OFERTA: Prima repriză/final meci

OFERTA: Prima repriză/final meci

Afişare listă

Fotbal

Fotbal

Handbal

Handbal

Fotbal

Fotbal

România, România Liga 1

România Liga 1
Prima repriză/final meci
91903P/F/Fc Hermanstadt - Astra    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.0015.032.07.504.306.2035.014.53.90
92203P/F/Viitorul C. - Sepsi Sf.Gheorghe    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0516.043.05.104.9510.528.016.58.60
92903P/F/Gaz Metan- Botosani    18:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8514.536.05.904.758.2030.015.06.10
92503P/F/Univ.Craiova - Fcsb    21:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.3014.529.07.505.006.4032.014.04.25
92403P/F/Dinamo B. - Dunărea Călăraşi    21:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6816.548.04.755.3012.528.017.510.5
88603P/F/CSM Iasi - Fc Hermanstadt    18:0026.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3515.040.05.404.859.5029.015.57.40
88803P/F/Astra - Univ.Craiova    21:0026.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.8514.532.07.004.707.0032.014.54.85
88403P/F/Botosani - Viitorul C.    18:0027.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.2014.531.07.204.706.5033.014.54.45
88503P/F/Fcsb - Voluntari    21:0027.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.8026.070.04.207.6028.031.028.027.0
88903P/F/Concordia Chiajna - Dinamo B.    21:0027.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.3014.531.07.404.756.4034.014.54.35
88203P/F/Dunărea Călăraşi - Gaz Metan   13:0028.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.3015.033.07.104.456.5035.015.04.60
88703P/F/Sepsi Sf.Gheorghe - CFR Cluj    20:0028.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.8016.031.09.604.555.3043.015.53.35

România, România Liga 2 Casa Pariurilor

România Liga 2 Casa Pariurilor
Prima repriză/final meci
56203P/F/SSC Farul Constanţa - FC Arges    12:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.2014.025.06.004.304.7028.014.03.60
41103P/F/Daco-Getica Bucuresti - Petrolul P.    14:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.5015.025.07.504.804.3033.015.02.90

Anglia, Anglia Premier League

Anglia Premier League
Prima repriză/final meci
16443P/F/Manchester City - Burnley    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.3740.099.04.3515.040.025.040.040.0
77903P/F/West Ham - Tottenham    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.1014.523.010.06.105.6034.014.03.10
82703P/F/Wolverhampton - Watford    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9315.542.05.105.3011.027.016.08.80
88303P/F/Bournemouth - Southampton    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4014.033.05.805.709.0025.014.56.40
96003P/F/Newcastle - Brighton    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9015.039.05.804.508.3032.015.56.40
99803P/F/Cardiff - Fulham    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3014.029.06.705.507.3027.014.04.90
81203P/F/Huddersfield - Liverpool    19:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
23.026.021.028.09.003.7580.026.01.72
84203P/F/Everton - Crystal P.    18:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1014.537.05.405.6010.025.015.07.50
16453P/F/Arsenal- Leicester    22:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2016.543.04.907.3015.022.017.511.0

Anglia, Anglia Championship

Anglia Championship
Prima repriză/final meci
58403P/F/Aston Villa - Swansea    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2015.038.05.405.309.7026.015.07.40
58603P/F/Brentford - Bristol C.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6815.038.05.206.4012.023.015.58.90
58803P/F/Hull - Preston NE    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4014.029.06.805.507.2028.014.04.80
58903P/F/Ipswich - Queens Park Rangers    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5514.533.06.604.707.1032.014.55.10
59003P/F/Nottingham F. - Norwich   17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8014.032.06.105.408.1027.014.05.70
59103P/F/Reading - Millwall    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3514.533.06.504.857.3030.014.55.20
59403P/F/Rotherham - Bolton    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6514.536.05.704.958.6029.015.06.50
60103P/F/Stoke - Birmingham    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3515.040.05.404.859.5029.015.57.40
60303P/F/Wigan - West Bromwich    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.025.08.505.906.1030.013.53.60
58703P/F/Derby - Sheffield Utd.    19:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.8514.030.07.105.106.8030.014.04.55

Anglia, Anglia League 1

Anglia League 1
Prima repriză/final meci
47903P/F/Blackpool - AFC Wimbledon    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3515.039.05.405.009.4028.015.57.30
48303P/F/Bradford - Rochdale    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4014.028.07.805.306.3032.014.04.00
48503P/F/Bristol R. - Oxford Utd.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2013.528.06.705.707.5026.013.54.90
49803P/F/Charlton - Barnsley    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.3014.526.08.805.505.8034.014.03.50
49903P/F/Doncaster - Gillingham    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.7015.540.05.106.1012.024.016.09.10
50103P/F/Luton - Walsall    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.7015.540.05.106.0012.021.016.07.50
50203P/F/Peterborough - Accrington    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8513.528.06.506.108.0024.013.55.20
50403P/F/Plymouth - Burton    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.9014.528.08.205.006.0034.014.53.85
51403P/F/Portsmouth - Fleetwood    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.7516.548.04.755.1012.528.017.57.50
52203P/F/Shrewsbury - Sunderland    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.8014.531.07.504.306.3034.014.54.00
52503P/F/Southend - Coventry    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1014.536.05.604.809.1027.015.06.00
52803P/F/Wycombe - Scunthorpe    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6014.031.06.205.008.1022.014.05.00

Anglia, Anglia League 2

Anglia League 2
Prima repriză/final meci
53003P/F/Bury - Notts C.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.039.05.206.0011.524.015.58.60
53203P/F/Crawley - Newport    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.7014.529.08.005.006.1034.014.53.95
53303P/F/Forest Green - Cheltenham    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0015.038.05.305.6010.525.015.57.90
53403P/F/Grimsby - Exeter    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.6015.029.08.604.705.7036.014.53.40
53503P/F/Lincoln City - Cambridge Utd.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4016.546.04.756.3014.024.017.511.5
58503P/F/Macclesfield - Carlisle    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.3014.028.07.605.306.4031.014.04.10
62503P/F/MK Dons - Northampton    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.040.05.205.6011.026.016.08.50
62703P/F/Morecambe - Colchester    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.0014.521.09.305.305.7034.014.53.30
64003P/F/Oldham - Port Vale    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2515.541.05.304.909.8029.016.07.80
64103P/F/Stevenage - Crewe    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3515.038.05.505.109.4027.015.07.20
64203P/F/Swindon - Mansfield    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.1014.528.08.405.105.9035.014.53.75
95803P/F/Yeovil - Tranmere    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4514.030.06.705.207.2029.014.04.90

Anglia, Anglia National League North

Anglia National League North
Prima repriză/final meci
53603P/F/Darlington - Boston Utd.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.1014.025.05.904.304.8028.014.03.70
53703P/F/Nuneaton - Bradford PA    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.7014.025.05.504.105.2025.014.04.30
55803P/F/Curzon Ashton - Telford    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.9014.025.05.704.205.0027.014.04.00
56703P/F/Kidderminster - United of Man.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6017.046.04.408.5018.028.017.018.0
57003P/F/Brackley - Spennymoor    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5014.029.04.604.406.1025.014.05.40

Anglia, Anglia National League South

Anglia National League South
Prima repriză/final meci
15033P/F/East Thurrock - Hungerford    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1015.032.04.304.607.0025.015.06.20
15063P/F/Dartford - Dulwich Hamlet    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2014.031.04.404.506.5025.014.06.00

