OFERTA: Marchează în ambele reprize

OFERTA: Marchează în ambele reprize

Afişare listă

Fotbal

Fotbal

România, România Liga 1

România Liga 1
Marchează în ambele reprize
92618MAR/Voluntari - Concordia Chiajna    18:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.151.194.451.1718.05.405.901.50 
92118MAR/CFR Cluj - CSM Iasi    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.581.4510.51.0127.02.8518.01.57 
91918MAR/Fc Hermanstadt - Astra    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.901.144.101.2019.56.605.201.47 
92218MAR/Viitorul C. - Sepsi Sf.Gheorghe    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.151.316.501.0820.03.759.601.52 
92918MAR/Gaz Metan- Botosani    18:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.701.245.101.1318.54.607.001.50 
92518MAR/Univ.Craiova - Fcsb    21:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.183.701.2316.05.904.851.55 
92418MAR/Dinamo B. - Dunărea Călăraşi    21:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.851.377.301.0621.03.3011.51.55 
88618MAR/CSM Iasi - Fc Hermanstadt    18:0026.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.285.801.1019.04.108.401.50 
88818MAR/Astra - Univ.Craiova    21:0026.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.184.301.1819.05.105.101.40 
88418MAR/Botosani - Viitorul C.    18:0027.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.501.174.051.2018.06.005.301.50 
88518MAR/Fcsb - Voluntari    21:0027.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.6813.5 29.02.2025.01.80 
88918MAR/Concordia Chiajna - Dinamo B.    21:0027.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.164.001.2018.06.105.201.50 
88218MAR/Dunărea Călăraşi - Gaz Metan   13:0028.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.901.144.451.1721.06.405.701.43 
88718MAR/Sepsi Sf.Gheorghe - CFR Cluj    20:0028.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.501.083.601.2522.09.204.251.45 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Anglia, Anglia Premier League

Anglia Premier League
Marchează în ambele reprize
90318MAR/Chelsea - Manchester Utd.    14:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.651.435.501.1215.03.208.601.70 
77918MAR/West Ham - Tottenham    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.351.182.621.4312.06.803.351.80 
82718MAR/Wolverhampton - Watford    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.931.356.101.0918.03.509.301.58 
88318MAR/Bournemouth - Southampton    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.364.301.1813.03.756.501.72 
96018MAR/Newcastle - Brighton    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.951.215.601.1121.04.857.701.45 
99818MAR/Cardiff - Fulham    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.273.701.2313.04.655.201.68 
164418MAR/Manchester City - Burnley    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.402.7019.01.0127.01.4052.02.75 
81218MAR/Huddersfield - Liverpool    19:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
11.01.011.851.8521.021.01.851.85 
84218MAR/Everton - Crystal P.    18:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.851.375.001.1314.53.557.701.67 
164518MAR/Arsenal- Leicester    22:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.101.655.601.1112.52.5310.01.97 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Anglia, Anglia Championship

Anglia Championship
Marchează în ambele reprize
59818MAR/Sheffield Wed. - Middlesbrough    21:4519.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.201.133.601.2418.57.204.501.50 
58118MAR/Blackburn - Leeds    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.501.173.401.2715.56.304.351.60 
58418MAR/Aston Villa - Swansea    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.051.335.301.1216.03.757.801.60 
58618MAR/Brentford - Bristol C.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.421.505.001.1412.53.008.301.83 
58818MAR/Hull - Preston NE    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.263.651.2413.04.755.101.68 
58918MAR/Ipswich - Queens Park Rangers    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.151.194.451.1718.05.405.901.50 
59018MAR/Nottingham F. - Norwich   17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.251.304.201.1914.04.206.001.65 
59118MAR/Reading - Millwall    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.224.401.1717.05.005.901.53 
59418MAR/Rotherham - Bolton    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.265.101.1317.54.307.201.53 
60118MAR/Stoke - Birmingham    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.285.801.1019.04.108.401.50 
60318MAR/Wigan - West Bromwich    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.212.901.3612.05.803.851.78 
58718MAR/Derby - Sheffield Utd.    19:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.951.213.801.2315.05.305.101.60 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Anglia, Anglia League 1

Anglia League 1
Marchează în ambele reprize
47918MAR/Blackpool - AFC Wimbledon    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.251.295.601.1118.04.008.001.55 
48318MAR/Bradford - Rochdale    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.151.193.401.2714.55.804.501.62 
48518MAR/Bristol R. - Oxford Utd.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.251.303.551.2512.04.455.101.75 
49818MAR/Charlton - Barnsley    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.501.173.101.3214.06.603.951.65 
49918MAR/Doncaster - Gillingham    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.475.401.1214.03.058.701.77 
50118MAR/Luton - Walsall    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.551.455.501.1114.53.108.901.75 
50218MAR/Peterborough - Accrington    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.363.401.2710.54.005.101.85 
50418MAR/Plymouth - Burton    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.651.163.501.2616.06.504.451.55 
51418MAR/Portsmouth - Fleetwood    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.951.357.501.0622.03.4011.51.53 
52218MAR/Shrewsbury - Sunderland    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.651.163.951.2118.06.305.001.50 
52518MAR/Southend - Coventry    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.151.314.951.1416.03.957.201.60 
52818MAR/Wycombe - Scunthorpe    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.323.951.2112.54.105.701.72 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Anglia, Anglia League 2

Anglia League 2
Marchează în ambele reprize
53018MAR/Bury - Notts C.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.455.301.1214.03.158.401.75 
53218MAR/Crawley - Newport    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.551.163.551.2516.06.304.551.55 
53318MAR/Forest Green - Cheltenham    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.385.201.1315.03.458.001.67 
53418MAR/Grimsby - Exeter    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.101.133.451.2617.57.204.301.53 
53518MAR/Lincoln City - Cambridge Utd.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.371.526.501.0816.02.7811.01.75 
58518MAR/Macclesfield - Carlisle    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.051.203.451.2614.55.704.601.62 
62518MAR/MK Dons - Northampton    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.385.601.1116.03.408.701.65 
62718MAR/Morecambe - Colchester    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.162.901.3613.56.903.701.70 
64018MAR/Oldham - Port Vale    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.301.296.001.0919.53.958.701.50 
64118MAR/Stevenage - Crewe    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.315.301.1217.03.907.701.57 
64218MAR/Swindon - Mansfield    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.751.153.401.2716.56.704.351.55 
95818MAR/Yeovil - Tranmere    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.243.851.2214.54.855.301.62 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Anglia, Anglia EFL Cup

Anglia EFL Cup
Marchează în ambele reprize
46618MAR/Burton - Nottingham F.    21:4530.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.163.351.2815.56.504.251.60 
46718MAR/Bournemouth - Norwich   21:4530.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.851.375.401.1216.03.508.301.65 
47518MAR/Leicester - Southampton    21:4530.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.455.301.1214.03.158.401.75 
46518MAR/Chelsea - Derby    21:4531.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.001.729.701.0221.02.2218.51.90 
47018MAR/Arsenal- Blackpool    21:4531.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.552.3011.01.0118.01.5526.02.30 
47118MAR/West Ham - Tottenham    21:4531.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.901.142.901.3614.57.303.651.67 
46918MAR/Middlesbrough - Crystal P.    22:0031.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.401.173.901.2217.05.905.001.53 
47618MAR/Manchester City - Fulham    21:4501.11.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.732.0010.51.0219.51.9022.02.20 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Germania, Germania Bundesliga

Germania Bundesliga
Marchează în ambele reprize
81118MAR/E.Frankfurt - F.Dusseldorf    21:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.474.951.1413.03.108.001.80 
77718MAR/Augsburg - RB Leipzig    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.262.851.3710.55.203.901.85 
81418MAR/Wolfsburg - Bayern M.    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.701.081.901.8013.513.02.202.10 
87018MAR/Stuttgart - Dortmund    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.451.172.571.4512.07.103.251.82 
164318MAR/Nürnberg - Hoffenheim    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.701.232.381.509.406.103.202.00 
165818MAR/Leverkusen - Hannover    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.151.625.301.1212.02.629.401.95 
164118MAR/Schalke 04 - Werder B.    19:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.001.334.601.1614.03.856.801.65 
165718MAR/Hertha B. - Freiburg    16:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.151.315.901.1018.53.808.801.55 
77818MAR/M'gladbach - Mainz    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.201.605.001.1411.52.728.701.95 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Germania, Germania 2. Bundesliga

