OFERTA: După oră ... +24

OFERTA: După oră ... +24

Afişare listă

Bonus tip

Bonus tip

    Ofertă specială

    Ofertă specială

      Fotbal

      Fotbal

      Tenis

      Tenis

      Handbal

      Handbal

      Hochei

      Hochei

      Baschet

      Baschet

      Volei

      Volei

      Baseball

      Baseball

        Snooker

        Snooker

          Badminton

          Badminton

          Tenis de masa

          Tenis de masa

            Fotbal in sala

            Fotbal in sala

              Fotbal pe plaja

              Fotbal pe plaja

                Bonus tip

                Bonus tip

                , C.E.2020 Calificări

                Bonus tip
                Rezultat final1X21XX212 
                54015.10.21:45BT/Grecia - Bosnia&Herţ.  3.753.252.331.741.361.44+94

                Ofertă specială

                Ofertă specială
                Rezultat final1X21XX212 
                148215.10.15:50A.Van Uytvanck - M.Niculescu  1.45 3.30    
                148715.10.16:50I.Karlovic - A.Bedene  3.40 1.43    
                148315.10.18:30A.Bublik - A.Rublev  3.30 1.45    
                148515.10.19:00Finlanda - Armenia  1.654.206.80    
                149515.10.19:00G.Simon - S.Darcis  1.33 4.10    
                148615.10.20:00A.Pavlyuchenkova - M.Sakkari  1.55 2.85    
                149715.10.20:50F.Krajinovic - Ruud C.  1.50 3.05    
                148915.10.21:45Unicaja M. - Galatasaray SK  1.3818.04.70    
                149215.10.21:45Elveţia - Irlanda  1.604.307.40    
                149815.10.21:4521/Anglia - 21/Austria  1.455.508.00    
                148415.10.23:08NY Yankees - Houston  2.60 1.65    

                Fotbal

                Fotbal

                Anglia, Anglia National League

                Anglia National League
                Rezultat final1X21XX212 
                47215.10.21:45Wrexham - Chesterfield 2.003.403.451.261.711.27+34

                Anglia, Anglia FL Trophy

                Anglia FL Trophy
                Rezultat final1X21XX212 
                40115.10.21:45Carlisle - Blackpool 3.903.551.851.861.221.25+39

                Argentina, Argentina Primera B Nacional

                Argentina Primera B Nacional
                Rezultat final1X21XX212 
                85415.10.21:30Defensores de Belgrano - Club Almagro 1.853.004.601.141.821.32+32
                74516.10.01:10Tigre - Villa Dalmine 2.103.053.501.241.631.31+33
                91816.10.02:00Chacarita Juniors - Dep.Riestra 2.603.002.601.391.391.30+34

                Argentina, Argentina Primera B

                Argentina Primera B
                Rezultat final1X21XX212 
                110315.10.19:30Tristan Suarez - Los Andes 2.552.802.801.331.401.33+23
                109915.10.21:30Defensores Unidos - Arg.Quilmes 2.252.903.151.271.511.31+22
                110415.10.21:30Sacachispas - Jose de Urquiza 3.252.852.251.521.261.33+22
                110515.10.21:30Uai Urquiza - V.San Carlos 2.902.852.401.441.301.31+22

                Brazilia, Brazilia Brasileiro Serie B

                Brazilia Brasileiro Serie B
                Rezultat final1X21XX212 
                70916.10.01:15Criciuma SC - Vitoria BA 2.303.103.101.321.551.32+33
                72416.10.01:15Londrina PR - Figueirense SC 2.203.003.401.271.591.34+33
                72716.10.01:15Parana PR - Brasil de Pelotas RS 2.003.004.001.201.711.33+34
                68516.10.02:30America MG - Vila Nova GO 1.803.254.601.161.901.29+33
                69116.10.02:30Crb Al - Operario PR 2.153.103.401.271.621.32+33
                69416.10.03:30Bragantino SP - Oeste SP 1.454.306.401.082.571.18+33
                70016.10.03:30Sao Bento SP - Coritiba PR 3.153.102.251.561.301.31+34

                Chile, Chile Primera División

                Chile Primera División
                Rezultat final1X21XX212 
                74715.10.21:30Cobresal - Palestino 2.453.302.701.411.481.28+34
                73915.10.00:00U.Espanola - Coquimbo 2.503.102.751.381.461.31+34
                74816.10.02:30Antofagasta - Audax I. 1.853.653.701.231.841.23+34