Anglia, Anglia EFL Cup

Anglia EFL Cup
Prima repriză/final meci
46603P/F/Burton - Nottingham F.    21:4530.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.0014.527.08.305.205.9034.014.53.75
46703P/F/Bournemouth - Norwich   21:4530.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0015.039.05.305.5010.526.015.58.00
47503P/F/Leicester - Southampton    21:4530.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.039.05.206.0011.524.015.58.60
46503P/F/Chelsea - Derby    21:4531.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9022.060.04.407.8023.026.023.021.0
47003P/F/Arsenal- Blackpool    21:4531.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.4027.070.04.0012.535.025.030.032.0
47103P/F/West Ham - Tottenham    21:4531.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.2015.025.09.705.505.5036.014.53.20
46903P/F/Middlesbrough - Crystal P.    22:0031.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.2014.530.07.304.856.5033.014.54.35
47603P/F/Manchester City - Fulham    21:4501.11.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6525.065.04.5510.030.026.027.028.0

Germania, Germania Bundesliga

Germania Bundesliga
Prima repriză/final meci
16433P/F/Nürnberg - Hoffenheim    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.018.010.06.305.8030.014.02.90
16583P/F/Leverkusen - Hannover    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3716.041.05.007.1014.022.016.510.5
77703P/F/Augsburg - RB Leipzig    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.0013.524.08.106.106.4028.013.53.60
81403P/F/Wolfsburg - Bayern M.    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
16.020.022.019.58.404.7050.018.51.97
87003P/F/Stuttgart - Dortmund    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.0015.023.010.56.205.5035.014.52.90
16413P/F/Schalke 04 - Werder B.    19:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4014.534.05.705.509.0026.014.56.60
16573P/F/Hertha B. - Freiburg    16:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1515.541.05.205.1010.028.016.08.00
77803P/F/M'gladbach - Mainz    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4715.539.05.107.0013.022.016.09.90

Germania, Germania 2. Bundesliga

Germania 2. Bundesliga
Prima repriză/final meci
45003P/F/Paderborn - Union Berlin    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9013.528.06.505.908.0025.013.55.30
45303P/F/Hamburg - Bochum    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0014.537.05.405.9010.524.015.07.70
45403P/F/Regensburg - SV Darmstadt 98    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4014.031.05.906.009.0024.014.06.20
43403P/F/Duisburg - St.Pauli    21:3022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1013.529.06.505.607.6026.014.05.10

Germania, Germania 3.Liga

Germania 3.Liga
Prima repriză/final meci
42003P/F/FSV Zwickau - Hansa R.    14:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3514.533.06.504.857.3030.014.55.20
42503P/F/P.Munster - Wurzburg    15:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3514.533.06.504.857.3030.014.55.20
45603P/F/Karlsruher - Wehen W.    15:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7514.536.05.804.908.4029.015.06.20

Germania, Germania Regionalliga North

Germania Regionalliga North
Prima repriză/final meci
14103P/F/Eintracht N. - St.Pauli II    15:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6014.028.04.705.506.0021.014.04.80
14153P/F/Havelse - SSV Jeddeloh    15:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5014.029.04.605.506.1021.014.05.00
14243P/F/Luneburg - Oldenburg    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5014.025.05.504.805.2025.014.04.00
14273P/F/Holstein K.(A) - 1 FC Germ Egestorf/Langreder    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.033.04.305.707.8020.015.07.00
14283P/F/SV Drochtersen/Assel - W.Flensburg    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.0015.022.07.204.704.3032.015.03.00

Germania, Germania Regionalliga West

Germania Regionalliga West
Prima repriză/final meci
14363P/F/Wattenscheid - Rot-Weiss Essen    15:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.6014.025.05.805.404.9027.014.03.80

Germania, Germania Regionalliga Southwest

Germania Regionalliga Southwest
Prima repriză/final meci
94503P/F/Freiburg II - SSV Ulm    15:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0014.025.05.205.205.5025.014.04.40

Spania, Spania Primera Division

Spania Primera Division
Prima repriză/final meci
88103P/F/Valencia - Leganes    17:1520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3017.550.04.606.2015.525.018.513.0
82203P/F/Villarreal - Atl.Madrid    19:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.4015.532.08.304.505.8039.015.03.90
16463P/F/Barcelona - Sevilla    21:4520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9016.538.04.0010.017.517.517.512.5
84003P/F/Vallecano - Getafe    13:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.3014.531.07.404.756.4034.014.54.35
83503P/F/Eibar - Athletic Bilbao    17:1521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4015.032.07.304.607.3032.015.05.40
85903P/F/SD Huesca - Espanyol    19:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.6015.029.08.604.805.7038.015.03.65
91203P/F/Betis - Valladolid    21:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6016.045.04.855.8012.526.017.010.5
16603P/F/R.Sociedad - Girona    22:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6016.044.04.905.9012.525.017.010.0

Spania, Spania Segunda Division

Spania Segunda Division
Prima repriză/final meci
20733P/F/Real Oviedo - Osasuna    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9015.540.05.704.308.3033.015.56.60
20603P/F/Alcorcon - Granada    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1015.539.05.904.307.9033.015.56.20
20753P/F/Las Palmas - Numancia    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0516.546.04.954.6511.030.017.09.10
20623P/F/Cordoba - Dep.La Coruna    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.0015.028.09.105.005.5038.015.03.45
20763P/F/Mallorca - UD Extremadura    13:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0516.043.05.104.9510.528.016.58.60
20663P/F/Lugo - Gimnastic    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1516.044.05.104.8010.529.016.58.40
20593P/F/Albacete - Almeria    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5515.541.05.504.509.0031.016.07.20
20723P/F/CF Reus - Rayo Majadahonda    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7016.044.05.404.208.9033.016.57.30
20743P/F/R.Zaragoza - Tenerife    21:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7515.037.05.804.808.4030.015.06.40
20613P/F/Cadiz - Sp.Gijon    21:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2015.540.05.904.157.8035.016.06.20

Franța, Franta Ligue 1

Franta Ligue 1
Prima repriză/final meci
54803P/F/P.s.g. - Amiens    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.3530.071.04.7015.035.021.031.035.0
51303P/F/Caen - Guingamp    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9015.039.05.804.508.3032.015.56.40
51603P/F/Dijon - Lille    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.026.08.305.506.1032.014.03.70
52903P/F/Nantes - Toulouse FC    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4515.039.05.504.859.2029.015.57.10
55103P/F/Reims - Angers    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9015.540.05.704.308.3033.015.56.60
55903P/F/Strasbourg - Monaco    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5014.028.06.005.006.0028.014.04.50
52603P/F/Montpellier - Bordeaux    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6515.039.05.604.658.7030.015.56.70
55403P/F/St.Etienne - Rennes    18:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9514.535.06.004.908.0029.014.55.80
54403P/F/Nice - Ol.Marseille    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.9014.025.08.505.806.1031.014.03.60

Franța, Franta Ligue 2

Franta Ligue 2
Prima repriză/final meci
98103P/F/Brest - Lorient    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1514.533.06.305.007.6029.014.55.40
98303P/F/Lens - GFC Ajaccio    21:4522.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1220.060.04.356.3019.028.022.017.0

Italia, Italia Serie A

Italia Serie A
Prima repriză/final meci
93903P/F/Roma - Spal    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.8721.055.04.558.4022.024.022.019.5
90203P/F/Juventus - Genoa    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.7723.060.04.508.9026.025.025.023.0
92003P/F/Udinese - Napoli    21:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
11.017.525.013.56.004.8046.016.52.50
80903P/F/Frosinone - Empoli    13:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.0014.028.07.305.206.6030.014.04.35
82503P/F/Bologna - FC Torino    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.9015.031.07.804.606.0036.015.04.05
86903P/F/Chievo - Atalanta    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
10.017.027.012.05.304.8047.016.52.75
90803P/F/Parma - Lazio    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
9.8016.524.012.56.205.0041.015.52.60
93503P/F/Fiorentina - Cagliari    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4017.048.04.706.1014.525.018.012.0
93703P/F/Inter M. - AC Milan    21:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2014.030.06.605.407.5028.014.05.10
79603P/F/Sampdoria - Sassuolo    21:3022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.030.06.205.708.3025.014.05.70