Germania 2. Bundesliga
Marchează în ambele reprize
43918MAR/Sandhausen - Ingolstadt    19:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.204.901.1419.55.206.601.47 
45118MAR/D.Dresden - Aue    19:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.981.345.101.1315.53.707.501.63 
43518MAR/Bielefeld - Furth    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.951.354.451.1713.53.806.601.70 
43618MAR/Holstein Kiel - Koln    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.202.601.4511.06.303.401.87 
45218MAR/Heidenheim - Magdeburg    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.284.901.1416.54.256.901.57 
45018MAR/Paderborn - Union Berlin    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.981.343.601.2511.04.105.301.80 
45318MAR/Hamburg - Bochum    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.404.901.1413.53.357.601.73 
45418MAR/Regensburg - SV Darmstadt 98    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.751.394.001.2111.53.656.101.80 
43418MAR/Duisburg - St.Pauli    21:3022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.251.293.701.2312.54.405.301.70 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Germania, Germania 3.Liga

Germania 3.Liga
Marchează în ambele reprize
43118MAR/CZ Jena - Aalen    20:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.324.501.1714.03.956.601.65 
42718MAR/Hallescher - Unterhaching    15:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.304.801.1515.54.056.901.60 
42918MAR/Lotte - Osnabruck    15:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.851.143.601.2517.06.804.501.53 
43018MAR/Kaiserslautern - Uerdingen    15:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.301.294.101.2014.04.305.801.65 
43218MAR/Fortuna Koln - Cottbus    15:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.301.294.701.1515.54.156.701.60 
44918MAR/Sonnenhof G. - Meppen    15:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.224.451.1717.04.956.101.53 
45718MAR/1860 Munchen - Braunschweig    15:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.051.335.301.1216.03.757.801.60 
42018MAR/FSV Zwickau - Hansa R.    14:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.224.401.1717.05.005.901.53 
42518MAR/P.Munster - Wurzburg    15:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.224.401.1717.05.005.901.53 
45618MAR/Karlsruher - Wehen W.    15:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.264.951.1417.54.407.001.53 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Spania, Spania Primera Division

Spania Primera Division
Marchează în ambele reprize
94218MAR/Celta Vigo - Alaves    22:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.364.901.1414.53.657.301.67 
90518MAR/Real Madrid - Levante    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.502.408.401.0414.51.6821.02.73 
88118MAR/Valencia - Leganes    17:1520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.401.507.601.0518.52.7513.01.70 
82218MAR/Villarreal - Atl.Madrid    19:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.601.113.951.2121.07.704.851.45 
164618MAR/Barcelona - Sevilla    21:4520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.632.154.501.178.001.9010.02.50 
84018MAR/Vallecano - Getafe    13:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.164.001.2018.06.105.201.50 
83518MAR/Eibar - Athletic Bilbao    17:1521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.401.174.401.1720.05.205.201.35 
85918MAR/SD Huesca - Espanyol    19:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.301.123.551.2518.57.504.401.50 
91218MAR/Betis - Valladolid    21:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.621.436.501.0817.53.1010.51.65 
166018MAR/R.Sociedad - Girona    22:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.571.456.201.0916.53.0510.01.70 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Spania, Spania Segunda Division

Spania Segunda Division
Marchează în ambele reprize
206418MAR/Elche - Malaga CF    22:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.601.114.351.1823.07.405.401.40 
207318MAR/Real Oviedo - Osasuna    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.206.001.1023.05.008.101.40 
206018MAR/Alcorcon - Granada    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.251.185.701.1123.05.207.601.40 
207518MAR/Las Palmas - Numancia    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.287.301.0623.03.9510.51.45 
206218MAR/Cordoba - Dep.La Coruna    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.401.123.351.2818.07.704.101.55 
207618MAR/Mallorca - UD Extremadura    13:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.151.316.501.0820.03.759.601.52 
206618MAR/Lugo - Gimnastic    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.286.601.0821.03.959.601.48 
205918MAR/Albacete - Almeria    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.751.236.101.0922.04.508.501.45 
207218MAR/CF Reus - Rayo Majadahonda    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.196.801.0725.04.909.301.37 
207418MAR/R.Zaragoza - Tenerife    21:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.245.201.1318.54.507.201.50 
206118MAR/Cadiz - Sp.Gijon    21:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.501.166.001.1024.05.507.901.37 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Franța, Franta Ligue 1

Franta Ligue 1
Marchează în ambele reprize
52318MAR/Lyon - Nimes    21:4519.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.901.806.701.0813.52.2013.02.10 
54818MAR/P.s.g. - Amiens    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.372.8012.01.0117.01.4034.02.95 
51318MAR/Caen - Guingamp    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.951.215.601.1121.04.857.701.45 
51618MAR/Dijon - Lille    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.151.193.101.3213.56.004.051.70 
52918MAR/Nantes - Toulouse FC    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.275.601.1119.04.208.001.50 
55118MAR/Reims - Angers    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.206.001.1023.05.008.101.40 
55918MAR/Strasbourg - Monaco    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.223.801.2215.04.704.701.50 
52618MAR/Montpellier - Bordeaux    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.245.601.1120.04.507.801.47 
55418MAR/St.Etienne - Rennes    18:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.244.751.1517.04.606.601.53 
54418MAR/Nice - Ol.Marseille    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.212.951.3512.05.903.901.75 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Franța, Franta Ligue 2

Franta Ligue 2
Marchează în ambele reprize
98018MAR/AC Ajaccio - Le Havre    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.101.134.301.1821.06.705.401.43 
98218MAR/Clermont - Red Star FC 93    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.266.101.0921.04.158.801.48 
98418MAR/Metz - Niort    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.459.301.0324.02.9215.01.60 
98518MAR/Nancy - Grenoble Foot    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.451.175.401.1222.05.607.001.40 
98618MAR/Orleans - Valenciennes    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.304.801.1515.54.056.901.60 
98718MAR/Paris - Chateauroux    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.326.801.0721.03.6510.01.52 
98818MAR/Troyes - Sochaux    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.266.101.0921.04.158.801.48 
98918MAR/Auxerre - AS Beziers    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.286.601.0821.03.959.601.48 
98118MAR/Brest - Lorient    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.244.351.1716.04.756.001.55 
98318MAR/Lens - GFC Ajaccio    21:4522.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.351.5310.01.0224.02.6017.51.68 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Franța, Franta National

Franta National
Marchează în ambele reprize
93118MAR/Dunkerque - Jeanne d' Arc    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.184.101.1514.03.905.001.40 
93218MAR/US Marignane - Cholet    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.204.101.1515.04.204.901.40 
93318MAR/Pau FC - Boulogne    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.153.401.2214.05.003.901.40 
93618MAR/Tours - Rodez Aveyron    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.224.101.1514.03.905.001.40 
93818MAR/Le Mans UC 72 - Peronnas    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.375.001.1013.02.807.001.55 
94018MAR/Villefranche Sur Saone - Us Quevilly Rouen    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.204.101.1515.04.204.901.40 
94118MAR/Chambly - Lyon Duchere    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.183.601.2014.04.504.201.40 
94318MAR/Sannois Saint-Gratien - Concarneau    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.203.801.1814.04.204.501.40 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Italia, Italia Serie A

Italia Serie A
Marchează în ambele reprize
93918MAR/Roma - Spal    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.901.808.201.0416.52.1516.02.05 
90218MAR/Juventus - Genoa    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.851.8511.01.0121.01.8521.01.85 
92018MAR/Udinese - Napoli    21:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.601.082.521.4517.011.02.951.70 
80918MAR/Frosinone - Empoli    13:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.951.213.601.2514.55.404.801.62 
82518MAR/Bologna - FC Torino    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.101.133.951.2119.56.904.951.47 
86918MAR/Chievo - Atalanta    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
7.101.062.871.3720.011.03.351.55 
90818MAR/Parma - Lazio    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.601.112.451.5014.09.202.951.78 
93518MAR/Fiorentina - Cagliari    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.451.507.001.0717.52.8511.51.70 
93718MAR/Inter M. - AC Milan    21:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.273.901.2213.54.605.401.65 
79618MAR/Sampdoria - Sassuolo    21:3022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.001.343.901.2112.04.005.801.75 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Italia, Italia Serie B