                Costa Rica, Costa Rica Primera Division

                Costa Rica Primera Division
                Rezultat final1X21XX212 
                123116.10.05:00AD San Carlos - Limon FC 1.603.804.851.132.131.20+31

                Țara Galilor, Tara Galilor Premier League

                Tara Galilor Premier League
                Rezultat final1X21XX212 
                84815.10.21:45Connah's Q. - Caernarfon Town 1.574.005.001.132.221.19+34

                , Meci Amical (Intertari)

                Meci Amical (Intertari)
                Rezultat final1X21XX212 
                95615.10.19:00Chile - Republica Guineea 1.484.106.801.092.561.22+64
                144415.10.19:00Kuweit - Turkmenistan 1.803.304.501.161.901.29+5
                259415.10.20:00Danemarca - Luxemburg 1.157.5020.0 5.451.09+61
                46015.10.22:00Algeria - Columbia 3.603.102.151.671.271.35+64
                93515.10.22:00Maroc - Gabon 1.753.405.001.162.021.30+63
                99816.10.03:00Bolivia - Haiti 1.853.554.151.221.911.28+64
                81016.10.04:30Peru - Uruguay 2.853.002.651.461.411.37+64

                , U21 Meci Amical (Intertari)

                U21 Meci Amical (Intertari)
                Rezultat final1X21XX212 
                93615.10.19:0021/Slovenia - 21/Ungaria  1.903.403.601.221.751.24+32

                Lituania, Lituania A Lyga

                Lituania A Lyga
                Rezultat final1X21XX212 
                95515.10.19:30Vilniaus Riteriai - Suduva 5.304.001.502.281.091.17+30

                , U21 Calificari C.E.

                U21 Calificari C.E.
                Rezultat final1X21XX212 
                204215.10.15:3021/Cipru - 21/Belarus 2.903.352.251.551.351.27+39
                226215.10.15:3021/ N.Macedonia - 21/Kazahstan 1.733.704.251.181.981.23+38
                193015.10.18:0021/Letonia - 21/Bulgaria 3.103.202.251.571.321.30+39
                226115.10.18:0021/Islanda - 21/Irlanda 2.903.302.301.541.361.28+38
                121315.10.19:0021/Polonia - 21/Serbia 2.253.203.101.321.571.30+38
                193215.10.19:0021/Bosnia&Herţ. - 21/Germania 5.704.701.452.581.111.16+39
                226315.10.19:0021/Azerbaidjan - 21/Elveţia 8.005.001.323.081.041.13+39
                193315.10.19:1521/Estonia - 21/Rusia 13.07.501.154.76 1.06+39
                193415.10.19:3021/Norvegia - 21/Olanda 3.703.701.851.851.231.23+39
                193615.10.19:3521/Israel - 21/Insulele Feroe 1.0512.028.0 8.401.01+38
                204015.10.19:4521/Muntenegru - 21/Spania 14.06.701.174.53 1.08+25
                193715.10.20:0021/Luxemburg - 21/Suedia 12.07.501.154.62 1.05+39
                204115.10.20:0021/Albania - 21/Kosovo 3.203.502.101.671.311.27+39
                193115.10.21:0021/Belgia - 21/Moldova 1.109.0018.0 6.001.04+26
                193515.10.21:4521/Anglia - 21/Austria 1.404.606.701.072.731.16+39
                121415.10.22:0021/Slovacia - 21/Franţa 4.903.851.622.161.141.22+39

                , AFC Calificari C.M.2022

                AFC Calificari C.M.2022
                Rezultat final1X21XX212 
                85015.10.14:30Indonezia - Vietnam 5.003.601.652.091.131.24+30
                95215.10.14:30Cambodgia - Irak 20.012.01.057.50  +5
                70115.10.14:40Taiwan - Australia 40.015.01.0210.9  +3
                94515.10.14:45Singapore - Uzbekistan 12.05.001.253.53 1.13+31
                84915.10.15:00Thailanda - Emiratele Arabe Unite 3.403.302.051.671.261.28+30
                92915.10.15:00Filipine - China 15.06.601.154.58 1.07+30
                93015.10.15:15Tadjikistan - Japonia 14.07.001.154.67 1.06+30
                93915.10.16:00Palestina - Arabia Saudita 4.203.451.801.891.181.26+30
                92515.10.17:00India - Bangladesh 1.225.7512.01.013.891.11+30
                93115.10.17:00Siria - Guam 1.0215.040.0 10.9 +6
                93215.10.17:00Sri Lanka - Liban 15.07.001.154.77 1.07+30
                94615.10.19:00Iordania - Nepal 1.0215.040.0 10.9 +5
                94415.10.19:30Qatar - Oman 1.404.307.301.062.711.17+31
                94715.10.19:30Bahrain - Iran 8.003.701.472.531.051.24+31

