OFERTA: După oră ... +12

OFERTA: După oră ... +12

Afişare listă

Bonus tip

Bonus tip

    Ofertă specială

    Ofertă specială

      Fotbal

      Fotbal

      Tenis

      Tenis

      Handbal

      Handbal

      Hochei

      Hochei

      Baschet

      Baschet

      Volei

      Volei

      Baseball

      Baseball

        Snooker

        Snooker

          Badminton

          Badminton

          Tenis de masa

          Tenis de masa

            Fotbal in sala

            Fotbal in sala

              Fotbal pe plaja

              Fotbal pe plaja

                Bonus tip

                Bonus tip

                , C.E.2020 Calificări

                Bonus tip
                Rezultat final1X21XX212 
                54015.10.21:45BT/Grecia - Bosnia&Herţ.  3.753.252.331.741.361.44+94

                Ofertă specială

                Ofertă specială
                Rezultat final1X21XX212 
                148815.10.14:20Delbonis F. - M.Copil  3.40 1.43    
                148215.10.15:45A.Van Uytvanck - M.Niculescu  1.45 3.30    
                148715.10.16:50I.Karlovic - A.Bedene  3.40 1.43    
                148315.10.18:30A.Bublik - A.Rublev  3.30 1.45    
                148515.10.19:00Finlanda - Armenia  1.654.206.80    
                149515.10.19:00G.Simon - S.Darcis  1.33 4.10    
                148615.10.20:00A.Pavlyuchenkova - M.Sakkari  1.55 2.85    
                149715.10.20:50F.Krajinovic - Ruud C.  1.50 3.05    
                148915.10.21:45Unicaja M. - Galatasaray SK  1.3818.04.70    
                149215.10.21:45Elveţia - Irlanda  1.604.307.40    
                149815.10.21:4521/Anglia - 21/Austria  1.455.508.00    
                148415.10.23:08NY Yankees - Houston  2.60 1.65    

                Fotbal

                Fotbal

                Anglia, Anglia National League

                Anglia National League
                Rezultat final1X21XX212 
                47215.10.21:45Wrexham - Chesterfield 2.003.403.451.261.711.27+34

                Anglia, Anglia FL Trophy

                Anglia FL Trophy
                Rezultat final1X21XX212 
                40115.10.21:45Carlisle - Blackpool 3.903.551.851.861.221.25+39

                Argentina, Argentina Primera B Nacional

                Argentina Primera B Nacional
                Rezultat final1X21XX212 
                85415.10.21:30Defensores de Belgrano - Club Almagro 1.853.004.601.141.821.32+32
                74516.10.01:10Tigre - Villa Dalmine 2.103.053.501.241.631.31+33
                91816.10.02:00Chacarita Juniors - Dep.Riestra 2.603.002.601.391.391.30+34

                Argentina, Argentina Primera B

                Argentina Primera B
                Rezultat final1X21XX212 
                110315.10.19:30Tristan Suarez - Los Andes 2.552.802.801.331.401.33+23
                109915.10.21:30Defensores Unidos - Arg.Quilmes 2.252.903.151.271.511.31+22
                110415.10.21:30Sacachispas - Jose de Urquiza 3.252.852.251.521.261.33+22
                110515.10.21:30Uai Urquiza - V.San Carlos 2.902.852.401.441.301.31+22

                Brazilia, Brazilia Brasileiro Serie B

                Brazilia Brasileiro Serie B
                Rezultat final1X21XX212 
                70916.10.01:15Criciuma SC - Vitoria BA 2.303.103.101.321.551.32+33
                72416.10.01:15Londrina PR - Figueirense SC 2.203.003.401.271.591.34+33
                72716.10.01:15Parana PR - Brasil de Pelotas RS 2.003.004.001.201.711.33+34

                Chile, Chile Primera División

                Chile Primera División
                Rezultat final1X21XX212 
                74715.10.21:30Cobresal - Palestino 2.453.302.701.411.481.28+34
                73915.10.00:00U.Espanola - Coquimbo 2.503.102.751.381.461.31+34

                Țara Galilor, Tara Galilor Premier League

                Tara Galilor Premier League
                Rezultat final1X21XX212 
                84815.10.21:45Connah's Q. - Caernarfon Town 1.574.005.001.132.221.19+34

                , Meci Amical (Intertari)

                Meci Amical (Intertari)
                Rezultat final1X21XX212 
                95615.10.19:00Chile - Republica Guineea 1.484.106.801.092.561.22+64
                144415.10.19:00Kuweit - Turkmenistan 1.803.304.501.161.901.29+5
                259415.10.20:00Danemarca - Luxemburg 1.157.5020.0 5.451.09+61
                46015.10.22:00Algeria - Columbia 3.603.102.151.671.271.35+64
                93515.10.22:00Maroc - Gabon 1.753.405.001.162.021.30+63

                , U21 Meci Amical (Intertari)

                U21 Meci Amical (Intertari)
                Rezultat final1X21XX212 
                93615.10.19:0021/Slovenia - 21/Ungaria  1.903.403.601.221.751.24+32

                Lituania, Lituania A Lyga

                Lituania A Lyga
                Rezultat final1X21XX212 
                95515.10.19:30Vilniaus Riteriai - Suduva 5.304.001.502.281.091.17+30

                , U21 Calificari C.E.

