie A
    Rezultat final1X21XX212 
    233219.10.18:00Latina C. - Feldi Eboli 3.304.301.801.871.27  
    233719.10.18:00Lazio - Asd Maritime Futsal Augusta 8.007.501.203.871.03  
    233619.10.21:30Asd Meta - Acqua Sapone 9.308.501.154.441.01  

    Spania, Spania Primera Division

    Spania Primera Division
    Rezultat final1X21XX212 
    162219.10.21:30Palma - Vina Albali Caldepenas 1.157.0012.0 4.42  
    161719.10.21:45Santa Coloma - Uma Antequera 1.454.705.301.112.49  
    161819.10.21:45Levante UD - Sala 10 Zaragoza 1.424.805.501.102.56  
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    NORMAL
    SYSTEM

    SELECȚIE

    Apasă o cotă pentru a porni biletul virtual...

    GENEREAZA COD