OFERTA: Europa

OFERTA: Europa

Afişare listă

Fotbal

Fotbal

Handbal

Handbal

Hochei

Hochei

Baschet

Baschet

Volei

Volei

    Fotbal in sala

    Fotbal in sala

    Fotbal

    Fotbal

    România, România Liga 1

    România Liga 1
    Rezultat final1X21XX212 
    92619.10.18:00Voluntari - Concordia Chiajna 2.653.102.801.431.471.36+36
    92119.10.21:00CFR Cluj - CSM Iasi 1.424.358.351.072.861.21+36
    91920.10.16:00Fc Hermanstadt - Astra 3.053.102.451.541.371.36+36
    92220.10.21:00Viitorul C. - Sepsi Sf.Gheorghe 1.853.404.501.201.941.31+36
    92921.10.18:00Gaz Metan- Botosani 2.253.203.301.321.621.34+36
    92521.10.21:00Univ.Craiova - Fcsb 3.003.202.451.551.391.35+36
    92422.10.21:00Dinamo B. - Dunărea Călăraşi 1.673.605.601.142.191.29+36
    88626.10.18:00CSM Iasi - Fc Hermanstadt 2.003.303.951.251.801.33+36
    88826.10.21:00Astra - Univ.Craiova 2.703.152.701.451.451.35+36
    88427.10.18:00Botosani - Viitorul C. 2.753.252.551.491.431.32+35
    88527.10.21:00Fcsb - Voluntari 1.275.2013.01.023.711.16+36
    88927.10.21:00Concordia Chiajna - Dinamo B. 2.953.202.501.531.401.35+36
    88228.10.13:00Dunărea Călăraşi - Gaz Metan 2.803.052.701.461.431.37+35
    88728.10.20:00Sepsi Sf.Gheorghe - CFR Cluj 4.003.252.001.791.241.33+36

    România, România Liga 2 Casa Pariurilor

    România Liga 2 Casa Pariurilor
    Rezultat final1X21XX212 
    40820.10.11:00CS Mioveni - Luceafarul O. 1.404.207.201.052.651.17+22
    40920.10.11:00CS Baloteşti - Pandurii 3.003.402.151.591.321.25+22
    41020.10.11:00UTA Arad - ACS Energeticianul 2.203.402.901.341.571.25+22
    50020.10.11:00Dacia Brăila - Aerostar Bacau 6.003.851.502.351.081.20+2
    51720.10.11:00Sportul Snagov - Metaloglobus B. 1.454.006.501.062.481.19+22
    55620.10.11:00ACS Poli Timișoara - Asu Poli Timisoara 4.103.501.751.891.171.23+22
    41220.10.12:00Academica Clinceni - Chindia T. 2.453.352.651.421.481.27+22
    56221.10.12:00SSC Farul Constanţa - FC Arges 3.053.202.201.561.301.28+22
    41121.10.14:00Daco-Getica Bucuresti - Petrolul P. 3.803.401.851.791.201.24+22

    Anglia, Anglia Premier League

    Anglia Premier League
    Rezultat final1X21XX212 
    90320.10.14:30Chelsea - Manchester Utd. 1.753.804.801.202.121.28+36
    77920.10.17:00West Ham - Tottenham 4.103.601.901.921.241.30+36
    82720.10.17:00Wolverhampton - Watford 1.803.504.801.192.021.31+36
    88320.10.17:00Bournemouth - Southampton 2.053.503.601.291.771.31+36
    96020.10.17:00Newcastle - Brighton 2.253.203.451.321.661.36+36
    99820.10.17:00Cardiff - Fulham 2.503.302.901.421.541.34+36
    164420.10.17:00Manchester City - Burnley 1.0811.030.0 8.051.04+35
    81220.10.19:30Huddersfield - Liverpool 10.05.501.303.551.051.15+36
    84221.10.18:00Everton - Crystal P. 1.903.554.201.241.921.31+36
    164522.10.22:00Arsenal- Leicester 1.524.406.001.132.541.21+36

    Anglia, Anglia Championship

    Anglia Championship
    Rezultat final1X21XX212 
    59819.10.21:45Sheffield Wed. - Middlesbrough 3.353.202.201.641.301.33+36
    58120.10.14:00Blackburn - Leeds 3.253.252.251.621.331.33+36
    58420.10.17:00Aston Villa - Swansea 1.953.354.001.231.821.31+36
    58620.10.17:00Brentford - Bristol C. 1.703.804.701.172.101.25+36
    58820.10.17:00Hull - Preston NE 2.553.252.701.431.471.31+36
    58920.10.17:00Ipswich - Queens Park Rangers 2.603.102.751.411.461.34+36
    59020.10.17:00Nottingham F. - Norwich 2.253.253.201.331.611.32+36
    59120.10.17:00Reading - Millwall 2.503.152.851.391.501.33+36
    59420.10.17:00Rotherham - Bolton 2.153.253.451.291.671.32+36
    60120.10.17:00Stoke - Birmingham 2.003.253.851.241.761.32+36
    60320.10.17:00Wigan - West Bromwich 3.253.402.151.661.321.29+36
    58720.10.19:30Derby - Sheffield Utd. 2.703.202.601.461.431.32+36

    Anglia, Anglia League 1

    Anglia League 1
    Rezultat final1X21XX212 
    47920.10.17:00Blackpool - AFC Wimbledon 2.003.303.651.251.731.29+28
    48320.10.17:00Bradford - Rochdale 2.903.302.351.541.371.30+28
    48520.10.17:00Bristol R. - Oxford Utd. 2.453.402.751.421.521.30+28
    49820.10.17:00Charlton - Barnsley 3.303.452.101.691.311.28+28
    49920.10.17:00Doncaster - Gillingham 1.703.754.701.172.091.25+28
    50120.10.17:00Luton - Walsall 1.723.804.501.182.061.24+28
    50220.10.17:00Peterborough - Accrington 2.303.452.901.381.581.28+28
    50420.10.17:00Plymouth - Burton 3.153.302.251.611.341.31+28
    51420.10.17:00Portsmouth - Fleetwood 1.723.505.001.152.061.28+28
    52220.10.17:00Shrewsbury - Sunderland 2.903.152.451.511.381.33+28
    52520.10.17:00Southend - Coventry 2.053.353.551.271.721.30+28
    52820.10.17:00Wycombe - Scunthorpe 2.253.403.051.351.611.29+28

    Anglia, Anglia League 2

    Anglia League 2
    Rezultat final1X21XX212 
    53020.10.17:00Bury - Notts C. 1.753.704.301.191.991.24+28
    53220.10.17:00Crawley - Newport 3.003.352.301.581.361.30+29
    53320.10.17:00Forest Green - Cheltenham 1.853.504.101.211.891.27+28
    53420.10.17:00Grimsby - Exeter 3.353.302.151.661.301.31+28
    53520.10.17:00Lincoln City - Cambridge Utd. 1.554.005.751.122.361.22+28
    58520.10.17:00Macclesfield - Carlisle 2.853.302.401.531.391.30+28
    62520.10.17:00MK Dons - Northampton 1.803.604.301.201.961.27+28
    62720.10.17:00Morecambe - Colchester 3.553.452.001.751.271.28+28
    64020.10.17:00Oldham - Port Vale 1.953.303.901.231.791.30+28
    64120.10.17:00Stevenage - Crewe 2.003.403.651.261.761.29+28
    64220.10.17:00Swindon - Mansfield 3.103.402.201.621.341.29+29
    95820.10.17:00Yeovil - Tranmere 2.553.352.651.451.481.30+28

    Anglia, Anglia National League North

    Anglia National League North
    Rezultat final1X21XX212 
    53620.10.17:00Darlington - Boston Utd. 2.853.302.251.531.341.26+22
    53720.10.17:00Nuneaton - Bradford PA 2.653.202.451.451.391.27+22
    55820.10.17:00Curzon Ashton - Telford 2.803.202.351.491.351.28+22
    56720.10.17:00Kidderminster - United of Man. 1.275.508.001.033.261.10+22
    57020.10.17:00Brackley - Spennymoor 2.153.353.001.311.581.25+22

    Anglia, Anglia National League South

    Anglia National League South
    Rezultat final1X21XX212 
    150320.10.17:00East Thurrock - Hungerford 1.953.503.301.251.701.23+22
    150620.10.17:00Dartford - Dulwich Hamlet 2.003.403.301.261.671.25+22

    Anglia, Anglia EFL Cup

    Anglia EFL Cup
    Rezultat final1X21XX212 
    46630.10.21:45Burton - Nottingham F. 3.203.352.201.641.331.30+36
    46730.10.21:45Bournemouth - Norwich 1.853.504.201.211.911.28+36
    47530.10.21:45Leicester - Southampton 1.753.704.501.192.031.26+36
    46531.10.21:45Chelsea - Derby 1.305.4010.01.053.511.15+36
    47031.10.21:45Arsenal- Blackpool 1.128.0019.0 5.631.06+36
    47131.10.21:45West Ham - Tottenham 3.803.501.951.821.251.29+37
    46931.10.22:00Middlesbrough - Crystal P. 2.903.152.501.511.391.34+36
    47601.11.21:45Manchester City - Fulham 1.206.5013.01.014.331.10+36

    Germania, Germania Bundesliga

    Germania Bundesliga
    Rezultat final1X21XX212 
    81119.10.21:30E.Frankfurt - F.Dusseldorf 1.753.904.501.212.091.26+36
    77720.10.16:30Augsburg - RB Leipzig 3.103.502.251.641.371.30+36
    81420.10.16:30Wolfsburg - Bayern M. 8.504.801.373.071.071.18+36
    87020.10.16:30Stuttgart - Dortmund 4.153.701.851.961.231.28+36
    164320.10.16:30Nürnberg - Hoffenheim 3.753.851.901.901.271.26+36
    165820.10.16:30Leverkusen - Hannover 1.554.305.751.142.461.22+36
    164120.10.19:30Schalke 04 - Werder B. 2.053.403.701.281.771.32+36
    165721.10.16:30Hertha B. - Freiburg 1.903.454.201.231.891.31+36
    77821.10.19:00M'gladbach - Mainz 1.624.205.101.172.301.23+36