                U21 Calificari C.E.
                Rezultat final1X21XX212 
                204215.10.15:3021/Cipru - 21/Belarus 2.903.352.251.551.351.27+39
                226215.10.15:3021/ N.Macedonia - 21/Kazahstan 1.733.704.251.181.981.23+38
                193015.10.18:0021/Letonia - 21/Bulgaria 3.103.202.251.571.321.30+39
                226115.10.18:0021/Islanda - 21/Irlanda 2.903.302.301.541.361.28+38
                121315.10.19:0021/Polonia - 21/Serbia 2.253.203.101.321.571.30+38
                193215.10.19:0021/Bosnia&Herţ. - 21/Germania 5.704.701.452.581.111.16+39
                226315.10.19:0021/Azerbaidjan - 21/Elveţia 8.005.001.323.081.041.13+39
                193315.10.19:1521/Estonia - 21/Rusia 13.07.501.154.76 1.06+39
                193415.10.19:3021/Norvegia - 21/Olanda 3.703.701.851.851.231.23+39
                193615.10.19:3521/Israel - 21/Insulele Feroe 1.0512.028.0 8.401.01+38
                204015.10.19:4521/Muntenegru - 21/Spania 14.06.701.174.53 1.08+25
                193715.10.20:0021/Luxemburg - 21/Suedia 12.07.501.154.62 1.05+39
                204115.10.20:0021/Albania - 21/Kosovo 3.203.502.101.671.311.27+39
                193115.10.21:0021/Belgia - 21/Moldova 1.109.0018.0 6.001.04+26
                193515.10.21:4521/Anglia - 21/Austria 1.404.606.701.072.731.16+39
                121415.10.22:0021/Slovacia - 21/Franţa 4.903.851.622.161.141.22+39

                , AFC Calificari C.M.2022

                AFC Calificari C.M.2022
                Rezultat final1X21XX212 
                85015.10.14:30Indonezia - Vietnam 5.003.601.652.091.131.24+30
                95215.10.14:30Cambodgia - Irak 20.012.01.057.50  +5
                70115.10.14:40Taiwan - Australia 40.015.01.0210.9  +3
                94515.10.14:45Singapore - Uzbekistan 12.05.001.253.53 1.13+31
                84915.10.15:00Thailanda - Emiratele Arabe Unite 3.403.302.051.671.261.28+30
                92915.10.15:00Filipine - China 15.06.601.154.58 1.07+30
                93015.10.15:15Tadjikistan - Japonia 14.07.001.154.67 1.06+30
                93915.10.16:00Palestina - Arabia Saudita 4.203.451.801.891.181.26+30
                92515.10.17:00India - Bangladesh 1.225.7512.01.013.891.11+30
                93115.10.17:00Siria - Guam 1.0215.040.0 10.9 +6
                93215.10.17:00Sri Lanka - Liban 15.07.001.154.77 1.07+30
                94615.10.19:00Iordania - Nepal 1.0215.040.0 10.9 +5
                94415.10.19:30Qatar - Oman 1.404.307.301.062.711.17+31
                94715.10.19:30Bahrain - Iran 8.003.701.472.531.051.24+31

                , U23 Meci Amical (Intertari)

                U23 Meci Amical (Intertari)
                Rezultat final1X21XX212 
                147615.10.00:0023/venezuela - 23/Bolivia  1.324.707.251.032.851.12+18

                , U19 C.E. Calificari

                U19 C.E. Calificari
                Rezultat final1X21XX212 
                93315.10.16:0019/Norvegia - 19/Cehia 3.203.402.101.651.301.27+34
                99915.10.16:0019/San Marino - 19/Azerbaidjan 17.09.001.105.88 1.03+5
                100015.10.21:0019/Georgia - 19/Croatia 4.203.701.701.971.161.21+33
                225815.10.21:0019/Kazahstan - 19/Ungaria 8.505.501.253.341.021.09+34
                225915.10.21:0519/Scoţia - 19/Germania 6.104.301.422.521.071.15+34
                226015.10.21:0519/Andorra - 19/Belarus 8.304.901.303.081.031.12+33

                , C.E.2020 Calificări

                C.E.2020 Calificări
                Rezultat final1X21XX212 
                54015.10.21:45Grecia - Bosnia&Herţ. 3.753.252.331.741.361.44+94
                73415.10.19:00Finlanda - Armenia 1.603.906.251.132.401.27+95
                40515.10.21:45Elveţia - Irlanda 1.524.107.151.112.611.25+97
                41015.10.21:45Gibraltar - Georgia 17.06.701.204.811.021.12+85
                41115.10.21:45Insulele Feroe - Malta 1.803.455.101.182.061.33+86
                54315.10.21:45România - Norvegia 3.053.202.501.561.401.37+127
                66815.10.21:45Suedia - Spania 4.003.452.001.851.271.33+100
                68715.10.21:45Liechtenstein - Italia 50.020.01.0314.3 1.01+54
                73315.10.21:45Israel - Letonia 1.158.5018.01.015.771.08+84

                , Feminin Copa Libertadores

                Feminin Copa Libertadores
                Rezultat final1X21XX212 
                155016.10.01:00Deportivo Cuenca - Mundo Futuro 1.0513.015.0 6.96 +2
                155216.10.01:00Cd Atletico Huila Sa - Cerro Porteno 1.953.703.101.281.691.20+6

                , Anglia Southern League Premier Division Central

                Anglia Southern League Premier Division Central
                Rezultat final1X21XX212 
                95715.10.21:45Tamworth - Rushden & Diamonds 2.153.403.001.321.591.25+23
                95815.10.21:45Rushall - Barwell 1.723.903.951.191.961.20+22
                95915.10.21:45Leiston FC - St Ives Town 3.853.751.751.901.191.20+22
                96015.10.21:45Bromsgrove Sporting Fc - Hednesford 2.803.402.201.541.341.23+23
                96115.10.21:45Coalville - Biggleswade Town 2.153.403.001.321.591.25+23
                96215.10.21:45Peterborough Sports Fc - Nuneaton 2.353.352.701.381.501.26+23
                96315.10.21:45Royston Town - Hitchin Town 1.603.755.001.122.141.21+22

                , Anglia Southern League Premier Division Central

                Anglia Southern League Premier Division Central
                Rezultat final1X21XX212 
                96415.10.21:45Blackfield & Langley - Weston S. 2.903.552.151.601.341.23+23
                96515.10.21:45Salisbury City - Taunton Town 2.303.402.701.371.501.24+23
                96615.10.21:45Dorchester - Merthyr 2.053.603.001.311.641.22+23
                96715.10.21:45Hayes & Yeading United - Hendon 1.753.703.701.191.851.19+22
                96815.10.21:45Chesham - Harrow Borough 1.654.004.201.172.051.18+23
                96915.10.21:45Truro - Poole 2.303.202.751.341.481.25+23
                97015.10.21:45Beaconsfield Sycob FC - Hartley Wintney 2.303.502.651.391.511.23+23
                97115.10.21:45Metropolitan Police - Swindon Supermarine 2.503.402.501.441.441.25+23
                97215.10.21:45Walton Casuals - Gosport Borough 3.153.452.051.651.291.24+22