Italia, Italia Serie B

Italia Serie B
Prima repriză/final meci
89903P/F/Ascoli - Carpi    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1015.539.05.904.307.9033.015.56.20
90903P/F/Cosenza - Foggia    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3515.030.06.005.006.0030.015.04.35
91003P/F/Cittadella - Brescia    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7514.535.05.905.108.4028.014.56.10
89703P/F/Crotone - Padova Calcio    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8316.044.04.955.4011.527.016.59.30
89803P/F/Salernitana - Perugia    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6515.039.05.604.658.7030.015.56.70
90003P/F/Venezia - Verona    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.6014.534.06.504.607.1032.015.05.20
89503P/F/Lecce - Palermo    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.6014.534.06.504.607.1032.015.05.20
89603P/F/Benevento - Livorno    22:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2018.050.04.606.7016.525.019.014.0

Argentina, Argentina Primera Division

Argentina Primera Division
Prima repriză/final meci
40603P/F/Godoy Cruz - Aldosivi    19:1520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5515.541.05.504.509.0031.016.07.20
46403P/F/Lanus - Patronato    21:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9817.050.04.804.5511.531.017.59.90
45503P/F/Boca J. - Rosario    23:4520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1516.044.05.104.8010.529.016.58.40
41503P/F/Newell's - Tigre    02:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7015.540.05.604.508.7031.015.56.90
42103P/F/Estudiantes - Atl.Tucuman    19:1521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1015.541.05.804.158.0034.016.06.30
40703P/F/Argentinos - Union Santa Fe    21:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.7016.037.07.303.956.2040.016.04.65
41903P/F/Independiente - CA Huracan    23:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3016.548.05.004.2510.033.017.08.70
42403P/F/San Martin de Tucuman - Racing Club    02:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
8.2016.530.010.04.605.2044.016.03.25
96203P/F/Belgrano - Banfield    01:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9016.042.05.604.158.4034.016.06.80
96103P/F/San Lorenzo - San Martin SJ    03:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3319.055.04.455.7016.028.020.014.5

Australia, Australia A-League

Australia A-League
Prima repriză/final meci
89203P/F/Wellington - Newcastle Jets    07:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.7014.024.08.506.106.2029.013.53.55
89003P/F/Brisbane R. - Central Coast    09:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0514.033.05.706.309.9023.014.57.00
57303P/F/Perth - Western S.    11:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8013.529.06.305.808.1025.014.05.50

Austria, Austria Bundesliga

Austria Bundesliga
Prima repriză/final meci
71203P/F/RB Salzburg - Wacker I.    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.5326.065.04.9513.535.024.029.031.0
71303P/F/LASK Linz - Altach    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2018.550.04.556.5017.025.019.514.5
71703P/F/Hartberg - Rapid V.    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.5015.023.010.56.205.5035.014.52.98
71403P/F/Admira Wacker - Wolfsberger    15:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.7014.025.08.305.706.2030.014.03.70
71503P/F/Mattersburg - St.Polten    15:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1014.034.05.606.0010.021.014.56.00
71603P/F/Austria Viena - Sturm Graz    18:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8014.031.06.205.608.1026.014.05.60

Austria, Austria Erste Liga

Austria Erste Liga
Prima repriză/final meci
55503P/F/Floridsdorfer - Vorwarts    11:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.7814.537.05.306.3011.523.015.58.40

Belgia, Belgia Tweede Klasse

Belgia Tweede Klasse
Prima repriză/final meci
20553P/F/Roeselare - Union Saint-Gilloise    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3014.025.05.204.105.5025.014.04.70
20563P/F/Tubize - Lommel    21:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4014.025.05.254.005.3525.014.04.60
20583P/F/Mechelen - Wilrijk    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3515.036.04.205.5010.026.015.09.00

Belgia, Belgia First Division A

Belgia First Division A
Prima repriză/final meci
41803P/F/Mouscron Peruwelz - Standard L.    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
11.517.523.014.06.604.8544.016.52.40
46203P/F/Kortrijk - St.Truiden    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7013.530.06.205.808.3025.014.05.60
48403P/F/Antwerp - Lokeren    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.0020.060.04.457.3020.026.022.018.0
47203P/F/Genk - Eupen    21:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.5022.055.04.3012.023.017.022.018.0
48903P/F/Anderlecht - Cercle Brugge    15:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.0517.547.04.808.0017.522.019.013.0
49003P/F/Oostende - KAA Gent    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.7014.025.08.305.706.2030.014.03.70
49103P/F/Charleroi - Waregem    21:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2014.033.05.706.009.6024.014.56.80

Brazilia, Brazilia Brasileiro Serie B

Brazilia Brasileiro Serie B
Prima repriză/final meci
62903P/F/Vila Nova GO - Juventude RS    22:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9018.055.04.654.4012.533.018.511.0
63503P/F/Avai SC - Oeste SP    22:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8517.050.04.754.7512.030.017.510.0
63703P/F/Boa EC - Guarani SP    22:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.7516.040.06.503.956.1038.016.04.40
62403P/F/Fortaleza CE - Paysandu PA    01:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3520.060.04.305.2016.532.021.015.5
63903P/F/Sampaio MA - Londrina PR    03:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3015.540.06.004.107.6035.015.56.00

Brazilia, Brazilia Brasileiro Serie A

Brazilia Brasileiro Serie A
Prima repriză/final meci
77603P/F/America MG - Gremio RS    22:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5515.539.06.204.107.3035.015.55.70
78003P/F/Botafogo RJ - EC Bahia    22:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1516.044.05.104.8010.529.016.58.40
77503P/F/Sport Recife PE - Vasco Da Gama RJ    01:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2015.036.06.104.607.7031.015.05.70
78503P/F/Sao Paulo SP - Atletico PR    01:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8516.548.04.804.9012.029.017.510.0
78203P/F/Palmeiras SP - Ceara CE    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.0323.065.04.156.2022.031.024.021.0
78303P/F/Vitoria BA - Corinthians    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3015.540.06.004.107.6035.015.56.00
79003P/F/Fluminense RJ - Atletico MG    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0514.535.06.104.757.8030.015.05.80
78103P/F/Cruzeiro MG - Chapecoense SC    01:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4519.560.04.405.0015.531.020.014.0
78603P/F/Parana PR - Flamengo RJ    01:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
13.520.032.014.54.804.4060.019.02.57
20333P/F/Internacional RS - Santos SP    02:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9817.050.04.804.5511.531.017.59.90

Chile, Chile Primera División

Chile Primera División
Prima repriză/final meci
82603P/F/O'Higgins - Colo Colo    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4014.025.06.104.404.6029.014.03.50
74903P/F/Curico Unido - Palestino    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5014.029.04.604.406.1025.014.05.40
77303P/F/Union La Calera - Huachipato    23:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4014.025.05.254.005.3525.014.04.60
79703P/F/CD U.Catolica (CHI) - U.Concepcion    02:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1015.032.04.304.607.0025.015.06.20
80003P/F/Dep.Iquique - San Luis    18:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.033.04.304.907.8025.015.07.00
80503P/F/Antofagasta - Audax I.    21:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50
76003P/F/U.de Chile - Everton de Vina Del Mar    02:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0015.032.04.304.707.2025.015.06.30