Italia Serie B
Marchează în ambele reprize
90718MAR/Spezia - Pescara    22:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.751.235.501.1120.04.607.601.47 
89918MAR/Ascoli - Carpi    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.251.185.701.1123.05.207.601.40 
90918MAR/Cosenza - Foggia    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.204.001.2016.04.804.801.45 
91018MAR/Cittadella - Brescia    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.274.751.1516.54.356.701.55 
89718MAR/Crotone - Padova Calcio    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.871.376.401.0818.53.409.901.60 
89818MAR/Salernitana - Perugia    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.245.601.1120.04.507.801.47 
90018MAR/Venezia - Verona    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.184.651.1619.05.506.101.45 
89518MAR/Lecce - Palermo    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.184.651.1619.05.506.101.45 
89618MAR/Benevento - Livorno    22:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.301.558.001.0519.02.4013.01.65 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Argentina, Argentina Primera B Nacional

Argentina Primera B Nacional
Marchează în ambele reprize
45818MAR/Club Almagro - Ferro Carril    21:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.184.601.1216.03.805.601.35 
48018MAR/Arsenal Sarandi - Dep.Moron    21:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.205.001.1017.03.706.101.35 
46818MAR/Atl.Rafaela - Olimpo    03:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.225.001.1017.03.706.101.35 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Argentina, Argentina Primera Division

Argentina Primera Division
Marchează în ambele reprize
40418MAR/Defensa J. - CA Talleres    01:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.701.237.001.0724.04.409.801.40 
41318MAR/Velez S. - Gimnasia LP    01:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.237.801.0527.04.4011.01.38 
41418MAR/Colon - River Plate (ARG)    03:1520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.451.173.801.2217.06.104.951.53 
40618MAR/Godoy Cruz - Aldosivi    19:1520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.751.236.101.0922.04.508.501.45 
46418MAR/Lanus - Patronato    21:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.278.201.0426.03.9012.01.42 
45518MAR/Boca J. - Rosario    23:4520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.286.601.0821.03.959.601.48 
41518MAR/Newell's - Tigre    02:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.225.901.1021.04.608.201.45 
42118MAR/Estudiantes - Atl.Tucuman    19:1521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.451.176.101.0925.05.408.101.37 
40718MAR/Argentinos - Union Santa Fe    21:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.901.105.101.1326.07.606.301.33 
41918MAR/Independiente - CA Huracan    23:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.237.801.0527.04.4011.01.38 
42418MAR/San Martin de Tucuman - Racing Club    02:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.801.073.501.2622.09.704.151.45 
96218MAR/Belgrano - Banfield    01:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.251.186.401.0825.05.208.601.37 
96118MAR/San Lorenzo - San Martin SJ    03:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.459.301.0324.02.9215.01.60 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Australia, Australia A-League

Australia A-League
Marchează în ambele reprize
89118MAR/Melb.Victory - Melb.City    11:5020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.981.343.601.2511.04.105.301.80 
89218MAR/Wellington - Newcastle Jets    07:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.242.751.3910.55.503.751.85 
89018MAR/Brisbane R. - Central Coast    09:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.551.454.101.1911.03.306.601.87 
57318MAR/Perth - Western S.    11:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.001.343.751.2311.54.055.501.77 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Austria, Austria Bundesliga

Austria Bundesliga
Marchează în ambele reprize
71218MAR/RB Salzburg - Wacker I.    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.502.409.501.0215.01.5523.02.45 
71318MAR/LASK Linz - Altach    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.301.557.901.0518.52.6013.51.75 
71718MAR/Hartberg - Rapid V.    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.451.172.571.4512.07.103.251.82 
71418MAR/Admira Wacker - Wolfsberger    15:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.213.001.3412.05.804.001.75 
71518MAR/Mattersburg - St.Polten    15:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.651.424.451.1712.53.407.001.80 
71618MAR/Austria Viena - Sturm Graz    18:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.323.951.2112.54.105.701.72 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Austria, Austria Erste Liga

Austria Erste Liga
Marchează în ambele reprize
54018MAR/A.Lustenau - Austria V. II    20:1019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.351.535.701.1014.02.829.701.80 
54118MAR/WSG Wattens - FC Juniors OÖ    20:1019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.101.656.401.0814.02.4711.51.93 
54218MAR/Blau Weiss Linz - Horn    20:1019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.271.575.901.1014.02.7010.01.85 
54618MAR/W.Neustadt - Liefering    20:1019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.243.301.2912.55.204.501.70 
55218MAR/Lafnitz - Ried    20:1019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.701.152.751.4013.57.303.451.73 
55318MAR/A.Klagenfurt - Amstetten    20:1019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.151.313.851.2212.54.205.601.70 
54918MAR/Wacker Innsbruck II - Ksv 1919    15:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.701.233.251.2912.55.304.401.70 
55518MAR/Floridsdorfer - Vorwarts    11:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.471.484.801.1512.53.107.901.83 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Belgia, Belgia Tweede Klasse

Belgia Tweede Klasse
Marchează în ambele reprize
205418MAR/Westerlo - Oud Heverlee    21:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.101.1512.03.405.301.50 
205518MAR/Roeselare - Union Saint-Gilloise    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.253.601.2012.03.904.501.50 
205618MAR/Tubize - Lommel    21:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.253.401.2211.03.904.301.55 
205818MAR/Mechelen - Wilrijk    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.251.505.001.1011.02.507.501.65 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Belgia, Belgia First Division A

Belgia First Division A
Marchează în ambele reprize
49218MAR/Club Brugge - Waasland    21:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.602.207.251.0612.01.7016.02.35 
41818MAR/Mouscron Peruwelz - Standard L.    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.101.092.301.5514.510.52.731.82 
46218MAR/Kortrijk - St.Truiden    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.951.353.801.2211.53.955.701.77 
48418MAR/Antwerp - Lokeren    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.101.658.901.0319.52.3516.51.85 
47218MAR/Genk - Eupen    21:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.552.307.251.0612.01.6517.02.45 
48918MAR/Anderlecht - Cercle Brugge    15:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.951.776.101.0912.52.3011.52.08 
49018MAR/Oostende - KAA Gent    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.213.001.3412.05.804.001.75 
49118MAR/Charleroi - Waregem    21:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.404.301.1812.03.506.701.78 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Brazilia, Brazilia Brasileiro Serie B

Brazilia Brasileiro Serie B
Marchează în ambele reprize
62618MAR/Crb Al - Goias GO    01:1520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.001.144.001.2019.56.705.101.47 
63818MAR/Sao Bento SP - Criciuma SC    02:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.201.196.601.0825.05.008.901.37 
63118MAR/Ponte Preta SP - Figueirense SC    03:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.308.001.0524.03.7012.01.45 
62918MAR/Vila Nova GO - Juventude RS    22:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.279.301.0329.03.9014.01.39 
63518MAR/Avai SC - Oeste SP    22:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.308.001.0524.03.7012.01.45 
63718MAR/Boa EC - Guarani SP    22:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.101.094.901.1427.08.006.001.33 
62418MAR/Fortaleza CE - Paysandu PA    01:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.3811.0 30.03.1018.01.50 
63918MAR/Sampaio MA - Londrina PR    03:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.165.801.1024.05.707.701.37 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Brazilia, Brazilia Brasileiro Serie A

Brazilia Brasileiro Serie A
Marchează în ambele reprize
77618MAR/America MG - Gremio RS    22:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.751.155.601.1124.05.907.301.37 
78018MAR/Botafogo RJ - EC Bahia    22:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.286.601.0821.03.959.601.48 
77518MAR/Sport Recife PE - Vasco Da Gama RJ    01:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.205.001.1419.55.106.701.47 
78518MAR/Sao Paulo SP - Atletico PR    01:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.327.501.0623.03.6011.51.50 
78218MAR/Palmeiras SP - Ceara CE    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.371.5212.5 29.02.5822.01.63 
78318MAR/Vitoria BA - Corinthians    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.165.801.1024.05.707.701.37 
79018MAR/Fluminense RJ - Atletico MG    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.224.851.1418.04.856.601.50 
78118MAR/Cruzeiro MG - Chapecoense SC    01:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.3610.51.0228.03.2516.51.48 
78618MAR/Parana PR - Flamengo RJ    01:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
10.51.023.051.3329.016.03.451.45 
203318MAR/Internacional RS - Santos SP    02:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.278.201.0426.03.9012.01.42 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Chile, Chile Primera División