                , Anglia Isthmian Premier Division

                Anglia Isthmian Premier Division
                Rezultat final1X21XX212 
                74015.10.21:45Folkestone - Cheshunt 1.354.507.501.042.811.14+31
                77415.10.21:45Merstham - Cray Wanderers 3.203.402.051.651.281.25+31

                , Tara Galilor Cymru Championship North

                Tara Galilor Cymru Championship North
                Rezultat final1X21XX212 
                130315.10.21:30Llandudno FC - Prestatyn Town 4.604.501.502.271.121.13+5
                132715.10.21:30Colwyn Bay - Gresford Athletic 1.654.503.601.212.001.13+5

                , Anglia Northern Premier Division

                Anglia Northern Premier Division
                Rezultat final1X21XX212 
                128615.10.21:45Scarborough - Hyde Utd 2.353.352.751.381.511.27+31
                128915.10.21:45Witton Albion - Ashton Utd 1.953.503.451.251.741.25+30
                129115.10.21:45Morpeth Town - Atherton Collieries 2.003.503.201.271.671.23+31
                129315.10.21:45United of Man. - Basford United 2.053.603.051.311.651.23+31
                129415.10.21:45Gainsborough - Buxton 2.103.503.001.311.621.24+31
                129515.10.21:45Lancaster - Radcliffe Fc 1.654.004.301.172.071.19+31
                129615.10.21:45Matlock Town - Warrington 2.553.402.501.461.441.26+31
                129715.10.21:45Stalybridge - Stafford R. 1.753.654.151.181.941.23+30

                , CONCACAF Nations League C

                CONCACAF Nations League C
                Rezultat final1X21XX212 
                95415.10.00:00Insulele Virgine,americane - Barbados 7.505.101.303.041.041.11+5

                , CONCACAF Nations League B

                CONCACAF Nations League B
                Rezultat final1X21XX212 
                192815.10.00:00Saint Lucia - El Salvador 12.06.501.154.22 1.05+30

                Tenis

                Tenis

                , ATP Moscova Dublu

                ATP Moscova Dublu
                Rezultat final12 
                197215.10.14:55Arneodo R / Nys H - Berankis R / Londero J I 1.452.75    +6

                , ATP Moscova

                ATP Moscova
                Rezultat final12 
                181515.10.15:20J.Chardy - Jarry N. 1.422.80    +15
                183215.10.16:50I.Karlovic - A.Bedene 3.001.38    +16
                181615.10.18:30A.Bublik - A.Rublev 2.901.40    +16

                , WTA Moscova

                WTA Moscova
                Rezultat final12 
                187015.10.14:20P.Hercog - K.Siniakova 2.301.60    +15
                187415.10.14:30D.Yastremska - Kasatkina D. 1.851.95    +15
                202315.10.15:35Gracheva V. - A.Tomljanovic 2.001.80    +15
                187115.10.15:45O.Jabeur - V.Kudermetova 2.101.72    +15
                187515.10.16:40K.Mladenovic - Putintseva Y. 1.901.90    +15
                187615.10.20:00A.Pavlyuchenkova - M.Sakkari 1.502.55    +15

                , Challenger Ismaning

                Challenger Ismaning
                Rezultat final12 
                201215.10.14:20Klein L. - J.Lenz 1.652.10    +8
                240515.10.15:00Griekspoor T. - L.Vanni 1.901.80    +7
                204515.10.16:20J.Sels - D.Masur 2.801.37    +8
                243115.10.18:00C.Ilkel - Q.Halys 2.201.60    +9
                225615.10.18:30Forejtek J. - S.Napolitano 1.801.90    +7

                , ATP Stockholm

                ATP Stockholm
                Rezultat final12 
                105415.10.14:30P.Carreno B. - J.Millman 1.652.20    +15
                239615.10.15:40T.Paul - Andujar P. 1.452.75    +15
                239715.10.15:40S.Querrey - D.Novak 1.622.30    +15
                240115.10.17:00B.Schnur - C.-M.Stebe 3.401.32    +15
                240015.10.18:20O.Otte - Popyrin A. 2.751.45    +15
                239815.10.19:30E.Ymer - Y.Sugita 2.001.80    +15
                106115.10.20:50F.Krajinovic - Ruud C. 1.452.70    +15

                , ATP Stockholm Dublu

                ATP Stockholm Dublu
                Rezultat final12 
                124615.10.14:30Podlipnik-castillo H / Weissbo - Dodig I / Polasek F 4.901.15    +6

                , ATP Antwerp

                ATP Antwerp
                Rezultat final12 
                104815.10.14:20Kwon S. W. - R.Gasquet 2.301.60    +15
                224915.10.14:20Delbonis F. - M.Copil 3.101.38    +15
                225015.10.17:30K.Majchrzak - Sinner J. 1.951.85    +15
                104715.10.19:00G.Simon - S.Darcis 1.283.70    +15
                104515.10.20:00U.Humbert - J.Kovalik 1.303.50    +15
                104915.10.20:30A.Murray - K.Coppejans 1.087.30    +15

                , ATP Antwerp Dublu

                ATP Antwerp Dublu
                Rezultat final12 
                173015.10.15:40Marach/melzer J - Lopez F / Munar J 1.452.60    +6
                125415.10.17:00Kwon S W / Norrie C - Arends S / Pel D 2.201.63    +6
                172515.10.18:20Gonzale/qureshi - Sonego L / Vavassori A 1.303.30    +6