                , U23 Meci Amical (Intertari)

                U23 Meci Amical (Intertari)
                Rezultat final1X21XX212 
                147615.10.00:0023/venezuela - 23/Bolivia  1.324.707.251.032.851.12+18

                , U19 C.E. Calificari

                U19 C.E. Calificari
                Rezultat final1X21XX212 
                93315.10.16:0019/Norvegia - 19/Cehia 3.203.402.101.651.301.27+34
                99915.10.16:0019/San Marino - 19/Azerbaidjan 17.09.001.105.88 1.03+5
                100015.10.21:0019/Georgia - 19/Croatia 4.203.701.701.971.161.21+33
                225815.10.21:0019/Kazahstan - 19/Ungaria 8.505.501.253.341.021.09+34
                225915.10.21:0519/Scoţia - 19/Germania 6.104.301.422.521.071.15+34
                226015.10.21:0519/Andorra - 19/Belarus 8.304.901.303.081.031.12+33

                , C.E.2020 Calificări

                C.E.2020 Calificări
                Rezultat final1X21XX212 
                54015.10.21:45Grecia - Bosnia&Herţ. 3.753.252.331.741.361.44+94
                73415.10.19:00Finlanda - Armenia 1.603.906.251.132.401.27+95
                40515.10.21:45Elveţia - Irlanda 1.524.107.151.112.611.25+97
                41015.10.21:45Gibraltar - Georgia 17.06.701.204.811.021.12+85
                41115.10.21:45Insulele Feroe - Malta 1.773.505.301.182.111.33+86
                54315.10.21:45România - Norvegia 3.303.202.351.621.351.37+127
                66815.10.21:45Suedia - Spania 4.003.452.001.851.271.33+100
                68715.10.21:45Liechtenstein - Italia 50.020.01.0314.3 1.01+54
                73315.10.21:45Israel - Letonia 1.158.5018.01.015.771.08+84

                , Feminin Copa Libertadores

                Feminin Copa Libertadores
                Rezultat final1X21XX212 
                155016.10.01:00Deportivo Cuenca - Mundo Futuro 1.0513.015.0 6.96 +2
                155216.10.01:00Cd Atletico Huila Sa - Cerro Porteno 1.953.703.101.281.691.20+6
                124816.10.03:30Ca Penarol (uru) - Colo Colo 6.004.501.402.571.071.14+5
                127016.10.03:30Estudiantes Caracas - F/ferroviaria Sp 13.08.001.104.95 1.01+2

                , CONCACAF Nations League A

                CONCACAF Nations League A
                Rezultat final1X21XX212 
                85116.10.02:30Canada - Sua 4.003.351.801.821.171.24+28
                85316.10.04:30Mexic - Panama 1.205.8012.0 3.911.09+22

                , Anglia Southern League Premier Division Central

                Anglia Southern League Premier Division Central
                Rezultat final1X21XX212 
                95715.10.21:45Tamworth - Rushden & Diamonds 2.153.403.001.321.591.25+23
                95815.10.21:45Rushall - Barwell 1.723.903.951.191.961.20+22
                95915.10.21:45Leiston FC - St Ives Town 3.853.751.751.901.191.20+22
                96015.10.21:45Bromsgrove Sporting Fc - Hednesford 2.803.402.201.541.341.23+23
                96115.10.21:45Coalville - Biggleswade Town 2.153.403.001.321.591.25+23
                96215.10.21:45Peterborough Sports Fc - Nuneaton 2.353.352.701.381.501.26+23
                96315.10.21:45Royston Town - Hitchin Town 1.603.755.001.122.141.21+22

                , Anglia Southern League Premier Division Central

                Anglia Southern League Premier Division Central
                Rezultat final1X21XX212 
                96415.10.21:45Blackfield & Langley - Weston S. 2.903.552.151.601.341.23+23
                96515.10.21:45Salisbury City - Taunton Town 2.303.402.701.371.501.24+23
                96615.10.21:45Dorchester - Merthyr 2.053.603.001.311.641.22+23
                96715.10.21:45Hayes & Yeading United - Hendon 1.753.703.701.191.851.19+22
                96815.10.21:45Chesham - Harrow Borough 1.654.004.201.172.051.18+23
                96915.10.21:45Truro - Poole 2.303.202.751.341.481.25+23
                97015.10.21:45Beaconsfield Sycob FC - Hartley Wintney 2.303.502.651.391.511.23+23
                97115.10.21:45Metropolitan Police - Swindon Supermarine 2.503.402.501.441.441.25+23
                97215.10.21:45Walton Casuals - Gosport Borough 3.153.452.051.651.291.24+22