Cipru, Cipru 1st Division

Cipru 1st Division
Prima repriză/final meci
79503P/F/EN Paralimni - Anorthosis F.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
11.016.026.011.05.804.3038.015.02.10
79803P/F/Apollon L. - Ermis A.    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.5725.055.03.7010.025.020.020.020.0
79203P/F/AEK Larnaca - Doxa K.    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.8016.040.04.307.5016.027.016.015.0
79903P/F/Nea Salamis - Omonia Nicosia    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.0015.025.07.804.904.3033.015.02.80
80103P/F/Apoel Nicosia - AEL Limassol    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4515.035.04.205.209.0026.015.08.50
16023P/F/Pafos - Alki Oroklinis    19:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9016.040.04.306.7015.026.016.014.0

Grecia, Grecia Super League

Grecia Super League
Prima repriză/final meci
95503P/F/Panathinaikos - Panionios    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8517.050.04.754.7512.030.017.510.0
95003P/F/Pas Giannina - Panaitolikos    18:1520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4016.045.05.204.409.7032.016.58.00
95603P/F/Smyrnis - AEK Atena    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
18.523.031.019.55.804.2065.022.02.15
95303P/F/Larissa AEL - Lamia    20:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7016.546.05.404.009.0035.017.07.50
95703P/F/Levadiakos - Xanthi    18:1521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4516.041.06.103.957.5037.016.06.00
95103P/F/Aris Thessaloniki - Paok    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.3016.032.09.104.355.4043.015.53.60
95203P/F/OFI Creta - Olympiacos P.    20:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
15.521.028.017.56.004.4055.019.52.23
95403P/F/Atromitos A. - Asteras T.    19:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3016.548.05.004.2510.033.017.08.70

Letonia, Letonia Virsliga

Letonia Virsliga
Prima repriză/final meci
23623P/F/FK Liepaja - Metta/Lu    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6520.048.03.808.0019.021.020.015.0

Mexic, Mexic Primera Division Apertura

Mexic Primera Division Apertura
Prima repriză/final meci
99703P/F/Queretaro - Cruz Azul    01:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.1015.031.08.004.605.9037.015.03.95
10003P/F/América - Tijuana    03:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6216.546.04.805.6013.026.017.010.5
99903P/F/Pachuca - Santos L.    03:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6014.033.05.905.408.5026.014.56.10
16083P/F/Necaxa - Leon    05:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3014.030.06.705.407.3028.014.04.95
17523P/F/Monterrey - Toluca    05:0621.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.038.05.205.8011.025.015.58.20
17473P/F/Lobos Buap - Guadalajara C.    20:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.1014.530.07.305.006.5032.014.04.35
17483P/F/UNAM Pumas - Tigres    00:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4014.529.07.605.006.3033.014.54.15
17493P/F/M.Morelia - Puebla    02:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5014.535.05.705.208.8027.014.56.50

Mexic, Mexic Liga De Ascenso

Mexic Liga De Ascenso
Prima repriză/final meci
23643P/F/Mineros Z. - Dorados de Sinaloa    00:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.033.04.304.907.8025.015.07.00
23683P/F/Celaya - Atlante    03:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.6014.025.05.354.005.2525.014.04.40
23823P/F/FC Juárez - Cimarrones de Sonora    05:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2014.031.04.404.506.5025.014.06.00

Olanda, Olanda Eerste Divisie

Olanda Eerste Divisie
Prima repriză/final meci
20783P/F/Jong Utrecht - Twente    21:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
12.518.021.016.07.804.9044.017.02.17

Olanda, Olanda Eredivisie

Olanda Eredivisie
Prima repriză/final meci
60403P/F/P.s.v. - Emmen    19:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.4031.070.04.5016.540.025.030.035.0
60603P/F/Excelsior - Vitesse    19:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.5015.023.010.56.205.5035.014.52.98
60703P/F/Heerenveen - Ajax    21:4520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
18.021.021.022.09.504.8050.019.51.75
60803P/F/Utrecht - Alkmaar    21:4520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1513.025.07.006.507.6024.013.54.60
60903P/F/Breda - Willem II    13:1521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5013.527.07.005.807.0027.013.54.50
61203P/F/Heracles - Groningen    15:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9513.530.05.807.1010.520.014.06.90
61603P/F/Feyenoord - PEC Zwolle    15:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6023.060.04.5011.525.023.026.020.0
61903P/F/Venlo - Den Haag    15:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1013.529.06.505.607.6026.014.05.10
63003P/F/Fortuna S. - De Graafschap    17:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9714.034.05.606.4010.522.014.57.30

Peru, Peru Primera Division

Peru Primera Division
Prima repriză/final meci
62003P/F/Binacional - Univ.Deportes    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1015.032.04.304.607.0025.015.06.20
63603P/F/Real Garcilaso - U.Comercio    23:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9016.040.04.306.7015.026.016.014.0
62203P/F/Sport Rosario - Univ.San Martin    01:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50
62303P/F/Sport Boys - Academia Cantolao    04:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.030.04.504.406.3025.014.05.80
62103P/F/Sp.Cristal - Cajamarca    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.8016.043.04.308.0017.027.016.016.5
63403P/F/Dep.Municipal - Comerciantes Unidos    21:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2015.038.04.305.7011.026.015.010.0
61803P/F/Alianza Lima - Melgar    00:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0015.032.04.304.707.2025.015.06.30

Polonia, Polonia Ekstraklasa

Polonia Ekstraklasa
Prima repriză/final meci
71903P/F/Zaglebie Sos. - Miedz Legnica    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5514.030.06.805.207.1029.014.04.80
72103P/F/Slask Wrocław - Arka G.    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.536.05.605.409.3026.015.06.90
72003P/F/Lech P. - K.Kielce    21:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.542.05.105.6011.525.016.09.00
72503P/F/Zaglebie L. - Wisla Plock    16:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6014.032.06.005.708.5025.014.06.00
72303P/F/Legia V. - Wisla C.    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.542.05.105.6011.525.016.09.00
72203P/F/Cracovia K. - Gornik Z.    19:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.034.05.705.709.3025.014.56.70

Polonia, Polonia I Liga

Polonia I Liga
Prima repriză/final meci
19103P/F/LKS Łódź - Jastrzebie    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2014.031.04.404.506.5025.014.06.00
19073P/F/Olsztyn - Puszcza N.    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1014.026.05.104.105.6025.014.04.80
19123P/F/Bytovia B. - Odra Opole    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9014.027.04.904.305.8025.014.05.00
19133P/F/GKS Tychy - Raków Cz.    18:4520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.9014.025.05.704.205.0027.014.04.00
19063P/F/Podbeskidzie - Chojnice    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9014.027.04.904.305.8025.014.05.00
19093P/F/Warta P. - Chrobry G.    15:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.6014.025.05.354.005.2525.014.04.40

Portugalia, Portugalia Primeira Liga

Portugalia Primeira Liga
Prima repriză/final meci
56003P/F/Nacional Madeira - Portimonense    21:0026.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.9013.526.07.505.806.7028.013.54.20
57503P/F/Guimaraes - Braga    23:1526.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.2014.525.08.805.705.9032.014.03.50
57603P/F/Aves - Santa Clara    17:3027.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5514.536.05.705.108.8028.015.06.60
56103P/F/Rio Ave - Chaves    20:0027.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.537.05.505.309.4027.015.07.10
57103P/F/Belenenses - Benfica    22:3027.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
15.020.020.020.06.503.6060.020.02.05
56803P/F/Tondela - Setubal    17:0028.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0515.036.06.004.607.8031.015.05.90
57803P/F/Moreirense - Maritimo    17:0028.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2015.036.06.104.607.7031.015.05.70
57203P/F/Porto - Feirense    19:3028.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.4530.065.03.7510.030.023.030.035.0
58003P/F/Sporting L. - Boavista    22:0028.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9020.060.03.607.5020.020.020.017.0