                , WTA Luxemburg

                WTA Luxemburg
                Rezultat final12 
                112915.10.14:30F.Ferro - Puig M. 2.201.65    +15
                230115.10.14:35A.Lottner - T.Korpatsch 1.702.15    +15
                230315.10.15:45A.Van Uytvanck - M.Niculescu 1.403.00    +16
                230215.10.15:50C.Paquet - E.Rybakina 4.201.22    +15
                124515.10.19:00E.Mertens - S.Voegele 1.174.85    +14
                113615.10.20:15A.Petkovic - C.Giorgi 1.851.95    +15

                , ITF (F) Waco Calificari

                ITF (F) Waco Calificari
                Rezultat final12 
                127815.10.18:00Gamarra Martins, Ingrid - Noel A. 2.001.62     
                127915.10.18:00Kulikov A. - Schaefer D. 1.652.00     
                135715.10.18:00F.Contreras G. - Ong V. 1.632.00     
                136915.10.18:00Valdes, Rianna - Chavatipon C. 2.251.50     
                137015.10.19:30C.V.Nguyen - K.evans 1.352.70     
                137115.10.19:30Miyamoto A. - Tobita A. 2.051.60     

                , ITF (M) Waco Calificari

                ITF (M) Waco Calificari
                Rezultat final12 
                139615.10.18:00C.Farren - G.Goldhoff 1.352.70     
                139715.10.18:00L.johnson - Smith B. 1.302.90     
                139815.10.18:00F.Corwin - Hijikata R. 1.701.90     
                140015.10.18:00Findel-hawkins, Jack - Lebedev A. 1.801.80     
                139115.10.19:30Jones A. - Paroulek T. 6.001.06     
                139915.10.19:30E.morris - Kirkov V. 9.001.02     

                , Challenger Ismaning Dublu

                Challenger Ismaning Dublu
                Rezultat final12 
                185815.10.15:00Junaid R / Raja P - Clayton S / Hoyt E 1.502.40    +6
                159715.10.16:20Blancaneaux G / Neuchrist M - Golubev/nedovye 3.051.33    +6
                159815.10.19:20Ramanathan R / Vega Hernandez- Griekspoor T / Van De Zandschu 1.722.00    +6
                186015.10.19:50Lenz J / Masur D - Drzewiec/walkow 1.851.85    +6

                , ITF (M) Doha Calificari

                ITF (M) Doha Calificari
                Rezultat final12 
                205715.10.15:00A.Jhun - Farmer E. 1.552.15     
                205815.10.15:00Murtaza M. - Alcantara F. C. 4.101.15     
                206115.10.15:00Wang C. - Zima, Leopold 1.302.90     
                208215.10.15:00Pontjodikromo S. - Leuch V. F. 1.056.30     
                107615.10.16:30Taylor, Sam - Dzhavakian, Yurii 1.751.85     
                112815.10.16:30A.Khomich - Kumar T, Vinay 1.075.70     
                205215.10.16:30Senthilkumar M. A. - C.Bajwa 1.402.50     
                206215.10.16:30Erel Y. - Brambati M. 1.056.30     

                , ITF (M) Rodez

                ITF (M) Rodez
                Rezultat final12 
                206615.10.15:15Added D. - Q.Robert 1.552.15     
                111515.10.18:30T.laurent - Pontico H. 1.203.60     

                , ITF (F) Szekesfehervar Calificari

                ITF (F) Szekesfehervar Calificari
                Rezultat final12 
                137515.10.15:05Waltert S. - M.B.Bulgaru 1.402.50     
                137615.10.15:35A.Anshba - N.Potocnik 1.402.50     

                , WTA Luxemburg Dublu

                WTA Luxemburg Dublu
                Rezultat final12 
                230015.10.16:45Gauff C / Mcnally C - Doi M / Ninomiya M 1.452.70    +6
                230515.10.18:00Pliskova Kr / Voracova R - Ferro F / Teichmann J 1.323.35    +6

                , ITF (F) Waco

                ITF (F) Waco
                Rezultat final12 
                116215.10.19:30E.appleton - Fernandez L. A. 6.301.05     
                116115.10.19:40M.s.krywoj - Broadus S. 1.851.75     
                115815.10.21:00L.a.herrero- A.Danilina 5.701.07     
                118215.10.21:00Villarreal A. R. - Babic, Vladica 3.901.17     
                121215.10.21:00Kilnarova M. - T.Kinard 1.851.75     

                , Challenger Las Vegas

                Challenger Las Vegas
                Rezultat final12 
                123215.10.20:30Smith R. - Arevalo-Gonzalez M. 2.701.40    +8
                123315.10.20:30C.Altamirano - King K. 2.301.55    +8
                123615.10.20:30L.Broady - Cid Subervi R. 1.502.40    +8
                160115.10.20:30Novikov D. - E.Escobedo 3.601.25    +8
                113115.10.21:50Redlicki Mi. -J. J. Wolf 2.901.35    +6
                113215.10.21:50Popko D. - Quiroz R. 1.801.90    +6
                124115.10.21:50G.Escobar - Korda S. 2.001.70    +8
                159915.10.21:50M.Pervolarakis - Kobelt A. 1.125.30    +8
                113915.10.23:10S.Bangoura - Daniel T. 2.801.37    +6
                114015.10.23:10L.Glasspool - Gomez E. 3.051.33    +6
                143315.10.23:10B.Rola - S.Kozlov 1.402.70    +8

                , Challanger Las Vegas Dublu

                Challanger Las Vegas Dublu
                Rezultat final12 
                160015.10.23:10Pasha N / Schnur M - Galloway R / Maytin R 2.101.65    +6
                195915.10.00:30Withrow J / Young D - Hach Verdugo H / Novikov D 1.572.25    +6
                196615.10.00:30Lawson A / Redlicki M - King D/polansky 1.502.40    +6

                , ITF (F) Antalya Dublu

                ITF (F) Antalya Dublu
                Rezultat final12 
                103615.10.15:10Kraus S / Vanlangendonck E - Pepelya/tikhono 1.801.80     
                234715.10.15:25Burdina E / Petrovskaia V - Petrova A / Sokovic N 1.352.70     
                241915.10.15:40Anil C / Pantuckova M - Antonitsch M / Taylor G 3.801.18     