Chile Primera División
Marchează în ambele reprize
75118MAR/U.Espanola - Temuco    02:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.304.601.1214.03.306.001.45 
82618MAR/O'Higgins - Colo Colo    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.152.901.3011.05.403.201.50 
74918MAR/Curico Unido - Palestino    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.274.101.1512.03.305.301.50 
77318MAR/Union La Calera - Huachipato    23:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.253.401.2211.03.904.301.55 
79718MAR/CD U.Catolica (CHI) - U.Concepcion    02:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.304.601.1214.03.505.801.40 
80018MAR/Dep.Iquique - San Luis    18:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.374.101.1511.03.105.501.55 
80518MAR/Antofagasta - Audax I.    21:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.305.001.1016.03.406.401.40 
76018MAR/U.de Chile - Everton de Vina Del Mar    02:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.101.1512.03.305.301.50 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Cipru, Cipru 1st Division

Cipru 1st Division
Marchează în ambele reprize
79518MAR/EN Paralimni - Anorthosis F.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.001.052.251.5014.09.002.351.60 
79818MAR/Apollon L. - Ermis A.    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.302.908.301.0111.01.3124.02.95 
79218MAR/AEK Larnaca - Doxa K.    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.901.706.001.0511.02.0010.01.80 
79918MAR/Nea Salamis - Omonia Nicosia    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.202.401.459.005.003.001.70 
80118MAR/Apoel Nicosia - AEL Limassol    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.401.455.001.1012.02.657.301.60 
160218MAR/Pafos - Alki Oroklinis    19:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.607.201.0315.02.1012.01.65 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Grecia, Grecia Super League

Grecia Super League
Marchează în ambele reprize
95518MAR/Panathinaikos - Panionios    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.308.001.0524.03.7012.01.45 
95018MAR/Pas Giannina - Panaitolikos    18:1520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.701.237.001.0724.04.409.801.40 
95618MAR/Smyrnis - AEK Atena    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
12.0 2.501.4729.020.02.751.58 
95318MAR/Larissa AEL - Lamia    20:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.187.301.0628.05.1010.01.34 
95718MAR/Levadiakos - Xanthi    18:1521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.901.146.101.0927.06.008.001.33 
95118MAR/Aris Thessaloniki - Paok    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.501.083.851.2223.09.004.651.40 
95218MAR/OFI Creta - Olympiacos P.    20:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
9.501.032.471.4824.016.02.751.63 
95418MAR/Atromitos A. - Asteras T.    19:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.237.801.0527.04.4011.01.38 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Mexic, Mexic Primera Division Apertura

Mexic Primera Division Apertura
Marchează în ambele reprize
99618MAR/Atlas - Veracruz    05:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.051.336.201.0919.03.659.201.55 
99718MAR/Queretaro - Cruz Azul    01:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.201.133.901.2219.57.104.851.47 
99918MAR/Pachuca - Santos L.    03:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.151.314.351.1714.04.056.401.65 
100018MAR/América - Tijuana    03:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.681.406.801.0718.53.1511.01.63 
160818MAR/Necaxa - Leon    05:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.263.801.2213.54.705.301.65 
175218MAR/Monterrey - Toluca    05:0621.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.405.201.1214.53.308.201.70 
174718MAR/Lobos Buap - Guadalajara C.    20:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.201.193.751.2316.05.704.951.55 
174818MAR/UNAM Pumas - Tigres    00:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.351.173.651.2416.06.004.751.55 
174918MAR/M.Morelia - Puebla    02:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.304.801.1515.54.056.901.60 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Mexic, Mexic Liga De Ascenso

Mexic Liga De Ascenso
Marchează în ambele reprize
236318MAR/Potros Uaem - Zacatepec    03:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.254.101.1512.03.405.301.50 
236518MAR/San Luis - Cafetaleros de Tapachula    04:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.101.1512.03.305.301.50 
236618MAR/Venados - Oaxaca    05:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.184.101.1516.04.404.801.35 
236718MAR/Tampico Madero - Leones Negros    05:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.223.601.2012.04.104.401.45 
236418MAR/Mineros Z. - Dorados de Sinaloa    00:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.101.1511.03.105.501.55 
236818MAR/Celaya - Atlante    03:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.203.401.2212.04.404.101.45 
238218MAR/FC Juárez - Cimarrones de Sonora    05:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.274.101.1513.03.605.201.45 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Olanda, Olanda Eerste Divisie

Olanda Eerste Divisie
Marchează în ambele reprize
187118MAR/Telstar - Nijmegen    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.751.232.551.4510.05.903.451.92 
187218MAR/Maastricht - Jong PSV    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.751.393.651.2410.53.755.501.85 
187318MAR/FC Oss - Den Bosch    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.383.551.2510.53.855.401.85 
187418MAR/Cambuur - Helmond    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.181.604.451.1710.52.757.802.03 
187518MAR/Jong Ajax - Waalwijk    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.831.875.501.1111.02.0511.02.10 
187618MAR/FC Eindhoven - Volendam    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.721.403.701.2310.53.655.701.85 
187718MAR/Almere City - Go Ahead Eagles    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.621.433.251.309.003.705.002.00 
187818MAR/Dordrecht - Jong AZ    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.471.483.501.269.203.355.702.00 
187918MAR/Roda K. - Sparta Rotterdam    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.551.252.801.3810.55.403.851.85 
207818MAR/Jong Utrecht - Twente    21:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.601.112.001.7312.010.52.402.07 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Olanda, Olanda Eredivisie

Olanda Eredivisie
Marchează în ambele reprize
60418MAR/P.s.v. - Emmen    19:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.402.7010.01.0214.01.4527.02.75 
60618MAR/Excelsior - Vitesse    19:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.451.172.571.4512.07.103.251.82 
60718MAR/Heerenveen - Ajax    21:4520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.301.081.751.9712.013.52.052.30 
60818MAR/Utrecht - Alkmaar    21:4520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.382.981.348.904.104.502.00 
60918MAR/Breda - Willem II    13:1521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.301.283.301.2811.04.304.301.65 
61218MAR/Heracles - Groningen    15:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.251.573.551.258.603.056.102.12 
61618MAR/Feyenoord - PEC Zwolle    15:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.602.207.701.0513.51.8017.52.52 
61918MAR/Venlo - Den Haag    15:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.251.293.701.2312.54.405.301.70 
63018MAR/Fortuna S. - De Graafschap    17:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.474.251.1811.03.206.901.87 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Peru, Peru Primera Division

Peru Primera Division
Marchează în ambele reprize
61518MAR/Huancayo - Ayacucho    04:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.374.101.1511.03.105.501.55 
62018MAR/Binacional - Univ.Deportes    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.101.1512.03.405.301.50 
63618MAR/Real Garcilaso - U.Comercio    23:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.001.656.001.0512.02.1010.01.75 
62218MAR/Sport Rosario - Univ.San Martin    01:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.374.601.1213.03.306.001.45 
62318MAR/Sport Boys - Academia Cantolao    04:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.274.101.1513.03.605.201.45 
62118MAR/Sp.Cristal - Cajamarca    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.851.757.201.0313.01.9013.01.80 
63418MAR/Dep.Municipal - Comerciantes Unidos    21:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.151.555.001.1011.02.357.801.70 
61818MAR/Alianza Lima - Melgar    00:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.304.601.1214.03.505.801.40 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Polonia, Polonia Ekstraklasa