    Germania, Germania 2. Bundesliga

    Germania 2. Bundesliga
    Rezultat final1X21XX212 
    43919.10.19:30Sandhausen - Ingolstadt 2.453.152.901.381.511.33+36
    45119.10.19:30D.Dresden - Aue 1.953.403.801.241.791.29+36
    43520.10.14:00Bielefeld - Furth 2.053.403.451.281.711.29+36
    43620.10.14:00Holstein Kiel - Koln 3.653.601.951.811.261.27+36
    45220.10.14:00Heidenheim - Magdeburg 2.153.253.301.291.641.30+36
    45021.10.14:30Paderborn - Union Berlin 2.303.203.101.341.571.32+36
    45321.10.14:30Hamburg - Bochum 1.853.553.951.221.871.26+36
    45421.10.14:30Regensburg - SV Darmstadt 98 2.053.453.401.291.711.28+36
    43422.10.21:30Duisburg - St.Pauli 2.403.352.801.401.531.29+36

    Germania, Germania 3.Liga

    Germania 3.Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    43119.10.20:00CZ Jena - Aalen 2.103.303.401.281.671.30+30
    42720.10.15:00Hallescher - Unterhaching 2.103.303.301.281.651.28+30
    42920.10.15:00Lotte - Osnabruck 3.203.202.251.601.321.32+30
    43020.10.15:00Kaiserslautern - Uerdingen 2.303.253.051.351.571.31+30
    43220.10.15:00Fortuna Koln - Cottbus 2.153.253.301.291.641.30+30
    44920.10.15:00Sonnenhof G. - Meppen 2.453.202.801.391.491.31+30
    45720.10.15:001860 Munchen - Braunschweig 1.953.403.751.241.781.28+30
    42021.10.14:00FSV Zwickau - Hansa R. 2.503.202.751.401.481.31+30
    42521.10.15:00P.Munster - Wurzburg 2.503.202.751.401.481.31+30
    45621.10.15:00Karlsruher - Wehen W. 2.203.253.251.311.621.31+30

    Germania, Germania Regionalliga North

    Germania Regionalliga North
    Rezultat final1X21XX212 
    117819.10.20:30Lubeck - Werder B. II 2.003.353.401.251.691.26+20
    140920.10.13:00Wolfsburg II - Hannover II 1.603.804.801.132.121.20+20
    140820.10.14:00Hamburg II - U. L. M. Wolfsburg 1.504.105.501.102.351.18+20
    141021.10.15:00Eintracht N. - St.Pauli II 2.203.402.901.341.571.25+20
    141521.10.15:00Havelse - SSV Jeddeloh 2.153.502.901.331.591.23+20
    142421.10.16:00Luneburg - Oldenburg 2.703.152.451.451.381.28+20
    142721.10.16:00Holstein K.(A) - 1 FC Germ Egestorf/Langreder 1.803.553.951.191.871.24+20
    142821.10.16:00SV Drochtersen/Assel - W.Flensburg 3.803.351.901.781.211.27+20

    Germania, Germania Regionalliga West

    Germania Regionalliga West
    Rezultat final1X21XX212 
    117619.10.20:30Viktoria K. - Lippstadt 08 1.325.007.401.042.981.12+20
    118919.10.20:30Rodinghausen - Wuppertaler 2.303.402.751.371.521.25+20
    119119.10.20:30M'gladbach II - Bonner SC 1.703.804.201.172.001.21+20
    143220.10.15:00Alem.Aachen - SV 19 Straelen 1.753.753.951.191.921.21+20
    143320.10.15:00Dortmund II - Verl 1.753.654.051.181.921.22+20
    143420.10.15:00F.Dusseldorf II - 1. Fc Kaan-marienborn 2.053.353.251.271.651.26+20
    143920.10.15:00Wiedenbruck - Koln II 2.053.453.201.291.661.25+20
    144020.10.15:00Oberhausen - TV Herkenrath 1.454.305.701.082.451.16+20
    143621.10.15:00Wattenscheid - Rot-Weiss Essen 2.803.302.301.511.361.26+20

    Germania, Germania Regionalliga Bavaria

    Germania Regionalliga Bavaria
    Rezultat final1X21XX212 
    117919.10.20:00Furth II - Bayern Munich II 4.654.001.602.151.141.19+20
    118419.10.20:00Augsburg II - VfR Garching 2.003.403.301.261.671.25+20
    118619.10.20:00Buchbach - Bayreuth 2.453.402.551.421.461.25+20
    118219.10.20:30Memmingen - Illertissen 2.053.403.201.281.651.25+20
    139120.10.14:00Nürnberg II - Aschaffenburg 1.853.603.551.221.791.22+20
    139220.10.15:00Schweinfurt - Ingolstadt II 1.574.104.651.142.181.17+20
    139320.10.15:00Burghausen - VfB Eichstatt 2.053.353.251.271.651.26+20
    139420.10.15:00Heimstetten - Fc Pipinsried 2.453.402.551.421.461.25+20
    139520.10.15:00TSV 1860 Rosenheim - Schalding H. 2.303.402.751.371.521.25+20

    Germania, Germania Regionalliga Southwest

    Germania Regionalliga Southwest
    Rezultat final1X21XX212 
    77119.10.20:00FSV Frankfurt - Hoffenheim II 2.703.502.301.521.391.24+20
    77419.10.20:30Pirmasens - Offenbacher K. 3.853.851.751.931.201.20+20
    88020.10.15:00TSV Steinbach - Elversberg 2.753.152.451.471.381.30+20
    91120.10.15:00TSG Balingen - Wormatia W. 2.203.353.001.331.581.27+20
    91320.10.15:00Eintracht Stadtallendorf - Astoria W. 2.653.252.451.461.401.27+20
    91620.10.15:00Waldhof M. - Homburg 1.853.553.701.221.811.23+20
    94420.10.15:00Saarbrucken - Mainz II 1.553.955.201.112.241.19+20
    94620.10.15:00Sc Hessen Dreieich - Stuttgart II 2.303.302.801.361.511.26+20
    94521.10.15:00Freiburg II - SSV Ulm 2.453.252.651.401.461.27+20

    Germania, Germania Regionalliga Northeast

    Germania Regionalliga Northeast
    Rezultat final1X21XX212 
    118019.10.20:00Vikt. Berlin - Erfurt 2.653.302.451.471.411.27+20

    Spania, Spania Primera Division

    Spania Primera Division
    Rezultat final1X21XX212 
    94219.10.22:00Celta Vigo - Alaves 1.953.504.001.251.871.31+36
    90520.10.14:00Real Madrid - Levante 1.158.0017.01.015.451.08+36
    88120.10.17:15Valencia - Leganes 1.554.006.551.122.481.25+36
    82220.10.19:30Villarreal - Atl.Madrid 3.453.202.251.661.321.36+36
    164620.10.21:45Barcelona - Sevilla 1.355.757.251.093.211.14+36
    84021.10.13:00Vallecano - Getafe 2.903.252.501.531.411.34+36
    83521.10.17:15Eibar - Athletic Bilbao 2.703.202.701.461.461.35+36
    85921.10.19:30SD Huesca - Espanyol 3.553.302.151.711.301.34+36
    91221.10.21:45Betis - Valladolid 1.653.855.401.162.251.26+36
    166022.10.22:00R.Sociedad - Girona 1.703.755.101.172.161.27+36

    Spania, Spania Segunda Division

    Spania Segunda Division
    Rezultat final1X21XX212 
    206419.10.22:00Elche - Malaga CF 3.252.902.401.531.311.38+36
    207320.10.17:00Real Oviedo - Osasuna 2.252.903.601.271.611.38+36
    206020.10.19:00Alcorcon - Granada 2.352.903.401.301.571.39+36
    207520.10.19:00Las Palmas - Numancia 1.853.204.701.171.901.33+36
    206220.10.21:00Cordoba - Dep.La Coruna 3.753.202.051.731.251.33+36
    207621.10.13:00Mallorca - UD Extremadura 1.853.254.551.181.901.32+36
    206621.10.17:00Lugo - Gimnastic 1.903.104.401.181.821.33+36
    205921.10.19:00Albacete - Almeria 2.103.003.801.241.681.35+36
    207221.10.19:00CF Reus - Rayo Majadahonda 2.152.953.851.241.671.38+36
    207421.10.21:00R.Zaragoza - Tenerife 2.203.103.451.291.631.34+36
    206121.10.21:30Cadiz - Sp.Gijon 2.402.853.351.301.541.40+36

    Franța, Franta Ligue 1

    Franta Ligue 1
    Rezultat final1X21XX212 
    52319.10.21:45Lyon - Nimes 1.355.009.001.063.221.17+36
    54820.10.18:00P.s.g. - Amiens 1.0911.026.0 7.741.05+36
    51320.10.21:00Caen - Guingamp 2.253.203.401.321.651.35+36
    51620.10.21:00Dijon - Lille 3.303.502.201.701.351.32+36
    52920.10.21:00Nantes - Toulouse FC 2.053.353.851.271.791.34+36
    55120.10.21:00Reims - Angers 2.253.053.601.291.651.38+36
    55920.10.21:00Strasbourg - Monaco 2.653.352.651.481.481.32+37
    52621.10.16:00Montpellier - Bordeaux 2.153.153.701.281.701.36+36
    55421.10.18:00St.Etienne - Rennes 2.303.203.301.341.621.36+36
    54421.10.22:00Nice - Ol.Marseille 3.303.552.151.711.341.30+36