                , ITF (M) Antalya Dublu

                ITF (M) Antalya Dublu
                Rezultat final12 
                241515.10.14:30Fellin M / Fellin P O - Alkaya M / Cagnina J 2.701.35     
                163615.10.15:00Sakella/sakella - Galoppini D / Ovcharov A 5.401.08     
                241415.10.15:55Hermans M / Stevens B - Johann L / Welte M 1.056.30     
                163715.10.16:00Coppini/virgili - Borza B / Palosi S 2.701.35     

                , ITF (M) Doha Dublu

                ITF (M) Doha Dublu
                Rezultat final12 
                107015.10.18:00Agarwal R / Haliak M - Bellier A / Folliot Q 2.701.35     
                217915.10.18:00Veldheer M / Zima L - Goldsteiner P / Guenther V 2.101.57     
                233415.10.18:00Rodriguez-pace R / Zayed M S - Moundir A / Semjan M 3.201.25     
                234515.10.18:00Den Hei/pontjod - Adas S / Alkotop M 1.154.10     
                106815.10.19:30Farmer E / Jhun A - Deviatiarov M / Zhu M 3.401.22     
                233115.10.19:30Khomich A / Raisma K - Fallert F / Obert A 2.201.52     
                237215.10.19:30Kopp S/leuch V- Hansson G / Taylor S 2.901.30     

                , ITF (F) Sharm El Sheikh Dublu

                ITF (F) Sharm El Sheikh Dublu
                Rezultat final12 
                123515.10.15:00Cline P / Peng S - Kalinina V / Shapovalova A 1.801.80     
                236215.10.15:15Bertoloni A / Cherubini D - Tran D/tran L 2.801.33     
                237315.10.15:40Sebestova I / Shan Y - Koklina E / Mujan G 1.652.00     

                , ITF (M) Tabarka

                ITF (M) Tabarka
                Rezultat final12 
                235915.10.15:10Martinez M. - Staeheli L. 1.522.20     
                235815.10.15:20Bocchi L. - Fattar, Anas 1.402.50     

                , ITF (M) Tabarka Dublu

                ITF (M) Tabarka Dublu
                Rezultat final12 
                145715.10.15:10Hubner E / Kulibaba A - Petrone A / Prevosto L 3.201.25     
                103515.10.15:15Cundom J / Volpi O - Becuzzi E / Roncalli S 1.056.50     
                101015.10.17:00Capecchi D / Toledo Bague P - Foote T / Martinez Sarrasague1.075.70     

                , ITF (F) Tabarka Dublu

                ITF (F) Tabarka Dublu
                Rezultat final12 
                127615.10.15:00Intert S / Meyer Auf Der Heide - Berberovic N / Njiric S 6.301.05     
                147415.10.15:30Barrett G / Verbeeck H - Dmitrieva S / Stamat V 6.701.04     
                138115.10.15:40Colmegna M / Ureke A - Lovric P / Mansouri Y 1.502.25     
                145815.10.16:45Gadient N / Vanhoutte C - Koller A / Nieuwboer P 1.154.10     

                , ITF (M) Sharm El Sheikh Dublu

                ITF (M) Sharm El Sheikh Dublu
                Rezultat final12 
                144915.10.14:30Bernabe A / Pokotilov B - Maiga R / Vivero Gonzalez P 2.901.30     
                145015.10.14:50Calvano G / Uspensky D - Munoz-abreu J / Urribarrens Ra 1.452.40     
                241815.10.15:15Bega A / Berrettini J - Fassbender B / Tresca G 1.085.40     
                101515.10.16:20Houkes M / Weststrate L - Tajima N/tamm K 2.601.40     

                , ITF (F) Sevilla Dublu

                ITF (F) Sevilla Dublu
                Rezultat final12 
                233215.10.16:30Craciun G / Fetecau I - Bouzo Za/moreno 1.302.90     
                235215.10.16:30Bassols Ribera M / Fita Boluda - Bandecchi S / Pieri J 1.402.50     
                238915.10.17:30Cadantu A / Mrdeza T - Bucsa C / Lopez Martinez M D 1.173.90     

                , ITF (M) Getafe Dublu

                ITF (M) Getafe Dublu
                Rezultat final12 
                147515.10.15:00Echeverria J / Singh D P - Blanco Damea A / Vallejo M 1.801.80     
                236115.10.15:00Barroso/mardone - Hoeveler L / Schuetze C 1.154.10     
                236315.10.15:00Davies G / Hersey J - Martinez A / Sanchez Vinas P 2.001.65     
                235015.10.16:30Arias B / Jorda Sanchis D - Marrero Curbelo I / Pauwels M 1.105.00     
                237915.10.16:50Brugnerotto M / Moghini G - Alvarez VaronaN / Garcia A 2.151.55     

                , ITF (M) Olomouc

                ITF (M) Olomouc
                Rezultat final12 
                112615.10.14:20Krumich M. - Vanko T. 1.038.00     
                108615.10.14:35G.Diarra - Maggioli E. 3.601.20     
                112715.10.15:25Adamek, Makary - Piros Z. 10.01.02     
                107515.10.15:50Aichhorn J. - Paul J. 2.901.30     

                , ITF (M) Olomouc Dublu

                ITF (M) Olomouc Dublu
                Rezultat final12 
                242515.10.16:00Frost L/samuels - Bolardt/paulson 1.502.25     
                114315.10.16:55Michnev P / Rumler R - Biljesko D / Khomentovskiy M 1.602.05     
                243215.10.17:20Kopriva/pospisi - Barnat J / Recek D 1.085.40     
                107415.10.18:25Cubelic K / Walder J - Konecny /krstev 2.401.45     
                114415.10.18:50Paul J / Stanek R - Binding J / Nazaruk D 1.253.20     