Polonia Ekstraklasa
Marchează în ambele reprize
71818MAR/Piast G. - Lechia G.    19:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.274.151.1914.54.505.801.62 
72418MAR/Jagiellonia B. - Pogon Sz.    21:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.251.294.401.1714.54.206.301.63 
71918MAR/Zaglebie Sos. - Miedz Legnica    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.701.243.801.2214.54.955.201.62 
72118MAR/Slask Wrocław - Arka G.    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.051.334.901.1415.03.807.301.63 
72018MAR/Lech P. - K.Kielce    21:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.751.405.901.1016.53.309.201.65 
72518MAR/Zaglebie L. - Wisla Plock    16:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.001.344.101.2013.03.956.101.72 
72318MAR/Legia V. - Wisla C.    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.751.405.901.1016.53.309.201.65 
72218MAR/Cracovia K. - Gornik Z.    19:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.851.374.451.1713.03.656.701.72 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Portugalia, Portugalia Primeira Liga

Portugalia Primeira Liga
Marchează în ambele reprize
56018MAR/Nacional Madeira - Portimonense    21:0026.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.263.151.3111.55.004.401.77 
57518MAR/Guimaraes - Braga    23:1526.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.201.192.951.3513.06.303.851.72 
57618MAR/Aves - Santa Clara    17:3027.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.301.295.001.1416.54.157.201.57 
56118MAR/Rio Ave - Chaves    20:0027.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.325.101.1316.03.857.501.60 
57118MAR/Belenenses - Benfica    22:3027.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
10.01.022.251.5723.016.02.301.60 
56818MAR/Tondela - Setubal    17:0028.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.951.215.101.1319.54.956.901.47 
57818MAR/Moreirense - Maritimo    17:0028.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.205.001.1419.55.106.701.47 
57218MAR/Porto - Feirense    19:3028.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.572.2518.01.0129.01.6041.02.25 
58018MAR/Sporting L. - Boavista    22:0028.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.001.7011.01.0122.02.0019.01.70 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Portugalia, Portugalia Taca de Portugal

Portugalia Taca de Portugal
Marchează în ambele reprize
250618MAR/Amora - Belenenses    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.201.092.571.4516.510.03.051.70 
250718MAR/CD Cova Piedade - Portimonense    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.201.133.251.3016.57.404.001.57 
250218MAR/SC Espinho - Viseu    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.201.133.401.2717.57.404.201.55 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Elveția, Elvetia Super League

Elvetia Super League
Marchează în ambele reprize
76718MAR/Zurich - Young Boys    20:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.262.471.489.205.703.352.00 
76818MAR/Luzern - Thun    20:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.931.353.151.319.704.204.651.90 
76618MAR/Lugano - St.Gallen    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.621.434.351.1812.03.356.801.80 
76918MAR/Basel - Xamax    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.851.875.201.1310.52.2310.52.27 
78718MAR/Sion - Grasshoppers    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.571.454.451.1712.03.257.101.82 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Elveția, Elvetia Challenge League

Elvetia Challenge League
Marchează în ambele reprize
42618MAR/Winterthur - Vaduz    21:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.323.101.278.703.604.101.70 
42218MAR/Lausanne - Schaffhausen    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.251.503.801.189.002.855.501.70 
42818MAR/Rapperswil-Jona - SC Kriens    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.101.1512.03.305.301.50 
42318MAR/Servette - Aarau    20:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.401.454.101.1511.03.105.501.55 
41718MAR/Wil - Chiasso    15:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.251.505.001.1011.02.507.501.65 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Turcia, Turcia Super Lig

Turcia Super Lig
Marchează în ambele reprize
76218MAR/Galatasaray - Bursa    20:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.201.608.301.0419.02.4815.01.80 
76318MAR/Kasimpasa - Akhisar    13:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.451.504.401.1711.53.107.201.88 
76418MAR/Başakşehir - Kayseri    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.251.577.601.0617.52.5813.01.78 
76518MAR/Sivas - Fenerbahce    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.182.901.3613.06.503.751.72 
79418MAR/C.Rize - Konyaspor    13:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.183.501.2615.06.004.551.60 
81318MAR/Alanya - Antalya    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.851.374.451.1713.03.656.701.72 
81518MAR/Ankaragucu - Malatya Bld    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.224.751.1518.04.956.501.50 
81618MAR/Goztepespor - Besiktas    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.551.162.801.3813.07.003.551.72 
81718MAR/Trabzon - Erzurum Buyuksehir    20:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.101.656.401.0814.02.4711.51.93 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Irlanda de Nord, Irlanda de Nord Premiership

Irlanda de Nord Premiership
Marchează în ambele reprize
60018MAR/Newry City Afc - Institute    22:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.253.601.2012.03.904.501.50 
59618MAR/Ballymena - Dungannon    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.151.554.601.1210.02.407.201.75 
59718MAR/Glentoran - Glenavon    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.122.151.5510.07.102.401.75 
59918MAR/Cliftonville - Warrenpoint    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.851.756.001.0511.01.9511.01.85 
61318MAR/Ards - Linfield    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
7.201.031.602.0512.015.01.652.10 
61418MAR/Coleraine - Crusaders    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.302.701.357.803.903.501.75 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Scoția, Scotia Championship

Scotia Championship
Marchează în ambele reprize
72918MAR/Dundee Utd. - Inverness    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.251.294.401.1714.54.206.301.63 
73018MAR/Ross C. - Ayr    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.651.425.101.1314.03.258.001.73 
73118MAR/Dunfermline - Queen of S.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.364.301.1813.03.756.501.72 
73318MAR/Alloa A. - Partick T.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.851.223.051.3312.05.604.051.75 
73418MAR/Morton - Falkirk    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.651.435.501.1215.03.208.601.70 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Scoția, Scotia League 1

Scotia League 1
Marchează în ambele reprize
73518MAR/Montrose - Airdrie    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.253.201.2511.04.004.001.55 
73618MAR/Arbroath - Dumbarton    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.151.554.601.1210.02.407.201.75 
73718MAR/Raith R. - Stranraer    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.151.555.001.1011.02.357.801.70 
73818MAR/East Fife - Brechin    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.373.601.209.003.104.801.60 
73918MAR/Stenhousemuir - Forfar    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.303.601.2010.03.204.901.60 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Scoția, Scotia Premiership

Scotia Premiership
Marchează în ambele reprize
60218MAR/Livingston - FC Dundee    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.151.316.501.0820.03.759.601.52 
60518MAR/St.Mirren - Kilmarnock    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.601.112.931.3516.58.503.551.60 
61018MAR/Celtic - Hibernian FC    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.101.657.401.0616.52.4013.51.90 
61118MAR/Motherwell - St.Johnstone    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.245.601.1120.04.507.801.47 
61718MAR/Hearts - Aberdeen    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.224.751.1518.04.956.501.50 
53118MAR/Hamilton - Gl.Rangers    15:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
8.201.042.051.7018.015.52.301.90 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Scoția, Scotia Scotish Cup

Scotia Scotish Cup
Marchează în ambele reprize
87616MAR/Rothes FC - Annan    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.222.101.578.204.902.901.75 
87816MAR/Cumbernauld Colts - Bsc Glasgow Fc    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.403.801.1810.03.205.101.60 
89416MAR/Beith Juniors FC - Linlithgow    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.352.701.357.303.653.651.80 
90416MAR/Cove Rangers - Auchinleck Talbot    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.851.756.001.0511.01.9511.01.85 
90616MAR/Stirling A. - Queen's Park    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.352.901.307.803.503.901.75 
91416MAR/East Kilbride - Spartans E.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.402.901.307.203.304.001.80 
91516MAR/Berwick R. - Gretna 2008    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.604.101.158.402.356.601.85 
91716MAR/Gala Fairydean - East Stirling    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.402.501.406.203.503.501.95 
91816MAR/Cowdenbeath - Clyde    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.222.101.578.204.902.901.75 
92316MAR/Albion R. - Formartine Utd.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.603.601.208.702.905.201.75 
92816MAR/Edusport Academy Fc - Fraserburgh    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.202.401.4510.04.903.201.60 
93016MAR/Deveronvale - Stirling University FC    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.604.101.158.402.356.601.85 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