    Franța, Franta Ligue 2

    Franta Ligue 2
    Rezultat final1X21XX212 
    98019.10.21:00AC Ajaccio - Le Havre 2.752.902.751.411.411.38+36
    98219.10.21:00Clermont - Red Star FC 93 2.003.104.001.221.751.33+36
    98419.10.21:00Metz - Niort 1.503.807.101.082.481.24+36
    98519.10.21:00Nancy - Grenoble Foot 2.652.902.901.381.451.38+36
    98619.10.21:00Orleans - Valenciennes 2.103.203.551.271.681.32+36
    98719.10.21:00Paris - Chateauroux 1.803.304.701.161.941.30+36
    98819.10.21:00Troyes - Sochaux 2.003.104.001.221.751.33+36
    98919.10.21:00Auxerre - AS Beziers 1.903.204.301.191.831.32+36
    98120.10.16:00Brest - Lorient 2.403.103.051.351.541.34+36
    98322.10.21:45Lens - GFC Ajaccio 1.404.258.301.052.811.20+36

    Franța, Franta National

    Franta National
    Rezultat final1X21XX212 
    93119.10.21:00Dunkerque - Jeanne d' Arc 2.302.903.201.281.521.34+28
    93219.10.21:00US Marignane - Cholet 2.403.002.901.331.471.31+28
    93319.10.21:00Pau FC - Boulogne 3.003.002.351.501.321.32+28
    93619.10.21:00Tours - Rodez Aveyron 2.352.903.051.301.491.33+28
    93819.10.21:00Le Mans UC 72 - Peronnas 1.753.304.501.141.901.26+28
    94019.10.21:00Villefranche Sur Saone - Us Quevilly Rouen 2.452.903.001.331.471.35+28
    94119.10.21:00Chambly - Lyon Duchere 2.752.902.601.411.371.34+29
    94319.10.21:00Sannois Saint-Gratien - Concarneau 2.603.002.701.391.421.32+28

    Italia, Italia Serie A

    Italia Serie A
    Rezultat final1X21XX212 
    93920.10.16:00Roma - Spal 1.335.209.251.063.331.16+36
    90220.10.19:00Juventus - Genoa 1.226.3513.01.024.271.12+36
    92020.10.21:30Udinese - Napoli 6.003.901.602.361.131.26+36
    80921.10.13:30Frosinone - Empoli 2.903.202.551.521.421.36+36
    82521.10.16:00Bologna - FC Torino 3.203.202.351.601.351.35+36
    86921.10.16:00Chievo - Atalanta 5.003.651.732.111.171.29+36
    90821.10.16:00Parma - Lazio 5.103.901.672.211.171.26+36
    93521.10.19:00Fiorentina - Cagliari 1.574.106.001.142.441.24+36
    93721.10.21:30Inter M. - AC Milan 2.453.303.001.411.571.35+36
    79622.10.21:30Sampdoria - Sassuolo 2.203.403.301.341.671.32+36

    Italia, Italia Serie B

    Italia Serie B
    Rezultat final1X21XX212 
    90719.10.22:00Spezia - Pescara 2.203.003.601.271.641.37+36
    89920.10.16:00Ascoli - Carpi 2.352.803.551.281.571.41+36
    90920.10.16:00Cosenza - Foggia 2.752.952.751.421.421.38+36
    91020.10.16:00Cittadella - Brescia 2.203.003.601.271.641.37+36
    89720.10.19:00Crotone - Padova Calcio 1.773.355.001.162.011.31+36
    89821.10.16:00Salernitana - Perugia 2.153.003.751.251.671.37+36
    90021.10.16:00Venezia - Verona 2.652.952.901.401.461.38+36
    89521.10.22:00Lecce - Palermo 2.602.903.001.371.471.39+36
    89622.10.22:00Benevento - Livorno 1.474.007.501.072.611.23+36

    Austria, Austria Bundesliga

    Austria Bundesliga
    Rezultat final1X21XX212 
    71220.10.18:00RB Salzburg - Wacker I. 1.138.2016.0 5.421.06+36
    71320.10.18:00LASK Linz - Altach 1.454.256.651.082.591.19+36
    71720.10.18:00Hartberg - Rapid V. 4.003.601.851.891.221.26+36
    71421.10.15:30Admira Wacker - Wolfsberger 3.053.452.201.621.341.28+36
    71521.10.15:30Mattersburg - St.Polten 1.903.653.651.251.821.25+36
    71621.10.18:00Austria Viena - Sturm Graz 2.253.403.051.351.611.29+36

    Austria, Austria Erste Liga

    Austria Erste Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    54019.10.20:10A.Lustenau - Austria V. II 1.603.955.151.142.241.22+30
    54119.10.20:10WSG Wattens - FC Juniors OÖ 1.474.306.001.102.501.18+30
    54219.10.20:10Blau Weiss Linz - Horn 1.554.155.151.132.301.19+30
    54619.10.20:10W.Neustadt - Liefering 2.703.352.451.501.421.28+30
    55219.10.20:10Lafnitz - Ried 3.803.551.901.841.241.27+30
    55319.10.20:10A.Klagenfurt - Amstetten 2.303.352.951.361.571.29+30
    54920.10.15:30Wacker Innsbruck II - Ksv 1919 2.803.352.401.531.401.29+30
    55521.10.11:30Floridsdorfer - Vorwarts 1.753.754.201.191.981.24+30

    Belgia, Belgia Tweede Klasse

    Belgia Tweede Klasse
    Rezultat final1X21XX212 
    205419.10.21:30Westerlo - Oud Heverlee 1.953.403.651.241.761.27+28
    205520.10.18:00Roeselare - Union Saint-Gilloise 2.453.102.801.371.471.31+28
    205620.10.21:30Tubize - Lommel 2.503.352.601.431.461.27+28
    205821.10.17:00Mechelen - Wilrijk 1.603.755.101.122.161.22+28

    Belgia, Belgia First Division A

    Belgia First Division A
    Rezultat final1X21XX212 
    49219.10.21:30Club Brugge - Waasland 1.206.7511.01.024.181.08+36
    41820.10.19:00Mouscron Peruwelz - Standard L. 5.404.151.552.351.131.20+36
    46220.10.21:00Kortrijk - St.Truiden 2.203.503.001.351.621.27+36
    48420.10.21:00Antwerp - Lokeren 1.374.608.251.062.951.17+36
    47220.10.21:30Genk - Eupen 1.187.2012.01.014.501.07+36
    48921.10.15:30Anderlecht - Cercle Brugge 1.404.807.001.082.851.17+36
    49021.10.19:00Oostende - KAA Gent 3.153.352.201.621.331.30+36
    49121.10.21:00Charleroi - Waregem 1.953.503.701.251.801.28+36

    Cipru, Cipru 1st Division

    Cipru 1st Division
    Rezultat final1X21XX212 
    79520.10.17:00EN Paralimni - Anorthosis F. 5.503.801.522.251.091.19+26
    79820.10.18:00Apollon L. - Ermis A. 1.137.0014.0 4.671.05+26
    79220.10.19:00AEK Larnaca - Doxa K. 1.354.557.501.042.831.14+26
    79921.10.17:00Nea Salamis - Omonia Nicosia 3.803.551.801.841.191.22+26
    80121.10.19:00Apoel Nicosia - AEL Limassol 1.653.504.801.122.021.23+26
    160222.10.19:00Pafos - Alki Oroklinis 1.404.107.001.042.591.17+26

    Grecia, Grecia Super League

    Grecia Super League
    Rezultat final1X21XX212 
    95520.10.16:00Panathinaikos - Panionios 1.753.404.801.161.991.28+36
    95020.10.18:15Pas Giannina - Panaitolikos 2.003.104.001.221.751.33+36
    95620.10.19:00Smyrnis - AEK Atena 8.304.251.402.811.051.20+36
    95320.10.20:30Larissa AEL - Lamia 2.153.003.701.251.661.36+36
    95721.10.18:15Levadiakos - Xanthi 2.652.852.901.371.441.38+36
    95121.10.19:00Aris Thessaloniki - Paok 3.653.152.101.691.261.33+36
    95221.10.20:30OFI Creta - Olympiacos P. 7.004.201.452.621.081.20+36
    95422.10.19:00Atromitos A. - Asteras T. 1.953.154.201.201.801.33+36

    Letonia, Letonia Virsliga

    Letonia Virsliga
    Rezultat final1X21XX212 
    235619.10.19:00Rigas Skola - FK Valmiera 1.108.0013.0 4.951.01+4
    235520.10.13:00Riga FC - FK Jelgava 1.324.507.701.022.841.13+22
    236120.10.15:00Ventspils - FK Spartaks 1.803.304.001.161.811.24+22
    236220.10.17:00FK Liepaja - Metta/Lu 1.225.5010.0 3.551.09+22

    Olanda, Olanda Eerste Divisie

    Olanda Eerste Divisie
    Rezultat final1X21XX212 
    187119.10.21:00Telstar - Nijmegen 3.303.652.001.731.291.25+27
    187219.10.21:00Maastricht - Jong PSV 2.153.603.001.351.641.25+28
    187319.10.21:00FC Oss - Den Bosch 2.203.502.951.351.601.26+28
    187419.10.21:00Cambuur - Helmond 1.684.054.351.192.101.21+28
    187519.10.21:00Jong Ajax - Waalwijk 1.404.906.401.092.781.15+28
    187619.10.21:00FC Eindhoven - Volendam 2.103.553.201.321.681.27+28
    187719.10.21:00Almere City - Go Ahead Eagles 2.203.602.901.371.611.25+28
    187819.10.21:00Dordrecht - Jong AZ 2.003.753.251.301.741.24+28
    187919.10.21:00Roda K. - Sparta Rotterdam 2.953.552.201.611.361.26+28
    207822.10.21:00Jong Utrecht - Twente 5.604.551.472.511.111.16+28