Portugalia, Portugalia Taca de Portugal

Portugalia Taca de Portugal
Prima repriză/final meci
25063P/F/Amora - Belenenses    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
10.017.025.012.55.904.9044.016.02.60
25073P/F/CD Cova Piedade - Portimonense    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.9015.027.09.105.105.6037.014.53.45
25023P/F/SC Espinho - Viseu    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.7015.028.08.904.955.6037.014.53.55

Elveția, Elvetia Super League

Elvetia Super League
Prima repriză/final meci
76703P/F/Zurich - Young Boys    20:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.2014.022.09.306.706.0029.013.53.25
76803P/F/Luzern - Thun    20:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1513.526.06.906.207.5024.013.54.70
76603P/F/Lugano - St.Gallen    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1014.034.05.606.1010.023.014.57.10
76903P/F/Basel - Xamax    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.0517.044.04.958.7017.520.018.513.5
78703P/F/Sion - Grasshoppers    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9814.535.05.506.2010.523.015.07.50

Elveția, Elvetia Challenge League

Elvetia Challenge League
Prima repriză/final meci
42203P/F/Lausanne - Schaffhausen    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6515.034.04.205.008.0026.015.07.50
42803P/F/Rapperswil-Jona - SC Kriens    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2014.031.04.404.506.5025.014.06.00
42303P/F/Servette - Aarau    20:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50
41703P/F/Wil - Chiasso    15:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4515.035.04.205.209.0026.015.08.50

Turcia, Turcia Super Lig

Turcia Super Lig
Prima repriză/final meci
76403P/F/Başakşehir - Kayseri    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2018.050.04.606.7016.525.019.014.0
76503P/F/Sivas - Fenerbahce    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.4014.525.09.005.705.8033.014.03.40
79403P/F/C.Rize - Konyaspor    13:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.5014.528.07.805.106.3032.014.04.05
81303P/F/Alanya - Antalya    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.034.05.705.709.3025.014.56.70
81503P/F/Ankaragucu - Malatya Bld    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1514.535.06.204.757.7031.014.55.60
81603P/F/Goztepespor - Besiktas    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.0014.524.09.605.805.6035.014.53.20
81703P/F/Trabzon - Erzurum Buyuksehir    20:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1817.547.04.757.3016.523.018.513.5

Turcia, Turcia 1.Lig

Turcia 1.Lig
Prima repriză/final meci
66603P/F/Gazisehir Gaziantep - Umraniye    19:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4014.029.04.504.406.2025.014.05.60
66903P/F/Balikesir - Bolu    19:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.0014.025.06.504.504.4031.014.03.20
67403P/F/Hatay - Osmanli    14:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.6014.025.05.354.005.2525.014.04.40
65603P/F/Karabuk - Altay Izmir    16:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
19.024.022.023.08.503.7570.023.01.65
67103P/F/Istanbulspor AS - Giresun    19:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.6014.025.05.354.005.2525.014.04.40
65303P/F/Altinordu - Eskisehir    19:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9517.040.04.007.0015.019.018.011.0
65803P/F/Adana Demir - Elazig    19:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6023.048.03.759.0024.021.024.020.0

Irlanda de Nord, Irlanda de Nord Premiership

Irlanda de Nord Premiership
Prima repriză/final meci
59603P/F/Ballymena - Dungannon    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4515.035.04.206.509.0018.015.07.50
59703P/F/Glentoran - Glenavon    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.5015.018.010.06.504.2036.015.02.40
59903P/F/Cliftonville - Warrenpoint    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.8516.040.04.307.5016.018.016.013.0
61303P/F/Ards - Linfield    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
20.018.021.019.08.504.4048.018.01.60
61403P/F/Coleraine - Crusaders    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0014.022.05.606.005.1022.014.03.90

Scoția, Scotia Championship

Scotia Championship
Prima repriză/final meci
72903P/F/Dundee Utd. - Inverness    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.033.06.005.308.3027.014.56.00
73003P/F/Ross C. - Ayr    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.038.05.305.9011.024.015.58.10
73103P/F/Dunfermline - Queen of S.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4014.033.05.805.709.0025.014.56.40
73303P/F/Alloa A. - Partick T.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.5014.025.08.105.706.3030.013.53.80
73403P/F/Morton - Falkirk    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.040.05.105.9011.524.016.08.70

Scoția, Scotia League 1

Scotia League 1
Prima repriză/final meci
73503P/F/Montrose - Airdrie    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0014.025.06.506.506.5025.014.04.00
73603P/F/Arbroath - Dumbarton    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4515.035.04.205.209.0026.015.08.50
73703P/F/Raith R. - Stranraer    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2015.038.04.305.7011.026.015.010.0
73803P/F/East Fife - Brechin    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.028.04.804.305.9025.014.05.10
73903P/F/Stenhousemuir - Forfar    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.028.04.804.305.9025.014.05.10

Scoția, Scotia Premiership

Scotia Premiership
Prima repriză/final meci
60203P/F/Livingston - FC Dundee    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0516.043.05.104.9510.528.016.58.60
60503P/F/St.Mirren - Kilmarnock    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
8.1015.526.010.55.405.2040.015.03.00
61003P/F/Celtic - Hibernian FC    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1018.550.04.607.3018.024.020.015.5
61103P/F/Motherwell - St.Johnstone    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6515.039.05.604.658.7030.015.56.70
61703P/F/Hearts - Aberdeen    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1514.535.06.204.757.7031.014.55.60
53103P/F/Hamilton - Gl.Rangers    15:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
17.521.025.020.07.604.5055.019.52.00

Scoția, Scotia Scotish Cup

Scotia Scotish Cup
Prima repriză/final meci
87603P/F/Rothes FC - Annan    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.0015.025.07.804.904.3033.015.02.80
87803P/F/Cumbernauld Colts - Bsc Glasgow Fc    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.030.04.504.406.3025.014.05.80
89403P/F/Beith Juniors FC - Linlithgow    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5014.025.05.304.005.3025.014.04.50
90403P/F/Cove Rangers - Auchinleck Talbot    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9016.040.04.307.5016.022.016.012.0
90603P/F/Stirling A. - Queen's Park    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1014.026.05.104.105.6025.014.04.80
91403P/F/East Kilbride - Spartans E.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0014.027.05.004.205.7025.014.04.90
91503P/F/Berwick R. - Gretna 2008    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3515.036.04.205.5010.026.015.09.00
91703P/F/Gala Fairydean - East Stirling    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5014.025.05.304.005.3025.014.04.50
91803P/F/Cowdenbeath - Clyde    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.0015.025.07.804.904.3033.015.02.80
92303P/F/Albion R. - Formartine Utd.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50
92803P/F/Edusport Academy Fc - Fraserburgh    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.025.06.304.404.5030.014.03.30
93003P/F/Deveronvale - Stirling University FC    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4515.035.04.205.209.0026.015.08.50

