Fotbal

Fotbal

Israel, Israel Premier League

Israel Premier League
Rezultat final1X21XX212 
57130.05.20:00Mac.Tel Aviv - Hap.Haifa 1.324.759.001.033.111.15+34
57330.05.20:45Beitar I. - Hap.Be'er Sheva 2.303.252.951.351.551.29+34
57230.05.21:00Maccabi Haifa - Hap.Tel Aviv 1.504.155.801.102.421.19+34
57501.06.20:15Bnei Yehuda TA - Hap.Kfar Saba 2.103.253.301.281.641.28+34
57602.06.19:45Ashdod - Hap.Ra'anana 2.003.303.501.251.701.27+34
57702.06.20:00Mac.Netanya - Kiryat Shmona 2.203.203.201.301.601.30+34
57403.06.19:45Hapoel Hadera - Sectzya Nes Ziona 1.953.203.851.211.751.29+33

Armenia, Armenia Premier League Playoff

Armenia Premier League Playoff
Rezultat final1X21XX212 
63630.05.14:45Lori Vanadzor - Artsakh 2.303.152.901.331.511.28+28
63530.05.18:15Ararat Armenia - Shirak Gyumri 1.404.207.001.052.621.17+28

Belarus, Belarus Vysshaya League

Belarus Vysshaya League
Rezultat final1X21XX212 
44129.05.20:00FC Gorodeya - Neman G. 3.103.002.401.521.331.35+49
43730.05.17:00Belshina - Slavia Mozyr 2.903.052.501.491.371.34+34
43630.05.19:00Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk 3.003.102.401.521.351.33+34
43531.05.16:00FC Zvezda-BGU Minsk - Vitebsk 2.153.253.301.291.641.30+34
42931.05.18:00Bate Borisov - FC Isloch 1.275.5010.01.033.551.13+34
41931.05.20:00Ruh Brest - Din.Brest 4.203.401.851.881.201.28+33
41701.06.18:00FC Minsk - Slutsk 3.003.352.251.581.351.29+34

Belarus, Belarus Pervaya Liga

Belarus Pervaya Liga
Rezultat final1X21XX212 
145430.05.14:00Sputnik Rechica - Fc Krumkachi 3.003.202.201.551.301.27+21
145330.05.15:00FC Volna Pinsk - Lokomotiv Gomel 5.003.801.522.161.091.17+21
145530.05.16:00Lida - FC Khimik Svetlogorsk 1.137.4012.0 4.581.03+21
145630.05.18:00Kommunalnik Slonim - Granit M. 2.153.253.001.291.561.25+22

Belarus, Belarus Vysshaya League Rezerve

Belarus Vysshaya League Rezerve
Rezultat final1X21XX212 
145830.05.13:00R/FC Ruh Brest - R/dinamo Brest 1.255.608.251.023.341.09+19
145730.05.13:30R/Bate Borisov - R/Isloch 2.553.852.251.531.421.20+19
101530.05.14:00R/Energetik BGU M. - R/FC Vitebsk 1.255.507.701.023.211.08+19

Belarus, Belarus Vtoraya Liga

Belarus Vtoraya Liga
Rezultat final1X21XX212 
40930.05.12:00Smiavtotrans - Victoria Maryina G. 1.804.253.251.261.841.16+5
41530.05.13:00FC Osipovichi - FC Gorki 1.903.903.001.281.701.16+5
41630.05.14:00Fc Dinamo Brest 1960 - Fc Bgu Minsk 1.0312.030.0 8.57 +5
53830.05.14:00Ostrovets - Dyush-3 Stenles Pinsk 1.903.703.201.261.721.19+5
54930.05.14:00Ivatsevichi - Fk Kronon Stolbtsy 1.854.003.001.261.711.14+5
53530.05.16:00Fc Meliorator Zhitkovichi - FC Molodechno 1.604.153.751.151.971.12+5
54730.05.16:00Energetik-bgatu - Fk Bumprom 3.705.001.522.131.171.08+5
55930.05.17:00Dnepr Mogilev - Fk Polock 2019 1.0312.022.0 7.76 +5

Coreea de Sud, Coreea De Sud K-League Classic

Coreea De Sud K-League Classic
Rezultat final1X21XX212 
46130.05.10:30Gangwon - Jeonbuk 4.503.801.752.061.201.26+49
46430.05.13:00Gwangju FC - Ulsan H. 5.153.651.672.141.151.26+50
46530.05.13:00Busan - S. Blue Wings 2.953.252.401.551.381.32+49
45931.05.10:30FC Seoul - Seongnam 2.203.153.401.301.641.34+40
46031.05.13:00Incheon - Pohang 4.003.251.951.791.221.31+39

Coreea de Sud, Coreea De Sud K-League 2

Coreea De Sud K-League 2
Rezultat final1X21XX212 
46830.05.10:00Jeonnam D. - Anyang 2.303.253.001.351.561.30+31
47030.05.12:30Gyeongnam - Daejeon 2.403.302.801.391.511.29+31
44331.05.10:00Ansan Greeners Fc - Jeju 3.403.302.051.671.261.28+31
47231.05.12:30Chungnam Asan Fc - Seoul E-Land 2.803.302.301.511.361.26+31
48631.05.12:30Suwon City - Bucheon 2.203.303.051.321.591.28+31

Vietnam, Vietnam Cupa

Vietnam Cupa
Rezultat final1X21XX212 
192130.05.11:30An Giang - CLB Viettel 5.904.001.452.381.061.16+5
192230.05.13:00Song Lam - Ba Ria Vung Tau Fc 1.453.905.801.062.331.16+5
191930.05.14:00Than Quang - M. Nam Dinh 1.853.403.701.201.771.23+5
192330.05.15:00Tp Ho Chi Minh - Da Nang 1.374.506.001.052.571.12+5
1
2
3
4
5
6
NORMAL
SYSTEM

SELECȚIE

Apasă o cotă pentru a porni biletul virtual...

GENEREAZA COD