, UEFA Liga Europa

UEFA Liga Europa
Marchează în ambele reprize
176418MAR/Zurich - Leverkusen    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.401.122.751.4015.58.403.351.67 
177218MAR/AEK Larnaca - Ludogorets R.    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.183.951.2117.05.805.101.53 
177518MAR/RB Salzburg - Rosenborg BK    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.682.059.201.0317.01.8520.02.30 
178418MAR/RB Leipzig - Celtic    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.686.001.0913.02.4311.02.00 
178618MAR/Zenit St.P. - Bordeaux    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.871.376.401.0818.53.409.901.60 
178718MAR/FC Copenhaga - Slavia Praga    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.751.234.201.1916.04.955.701.55 
178818MAR/Anderlecht - Fenerbahce    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.551.264.001.2014.54.705.501.62 
179118MAR/Spartak Trnava - Dinamo Zagreb    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.901.102.871.3717.09.003.451.60 
179218MAR/Qarabag FK - Vorskla P.    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.951.357.501.0622.03.4011.51.53 
179318MAR/Sporting L. - Arsenal   19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.751.153.401.2716.56.704.351.55 
179418MAR/AC Milan - Betis    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.851.374.701.1514.03.607.101.70 
179518MAR/F91 Dudelange - Olympiacos P.    19:5525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.101.092.431.5015.510.02.881.75 
179718MAR/Chelsea - Bate Borisov    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.572.2515.01.0124.01.6034.02.30 
179918MAR/Paok - MOL Vidi    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.101.6511.01.0124.02.1019.01.65 
180018MAR/Gl.Rangers - Spartak M.    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.303.951.2113.04.255.701.68 
180118MAR/Villarreal - Rapid V.    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.707.001.0715.02.3713.01.95 
180818MAR/E.Frankfurt - Apollon L.    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.151.625.901.1013.52.5710.51.92 
180918MAR/Ol.Marseille - Lazio    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.621.434.351.1812.03.356.801.80 
181018MAR/Sarpsborg 08 - Malmö    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.351.173.651.2416.06.004.751.55 
181118MAR/Besiktas - Genk    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.363.901.2112.03.855.801.78 
181218MAR/Standard L. - FC Krasnodar    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.273.701.2313.04.655.201.68 
181618MAR/Sevilla - Akhisar    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.552.3010.01.0216.01.6023.02.35 
181718MAR/Jablonec - FC Astana    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.264.951.1417.54.407.001.53 
182218MAR/Rennes - Dynamo Kiev    22:0025.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.205.001.1419.55.106.701.47 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

, UEFA Liga Campionilor

UEFA Liga Campionilor
Marchează în ambele reprize
44318MAR/Young Boys - Valencia    19:5523.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.152.701.3512.05.303.401.50 
44518MAR/AEK Atena - Bayern M.    19:5523.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
8.601.041.851.8516.016.01.901.90 
44018MAR/Shakhtar Donetsk - Manchester City    22:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.201.131.851.8710.510.52.232.27 
44118MAR/Ajax - Benfica    22:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.364.601.1613.53.706.901.70 
44218MAR/Hoffenheim - Lyon    22:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.731.403.051.338.903.954.702.00 
44418MAR/Manchester Utd. - Juventus    22:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.183.401.2212.04.803.601.50 
44718MAR/Real Madrid - Plzen    22:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.333.0515.01.0120.01.3546.03.10 
44818MAR/Roma - CSKA Moscova    22:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.708.201.0418.02.3015.51.90 
40118MAR/P.s.v. - Tottenham    19:5524.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.201.192.651.4211.56.603.451.80 
40218MAR/Club Brugge - Monaco    19:5524.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.323.401.2210.03.404.501.60 
40318MAR/Lokomotiv M. - Porto    22:0024.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.101.093.451.2621.08.804.151.48 
40518MAR/Galatasaray - Schalke 04    22:0024.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.151.194.451.1718.05.405.901.50 
41618MAR/P.s.g. - Napoli    22:0024.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.001.735.601.1112.02.4010.52.07 
43318MAR/Liverpool - Steaua Rosie    22:0024.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.303.2014.01.0119.01.3345.03.60 
43718MAR/Barcelona - Inter M.    22:0024.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.751.976.301.0812.02.0513.52.30 
43818MAR/Dortmund - Atl.Madrid    22:0024.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.233.951.2115.05.105.301.60 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

, Copa Libertadores

Copa Libertadores
Marchează în ambele reprize
96718MAR/River Plate (ARG) - Gremio RS    03:4524.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.951.218.401.0429.04.6012.01.35 
96818MAR/Boca J. - Palmeiras SP    03:4525.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.196.801.0725.04.909.301.37 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Belarus, Belarus Vysshaya League

Belarus Vysshaya League
Marchează în ambele reprize
48117MAR/Vitebsk - Dnepr Mogilev    19:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.652.007.801.0213.01.7016.02.05 
44617MAR/FC Minsk - Dinamo Minsk    15:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
7.201.032.251.5016.011.02.301.55 
63317MAR/Bate Borisov - FC Gorodeya    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.652.007.801.0213.01.7016.02.05 
46017MAR/Shakhter Soligorsk - Neman G.    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.151.557.801.0217.02.2012.01.60 
69717MAR/Slutsk - Torpedo-BelAZ    14:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.153.801.1816.04.804.401.35 
50317MAR/Smolevichy - FC Isloch    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.184.101.1516.04.404.801.35 
58217MAR/Din.Brest - FC Torpedo Minsk    18:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.502.257.801.0212.01.5518.02.30 
62817MAR/Luch Minsk - Gomel    19:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.224.101.1514.03.905.001.40 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Bulgaria, Bulgaria FPL

Bulgaria FPL
Marchează în ambele reprize
92718MAR/FC Vereya - OFC Botev Vratsa    20:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.123.201.2515.05.803.601.40 
97118MAR/Slavia S. - Fk Septemvri Sofia    15:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.251.506.001.0514.02.359.001.60 
97318MAR/Botev P. - Cherno More    17:1520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.601.1214.03.505.901.40 
97618MAR/Ludogorets R. - Levski S.    20:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.405.001.1013.02.757.001.55 
97718MAR/Dunav Ruse - Lok.Plovdiv    17:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.601.123.201.2515.05.803.601.40 
97818MAR/CSKA Sofia - Etar    20:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.602.057.201.0312.01.6515.02.10 
97918MAR/Vitosha B. - Beroe SZ    20:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.001.052.251.5014.09.002.351.60 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Croația, Croatia 1.HNL

Croatia 1.HNL
Marchează în ambele reprize
57718MAR/Inter Zapresic - HNK Rijeka    19:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.001.102.251.5011.07.502.501.65 
56918MAR/Rudes - Osijek    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
7.201.032.051.6015.012.02.101.65 
56518MAR/Istra - Dinamo Zagreb    18:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
11.01.031.901.7021.019.01.951.75 
56418MAR/Slaven B. - HNK Gorica    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.274.101.1513.03.605.201.45 
59518MAR/Lok.Zagreb - Hajduk Split    18:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.223.601.2012.04.104.401.45 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Cehia, Cehia 1.Liga

Cehia 1.Liga
Marchează în ambele reprize
54718MAR/Bohemians 1905 - Plzen    19:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
7.201.063.201.3122.010.53.701.50 
49318MAR/S.Olomouc - Zlin    16:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.285.401.1218.04.107.701.55 
50918MAR/Pribram - Jablonec    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.651.162.521.4512.07.503.151.82 
54318MAR/Slovacko - Teplice    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.254.851.1417.04.506.801.53 
54518MAR/Banik Ostrava - MFK Karvina    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.521.456.601.0817.02.9511.01.70 
55018MAR/Dukla P. - Opava    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.551.254.551.1616.04.556.301.55 
53818MAR/Liberec - Slavia Praga    18:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.401.123.001.3416.58.103.651.60 
197618MAR/Sparta Praga - M.Boleslav    19:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.201.607.001.0716.02.3512.01.70 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Danemarca, Danemarca Superligaen

Danemarca Superligaen
Marchează în ambele reprize
64418MAR/Esbjerg - Hobro    20:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.751.404.701.1513.53.457.301.73 
64818MAR/Nordsjaelland - FC Midtjylland    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.262.471.489.205.703.352.00 
65118MAR/Vendsyssel - Horsens    13:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.223.701.2414.55.204.951.62 
65418MAR/Randers - Sonderjyske    15:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.284.251.1914.54.406.001.62 
65518MAR/Vejle - FC Copenhaga    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.701.072.281.5516.011.52.651.80 
66318MAR/Aarhus - Aalborg BK    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.264.301.1815.04.556.001.60 
66518MAR/Brondby - Odense    20:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.351.534.351.1811.03.007.301.95 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Danemarca, Danemarca 1st Division