, UEFA Liga Europa

UEFA Liga Europa
Prima repriză/final meci
17643P/F/Zurich - Leverkusen    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
8.4015.525.011.05.705.2039.015.02.90
17723P/F/AEK Larnaca - Ludogorets R.    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.1014.531.07.204.856.6032.014.54.45
17753P/F/RB Salzburg - Rosenborg BK    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6221.050.04.6510.523.021.023.020.0
17843P/F/RB Leipzig - Celtic    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1717.046.04.807.5016.522.018.013.0
17863P/F/Zenit St.P. - Bordeaux    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8316.044.04.955.4011.527.016.59.30
17873P/F/FC Copenhaga - Slavia Praga    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3514.032.06.505.007.3030.014.55.10
17883P/F/Anderlecht - Fenerbahce    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2014.031.06.505.207.5028.014.05.10
17913P/F/Spartak Trnava - Dinamo Zagreb    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
8.6016.026.011.05.405.1041.015.52.92
17923P/F/Qarabag FK - Vorskla P.    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.7516.548.04.755.1012.528.017.510.5
17933P/F/Sporting L. - Arsenal   19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.0014.528.08.405.105.9035.014.53.70
17943P/F/AC Milan - Betis    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2014.535.05.505.709.6025.015.07.10
17953P/F/F91 Dudelange - Olympiacos P.    19:5525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
10.517.024.013.56.204.8544.016.02.50
17973P/F/Chelsea - Bate Borisov    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.4535.080.04.2514.040.021.030.030.0
17993P/F/Paok - MOL Vidi    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9021.060.03.607.0021.021.021.017.0
18003P/F/Gl.Rangers - Spartak M.    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9014.031.06.305.507.9026.014.05.50
18013P/F/Villarreal - Rapid V.    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.0818.050.04.657.5018.023.019.515.0
18083P/F/E.Frankfurt - Apollon L.    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2816.545.04.857.1015.022.017.512.0
18093P/F/Ol.Marseille - Lazio    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1014.034.05.606.1010.023.014.57.10
18103P/F/Sarpsborg 08 - Malmö    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4014.529.07.605.006.3033.014.54.15
18113P/F/Besiktas - Genk    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6013.530.06.105.908.5025.014.05.80
18123P/F/Standard L. - FC Krasnodar    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3014.029.06.705.507.3027.014.04.90
18163P/F/Sevilla - Akhisar    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.5226.070.04.0011.029.019.026.023.0
18173P/F/Jablonec - FC Astana    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7514.536.05.804.908.4029.015.06.20
18223P/F/Rennes - Dynamo Kiev    22:0025.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2015.036.06.104.607.7031.015.05.70

, UEFA Liga Campionilor

UEFA Liga Campionilor
Prima repriză/final meci
44303P/F/Young Boys - Valencia    19:5523.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.025.06.304.404.5030.014.03.30
44503P/F/AEK Atena - Bayern M.    19:5523.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
20.024.020.022.09.304.3060.022.01.75
44003P/F/Shakhtar Donetsk - Manchester City    22:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
13.518.520.017.58.704.9544.017.02.05
44103P/F/Ajax - Benfica    22:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.534.05.705.609.3025.014.56.80
44203P/F/Hoffenheim - Lyon    22:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9513.026.06.806.507.9023.013.54.85
44403P/F/Manchester Utd. - Juventus    22:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.1014.025.05.904.304.8028.014.03.70
44703P/F/Real Madrid - Plzen    22:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.2543.080.05.0019.050.027.047.050.0
44803P/F/Roma - CSKA Moscova    22:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.0019.555.04.507.6020.025.021.017.5
40103P/F/P.s.v. - Tottenham    19:5524.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.8014.523.09.606.105.7033.014.03.20
40203P/F/Club Brugge - Monaco    19:5524.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9014.027.04.904.305.8025.014.05.00
40303P/F/Lokomotiv M. - Porto    22:0024.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.6016.030.09.504.705.3041.015.53.35
40503P/F/Galatasaray - Schalke 04    22:0024.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5514.533.06.604.707.1032.014.55.10
41603P/F/P.s.g. - Napoli    22:0024.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1717.044.04.907.8016.021.018.012.5
43303P/F/Liverpool - Steaua Rosie    22:0024.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.2835.080.05.0020.050.023.040.045.0
43703P/F/Barcelona - Inter M.    22:0024.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.8519.550.04.809.5022.021.021.018.0
43803P/F/Dortmund - Atl.Madrid    22:0024.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5514.030.06.805.107.1030.014.04.85

, Copa Libertadores

Copa Libertadores
Prima repriză/final meci
96703P/F/River Plate (ARG) - Gremio RS    03:4524.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3017.050.04.954.1010.534.017.59.00
96803P/F/Boca J. - Palmeiras SP    03:4525.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7016.044.05.404.208.9033.016.57.30

Belarus, Belarus Vysshaya League

Belarus Vysshaya League
Prima repriză/final meci
63303P/F/Bate Borisov - FC Gorodeya    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6718.048.04.409.0019.021.018.020.0
46003P/F/Shakhter Soligorsk - Neman G.    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9016.040.04.306.7015.026.016.014.0
69703P/F/Slutsk - Torpedo-BelAZ    14:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.7014.025.05.504.105.2025.014.04.30
50303P/F/Smolevichy - FC Isloch    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4014.025.05.254.005.3525.014.04.60
58203P/F/Din.Brest - FC Torpedo Minsk    18:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6218.050.04.5010.020.021.018.024.0
62803P/F/Luch Minsk - Gomel    19:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0014.027.05.004.205.7025.014.04.90

Bulgaria, Bulgaria FPL

Bulgaria FPL
Prima repriză/final meci
97303P/F/Botev P. - Cherno More    17:1520.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50
97603P/F/Ludogorets R. - Levski S.    20:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.5515.034.04.205.108.5026.015.08.00
97703P/F/Dunav Ruse - Lok.Plovdiv    17:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.025.06.304.404.5030.014.03.30
97803P/F/CSKA Sofia - Etar    20:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.5018.048.04.409.0019.028.018.020.0
97903P/F/Vitosha B. - Beroe SZ    20:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
11.016.026.011.05.804.3038.015.02.10

Croația, Croatia 1.HNL

Croatia 1.HNL
Prima repriză/final meci
56903P/F/Rudes - Osijek    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
14.016.026.015.06.704.3040.016.01.90
56503P/F/Istra - Dinamo Zagreb    18:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
21.017.021.018.08.004.4046.017.01.72
56403P/F/Slaven B. - HNK Gorica    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2014.031.04.404.506.5025.014.06.00
59503P/F/Lok.Zagreb - Hajduk Split    18:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4014.025.05.254.005.3525.014.04.60

Cehia, Cehia 1.Liga

Cehia 1.Liga
Prima repriză/final meci
49303P/F/S.Olomouc - Zlin    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4515.038.05.505.009.1028.015.07.00
50903P/F/Pribram - Jablonec    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.9015.023.011.06.205.4036.014.52.88
54303P/F/Slovacko - Teplice    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8514.535.05.904.908.2029.014.56.00
54503P/F/Banik Ostrava - MFK Karvina    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.5016.546.04.806.0013.525.017.511.0
55003P/F/Dukla P. - Opava    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9514.534.06.105.008.0029.014.55.70
53803P/F/Liberec - Slavia Praga    18:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.7015.526.010.05.305.3039.015.03.10
19763P/F/Sparta Praga - M.Boleslav    19:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2017.550.04.656.9016.524.019.014.0

Cehia, Cehia FNL

Cehia FNL
Prima repriză/final meci
82403P/F/Prostějov - MFK Vitkovice    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6014.028.04.704.306.0025.014.05.20
83003P/F/Zizkov - Jihlava    11:1521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4014.025.06.104.404.6029.014.03.50
83103P/F/Graffin V. - Varnsdorf    16:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.028.04.804.305.9025.014.05.10
83303P/F/Brno - Banik Sokolov    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1015.038.04.305.8011.026.016.011.0