                , Anglia Isthmian Premier Division

                Anglia Isthmian Premier Division
                Rezultat final1X21XX212 
                74015.10.21:45Folkestone - Cheshunt 1.354.507.501.042.811.14+31
                77415.10.21:45Merstham - Cray Wanderers 3.203.402.051.651.281.25+31

                , Tara Galilor Cymru Championship North

                Tara Galilor Cymru Championship North
                Rezultat final1X21XX212 
                130315.10.21:30Llandudno FC - Prestatyn Town 4.604.501.502.271.121.13+5
                132715.10.21:30Colwyn Bay - Gresford Athletic 1.654.503.601.212.001.13+5

                , Anglia Northern Premier Division

                Anglia Northern Premier Division
                Rezultat final1X21XX212 
                128615.10.21:45Scarborough - Hyde Utd 2.353.352.751.381.511.27+31
                128915.10.21:45Witton Albion - Ashton Utd 1.953.503.451.251.741.25+30
                129115.10.21:45Morpeth Town - Atherton Collieries 2.003.503.201.271.671.23+31
                129315.10.21:45United of Man. - Basford United 2.053.603.051.311.651.23+31
                129415.10.21:45Gainsborough - Buxton 2.103.503.001.311.621.24+31
                129515.10.21:45Lancaster - Radcliffe Fc 1.654.004.301.172.071.19+31
                129615.10.21:45Matlock Town - Warrington 2.553.402.501.461.441.26+31
                129715.10.21:45Stalybridge - Stafford R. 1.753.654.151.181.941.23+30

                , CONCACAF Nations League C

                CONCACAF Nations League C
                Rezultat final1X21XX212 
                95415.10.00:00Insulele Virgine,americane - Barbados 7.505.101.303.041.041.11+5

                , CONCACAF Nations League B

                CONCACAF Nations League B
                Rezultat final1X21XX212 
                192815.10.00:00Saint Lucia - El Salvador 12.06.501.154.22 1.05+30

                Tenis

                Tenis

                , ATP Moscova Dublu

                ATP Moscova Dublu
                Rezultat final12 
                197215.10.14:55Arneodo R / Nys H - Berankis R / Londero J I 1.452.75    +6

                China, Challenger Ningbo

                Challenger Ningbo
                Rezultat final12 
                196416.10.05:00Eubanks C. - Soeda G. 1.901.80    +6
                197816.10.06:20Ferreira Silva F. - M.Jaziri 1.502.40    +6
                197916.10.06:20A.Harris - Ji Su.Nam 2.001.72    +7
                201616.10.07:40D.Wu - Y.Uchiyama 2.651.42    +6

                , ATP Moscova

                ATP Moscova
                Rezultat final12 
                181515.10.15:20J.Chardy - Jarry N. 1.422.80    +15
                183215.10.16:50I.Karlovic - A.Bedene 3.001.38    +16
                181615.10.18:30A.Bublik - A.Rublev 2.901.40    +16
                168816.10.11:00E.Gerasimov - T.Fabbiano 1.303.50    +14
                183116.10.11:00Kachmazov A. - Avidzba A. 3.351.32    +14
                239916.10.11:00L.Rosol - Lajovic D. 2.301.60    +14

                , WTA Moscova

                WTA Moscova
                Rezultat final12 
                187415.10.14:30D.Yastremska - Kasatkina D. 1.851.95    +15
                202315.10.15:35Gracheva V. - A.Tomljanovic 2.001.80    +15
                187115.10.15:45O.Jabeur - V.Kudermetova 2.101.72    +15
                187515.10.16:40K.Mladenovic - Putintseva Y. 1.901.90    +15
                187615.10.20:00A.Pavlyuchenkova - M.Sakkari 1.502.55    +15
                242416.10.11:00D.Vekic - K.Muchova 2.151.70    +13