Danemarca 1st Division
Marchează în ambele reprize
82818MAR/Viborg - Silkeborg    14:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.051.333.651.2411.54.105.401.77 
82918MAR/Fremad Amager - Helsingor    14:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.203.051.3312.55.904.001.72 
83618MAR/Naestved - Lyngby    14:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.263.051.3211.05.004.251.80 
83818MAR/Thisted - Roskilde    14:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.273.551.2612.54.704.951.70 
86018MAR/Nykobing FC - Fredericia    14:4521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.203.051.3312.55.904.001.72 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Finlanda, Finlanda Veikkausliiga

Finlanda Veikkausliiga
Marchează în ambele reprize
64318MAR/PS Kemi - Mariehamn    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.501.082.371.5216.011.02.781.75 
64518MAR/Ilves - Lahti    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.681.406.801.0718.53.1511.01.63 
64718MAR/Vaasa PS - Rovaniemi    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.101.093.751.2322.08.504.501.45 
64918MAR/Inter Turku - Honka    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.201.092.571.4516.510.03.051.70 
65018MAR/Kuopio PS - TPS Turku    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.201.606.301.0914.52.6011.01.85 
65218MAR/HJK Helsinki - Seinajoen JK    14:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.201.608.301.0419.02.4815.01.80 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Finlanda, Finlanda Ykkonen

Finlanda Ykkonen
Marchează în ambele reprize
57418MAR/Jyvaskyla - Kajaani    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.402.901.307.303.304.001.80 
57918MAR/Haka - Klubi 04    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.604.101.158.402.356.601.85 
58318MAR/Eif - Oulu    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.202.901.3010.04.703.501.55 
59218MAR/Hifk - KPV Kokkola    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.274.101.1513.03.605.201.45 
59318MAR/KooTeePee - Jaro    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.223.201.2511.04.303.901.55 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Ungaria, Ungaria Nb 1

Ungaria Nb 1
Marchează în ambele reprize
99118MAR/Varda SE - Mezokovesdi Z.    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.273.301.2411.03.904.201.55 
99218MAR/Haladas - MOL Vidi    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.001.102.251.5011.07.502.501.65 
99318MAR/MTK Budapest - Honved    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.273.701.1912.03.704.701.50 
99418MAR/Diosgyori - Ujpest    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.153.601.2013.05.103.701.45 
99518MAR/Debrecen - Paks    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.273.801.1811.03.405.001.55 
99018MAR/Puskas Ak. - Ferencvaros    20:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.601.072.151.5512.08.702.301.65 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Irlanda, Irlanda First Division Playoff

Irlanda First Division Playoff
Marchează în ambele reprize
69618MAR/Finn Harps - Drogheda    21:4519.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.921.365.201.1315.53.607.901.65 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Japonia, Japonia J-League

Japonia J-League
Marchează în ambele reprize
50518MAR/Kashiwa - Nagoya    13:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.521.473.851.2210.03.356.101.92 
50618MAR/Vegalta S. - S.Tosu    08:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.274.401.1715.54.456.101.60 
50718MAR/Shimizu - Hiroshima    08:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.251.193.351.2814.56.004.401.62 
50818MAR/Gamba O. - Yokohama M.    09:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.851.372.951.358.904.204.402.00 
51018MAR/Urawa RD - Kashima    10:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.303.951.2113.04.255.701.68 
51118MAR/Shonan - Sapporo    10:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.264.051.2014.54.605.701.62 
51218MAR/Kawasaki - Kobe    13:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.201.606.301.0914.52.6011.01.85 
51518MAR/Tokyo - Cerezo O.    13:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.701.245.101.1318.54.607.001.50 
53918MAR/V-Varen N. - Jubilo Iwata    10:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.244.051.2015.04.855.601.60 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Japonia, Japonia J-League 2

Japonia J-League 2
Marchează în ambele reprize
70318MAR/Kanazawa - Ehime    13:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.285.801.1019.04.108.401.50 
69817MAR/Kyoto - Niigata A.    09:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.801.154.151.1919.56.405.301.47 
69917MAR/Montedio Y. - Avispa Fukuoka    07:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.501.113.751.2320.07.604.601.47 
70117MAR/Tokyo Verdy - Tokushima    08:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.201.193.751.2316.05.704.951.55 
70417MAR/Tochigi - V.Kofu    08:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.601.084.651.1627.08.705.601.33 
70517MAR/FC Yokohama - Omiya    08:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.751.234.201.1916.04.955.701.55 
70617MAR/Matsumoto - Gifu    08:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.531.456.001.0915.53.009.801.72 
70717MAR/Mito H. - Roasso Kumamoto    08:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.451.275.601.1119.04.208.001.50 
70817MAR/Kamatamare - Renofa Yamaguchi    08:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.212.751.3911.56.103.651.80 
72617MAR/Jef Utd. - T.Oita    09:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.101.202.701.4011.56.303.551.80 
72717MAR/Okayama - Machida Zelvia    10:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.801.154.151.1919.56.405.301.47 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Norvegia, Norvegia Eliteserien

Norvegia Eliteserien
Marchează în ambele reprize
64618MAR/Molde - Sarpsborg 08    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.351.535.701.1014.02.829.701.80 
63218MAR/Sandefjord - Stromsgodset    19:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.501.173.101.3214.06.603.951.65 
65718MAR/Valerenga - Kristiansund    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.251.575.201.1212.52.759.001.90 
65918MAR/Haugesund - Odds BK    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.325.101.1316.03.857.501.60 
66018MAR/Lillestrom - Rosenborg BK    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.901.212.901.3612.05.803.851.78 
66118MAR/Tromso - IK Start    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.404.551.1613.03.407.101.75 
66218MAR/Ranheim- Bodø/Glimt    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.303.801.2312.54.305.401.70 
66418MAR/Stabaek - SK Brann    21:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.951.213.101.3212.55.704.101.72 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Norvegia, Norvegia 1st Division

Norvegia 1st Division
Marchează în ambele reprize
188518MAR/Tromsdalen - Ham-Kam    14:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.001.343.751.2311.54.055.501.77 
188018MAR/Ullensaker - Kongsvinger    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.501.472.821.387.503.754.502.18 
188118MAR/Aasane - Sogndal    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.182.701.4012.06.703.501.78 
188218MAR/Mjondalen - Jerv    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.231.586.101.0914.52.6510.51.85 
188318MAR/Notodden - Strommen    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.651.242.951.3511.05.404.001.80 
188418MAR/Levanger - Floro    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.383.551.2510.53.855.401.85 
188618MAR/Sandnes - Nest-Sotra    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.751.394.201.1912.03.556.401.78 
77218MAR/Aalesund - Viking    20:0023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.381.503.701.239.403.206.102.00 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Paraguay, Paraguay Primera Division

Paraguay Primera Division
Marchează în ambele reprize
75918MAR/3 de Febrero - Dep.Capiata    01:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.253.401.2211.03.904.301.55 
75718MAR/General Diaz - Dep.Santaní    00:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.223.801.1813.04.004.601.45 
75818MAR/Nacional A. - Guarani Asuncion    02:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.223.801.1812.03.604.801.50 
75418MAR/Sol de America - Cerro Porteno    23:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.001.102.901.3016.06.403.401.40 
77018MAR/Ol.Asuncion - S.Luqueno    01:1022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.151.555.001.1011.02.357.801.70 
76118MAR/Libertad As. - Independiente FBC    01:3023.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.251.506.001.0514.02.359.001.60 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

China, China Super League

China Super League
Marchează în ambele reprize
251418MAR/Shandong L. - Tianjin Teda    14:3520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.851.857.501.0615.02.1015.02.12 
251518MAR/Guangzhou E. - Beijing Renhe    14:3520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.382.8010.01.0214.01.4028.02.85 
251618MAR/Chongqing - Hebei Zhongji    14:3520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.401.505.901.1014.52.859.901.80 
251718MAR/Guizhou Zhicheng - Dalian Yifang    14:3520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.351.534.351.1811.03.007.301.95 
251818MAR/Shanghai S. - Tianjin Songjiang    14:3520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.453.651.2410.03.505.701.92 
251918MAR/Beijing G. - Changchun Y.    10:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.722.006.001.0911.01.8512.02.20 
252018MAR/Henan J. - Guangzhou R&F    14:3521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.001.724.551.169.802.538.402.15 
252118MAR/Jiangsu S. - Shanghai SIPG    14:3521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.301.181.951.759.108.202.502.23 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Rusia, Rusia Premier League