Danemarca, Danemarca Superligaen

Danemarca Superligaen
Prima repriză/final meci
64803P/F/Nordsjaelland - FC Midtjylland    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.2014.022.09.306.706.0029.013.53.25
65103P/F/Vendsyssel - Horsens    13:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.8014.029.07.105.206.8030.014.04.55
65403P/F/Randers - Sonderjyske    15:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9014.032.06.205.307.9027.014.05.60
65503P/F/Vejle - FC Copenhaga    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
12.518.024.015.56.604.7048.017.02.30
66303P/F/Aarhus - Aalborg BK    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0514.032.06.305.107.8028.014.55.50
66503P/F/Brondby - Odense    20:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.7714.535.05.406.7011.022.015.08.10

Danemarca, Danemarca 1st Division

Danemarca 1st Division
Prima repriză/final meci
82803P/F/Viborg - Silkeborg    14:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9013.529.06.405.808.0025.014.05.30
82903P/F/Fremad Amager - Helsingor    14:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.025.08.305.606.1031.014.03.70
83603P/F/Naestved - Lyngby    14:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.9513.525.07.605.906.7028.013.54.10
83803P/F/Thisted - Roskilde    14:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4513.528.06.905.607.2027.013.54.70
86003P/F/Nykobing FC - Fredericia    14:4521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.025.08.305.606.1031.014.03.70

Ecuador, Ecuador Serie A

Ecuador Serie A
Prima repriză/final meci
51803P/F/Guayaquil City - Barcelona SC    00:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
9.0015.026.010.05.504.2036.015.02.35
52403P/F/LDU Quito - Dep.Cuenca    02:1521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4515.035.04.205.209.0026.015.08.50
51903P/F/Delfin Sc - Aucas    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0015.032.04.304.707.2025.015.06.30
52103P/F/Emelec - Csd Macara    00:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.5515.034.04.205.108.5026.015.08.00
52003P/F/Tecnico Universitario - Indep.del Valle    04:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.3015.025.07.204.704.3032.015.03.00

Finlanda, Finlanda Veikkausliiga

Finlanda Veikkausliiga
Prima repriză/final meci
64303P/F/PS Kemi - Mariehamn    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
11.517.524.014.06.304.7546.016.52.40
64503P/F/Ilves - Lahti    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6216.546.04.805.6013.026.017.010.5
64703P/F/Vaasa PS - Rovaniemi    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.2016.031.09.004.505.5041.015.53.55
64903P/F/Inter Turku - Honka    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
10.017.025.012.55.904.9044.016.02.60
65003P/F/Kuopio PS - TPS Turku    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3017.046.04.806.9015.023.018.012.5
65203P/F/HJK Helsinki - Seinajoen JK    14:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1019.055.04.506.9018.525.020.016.0

Ungaria, Ungaria Nb 1

Ungaria Nb 1
Prima repriză/final meci
99103P/F/Varda SE - Mezokovesdi Z.    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3014.025.05.204.105.5025.014.04.70
99203P/F/Haladas - MOL Vidi    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
8.5015.026.09.005.204.2035.015.02.45
99303P/F/MTK Budapest - Honved    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.028.04.804.305.9025.014.05.10
99403P/F/Diosgyori - Ujpest    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.2014.025.06.004.304.7028.014.03.60
99503P/F/Debrecen - Paks    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6014.028.04.704.306.0025.014.05.20
99003P/F/Puskas Ak. - Ferencvaros    20:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
11.016.026.011.05.804.3038.015.02.10

Japonia, Japonia J-League

Japonia J-League
Prima repriză/final meci
53903P/F/V-Varen N. - Jubilo Iwata    10:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3514.031.06.605.107.3029.014.05.10

Japonia, Japonia J-League 2

Japonia J-League 2
Prima repriză/final meci
69903P/F/Montedio Y. - Avispa Fukuoka    07:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.5015.030.08.404.655.7038.015.03.75
70103P/F/Tokyo Verdy - Tokushima    08:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.1014.530.07.305.006.5032.014.04.35
70403P/F/Tochigi - V.Kofu    08:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.5016.536.08.103.955.8043.016.04.15
70503P/F/FC Yokohama - Omiya    08:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3514.032.06.505.007.3030.014.55.10
70603P/F/Matsumoto - Gifu    08:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6016.043.04.956.0012.524.016.510.0
70703P/F/Mito H. - Roasso Kumamoto    08:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.4515.039.05.504.859.2029.015.57.10
70803P/F/Kamatamare - Renofa Yamaguchi    08:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.2014.024.09.006.005.9031.014.03.40
72603P/F/Jef Utd. - T.Oita    09:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.5014.524.09.306.005.8032.014.03.30
72703P/F/Okayama - Machida Zelvia    10:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4015.032.07.404.606.3035.014.54.40

Norvegia, Norvegia Eliteserien

Norvegia Eliteserien
Prima repriză/final meci
64603P/F/Molde - Sarpsborg 08    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.5016.042.04.956.5013.023.016.510.5
63203P/F/Sandefjord - Stromsgodset    19:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.3014.526.08.805.505.8034.014.03.50
65703P/F/Valerenga - Kristiansund    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4815.540.05.006.8013.022.016.510.0
65903P/F/Haugesund - Odds BK    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.537.05.505.309.4027.015.07.10
66003P/F/Lillestrom - Rosenborg BK    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8014.025.08.505.906.1030.013.53.60
66103P/F/Tromso - IK Start    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.1014.535.05.505.9010.024.015.07.20
66203P/F/Ranheim- Bodø/Glimt    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.0013.530.06.405.607.8026.014.05.20
66403P/F/Stabaek - SK Brann    21:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.6014.026.08.105.606.2031.014.03.80

Norvegia, Norvegia 1st Division

Norvegia 1st Division
Prima repriză/final meci
18853P/F/Tromsdalen - Ham-Kam    14:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8013.529.06.305.808.1025.014.05.50
18803P/F/Ullensaker - Kongsvinger    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8013.020.06.906.508.1019.013.04.50
18813P/F/Aasane - Sogndal    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.0014.520.09.605.605.7033.014.03.10
18823P/F/Mjondalen - Jerv    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3316.545.04.806.8014.523.017.512.0
18833P/F/Notodden - Strommen    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4014.025.08.105.906.3029.013.53.80
18843P/F/Levanger - Floro    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5013.529.06.305.708.3021.013.54.80
18863P/F/Sandnes - Nest-Sotra    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.032.05.805.709.3020.014.55.30
77203P/F/Aalesund - Viking    20:0023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.0514.030.05.806.7010.021.014.06.70

Paraguay, Paraguay Primera Division

Paraguay Primera Division
Prima repriză/final meci
75703P/F/General Diaz - Dep.Santaní    00:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.3014.025.05.204.105.5025.014.04.70
75803P/F/Nacional A. - Guarani Asuncion    02:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.028.04.804.305.9025.014.05.10
75403P/F/Sol de America - Cerro Porteno    23:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.5015.025.07.504.804.3033.015.02.90
77003P/F/Ol.Asuncion - S.Luqueno    01:1022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2015.038.04.305.7011.026.015.010.0
76103P/F/Libertad As. - Independiente FBC    01:3023.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1015.038.04.305.8011.026.016.011.0

China, China Super League

China Super League
Prima repriză/final meci
25193P/F/Beijing G. - Changchun Y.    10:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.7519.049.04.509.9022.020.021.015.0
25203P/F/Henan J. - Guangzhou R&F    14:3521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.3515.538.05.207.7014.020.016.510.0
25213P/F/Jiangsu S. - Shanghai SIPG    14:3521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
10.016.019.514.08.005.2037.015.02.35