                , ITF (M) Saint-Dizier Dublu

                ITF (M) Saint-Dizier Dublu
                Rezultat final12 
                137815.10.15:30Hugounenq A / Pietri B - Furness E / Heyman C 4.601.12     
                114115.10.15:40Griekspoor S / Mertens Y - Gaston /tabur C 1.801.80     
                136615.10.16:45Beauge M / De Schepper J - Bonzi B/jacq G 3.201.25     
                129915.10.17:00Jomby T / Joncour R - Bouquier A / Reveniau S 1.302.90     
                108515.10.17:10Added D/olivett - Arribage T / Broville M 1.134.40     
                130015.10.18:30Droguet T / Jacquet K - Blanchet U / Dussin L 2.001.65     
                136715.10.20:00Cayre P / Cazaban H - Reymond A / Robert Q 4.101.15     

                , ITF (M) Sao Paulo

                ITF (M) Sao Paulo
                Rezultat final12 
                145415.10.17:00Comesana F. - J.Pereira 2.001.65     
                147315.10.17:00Pucinelli De Almeida M. - R.Matos 2.701.35     
                164515.10.18:40F.Juarez - A.huertas Del Pino Cordova 1.801.80     
                146815.10.00:40Civita-telles, Leonardo - Cerundolo J. M. 5.001.10     

                , ITF (F) Szekesfehervar Dublu

                ITF (F) Szekesfehervar Dublu
                Rezultat final12 
                136315.10.15:05Bekefi B / Drahota Szabo D - Amanmuradova A / Bogdan E 3.601.20     
                138415.10.16:30Chernyshova M / Skamlova C - Erjavec V / Malesevic T 1.602.05     
                128715.10.16:35Garcia-/stollar - Bara I M / Zanevska M 1.801.80     
                136415.10.17:05Jani R-l / Ormaechea P - Chwalinska M / Nagy A 1.801.80     
                129215.10.18:05Bulgaru/ghioroa - Markova J / Seguel D 2.051.60     
                138515.10.18:05Bondar A / Sramkova R - Ce G / Waltert S 1.801.80     
                138615.10.18:35Dascalu N-c / Kovinic D - Juhaszova V / Klaffner M 1.452.40     
                136515.10.19:35Potocnik N / Radisic N - Anshba/detiuc A 2.901.30     

                , ITF (M) Lagos Dublu

                ITF (M) Lagos Dublu
                Rezultat final12 
                146215.10.14:15Mohammed M / Ubon J I - Cheruiyo/yego I 1.801.80     
                145915.10.15:05Ayoola M / Jebutu E - Emmanuel S / Garanganga T 5.001.10     

                , ITF (M)-Sao Paulo(Brasil)-Dublu

                ITF (M)-Sao Paulo(Brasil)-Dublu
                Rezultat final12 
                160815.10.18:30Blumenb/hinschi - Alves M / Oliveira C 1.901.70     

                , ITF (M) Cancun

                ITF (M) Cancun
                Rezultat final12 
                127715.10.17:00D.Volfson - L.Doria 1.085.40     
                132915.10.18:40Hernandez Ramirez, Sergio Luis - J.D.Bendeck 1.801.80     
                135615.10.18:40Hernandez Serrano J. A. - Bybel N. 1.402.50     

                , Cancun, Doubles M-ITF-MEX-26A*

                Cancun, Doubles M-ITF-MEX-26A*
                Rezultat final12 
                160215.10.20:30Barrett H / Cullimore K - Karakachian G A / Silberstein2.101.65     
                160915.10.22:00Carnevale-miino T / Schinteie- Alvarado Berrospi A O / Garcia 1.722.00     

                , ITF (M) Waco

                ITF (M) Waco
                Rezultat final12 
                139015.10.19:30Langmo C. - M.Soto 1.552.15     
                139215.10.19:30G.Brouwer - Nakashima B. 2.801.32     
                138915.10.21:00L.Caruana - Svajda Z. 1.951.67     
                139315.10.21:00A.Rybakov - J.Gray 1.303.00     
                139415.10.21:00Zhu E. - Habib H. 1.652.00     
                139515.10.21:00De Jong J. - S.Carr 1.303.00     

                , Waco, Doubles M-ITF-USA-41A*

                Waco, Doubles M-ITF-USA-41A*
                Rezultat final12 
                163815.10.22:30Farren C / Mchugh A - Bothwell P / Johnson L 1.801.80     
                164015.10.22:30Dempster I / Lovett K - Geerts M / Whitehouse M 1.901.70     
                164415.10.22:30Adams H / Goldhoff G - Bradley J / Findel-hawkins J 1.901.70     

                Handbal

                Handbal

                Danemarca, Danemarca Damehandbold (F)

                Danemarca Damehandbold (F)
                Rezultat final1X21XX212 
                229015.10.20:30F/Herning Ikast - F/Aarhus Utd. 1.2011.06.501.084.09 +8

                Suedia, Suedia Elitserien (M)

                Suedia Elitserien (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                145215.10.19:30IFK Kristianstad - IFK Skovde 1.458.003.501.232.43 +8
                145515.10.20:00Varberg - IF Guif 2.858.501.602.131.35 +8

                Elveția, Elvetia MNLA (M)

                Elvetia MNLA (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                227715.10.20:30K.Schaffhausen - Winterthur 1.2710.04.701.133.20 +8

                Spania, Spania Asobal (M)

                Spania Asobal (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                134615.10.22:00Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto  25.020.0 11.1 +7

                Croația, Croatia Premijer Liga (M)

                Croatia Premijer Liga (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                102315.10.19:30Zamet Rijeka - Porec 1.508.503.101.272.27 +8

                Polonia, Polonia Superliga (M)

                Polonia Superliga (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                219815.10.19:30Vive Kielce - Wybrzeze Gdansk  20.020.0 10.0 +7

                Spania, Spania Copa Del Rey (M)

                Spania Copa Del Rey (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                225315.10.21:30Handbol Bordils - Benidorm 10.016.01.076.15  +5
                224815.10.22:00Sd Atletico Novas - Bm Nava 4.3010.01.303.011.15 +8
                225115.10.22:00Cisne Colegio Los Sauces - Angel Ximenez 5.1010.51.253.431.12 +8

                Austria, Austria HLA (M)

                Austria HLA (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                205115.10.20:00UHK Krems - Alpla Hard 1.528.503.201.292.32 +8

                România, România Liga Naţională (F)