    Olanda, Olanda Eredivisie

    Olanda Eredivisie
    Rezultat final1X21XX212 
    60420.10.19:30P.s.v. - Emmen 1.109.5020.0 6.441.04+36
    60620.10.19:30Excelsior - Vitesse 3.853.751.851.901.241.25+36
    60720.10.21:45Heerenveen - Ajax 9.006.001.273.601.051.11+36
    60820.10.21:45Utrecht - Alkmaar 2.453.502.701.441.521.28+36
    60921.10.13:15Breda - Willem II 2.603.402.601.471.471.30+36
    61221.10.15:30Heracles - Groningen 1.853.853.751.251.901.24+36
    61621.10.15:30Feyenoord - PEC Zwolle 1.226.4011.01.024.051.10+36
    61921.10.15:30Venlo - Den Haag 2.403.302.901.391.541.31+36
    63021.10.17:45Fortuna S. - De Graafschap 1.853.803.801.241.901.24+36

    Polonia, Polonia Ekstraklasa

    Polonia Ekstraklasa
    Rezultat final1X21XX212 
    71819.10.19:00Piast G. - Lechia G. 2.353.253.001.361.561.32+36
    72419.10.21:30Jagiellonia B. - Pogon Sz. 2.203.203.301.301.621.32+36
    71920.10.16:30Zaglebie Sos. - Miedz Legnica 2.603.152.751.421.471.34+36
    72120.10.19:00Slask Wrocław - Arka G. 2.003.403.701.261.771.30+36
    72020.10.21:30Lech P. - K.Kielce 1.753.604.601.182.021.27+36
    72521.10.16:30Zaglebie L. - Wisla Plock 2.153.353.301.311.661.30+36
    72321.10.19:00Legia V. - Wisla C. 1.753.554.701.172.021.28+36
    72222.10.19:00Cracovia K. - Gornik Z. 2.003.453.601.271.761.29+36

    Polonia, Polonia I Liga

    Polonia I Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    191119.10.19:00Garbarnia K. - Nieciecza 3.203.102.201.571.291.30+26
    190819.10.20:10Sandecja Nowy Sacz - Wigry S. 1.953.253.701.221.731.28+26
    191419.10.21:45Stal Mielec - Katowice 2.053.203.451.251.661.29+26
    191020.10.16:00LKS Łódź - Jastrzebie 2.003.103.701.221.691.30+26
    190720.10.16:30Olsztyn - Puszcza N. 2.403.102.851.351.481.30+26
    191220.10.17:00Bytovia B. - Odra Opole 2.303.202.901.341.521.28+26
    191320.10.18:45GKS Tychy - Raków Cz. 2.903.102.351.501.341.30+26
    190620.10.19:00Podbeskidzie - Chojnice 2.303.103.001.321.521.30+26
    190921.10.15:00Warta P. - Chrobry G. 2.803.002.501.451.361.32+26

    Portugalia, Portugalia Primeira Liga

    Portugalia Primeira Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    56026.10.21:00Nacional Madeira - Portimonense 2.753.402.451.521.421.30+36
    57526.10.23:15Guimaraes - Braga 3.403.402.101.701.301.30+36
    57627.10.17:30Aves - Santa Clara 2.103.303.501.281.701.31+36
    56127.10.20:00Rio Ave - Chaves 2.003.403.701.261.771.30+36
    57127.10.22:30Belenenses - Benfica 9.004.501.373.001.051.19+36
    56828.10.17:00Tondela - Setubal 2.353.153.101.351.561.34+36
    57828.10.17:00Moreirense - Maritimo 2.403.203.001.371.551.33+36
    57228.10.19:30Porto - Feirense 1.138.0020.0 5.711.07+36
    58028.10.22:00Sporting L. - Boavista 1.334.809.501.043.191.17+36

    Portugalia, Portugalia Taca de Portugal

    Portugalia Taca de Portugal
    Rezultat final1X21XX212 
    250319.10.22:15Vila Real - Porto 35.012.51.039.21  +4
    250420.10.17:00SC Valenciano - Guimaraes 30.011.01.058.05 1.01+4
    250620.10.17:00Amora - Belenenses 4.903.551.672.061.141.25+31
    250720.10.17:00CD Cova Piedade - Portimonense 3.603.202.051.691.251.31+31
    250220.10.18:00SC Espinho - Viseu 3.503.202.101.671.271.31+30
    250520.10.22:45Gs De Loures - Sporting L. 22.09.001.086.39 1.03+4

    Elveția, Elvetia Super League

    Elvetia Super League
    Rezultat final1X21XX212 
    76720.10.20:00Zurich - Young Boys 3.403.602.001.751.291.26+36
    76820.10.20:00Luzern - Thun 2.453.452.651.431.501.27+36
    76621.10.17:00Lugano - St.Gallen 1.903.503.801.231.821.27+36
    76921.10.17:00Basel - Xamax 1.374.907.001.072.881.15+36
    78721.10.17:00Sion - Grasshoppers 1.853.603.951.221.881.26+36

    Elveția, Elvetia Challenge League

    Elvetia Challenge League
    Rezultat final1X21XX212 
    42619.10.21:00Winterthur - Vaduz 2.403.402.651.411.491.26+30
    42220.10.18:00Lausanne - Schaffhausen 1.753.654.101.181.931.23+30
    42820.10.19:00Rapperswil-Jona - SC Kriens 2.003.453.351.271.701.25+30
    42320.10.20:00Servette - Aarau 1.853.603.751.221.841.24+30
    41721.10.15:30Wil - Chiasso 1.653.704.751.142.081.22+30

    Irlanda de Nord, Irlanda de Nord Premiership

    Irlanda de Nord Premiership
    Rezultat final1X21XX212 
    60019.10.22:00Newry City Afc - Institute 2.453.252.701.401.471.28+28
    59620.10.17:00Ballymena - Dungannon 1.653.904.501.162.091.21+28
    59720.10.17:00Glentoran - Glenavon 4.554.051.602.141.151.18+28
    59920.10.17:00Cliftonville - Warrenpoint 1.355.007.001.062.921.13+28
    61320.10.17:00Ards - Linfield 13.05.751.203.99 1.10+28
    61420.10.17:00Coleraine - Crusaders 2.603.452.401.481.421.25+28

    Scoția, Scotia Championship

    Scotia Championship
    Rezultat final1X21XX212 
    72920.10.17:00Dundee Utd. - Inverness 2.203.303.201.321.621.30+28
    73020.10.17:00Ross C. - Ayr 1.803.504.151.191.901.26+28
    73120.10.17:00Dunfermline - Queen of S. 2.053.453.351.291.701.27+28
    73320.10.17:00Alloa A. - Partick T. 2.803.602.251.581.381.25+28
    73420.10.17:00Morton - Falkirk 1.753.804.151.201.981.23+28

    Scoția, Scotia League 1

    Scotia League 1
    Rezultat final1X21XX212 
    73520.10.17:00Montrose - Airdrie 2.453.602.451.461.461.23+28
    73620.10.17:00Arbroath - Dumbarton 1.673.604.551.142.011.22+28
    73720.10.17:00Raith R. - Stranraer 1.554.154.751.132.211.17+28
    73820.10.17:00East Fife - Brechin 2.253.502.701.371.521.23+28
    73920.10.17:00Stenhousemuir - Forfar 2.253.752.601.411.541.21+28

    Scoția, Scotia Premiership

    Scotia Premiership
    Rezultat final1X21XX212 
    60220.10.17:00Livingston - FC Dundee 1.853.454.101.201.871.27+36
    60520.10.17:00St.Mirren - Kilmarnock 4.003.601.851.891.221.26+36
    61020.10.17:00Celtic - Hibernian FC 1.404.507.351.072.791.18+36
    61120.10.17:00Motherwell - St.Johnstone 2.153.303.351.301.661.31+36
    61720.10.17:00Hearts - Aberdeen 2.403.252.951.381.551.32+36
    53121.10.15:30Hamilton - Gl.Rangers 7.804.851.352.991.061.15+36

    Scoția, Scotia Scotish Cup

    Scotia Scotish Cup
    Rezultat final1X21XX212 
    56320.10.17:00Edinburgh City - Civil Service Strollers FC 1.157.3010.0 4.221.03+4
    56620.10.17:00Peterhead - Kelty Hearts F.c. 1.256.107.501.043.361.07+4
    87520.10.17:00Brora R. - Coldstream FC 1.0710.016.0 6.15 +5
    87620.10.17:00Rothes FC - Annan 3.503.901.801.841.231.19+31
    87820.10.17:00Cumbernauld Colts - Bsc Glasgow Fc 2.053.603.001.311.641.22+31
    89420.10.17:00Beith Juniors FC - Linlithgow 2.453.602.451.461.461.23+31
    90120.10.17:00Elgin - Whitehill Welfare 1.108.5013.0 5.141.01+4
    90420.10.17:00Cove Rangers - Auchinleck Talbot 1.355.006.401.062.811.11+31
    90620.10.17:00Stirling A. - Queen's Park 2.253.802.551.411.531.20+31
    91420.10.17:00East Kilbride - Spartans E. 2.353.652.551.431.501.22+30
    91520.10.17:00Berwick R. - Gretna 2008 1.604.204.401.162.151.17+31
    91720.10.17:00Gala Fairydean - East Stirling 2.453.602.451.461.461.23+31
    91820.10.17:00Cowdenbeath - Clyde 3.503.901.801.841.231.19+31
    92320.10.17:00Albion R. - Formartine Utd. 1.853.803.401.241.791.20+31
    92820.10.17:00Edusport Academy Fc - Fraserburgh 2.953.702.051.641.321.21+31
    93020.10.17:00Deveronvale - Stirling University FC 1.653.904.301.162.051.19+31