Rusia Premier League
Marchează în ambele reprize
66718MAR/Anzhi M. - CSKA Moscova    18:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
12.0 2.501.4729.020.02.751.58 
66818MAR/Lokomotiv M. - FK Rostov    20:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.451.176.901.0727.05.409.301.34 
67218MAR/Gazovik O. - Yenisey    11:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.851.227.501.0626.04.5510.51.38 
67618MAR/Ural E. - KS Samara    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.001.206.101.0923.04.908.401.40 
67718MAR/Fc Ufa - Rubin K.    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.501.115.501.1131.07.007.001.25 
67918MAR/Dynamo Moscow - Zenit St.P.    14:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.801.073.501.2622.09.704.151.45 
68018MAR/Spartak M. - Arsenal Tula    16:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.671.428.501.0423.03.0514.01.58 
68118MAR/FC Krasnodar - Akhmat G.    19:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.387.501.0621.03.2511.51.57 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Serbia, Serbia Super Liga

Serbia Super Liga
Marchează în ambele reprize
68918MAR/Cukaricki - Vojvodina    18:3019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.551.394.201.1511.02.955.901.60 
68718MAR/Vozdovac - Mladost L.    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.601.1214.03.505.901.40 
68318MAR/Radnicki Nis - Zemun    20:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.472.308.001.0212.01.5019.02.35 
68418MAR/Napredak - Radnik Surdulica    20:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.101.577.501.0216.02.1512.01.60 
68518MAR/Proleter Novi Sad - Macva Sabac    20:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.375.001.1013.02.807.001.55 
69018MAR/Steaua Rosie - Rad    20:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.154.108.501.0110.01.1535.04.20 
69118MAR/Spartak S. - Partizan Belgrad    14:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
7.501.021.871.7515.014.01.901.80 
69218MAR/Din.Vranje - Fk Backa Backa Palanka    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.901.305.001.1014.03.006.801.50 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Slovacia, Slovacia Superliga

Slovacia Superliga
Marchează în ambele reprize
112118MAR/Spartak Trnava - Senica    14:4520.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.701.907.201.0312.01.7514.01.95 
111418MAR/SKF Sered - Ruzomberok    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.801.182.701.3510.05.203.101.65 
111718MAR/Dunajska S. - Podbrezova    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.851.757.201.0313.01.9013.01.80 
111818MAR/AS Trencin - Nitra    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.001.656.001.0512.02.1010.01.75 
111918MAR/Slovan Bratislava - Zlate Moravce    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.502.257.801.0212.01.5518.02.30 
112018MAR/Zilina - Zemplin M.    18:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.701.907.201.0312.01.7514.01.95 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Coreea de Sud, Coreea De Sud K-League Classic

Coreea De Sud K-League Classic
Marchează în ambele reprize
46118MAR/Daegu - Jeonnam D.    08:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.384.101.2012.03.656.201.78 
46318MAR/Jeju - FC Seoul    08:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.051.336.201.0919.03.659.201.55 
47318MAR/Gyeongnam - Sangju S.    08:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.454.001.2011.03.406.301.87 
47418MAR/Jeonbuk - Incheon    08:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.921.805.101.1310.52.359.902.18 
47718MAR/Ulsan H. - Gangwon    08:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.801.383.551.2510.53.855.401.85 
47818MAR/S. Blue Wings - Pohang    08:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.284.001.2013.54.405.701.65 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Suedia, Suedia Allsvenskan

Suedia Allsvenskan
Marchează în ambele reprize
71018MAR/Malmö - Hammarby    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.401.504.551.1611.53.057.601.88 
67818MAR/Dalkurd - Orebro    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.201.193.251.3014.06.004.201.65 
68218MAR/Hacken - Ostersunds    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.551.455.101.1313.53.158.201.77 
68618MAR/Djurgarden - AIK Stockholm    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
6.401.083.401.2721.09.204.051.48 
68818MAR/Elfsborg - Sundsvall    18:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.351.283.751.2313.04.555.301.68 
70018MAR/Kalmar - Norrkoping    18:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
5.901.102.871.3717.09.003.451.60 
70918MAR/Trelleborgs - Sirius    18:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.251.183.051.3313.56.204.001.70 
71118MAR/Brommapojkarna - Goteborg    20:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.851.223.301.2813.05.404.451.68 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Suedia, Suedia Superettan

Suedia Superettan
Marchează în ambele reprize
48618MAR/Norrby - Orgryte    20:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.263.051.3311.05.104.151.80 
48818MAR/Gais - Landskrona    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.601.455.301.1214.03.158.401.75 
49418MAR/Degerfors - Osters    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.051.333.651.2411.54.105.401.77 
49618MAR/AFC Eskilstuna - Falkenbergs    16:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.245.201.1318.54.507.201.50 
49718MAR/IK Brage - Jonkopings    18:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.301.293.651.2412.54.505.201.70 
96418MAR/Varnamo - Gefle    20:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.331.556.301.0915.52.7510.51.80 
96518MAR/Varbergs - Frej    20:0022.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.404.101.2011.53.556.301.80 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Ucraina, Ucraina Premier League

Ucraina Premier League
Marchează în ambele reprize
48218MAR/Shakhtar Donetsk - Desna Chernigov    19:0019.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
1.502.4511.01.0117.01.5027.02.45 
48718MAR/I.Mariupol - Zorya    14:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
4.851.143.601.2517.06.804.501.53 
49518MAR/Vorskla P. - Dynamo Kiev    17:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
10.01.022.521.4525.017.02.801.60 
74218MAR/FK Lviv - Arsenal Kiev    14:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.501.266.801.0722.04.159.701.45 
74318MAR/Olimpik D. - Odessa    17:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.851.225.801.1021.04.757.901.45 
74418MAR/PFC Oleksandria - Karpaty    19:3021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.276.401.0821.04.059.201.48 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Uruguay, Uruguay Primera Division

Uruguay Primera Division
Marchează în ambele reprize
74118MAR/Club Nacional - CA Penarol    21:0020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.233.601.2013.04.104.501.50 
72818MAR/Fenix - Atenas    16:1521.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.274.101.1513.03.605.301.45 
73218MAR/RacingMontevideo - Liverpool Mont.    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.233.401.2312.04.204.201.50 
74018MAR/Torque - CA Cerro    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.253.801.1813.03.804.801.50 
74718MAR/River Plate (URU) - M.Wanderers    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.252.901.3010.04.203.701.60 
75218MAR/Rampla - Danubio    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.203.201.2512.04.503.901.50 
75318MAR/CA Progreso - Ca Boston River    22:0021.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.401.223.801.1812.03.604.801.50 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.

Țara Galilor, Tara Galilor Premier League

Tara Galilor Premier League
Marchează în ambele reprize
252318MAR/Barry Town - Llanelli AFC    21:4519.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.606.001.0512.02.1510.01.70 
252418MAR/Caernarfon Town - Newtown    21:4519.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.101.273.801.1811.03.404.901.55 
252518MAR/Carmarthen - Bala    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.601.202.251.509.005.003.001.70 
252618MAR/Cefn - Cardiff Met Univ.    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
3.201.253.601.2012.03.804.501.50 
252718MAR/Llandudno FC - Aberystwyth    16:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.701.354.101.1512.03.305.301.50 
252818MAR/The New Saints FC - Connah's Q.    21:3020.10.
1D1N2D2N1D2D1D2N1N2D1N2N
2.051.606.001.0512.02.1510.01.70 
* 1 = gazde, 2 = oaspeți, D = marchează în ambele reprize, N = nu marchează în ambele reprize.
1
2
3
4
5
6
NORMAL
SYSTEM

SELECȚIE

Apasă o cotă pentru a porni biletul virtual...

GENEREAZA COD