                România Liga Naţională (F)
                Rezultat final1X21XX212 
                147815.10.16:00F/scm Ramnicu Valcea - F/Rapid Bucuresti  22.017.0 9.59 +4
                147715.10.18:00F/CSM Bucureşti - F/HC Dunarea Braila 1.0815.010.01.016.00 +5
                147915.10.18:00F/Corona Brasov - F/U Jolidon Cluj  22.017.0 9.59 +5

                Polonia, Polonia Superliga (F)

                Polonia Superliga (F)
                Rezultat final1X21XX212 
                219915.10.19:00F/MKS Selgros Lublin - F/jks Jaroslaw  20.015.0 8.57 +5

                Islanda, Islanda Urvalsdeild (M)

                Islanda Urvalsdeild (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                216115.10.21:30Vs Ibv - Afturelding 1.608.502.801.352.11 +9

                Hochei

                Hochei

                Cehia, Cehia Extraliga

                Cehia Extraliga
                Rezultat final1X21XX212 
                133215.10.19:30Sparta Praga - Litvinov 1.405.505.901.122.851.13+9

                Danemarca, Danemarca Superisligaen

                Danemarca Superisligaen
                Rezultat final1X21XX212 
                115515.10.20:00Esbjerg Energy - Odense Bulldogs 1.425.005.501.112.621.13+8
                117015.10.20:00Aalborg P. - Frederikshavn 2.403.852.501.481.521.22+8
                120115.10.20:00Rodovre Mighty Bulls - Herning Blue Fox 2.204.002.701.421.611.21+8

                Elveția, Elvetia National League

                Elvetia National League
                Rezultat final1X21XX212 
                118915.10.20:45Zsc Lions - Scl Tigers 1.854.603.151.321.871.17+8
                120215.10.20:45HC Fribourg Gotteron - Davos 2.453.802.501.491.511.24+8
                120315.10.20:45Rapperswil - Hc Lugano 2.554.002.351.561.481.22+8

                Franța, Franta Liga Magnus

                Franta Liga Magnus
                Rezultat final1X21XX212 
                122515.10.21:00Chamonix Mont-blanc Pionieers - Boxers Bordeaux 3.454.101.801.871.251.18+3
                120715.10.21:15Hc Amiens Somme - Scorpions De Mulhouse 1.404.805.901.082.651.13+3
                118315.10.21:30Angers Ducs - Hc Briancon 1.305.756.501.063.051.08+3
                122115.10.21:30Anglet Hormadi Elite - Nice Hc 2.004.152.801.351.671.17+3

                Norvegia, Norvegia Elitserien

                Norvegia Elitserien
                Rezultat final1X21XX212 
                100915.10.19:00Stjernen Hockey - Valerenga 5.705.101.422.691.111.14+8

                Rusia, Rusia KHL

                Rusia KHL
                Rezultat final1X21XX212 
                166915.10.14:30Hc Red Star Kunlun - Sev. Cherepovets 2.053.853.101.341.721.23+9
                167215.10.19:00Avangard O. - St.Petersburg 2.453.802.451.491.491.23+9
                167315.10.19:30Vityaz Podolsk - Ufa 2.353.852.651.461.571.25+10

                Rusia, Rusia MHL

                Rusia MHL
                Rezultat final1X21XX212 
                100515.10.17:00Mamonty Yugry - Avto Yeka.(Mhl) 2.353.602.601.421.511.23+3
                100615.10.17:00Sputnik Almetievsk - Sarmaty Orenburg 1.704.303.751.222.001.17+3
                100715.10.17:00Tyumenskiy Legion Tyumen - Snezhnie Barsy 3.855.001.572.181.191.12+3
                231315.10.17:00Irbis Kazan - Belyie Medvedi 1.954.003.051.311.731.19+3
                232415.10.17:00Spartak Moskva - Russkie Vityazi 1.854.303.201.291.831.17+3
                100815.10.18:00Chayka Nizhnyi Novgorod - Stalnye Lisy Magnitogorsk 2.454.002.351.521.481.20+3
                231915.10.18:00Reaktor Nizhne. - Ladia Togliatti 1.654.403.801.202.041.15+3

                Rusia, Rusia VHL

                Rusia VHL
                Rezultat final1X21XX212 
                149615.10.14:30Org - Tyumen 3.604.101.751.921.231.18+4
                149315.10.19:00SKA Karelia - Humo Tashkent 1.554.404.501.152.221.15+4
                150015.10.19:30Hk Dinamo St Petersburg - Hc Khimik Voskresensk 1.504.205.001.112.281.15+4

                Suedia, Suedia Allsvenskan

                Suedia Allsvenskan
                Rezultat final1X21XX212 
                109115.10.20:00If Bjorkloven - Vasterviks Ik 1.504.505.501.122.481.18+3

                SUA, SUA NHL

                SUA NHL
                Rezultat final1X21XX212 
                162416.10.02:00Toronto- Minnesota 1.704.304.001.222.071.19+9
                163316.10.02:00Montreal- Tampa Bay 2.904.102.101.701.391.22+9

                Finlanda, Finlanda SM Liiga

                Finlanda SM Liiga
                Rezultat final1X21XX212 
                109815.10.18:30TPS Turku - Kookoo 2.204.102.701.431.631.21+8

                Polonia, Polonia Ekstraliga

                Polonia Ekstraliga
                Rezultat final1X21XX212 
                152615.10.19:30Lotos Pkh Gdansk - Oswiecim 2.054.002.701.361.611.17+3

                , Liga Erste

                Liga Erste
                Rezultat final1X21XX212 
                109515.10.19:00DAB Docler - Hokiklub Budapest 1.207.008.001.023.731.04+3