    Bulgaria, Bulgaria FPL

    Bulgaria FPL
    Rezultat final1X21XX212 
    92719.10.20:00FC Vereya - OFC Botev Vratsa 3.503.202.001.671.231.27+30
    97120.10.15:00Slavia S. - Fk Septemvri Sofia 1.524.105.001.112.251.17+30
    97320.10.17:15Botev P. - Cherno More 1.853.503.701.211.801.23+30
    97620.10.20:00Ludogorets R. - Levski S. 1.703.604.301.151.961.22+30
    97721.10.17:30Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 3.403.152.051.641.241.28+30
    97821.10.20:00CSKA Sofia - Etar 1.235.2510.0 3.441.10+30
    97922.10.20:00Vitosha B. - Beroe SZ 5.554.001.502.321.091.18+30

    Croația, Croatia 1.HNL

    Croatia 1.HNL
    Rezultat final1X21XX212 
    57719.10.19:00Inter Zapresic - HNK Rijeka 4.603.801.652.081.151.21+30
    56920.10.16:00Rudes - Osijek 7.204.301.402.691.061.17+30
    56520.10.18:30Istra - Dinamo Zagreb 11.05.301.253.581.011.12+30
    56421.10.16:00Slaven B. - HNK Gorica 2.003.253.601.241.711.29+30
    59521.10.18:30Lok.Zagreb - Hajduk Split 2.503.202.651.401.451.29+30

    Cehia, Cehia 1.Liga

    Cehia 1.Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    54719.10.19:00Bohemians 1905 - Plzen 4.503.451.801.951.181.29+36
    49320.10.16:00S.Olomouc - Zlin 2.053.203.701.251.721.32+36
    50920.10.18:00Pribram - Jablonec 3.903.801.801.921.221.23+36
    54320.10.18:00Slovacko - Teplice 2.253.203.151.321.591.31+36
    54520.10.18:00Banik Ostrava - MFK Karvina 1.603.805.501.132.251.24+36
    55021.10.16:00Dukla P. - Opava 2.303.253.001.351.561.30+36
    53821.10.18:00Liberec - Slavia Praga 3.953.401.901.831.221.28+36
    197622.10.19:00Sparta Praga - M.Boleslav 1.454.307.001.082.661.20+36

    Cehia, Cehia FNL

    Cehia FNL
    Rezultat final1X21XX212 
    80219.10.19:00SC Znojmo - Pardubice 2.553.052.651.391.421.30+19
    80419.10.19:00Usti Nad L. - Mas Taborsko 1.653.604.551.132.011.21+19
    80819.10.19:00C.Budejovice - Hradec Kralove 2.203.103.101.291.551.29+19
    81020.10.11:15Trinec - Chrudim 1.753.504.101.171.891.23+19
    82420.10.16:30Prostějov - MFK Vitkovice 2.203.103.101.291.551.29+19
    83021.10.11:15Zizkov - Jihlava 3.103.202.151.571.291.27+19
    83121.10.16:30Graffin V. - Varnsdorf 2.253.103.001.301.521.29+19
    83321.10.19:00Brno - Banik Sokolov 1.504.005.301.092.281.17+19

    Danemarca, Danemarca Superligaen

    Danemarca Superligaen
    Rezultat final1X21XX212 
    64419.10.20:00Esbjerg - Hobro 1.903.503.901.231.841.28+36
    64820.10.17:00Nordsjaelland - FC Midtjylland 3.253.752.001.741.301.24+36
    65121.10.13:00Vendsyssel - Horsens 2.653.302.601.471.451.31+36
    65421.10.15:00Randers - Sonderjyske 2.303.203.101.341.571.32+36
    65521.10.17:00Vejle - FC Copenhaga 6.054.101.502.441.101.20+36
    66321.10.19:00Aarhus - Aalborg BK 2.353.253.001.361.561.32+36
    66522.10.20:00Brondby - Odense 1.754.004.001.222.001.22+36

    Danemarca, Danemarca 1st Division

    Danemarca 1st Division
    Rezultat final1X21XX212 
    82821.10.14:45Viborg - Silkeborg 2.303.402.951.371.581.29+28
    82921.10.14:45Fremad Amager - Helsingor 3.103.402.201.621.341.29+28
    83621.10.14:45Naestved - Lyngby 2.753.402.401.521.411.28+28
    83821.10.14:45Thisted - Roskilde 2.553.302.651.441.471.30+28
    86021.10.14:45Nykobing FC - Fredericia 3.053.402.201.611.341.28+28

    Finlanda, Finlanda Veikkausliiga

    Finlanda Veikkausliiga
    Rezultat final1X21XX212 
    64321.10.14:30PS Kemi - Mariehamn 6.004.001.532.401.111.22+31
    64521.10.14:30Ilves - Lahti 1.653.705.101.142.141.25+31
    64721.10.14:30Vaasa PS - Rovaniemi 3.553.202.101.681.271.32+31
    64921.10.14:30Inter Turku - Honka 5.003.801.652.161.151.24+31
    65021.10.14:30Kuopio PS - TPS Turku 1.504.206.001.112.471.20+31
    65221.10.14:30HJK Helsinki - Seinajoen JK 1.384.508.001.062.881.18+31

    Finlanda, Finlanda Ykkonen

    Finlanda Ykkonen
    Rezultat final1X21XX212 
    57420.10.14:00Jyvaskyla - Kajaani 2.303.502.701.391.521.24+26
    57920.10.14:00Haka - Klubi 04 1.624.104.401.162.121.18+26
    58320.10.14:00Eif - Oulu 2.853.202.351.511.351.29+26
    59220.10.14:00Hifk - KPV Kokkola 2.053.203.401.251.651.28+26
    59320.10.14:00KooTeePee - Jaro 2.653.152.501.441.391.29+26

    Ungaria, Ungaria Nb 1

    Ungaria Nb 1
    Rezultat final1X21XX212 
    99120.10.18:00Varda SE - Mezokovesdi Z. 2.453.152.701.381.451.28+28
    99220.10.18:00Haladas - MOL Vidi 4.403.701.672.011.151.21+28
    99320.10.18:00MTK Budapest - Honved 2.253.252.901.331.531.27+28
    99420.10.18:00Diosgyori - Ujpest 3.053.152.201.551.301.28+28
    99520.10.18:00Debrecen - Paks 2.203.303.001.321.571.27+28
    99020.10.20:30Puskas Ak. - Ferencvaros 5.803.901.502.331.081.19+28

    Irlanda, Irlanda First Division Playoff

    Irlanda First Division Playoff
    Rezultat final1X21XX212 
    69619.10.21:45Finn Harps - Drogheda 1.903.403.801.221.791.27+36

    Norvegia, Norvegia Eliteserien

    Norvegia Eliteserien
    Rezultat final1X21XX212 
    64620.10.16:30Molde - Sarpsborg 08 1.603.805.351.132.221.23+31
    63220.10.19:00Sandefjord - Stromsgodset 3.403.402.101.701.301.30+31
    65721.10.19:00Valerenga - Kristiansund 1.604.055.001.152.241.21+31
    65921.10.19:00Haugesund - Odds BK 2.003.453.601.271.761.29+31
    66021.10.19:00Lillestrom - Rosenborg BK 3.153.452.151.651.321.28+31
    66121.10.19:00Tromso - IK Start 1.903.404.001.221.841.29+31
    66221.10.19:00Ranheim- Bodø/Glimt 2.353.352.901.381.551.30+31
    66421.10.21:00Stabaek - SK Brann 3.053.302.251.591.341.29+31

    Norvegia, Norvegia 1st Division

    Norvegia 1st Division
    Rezultat final1X21XX212 
    188521.10.14:00Tromsdalen - Ham-Kam 2.253.502.901.371.591.27+28
    188021.10.16:00Ullensaker - Kongsvinger 2.303.652.751.411.571.25+28
    188121.10.16:00Aasane - Sogndal 3.603.601.951.801.261.26+28
    188221.10.19:00Mjondalen - Jerv 1.524.205.501.122.381.19+28
    188321.10.19:00Notodden - Strommen 3.003.402.251.591.351.29+28
    188421.10.19:00Levanger - Floro 2.203.453.051.341.621.28+28
    188621.10.19:00Sandnes - Nest-Sotra 2.003.603.451.291.761.27+28
    77223.10.20:00Aalesund - Viking 1.903.603.801.241.851.27+27

    Rusia, Rusia Premier League

    Rusia Premier League
    Rezultat final1X21XX212 
    66719.10.18:00Anzhi M. - CSKA Moscova 8.304.101.422.741.051.21+36
    66819.10.20:30Lokomotiv M. - FK Rostov 2.252.953.501.281.601.37+36
    67220.10.11:30Gazovik O. - Yenisey 2.003.054.101.211.751.34+36
    67620.10.14:00Ural E. - KS Samara 2.203.003.551.271.631.36+36
    67720.10.16:30Fc Ufa - Rubin K. 2.902.802.701.421.371.40+36
    67921.10.14:00Dynamo Moscow - Zenit St.P. 4.103.201.951.801.211.32+36
    68021.10.16:30Spartak M. - Arsenal Tula 1.553.906.001.112.361.23+36
    68121.10.19:00FC Krasnodar - Akhmat G. 1.673.705.001.152.131.25+36