Rusia, Rusia Premier League

Rusia Premier League
Prima repriză/final meci
67703P/F/Fc Ufa - Rubin K.    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.8016.037.07.403.956.2041.016.04.55
67903P/F/Dynamo Moscow - Zenit St.P.    14:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
8.2016.530.010.04.605.2044.016.03.25
68003P/F/Spartak M. - Arsenal Tula    16:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4318.055.04.555.5015.028.019.013.0
68103P/F/FC Krasnodar - Akhmat G.    19:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6317.048.04.705.3013.028.017.511.0

Rusia, Rusia Football National League

Rusia Football National League
Prima repriză/final meci
84603P/F/FC Rotor Volgograd - Mordovia S.    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50
84703P/F/Avangard Kursk - Tom Tomsk    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.028.04.804.305.9025.014.05.10
84803P/F/FK Olimpiets Nizhny Nov. - Torpedo Armavir    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50
85003P/F/Fakel - Tambov    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
9.0015.026.010.05.504.2036.015.02.35
85403P/F/FK Khimki - Tyumen    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.5014.029.04.604.406.1025.014.05.40
85103P/F/Zenit St.P. 2 - SKA Energia    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4014.025.06.104.404.6029.014.03.50
85503P/F/Sochi - Sibir N.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4515.035.04.205.209.0026.015.08.50
85603P/F/Baltika - Krasnodar 2    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50

Serbia, Serbia Super Liga

Serbia Super Liga
Prima repriză/final meci
68703P/F/Vozdovac - Mladost L.    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.9015.033.04.304.807.5025.015.06.50
68303P/F/Radnicki Nis - Zemun    20:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.5018.050.03.9010.020.022.018.024.0
68403P/F/Napredak - Radnik Surdulica    20:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.0516.040.04.006.0014.023.016.011.0
68503P/F/Proleter Novi Sad - Macva Sabac    20:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6515.034.04.205.008.0026.015.07.50
69003P/F/Steaua Rosie - Rad    20:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.3630.060.03.9012.035.025.020.040.0
69103P/F/Spartak S. - Partizan Belgrad    14:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
15.016.022.017.07.003.8543.016.01.85
69203P/F/Din.Vranje - Fk Backa Backa Palanka    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.6515.034.04.205.008.0026.015.07.50

Slovacia, Slovacia Superliga

Slovacia Superliga
Prima repriză/final meci
11143P/F/SKF Sered - Ruzomberok    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.4014.025.06.104.404.6029.014.03.50
11173P/F/Dunajska S. - Podbrezova    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.7016.043.04.308.0017.027.016.016.5
11183P/F/AS Trencin - Nitra    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.9016.040.04.306.7015.026.016.014.0
11193P/F/Slovan Bratislava - Zlate Moravce    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6018.050.04.5010.020.030.018.024.0
11203P/F/Zilina - Zemplin M.    18:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.6017.046.04.408.5018.028.017.018.0

Suedia, Suedia Allsvenskan

Suedia Allsvenskan
Prima repriză/final meci
67803P/F/Dalkurd - Orebro    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.7014.027.08.105.406.1032.014.03.80
68203P/F/Hacken - Ostersunds    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.038.05.206.1011.524.015.58.50
68603P/F/Djurgarden - AIK Stockholm    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
8.0016.029.09.904.755.2042.015.53.25
68803P/F/Elfsborg - Sundsvall    18:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2014.029.06.605.507.5027.014.05.00
70003P/F/Kalmar - Norrkoping    18:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
8.6016.026.011.05.405.1041.015.52.92
70903P/F/Trelleborgs - Sirius    18:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
6.0014.526.08.505.506.0032.014.03.60
71103P/F/Brommapojkarna - Goteborg    20:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.2014.027.07.605.506.5030.014.04.10

Suedia, Suedia Superettan

Suedia Superettan
Prima repriză/final meci
48803P/F/Gais - Landskrona    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.8015.039.05.206.0011.524.015.58.60
49403P/F/Degerfors - Osters    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.9013.529.06.405.808.0025.014.05.30
49603P/F/AFC Eskilstuna - Falkenbergs    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7515.037.05.804.808.4030.015.06.40
49703P/F/IK Brage - Jonkopings    18:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.2013.529.06.705.607.5027.014.04.95
96403P/F/Varnamo - Gefle    20:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.4016.545.04.806.5014.024.017.511.5
96503P/F/Varbergs - Frej    20:0022.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.032.05.806.009.3024.014.56.50

Ucraina, Ucraina Premier League

Ucraina Premier League
Prima repriză/final meci
49503P/F/Vorskla P. - Dynamo Kiev    17:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
16.021.029.017.55.804.3560.020.02.23
74203P/F/FK Lviv - Arsenal Kiev    14:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2516.044.05.204.6010.030.016.58.20
74303P/F/Olimpik D. - Odessa    17:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.8015.040.05.704.508.5031.015.56.60
74403P/F/PFC Oleksandria - Karpaty    19:3021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2515.542.05.204.759.9029.016.08.00

Uruguay, Uruguay Primera Division

Uruguay Primera Division
Prima repriză/final meci
74103P/F/Club Nacional - CA Penarol    21:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.4014.025.05.254.005.3525.014.04.60
72803P/F/Fenix - Atenas    16:1521.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.3014.030.04.504.406.3025.014.05.80
73203P/F/RacingMontevideo - Liverpool Mont.    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.5014.025.05.304.005.3025.014.04.50
74003P/F/Torque - CA Cerro    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.6014.028.04.704.306.0025.014.05.20
74703P/F/River Plate (URU) - M.Wanderers    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.7014.025.05.504.105.2025.014.04.30
75203P/F/Rampla - Danubio    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.0014.025.05.804.304.9027.014.03.90
75303P/F/CA Progreso - Ca Boston River    22:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.7014.028.04.804.305.9025.014.05.10

Țara Galilor, Tara Galilor Premier League

Tara Galilor Premier League
Prima repriză/final meci
25253P/F/Carmarthen - Bala    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
7.0015.025.07.804.904.3033.015.02.80
25263P/F/Cefn - Cardiff Met Univ.    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
4.1014.026.05.104.105.6025.014.04.80
25273P/F/Llandudno FC - Aberystwyth    16:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
3.2014.031.04.404.506.5025.014.06.00
25283P/F/The New Saints FC - Connah's Q.    21:3020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.0016.040.04.306.5014.026.016.012.0

Handbal

Handbal

Danemarca, Danemarca Damehandbold (F)

Danemarca Damehandbold (F)
Prima repriză/final meci
22313P/F/F/Aarhus Utd. - F/ajax KØbenhavn    18:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.3525.015.013.075.026.06.5025.09.00

Danemarca, Danemarca Handboldligaen (M)

Danemarca Handboldligaen (M)
Prima repriză/final meci
17263P/F/Skanderborg - Ribe Esbjerg    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.1020.06.5016.045.017.05.5020.03.30
17273P/F/Aarhus - Mors    16:0020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1.3525.015.013.075.026.06.5025.09.00
17283P/F/Aalborg - Team Holstebro    17:1020.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
2.2020.06.5016.045.016.55.2020.03.20
17313P/F/Sonderjyske - Skjern    16:0021.10.
1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
5.0023.05.5018.055.015.08.5022.01.70
1
2
3
4
5
6
NORMAL
SYSTEM

SELECȚIE

Apasă o cotă pentru a porni biletul virtual...

GENEREAZA COD