                , Liga Campionilor

                Liga Campionilor
                Rezultat final1X21XX212 
                115015.10.18:00Plzen - EV Zug 2.104.152.801.391.671.20+8
                114515.10.19:00Lulea - Belfast 1.138.7012.5 5.131.04+9
                114615.10.19:00Karpat - Skelleftea 2.004.103.051.341.751.21+8
                115715.10.19:00Farjestads - RB Munich 1.475.005.001.142.501.14+8
                118715.10.19:00Y.Minsk - Lahti 1.554.804.301.172.271.14+9
                114715.10.20:30Grenoble - Bern 7.155.701.323.171.071.11+8
                114915.10.20:30Mannheim - Djurgardens 2.204.152.651.441.621.20+8
                115915.10.20:30Rungsted - Hameenlinna 4.304.601.602.221.191.17+8
                116815.10.20:30Vienna C. - Tychy 1.484.905.101.142.501.15+8
                118415.10.20:45Lausanne - Trinec 2.304.002.551.461.561.21+8
                118515.10.20:45Biel - Klagenfurt 1.524.804.501.152.321.14+8
                116015.10.21:30Cardiff D. - Frolunda 6.005.201.402.791.101.14+8

                , Elvetia Swiss League

                Elvetia Swiss League
                Rezultat final1X21XX212 
                200115.10.20:45Chaux de F. - Hc Thurgau 1.704.603.301.241.921.12+3
                200215.10.20:45Ehc Kloten - Ev Zug Academy 1.187.508.501.023.981.04+3
                200315.10.20:45Ehc Visp - Hc Biasca Ticino Rockets 1.207.108.001.033.761.04+3
                200415.10.20:45Ehc Olten - Hc Ajoie 2.204.502.301.481.521.12+3
                199915.10.21:00GCK Zürich - Hc Sierre 1.605.003.701.212.131.12+3

                Baschet

                Baschet

                Finlanda, Finlanda Korisliiga (M)

                Finlanda Korisliiga (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                198015.10.18:30Lapuan - Bc Nokia 2.3515.01.652.031.49 +10

                Germania, Germania BBL (M)

                Germania BBL (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                157715.10.20:00Alba Berlin - Frankfurt 1.0722.011.01.027.33 +10

                Croația, Croatia A1 Liga (M)

                Croatia A1 Liga (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                221415.10.20:00KK Dubrava Zagreb - Cibona 12.022.01.037.76  +7

                , Eurocup (M)

                Eurocup (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                182015.10.19:00Lietuvos R. - Partizan Belgrad 1.8014.02.201.591.90 +9
                181415.10.21:00Umana Venezia - Tofas 1.5515.02.701.402.29 +9
                181315.10.21:30Bologna - MoraBanc Andorra 1.2816.04.201.193.33 +9
                181215.10.21:45Unicaja M. - Galatasaray SK 1.3316.03.701.233.01 +9

                Grecia, Grecia Cupa (M)

                Grecia Cupa (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                144215.10.16:30Rethymno - BC Iraklis Thessaloniki 2.4014.01.602.051.44 +3
                214515.10.17:00Gs Dafni Dafniou - Gs Ermis Agias 4.0017.01.253.241.16 +3

                Suedia, Suedia Basketligaen (M)

                Suedia Basketligaen (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                242615.10.19:34Umea - Djurgarden Basket 1.7013.02.401.502.03 +13
                242715.10.20:04Koping Stars - Wetterbygden Stars 1.6515.02.351.492.03 +11
                242815.10.20:04Norrkoping - BC Lulea 3.3016.01.352.741.24 +9
                242915.10.20:04Sodertalje - Nassjo 1.3016.03.601.202.94 +9

                SUA, NBA Presezon

                NBA Presezon
                Rezultat final1X21XX212 
                156116.10.02:00Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 2.7515.01.502.321.36 +6
                158616.10.02:00Indiana Pacers - Minnesota 1.6015.02.501.452.14 +6

                , Franta Cupa Frantei (M)

                Franta Cupa Frantei (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                214315.10.21:00Union Tarbes Lourdes Pyrenees- Orleans 15.022.01.028.92  +5
                214415.10.21:00Angers Bc 49 - Boulazac 10.022.01.056.87  +5
                214615.10.21:00Caen Basket Calvados - Vitre Aurore 1.3216.03.701.223.01 +8
                214715.10.21:00Bc Souffelweyersheim - Nancy 2.3515.01.652.031.49 +8
                214815.10.21:00Union Tours Basket Metropole - Poitiers B. 4.9017.01.203.801.12 +8
                214915.10.21:00Fos Ouest - Saint-chamond 1.8514.02.101.631.83 +7
                215015.10.21:00Denain V. - Gries Oberhoffen Gc 1.4716.02.801.352.38 +9
                215115.10.21:00Antibes - Roanne 3.3016.51.352.751.25 +10
                215215.10.21:30Rouen - Cholet 2.6515.01.552.251.40 +10

                , Liga Campionilor (M)

                Liga Campionilor (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                156215.10.19:00Royal Hali - BC Peristeri 1.5016.02.751.372.35 +8
                156415.10.19:00Neptunas - Brindisi 2.0014.01.901.751.67 +7
                157215.10.19:00VEF Riga - Mornar 2.8015.01.502.361.36 +10
                156915.10.19:30Paok - Besiktas M. 2.5015.01.602.141.45 +8
                155815.10.19:45Hap.Holon - Turk Telekom 1.5516.02.601.412.24 +8
                157015.10.21:00Strasbourg - Oostende 1.3515.03.501.242.84 +8
                158215.10.21:00Sc Rasta Vechta - Anwil 2.5014.01.602.121.44 +8
                106615.10.21:30Cb Canarias - Nizhny N. 1.2517.04.301.163.43 +8

                Volei

                Volei

                Germania, Germania Bundesliga (M)

                Germania Bundesliga (M)
                Rezultat final12 
                143015.10.20:30Berlin RV - Tsv Giesen Grizzlys  11.0     

                Franța, Franta Liga A (M)

                Franta Liga A (M)
                Rezultat final12 
                217615.10.20:30Arago de Sete - Chaumont 3.301.30     
                217215.10.21:00St.P.Poitiers - Nice Volley-Ball 1.552.35     
                217315.10.21:00Ajaccio - Lille M. 2.251.60     
                217415.10.21:00Tours VB - Narbonne 1.174.70     
                217515.10.21:00Toulouse - Montpellier UC