    Rusia, Rusia Football National League

    Rusia Football National League
    Rezultat final1X21XX212 
    85720.10.14:30Spartak M. 2 - Chertanovo 1.803.553.851.191.851.23+26
    85220.10.15:00Shinnik Y. - Luch V. 1.903.154.001.191.761.29+26
    84620.10.16:00FC Rotor Volgograd - Mordovia S. 1.853.104.251.161.791.29+26
    84720.10.16:00Avangard Kursk - Tom Tomsk 2.253.003.151.291.541.31+26
    84820.10.16:00FK Olimpiets Nizhny Nov. - Torpedo Armavir 1.873.204.001.181.781.27+26
    85020.10.16:00Fakel - Tambov 5.003.651.602.111.111.21+26
    85420.10.16:00FK Khimki - Tyumen 2.153.103.201.271.571.29+26
    85120.10.17:00Zenit St.P. 2 - SKA Energia 3.203.102.151.571.271.29+26
    85520.10.17:00Sochi - Sibir N. 1.653.405.001.112.021.24+26
    85620.10.17:00Baltika - Krasnodar 2 1.853.254.001.181.791.26+26

    Serbia, Serbia Super Liga

    Serbia Super Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    68919.10.18:30Cukaricki - Vojvodina 1.753.504.351.171.941.25+28
    68720.10.17:00Vozdovac - Mladost L. 1.853.304.101.191.831.27+28
    68320.10.20:00Radnicki Nis - Zemun 1.176.5013.0 4.331.07+28
    68420.10.20:00Napredak - Radnik Surdulica 1.404.407.001.062.701.17+28
    68520.10.20:00Proleter Novi Sad - Macva Sabac 1.753.504.401.171.951.25+28
    69020.10.20:00Steaua Rosie - Rad 1.0710.020.0 6.671.02+28
    69121.10.14:00Spartak S. - Partizan Belgrad 8.005.001.323.081.041.13+28
    69221.10.17:00Din.Vranje - Fk Backa Backa Palanka 1.753.404.501.161.941.26+28

    Slovacia, Slovacia Superliga

    Slovacia Superliga
    Rezultat final1X21XX212 
    112120.10.14:45Spartak Trnava - Senica 1.255.509.001.023.411.10+28
    111420.10.18:00SKF Sered - Ruzomberok 3.103.302.151.601.301.27+28
    111720.10.18:00Dunajska S. - Podbrezova 1.304.908.001.033.041.12+28
    111820.10.18:00AS Trencin - Nitra 1.404.406.501.062.621.15+28
    111920.10.18:00Slovan Bratislava - Zlate Moravce 1.156.5013.0 4.331.06+28
    112020.10.18:00Zilina - Zemplin M. 1.255.708.001.033.331.08+28

    Suedia, Suedia Allsvenskan

    Suedia Allsvenskan
    Rezultat final1X21XX212 
    71020.10.14:00Malmö - Hammarby 1.724.004.251.202.061.22+36
    67820.10.17:00Dalkurd - Orebro 3.103.302.251.601.341.30+36
    68221.10.16:00Hacken - Ostersunds 1.753.754.301.192.001.24+36
    68621.10.16:00Djurgarden - AIK Stockholm 4.003.201.951.781.211.31+36
    68821.10.18:30Elfsborg - Sundsvall 2.453.302.801.411.511.31+36
    70021.10.18:30Kalmar - Norrkoping 4.403.501.801.951.191.28+36
    70921.10.18:30Trelleborgs - Sirius 3.253.402.151.661.321.29+36
    71122.10.20:00Brommapojkarna - Goteborg 2.853.302.401.531.391.30+36

    Suedia, Suedia Superettan

    Suedia Superettan
    Rezultat final1X21XX212 
    48619.10.20:00Norrby - Orgryte 2.803.402.351.541.391.28+31
    48820.10.17:00Gais - Landskrona 1.753.804.301.202.021.24+31
    49420.10.17:00Degerfors - Osters 2.303.502.851.391.571.27+31
    49621.10.16:00AFC Eskilstuna - Falkenbergs 2.203.303.201.321.621.30+31
    49721.10.18:30IK Brage - Jonkopings 2.453.302.751.411.501.30+31
    96422.10.20:00Varnamo - Gefle 1.554.105.401.122.331.20+31
    96522.10.20:00Varbergs - Frej 2.003.603.401.291.751.26+31

    Ucraina, Ucraina Premier League

    Ucraina Premier League
    Rezultat final1X21XX212 
    48219.10.19:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernigov 1.0511.032.0 8.191.02+36
    48720.10.14:00I.Mariupol - Zorya 3.203.202.251.601.321.32+36
    49520.10.17:00Vorskla P. - Dynamo Kiev 6.504.201.472.551.091.20+36
    74221.10.14:00FK Lviv - Arsenal Kiev 1.953.104.201.201.781.33+36
    74321.10.17:00Olimpik D. - Odessa 2.203.003.501.271.621.35+36
    74421.10.19:30PFC Oleksandria - Karpaty 1.953.204.001.211.781.31+35

    Țara Galilor, Tara Galilor Premier League

    Tara Galilor Premier League
    Rezultat final1X21XX212 
    252319.10.21:45Barry Town - Llanelli AFC 1.454.305.901.082.491.16+30
    252419.10.21:45Caernarfon Town - Newtown 2.253.302.901.341.541.27+30
    252520.10.16:30Carmarthen - Bala 3.753.701.801.861.211.22+30
    252620.10.16:30Cefn - Cardiff Met Univ. 2.403.202.751.371.481.28+30
    252720.10.16:30Llandudno FC - Aberystwyth 2.003.403.301.261.671.25+30
    252820.10.21:30The New Saints FC - Connah's Q. 1.454.306.001.082.501.17+30

    Handbal

    Handbal

    Danemarca, Danemarca Damehandbold (F)

    Danemarca Damehandbold (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    223719.10.19:30F/Silkeborg V.Kfum - F/Randers 1.758.002.651.441.99 +8
    223121.10.18:00F/Aarhus Utd. - F/ajax KØbenhavn 1.2012.06.401.094.17 +8

    Danemarca, Danemarca Handboldligaen (M)

    Danemarca Handboldligaen (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    172119.10.19:00Nordsjaelland - TMS Ringsted 1.3010.05.101.153.38 +8
    172319.10.20:30Lemvig - Bjerringbro 9.5015.01.125.821.04 +5
    172420.10.15:10Kolding - GOG Svendborg 6.3011.01.224.011.10 +8
    172620.10.16:00Skanderborg - Ribe Esbjerg 1.708.002.801.402.07 +8
    172720.10.16:00Aarhus - Mors 1.2211.06.201.103.97 +8
    172820.10.17:10Aalborg - Team Holstebro 1.758.002.651.441.99 +7
    173121.10.16:00Sonderjyske - Skjern 3.508.501.502.481.27 +8

    Danemarca, Danemarca Divizia 1 (M)

    Danemarca Divizia 1 (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    223419.10.20:30Skive FH - FHK Elite 2.7010.01.602.131.38 +8
    222819.10.21:30Hc Odense Herrer - Hei Skaering 1.5010.03.051.302.34 +8
    223820.10.15:00Ajax - Stoholm Handbold 1.1714.06.001.084.20 +8

    Austria, Austria HLA (M)

    Austria HLA (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    140019.10.20:00Bregenz- SC Ferlach 1.1215.07.301.044.91 +5
    140119.10.20:00Vest Viena - Linz Ag 1.1513.06.201.064.20 +8
    140219.10.20:00Handball Tirol - HC Grazhoppers 1.808.502.401.491.87 +7
    140319.10.20:00Leoben - Alpla Hard 5.5013.01.203.861.10 +8
    172219.10.20:00UHK Krems - Fivers WAT 1.658.502.701.382.05 +8

    Franța, Franta Coupe De La Ligue (M)

    Franta Coupe De La Ligue (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    237120.10.18:00Paris Handball - Dunkerque 1.0317.013.0 7.37  
    237320.10.18:15Nimes - HBC Nantes 2.908.001.572.131.31  
    237620.10.19:00US Ivry - Cavigal Nice Sports Handball 1.1412.07.001.044.42  
    237020.10.21:30Pontault-Combault HB - Tremblay 2.908.001.572.131.31  
    237521.10.17:00Toulouse - Cesson 1.359.003.901.172.72  
    237721.10.17:00Limoges Hand 87 - Chambery 6.7011.01.154.161.04  
    237421.10.18:00Saint Raphael - Massy Essonne Handball 1.0515.011.0 6.35  

    Franța, Franta D1 (F)

    Franta D1 (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    218319.10.21:30F/ogc Nice Cote D'azur - F/bourg De Peage 1.1015.08.301.025.34 +8

    Germania, Germania Bundesliga 2 (M)

    Germania Bundesliga 2 (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    219619.10.20:30Nordhorn - HC Elbflorenz Dresden 1.1016.08.501.035.55 +8
    219819.10.20:30Dormagen - Eintracht Hagen 1.6510.02.551.422.03 +8
    218519.10.21:00Hc Rhein Vikings - Ferndorf 2.509.001.721.961.44 +7
    221720.10.20:00Lubbecke - Balingen 1.7010.02.451.451.97  
    223220.10.20:00Emsdetten - Großwallstadt 1.5211.02.901.342.29  
    218420.10.20:30Wilhelmshaven - Hamburg 1.4211.03.351.262.57  
    220520.10.20:30DJK Rimpar - Dessau-Rosslauer HV 1.4210.03.401.242.54  
    223020.10.20:30Huttenberg - Bad Schwartau 2.259.001.851.801.53  
    223320.10.20:30Coburg - Tusem Essen 1.3711.03.601.222.71  

    Germania, Germania Bundesliga (M)

    Germania Bundesliga (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    182920.10.21:30HSG Wetzlar - Goppingen 2.008.502.201.621.75  
    183620.10.21:30TVV Lemgo - Ludwigshafen 1.1514.08.001.065.09  
    182821.10.14:30Rhein Lowen - Fuchse Berlin 1.2012.06.501.094.22  
    183121.10.17:00SC Magdeburg - HC Erlangen 1.0320.018.0 9.47  
    183221.10.17:00SC Leipzig - SG Flensburg-Handewitt 8.0013.01.154.951.06  
    183321.10.17:00THW Kiel - VFL Gummersbach 1.0222.021.0 10.7  
    183521.10.17:00Melsungen - Bergischer 1.658.002.901.372.13  

    Ungaria, Ungaria NB I (M)

    Ungaria NB I (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    111319.10.19:00Gyongyosi FKK - Eger Sbs 1.1712.05.801.073.91 +8
    111619.10.19:00Cegledi Kkse - Cyeb Budakalasz 2.359.001.751.861.47 +7

    Polonia, Polonia Superliga (M)

    Polonia Superliga (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    140419.10.17:00Zaglebie - MKS Piotrkow Tryb. 1.459.003.501.252.52 +8

    Spania, Spania Asobal (M)

    Spania Asobal (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    185019.10.21:30Huesca - Ademar Leon 2.258.002.001.761.60 +7
    184820.10.17:00Bidasoa Irun - Teucro Caixanova 1.1513.08.001.064.95  
    184520.10.19:30Encantada - La Rioja 2.808.001.702.071.40  
    184620.10.19:30Morrazo - Benidorm 2.908.501.652.161.38  
    184920.10.21:00Recoletas Atletico Valladolid - Guadalajara 1.3510.04.451.193.08  
    184221.10.13:00BM Alcobendas - Helvetia A. 6.0012.01.224.001.11  
    184721.10.13:30Angel Ximenez - Granollers 2.908.501.652.161.38  

    Spania, Spania Division De Honor (F)

    Spania Division De Honor (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    119319.10.22:00F/Valencia - F/Granollers 3.7010.01.372.701.20 +8
    118320.10.19:00F/Bera Bera - F/Aula Valladolid V.H. 1.0715.09.50 5.82  
    118520.10.19:00F/Elche - F/BMC Mavi Nuevas 1.409.003.601.212.57  
    118720.10.19:00F/Malaga Costa del Sol - F/bm Castellon 1.0516.010.0 6.15  
    119020.10.20:30F/baseti- Zuazo - F/Porrino 1.409.003.501.212.52  

    Suedia, Suedia Elitserien (F)

    Suedia Elitserien (F)
    Rezultat final1X21XX212 
    229319.10.20:00F/Onnereds HK - F/Skovde 1.2510.05.001.113.33 +8
    232320.10.16:00F/Heid - F/Kungalvs HK 1.858.002.301.501.79  
    232520.10.17:00F/Vasterasirsta - F/Lugi 3.208.501.472.321.25  
    233421.10.18:30F/Skuru - F/kristianstad 1.0317.013.0 7.37  

    Suedia, Suedia Allsvenskan (M)

    Suedia Allsvenskan (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    112219.10.20:00Aranas - Rimbo HK 1.659.002.551.391.99  
    116120.10.15:00Vasterasirsta - Torslanda Hk 3.009.001.502.251.29  
    116220.10.15:30Helsingborg - KungÄlvs Hk 1.1013.08.001.014.95  
    116320.10.16:00Varberg - LIF Lindesberg 1.3010.04.201.152.96  
    116420.10.16:00Alstermo IF - IF Hallby 2.009.002.001.641.64  
    116920.10.17:15Anderstorps- Tyreso IF 1.2711.04.301.143.09  
    119820.10.19:15Skanela IF - Rp LinkÖping 1.2711.04.301.143.09  

    Suedia, Suedia Elitserien (M)

    Suedia Elitserien (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    226819.10.20:00Guif - Karlskrona HIF 1.1215.08.501.045.43 +8
    228919.10.20:00IFK Kristianstad - IFK Skovde 1.2212.05.501.113.77 +8
    229019.10.20:00Hammarby HB - Lugi HF 3.008.501.602.221.35 +8
    229219.10.20:00Alingsaas - HK Malmo 1.728.502.601.431.99 +8
    229120.10.19:00IFK Ystad HK - Onnereds HK 1.1515.07.001.074.77  
    225821.10.17:00Redbergslids - Ystads IF 2.008.002.201.601.73  

    Hochei

    Hochei

    Austria, Austria EHL

    Austria EHL
    Rezultat final1X21XX212 
    137019.10.19:45Medvescak - Linz 2.554.402.151.611.441.17+8
    136619.10.20:15Innsbruck - Villach 2.004.552.751.391.711.16+8
    136719.10.20:15Vienna C. - RB Salzburg 1.954.402.901.351.751.17+8
    136819.10.20:15Klagenfurt - Graz 1.655.003.701.242.131.14+8
    137120.10.18:00Sapa Fehervar - Bolzano 2.754.302.051.681.391.17+8
    137220.10.20:15Dornbirn - Znojmo 1.754.503.401.261.941.16+8

    Anglia, Anglia Elite League

    Anglia Elite League
    Rezultat final1X21XX212 
    123419.10.21:30Braehaead - Nottingham 3.104.901.751.901.291.12+2
    123519.10.21:30Milton Keynes - Belfast 3.905.301.552.251.201.11+2

    Cehia, Cehia 1 Liga

    Cehia 1 Liga
    Rezultat final1X21XX212 
    199720.10.18:00Poruba - Kadan 1.455.204.401.132.381.09+2
    200220.10.18:00Hc Frydek Mistek - Kladno 2.554.302.051.601.391.14+2
    200420.10.18:00Litomerice - Havirov 2.054.302.601.391.621.15+2
    199820.10.18:30Trebic - Slovan U.N.L. 1.405.405.001.112.601.09+2
    200320.10.18:30Vsetin - Prostejov 1.754.603.201.271.891.13+2
    200820.10.18:30Jihlava - Zubr Prerov 1.574.704.001.182.161.13+2

    Cehia, Cehia Extraliga

    Cehia Extraliga
    Rezultat final1X21XX212 
    102719.10.18:00Trinec - Plzen 2.204.002.651.421.591.20+8
    102819.10.18:30Karlovy Vary - Chomutov 2.204.002.701.421.611.21+8
    102919.10.18:30Zlin - M.Boleslav 2.104.002.851.381.661.21+8
    102519.10.19:00Mountfield - Vitkovice 1.954.003.151.311.761.20+8
    103019.10.19:00Kometa Brno - Liberec 2.004.103.001.341.731.20+8
    103119.10.19:00Olomouc - Pardubice 1.804.103.501.251.891.19+8
    102620.10.16:00Litvinov - Sparta Praga 2.254.002.601.441.581.21+8

    Danemarca, Danemarca Superisligaen

    Danemarca Superisligaen
    Rezultat final1X21XX212 
    198119.10.20:30Frederikshavn - Hvidovre 1.355.706.351.093.001.11+8
    198219.10.20:30Sonderjyske HC - Rungsted 1.904.602.951.341.801.16+8
    198319.10.20:30Aalborg P. - Rodovre 1.505.304.501.172.431.12+8
    198419.10.20:30Odense B. - Esbjerg 2.754.402.051.691.401.17+8
    198519.10.21:00Herlev - Herning 2.754.252.101.671.411.19+8

    Elveția, Elvetia NLB

    Elvetia NLB
    Rezultat final1X21XX212 
    200619.10.20:45Olten - Zug Academy 1.355.805.401.102.801.08+2
    200719.10.20:45Visp - Thurgau 1.555.104.001.192.241.12+2
    200919.10.20:45Chaux de F. - Ehc Winterthur 1.355.905.301.102.791.08+2
    201019.10.21:00HC Ajoie - Kloten 1.804.603.001.291.821.12+2
    201119.10.21:00HC Biasca - Langenthal 6.806.401.253.301.051.06+2

    Elveția, Elvetia NLA

    Elvetia NLA
    Rezultat final1X21XX212 
    145619.10.20:45Bern - ZSC Lions 2.004.302.901.371.731.18+8
    145819.10.20:45Lausanne - Fribourg 2.154.502.601.451.651.18+8
    146719.10.20:45Biel - Lugano 1.754.503.501.261.971.17+8
    147419.10.20:45EV Zug - Langnau 1.904.303.101.321.801.18+8
    147619.10.20:45Ambri Piotta - Rapperswil 1.654.753.901.222.141.16+8
    147819.10.20:45Servette - Davos 1.804.603.301.291.921.16+8

    Franța, Franta Liga Magnus

    Franta Liga Magnus
    Rezultat final1X21XX212 
    197419.10.21:00Strasbourg - Rouen 5.706.001.352.921.101.09+2
    197519.10.21:00Grenoble - Lyon HC 1.505.204.501.162.411.12+2
    197819.10.21:00Nice Hc - Anglet Hormadi Elite 1.604.903.751.212.121.12+2
    197919.10.21:00Amiens - Chamonix-morzine Hc 1.505.204.351.162.371.12+2
    198019.10.21:00Scorpions De Mulhouse - Angers 3.204.801.801.921.311.15+2
    197719.10.21:15Bordeaux G. - Gap 2.004.802.601.411.691.13+2

    Germania, Germania DEL

    Germania DEL
    Rezultat final1X21XX212 
    186119.10.20:30Augsburg - Krefeld 2.004.302.901.371.731.18+8
    186219.10.20:30Iserlohn - Nurnberg 2.404.252.351.531.511.19+7
    186319.10.20:30Bremerhaven - Straubing 2.154.302.601.431.621.18+8
    186419.10.20:30Eisbaren - Wolfsburg 1.754.503.551.261.981.17+8
    186519.10.20:30Mannheim - Ingolstadt 1.854.403.251.301.871.18+8
    186619.10.20:30Dusseldorf - Koln 2.204.202.601.441.611.19+8

    Germania, Germania DEL 2

    Germania DEL 2
    Rezultat final1X21XX212 
    198819.10.20:30Wolfe Freiburg - Dresdner 2.204.602.351.491.561.14+2
    198919.10.20:30Bad Nauheim - Heilbronner 1.955.002.551.401.691.10+2
    199019.10.20:30Kassel - Kaufbeuren 1.805.352.801.351.841.10+2
    199119.10.21:00SC Deggendorf Fire - Tolzer Lowen 2.154.952.301.501.571.11+2
    199219.10.21:00Bietigheim - Lowen 1.855.252.751.371.801.11+2
    199319.10.21:00Ehc Bayreuth - Crimmitschau 2.504.802.051.641.441.13+2
    199419.10.21:00Ravensburg - Lausitzer 1.575.753.501.232.181.08+2

    Rusia, Rusia KHL

    Rusia KHL
    Rezultat final1X21XX212 
    138719.10.19:00Cherepovec - Avt.Yekaterinburg 5.404.801.502.541.141.17+9
    138219.10.19:30HC Sochi - Cska M. 5.204.401.552.381.151.19+9
    149220.10.10:00Red Star Kunlun - Neftekhimik 2.403.802.601.471.541.25+9
    148020.10.13:30Sibir N. - Din.Minsk 2.303.952.651.451.591.23+9
    148320.10.14:30Traktor Chel. - Avangard O. 3.754.001.821.941.251.23+9
    148120.10.17:00HC Spartak M. - Slovan B. 1.654.504.251.212.191.19+9
    149720.10.17:00Vityaz Podolsk - Din.Riga 2.004.103.151.341.781.22+9
    203021.10.17:00Lok.Yaroslavl - Avt.Yekaterinburg 2.404.002.501.501.541.22+8
    203121.10.17:00Cherepovec - Magnitogorsk 3.354.201.901.861.311.21+9
    203221.10.17:00St.Petersburg - Cska M. 2.004.103.101.341.771.22+9

    Rusia, Rusia MHL

    Rusia MHL
    Rezultat final1X21XX212 
    196119.10.13:00Sputnik Almetievsk - Mamonty Yugry 5.005.701.402.661.121.09+2
    193419.10.14:30Sibirskie S. - Stalnie Lisy 2.304.202.401.491.531.17+2
    194619.10.14:30Kuzn.Medvedi - Sarmaty Orenburg 2.454.402.151.571.441.15+2
    196019.10.16:00Snezhnye B. - Avto Yeka.(Mhl) 3.904.701.602.131.191.13+2
    196219.10.17:00Irbis Kazan - Omskie Y. 2.304.302.351.501.521.16+2
    193719.10.17:30Togliatti - Belyie Medvedi 2.254.352.401.481.551.16+2
    194319.10.18:00Reaktor Nizhne. - Tyumenskiy L. 1.455.504.501.152.481.10+2
    199520.10.06:00Hc Taifun - Din. St.Petersburg (MHL) 5.605.801.352.851.101.09+2
    199620.10.06:00Amurskie T. - SKA-1946 St.P. 4.504.901.502.351.151.12+2

    Rusia, Rusia VHL

    Rusia VHL
    Rezultat final1X21XX212 
    144419.10.14:00Ermak - Molot Perm 2.153.952.701.391.601.20+4
    144619.10.17:00T.Neftekamsk - Lada Togliatti 2.353.852.451.461.501.20+4
    145019.10.18:30Neftyanik A. - Csk Vvs Samara 1.355.605.601.092.801.09+4
    145519.10.19:00SKA Karelia - Torpedo Ust-Kamenogorsk 1.604.504.201.182.171.16+4
    200519.10.19:30Din.st Petersburg - Saryarka 1.504.604.701.132.321.14+4

    Slovacia, Slovacia Extraliga

    Slovacia Extraliga
    Rezultat final1X21XX212 
    144919.10.18:30Kosice - Detva 1.257.007.001.063.501.06+8
    144719.10.19:00Nitra - Nove Zamky 1.724.653.451.261.981.15+8
    145219.10.19:00Zvolen - L.Mikulas 1.257.406.851.073.561.06+8
    145319.10.19:00Trencin - B.Bystrica 2.254.202.501.471.571.18+8

    Suedia, Suedia SHL

    Suedia SHL
    Rezultat final1X21XX212 
    201220.10.16:15Frolunda - Hv 71 2.154.102.701.411.631.20+8
    201320.10.16:15Lulea - Malmo 1.954.003.151.311.761.20+8
    201420.10.16:15Rogle - Timra 2.054.052.951.361.711.21+8
    201620.10.19:00Brynas - Orebro 1.954.103.151.321.781.20+8
    201720.10.19:00Mora - Vaxjo 3.504.051.851.881.271.21+8
    202020.10.19:00Farjestads - Djurgardens 2.404.002.451.501.521.21+7

    Suedia, Suedia Allsvenskan

    Suedia Allsvenskan
    Rezultat final1X21XX212 
    122619.10.20:00Karlskoga - Almtuna 2.054.152.801.371.671.18+2
    122819.10.20:00Vita H. - Oskarshamn 2.654.102.151.611.411.19+2
    122919.10.20:00Modo - IK Pantern 1.554.904.201.182.261.13+2
    123019.10.20:00Vasteras - Sodertalje 2.254.102.501.451.551.18+2
    123219.10.20:00Bjorkloven - Vastervik 1.954.103.001.321.731.18+2
    123319.10.20:00Leksands - Karlskrona 1.954.103.001.321.731.18+2

    Suedia, Suedia Ettan Sodra

    Suedia Ettan Sodra
    Rezultat final1X21XX212 
    125419.10.20:00Helsingborgs HC - Tyringe SoS 2.254.302.301.481.501.14+2
    125719.10.20:00Hc Dalen - Kristianstads IK 3.154.601.751.871.271.12+2
    125919.10.20:00Vimmerby HC - Nybro IF 1.604.603.751.192.071.12+2

    Suedia, Suedia Ettan Ostra

    Suedia Ettan Ostra
    Rezultat final1X21XX212 
    123719.10.20:00Hammarby If - Segeltorps If 3.505.101.602.081.221.10+2
    123819.10.20:00Visby-Roma HK - Traangsund 1.187.308.401.023.911.03+2

    Suedia, Suedia Ettan Vastra

    Suedia Ettan Vastra
    Rezultat final1X21XX212 
    123119.10.20:00Forshaga If - Skovde IK 3.004.601.801.821.291.12+2

    Finlanda, Finlanda SM Liiga

    Finlanda SM Liiga
    Rezultat final1X21XX212 
    105419.10.18:30Kalpa - Karpat 3.654.151.751.941.231.18+8
    105519.10.18:30Ilves - Tappara 2.604.102.201.591.431.19+8
    105619.10.18:30Jyvaskyla - KooKoo K. 1.654.703.851.222.121.16+8
    105719.10.18:30Vaasan - Saipa 2.504.152.251.561.461.18+8
    105819.10.18:30Hameenlinna - Jukurit 1.654.354.001.202.081.17+8
    154219.10.18:30Assat Pori - HIFK Helsinki 3.204.101.901.801.301.19+8
    156819.10.18:30Lahti - TPS Turku 2.503.802.401.511.471.22+8

    Finlanda, Finlanda Mestis

    Finlanda Mestis
    Rezultat final1X21XX212 
    227719.10.18:30TuTo - Jokipojat Joensuu 2.304.202.401.491.531.17+2
    227819.10.18:30RoKi - Leki 2.354.402.301.531.511.16+2
    227919.10.18:30Kettera - Koo-Vee 1.555.004.151.182.271.13+2
    228019.10.18:30Hermes - Sapko 2.004.602.701.391.701.15+2

    Polonia, Polonia Ekstraliga

    Polonia Ekstraliga
    Rezultat final1X21XX212 
    196319.10.19:00Oswiecim - Jastrzebie 2.704.402.001.671.371.15+2
    196419.10.19:00Tychy - TKH Nesta Torun 1.405.305.001.112.571.09+2
    196519.10.19:00Polonia Bytom - Podhale 4.104.801.552.211.171.12+2
    198619.10.19:30Orlik Opole - Cracovia K. 3.504.601.671.991.231.13+2
    198719.10.19:30KS Stoczniowiec Gdansk - Katowice 3.404.601.721.961.251.14+2

    Baschet

    Baschet

    Italia, Italia A1 (M)

    Italia A1 (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    219220.10.21:30Cremona - Pallacanestro Cantù 1.5015.52.801.372.37 +3
    218921.10.13:00Pallacanestro Varese - Trentino 1.4516.03.001.332.53 +3
    219321.10.18:00Trieste - Brescia Leonessa 1.9514.01.951.711.71 +3
    218821.10.18:30AJ Milano - Pistoia Basket 1.0525.010.01.017.14 +3
    219021.10.19:00Brindisi - Sassari 1.6715.02.351.502.03 +3
    218621.10.19:30Avellino - Bologna 1.5016.02.751.372.35 +3
    219121.10.20:00Umana Venezia - VL Pesaro 1.1519.06.201.084.67 +3
    218721.10.21:45Reggio Emilia - Torino 1.5516.02.651.412.27 +3

    Polonia, Polonia PLK (M)

    Polonia PLK (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    259919.10.19:30Ostrow Wielkopolski - Miasto S.Krosno 1.0320.011.0 7.10 +3
    259619.10.20:00Start Lublin - Dabrowa 2.5015.01.552.141.40 +3
    260120.10.13:40Trefl Sopot - Anwil 3.6016.01.302.941.20 +3
    259820.10.20:00Asseco Prokom - Legia Warszawa 1.0519.09.50 6.33 +3

    Spania, Spania Spagnola ACB (M)

    Spania Spagnola ACB (M)
    Rezultat final1X21XX212 
    134420.10.19:00San Pablo Burgos - Rio Breogan 1.4016.0