                , Challenger Ismaning

                Challenger Ismaning
                Rezultat final12 
                201215.10.14:25Klein L. - J.Lenz 1.652.10    +8
                240515.10.15:00Griekspoor T. - L.Vanni 1.901.80    +7
                204515.10.16:20J.Sels - D.Masur 2.801.37    +8
                243115.10.18:00C.Ilkel - Q.Halys 2.201.60    +9
                225615.10.18:30Forejtek J. - S.Napolitano 1.801.90    +7
                107116.10.11:00A.Menendez M. - B.Hassan 2.201.60    +6
                107316.10.11:00Cressy M. - U.Ignatik 1.522.35    +6
                204416.10.11:00G.Blancaneaux - F.Baldi 1.901.80    +7
                204716.10.11:00Vesely J. - L.Miedler 1.253.60    +9
                225516.10.11:00L.Lacko - V.Sachko 1.223.80    +6
                240416.10.11:00J.Haerteis - R.Haase 3.201.30    +6

                , ATP Stockholm

                ATP Stockholm
                Rezultat final12 
                105415.10.14:30P.Carreno B. - J.Millman 1.652.20    +15
                239615.10.15:40T.Paul - Andujar P. 1.452.75    +15
                239715.10.15:40S.Querrey - D.Novak 1.622.30    +15
                240115.10.17:00B.Schnur - C.-M.Stebe 3.401.32    +15
                240015.10.18:20O.Otte - Popyrin A. 2.751.45    +15
                239815.10.19:30E.Ymer - Y.Sugita 2.001.80    +15
                106115.10.20:50F.Krajinovic - Ruud C. 1.452.70    +15
                106216.10.13:00M.Ymer - Jo.Sousa 1.802.00    +15
                107216.10.13:00F.Fognini - J.Tipsarevic 1.254.00    +11

                , ATP Stockholm Dublu

                ATP Stockholm Dublu
                Rezultat final12 
                124615.10.14:30Podlipnik-castillo H / Weissbo - Dodig I / Polasek F 4.901.15    +6
                124416.10.13:00Pavic M / Soares B - O Mara J / Skupski K 1.452.65    +6
                124716.10.13:00Kontinen H / Roger-vasselin E - Fritz T /opelka 1.402.80    +6
                124916.10.13:00Goransson A / Lammons N - Andujar P / Granollers-pujol G 1.702.10    +6
                125116.10.13:00J.J.Roje/H.Tecău - Monroe N / Querrey S 1.402.80    +6
                125216.10.13:00Ymer E/ymer M - Albot R / Lindstedt R 2.351.55    +6

                , ATP Antwerp

                ATP Antwerp
                Rezultat final12 
                225015.10.17:30K.Majchrzak - Sinner J. 1.951.85    +15
                104715.10.19:00G.Simon - S.Darcis 1.283.70    +15
                104515.10.20:00U.Humbert - J.Kovalik 1.303.50    +15
                104915.10.20:30A.Murray - K.Coppejans 1.087.30    +15
                104216.10.13:00P.Cuevas - H.Dellien 1.253.90    +14
                225416.10.13:00Tiafoe F. - Y.Maden 1.672.20    +14

                , ATP Antwerp Dublu

                ATP Antwerp Dublu
                Rezultat final12 
                173015.10.15:40Marach/melzer J - Lopez F / Munar J 1.452.60    +6
                125415.10.17:00Kwon S W / Norrie C - Arends S / Pel D 2.201.63    +6
                172515.10.18:20Gonzale/qureshi - Sonego L / Vavassori A 1.303.30    +6
                125316.10.13:00Krawietz/mies A - Bemelmans R / Coppejans K 1.303.30    +6
                125616.10.13:00Molchanov D / Vasilevski A - Ram R/salisbury 3.151.32    +6
                173816.10.13:00Pella G / Schwartzman D S - Erlich /sitak A 1.821.93    +6
                173916.10.13:00Nielsen F / Puetz T - Gille S/vliegen 2.251.60    +6

                , WTA Luxemburg

                WTA Luxemburg
                Rezultat final12 
                112915.10.14:35F.Ferro - Puig M. 2.201.65    +15
                230115.10.14:35A.Lottner - T.Korpatsch 1.702.15    +15
                230215.10.15:50C.Paquet - E.Rybakina 4.201.22    +15
                230315.10.15:50A.Van Uytvanck - M.Niculescu 1.403.00    +16
                124515.10.19:00E.Mertens - S.Voegele 1.174.85    +14
                113615.10.20:15A.Petkovic - C.Giorgi 1.851.95    +15
                112316.10.13:00M.Doi - J.Goerges 3.751.27    +15
                115216.10.13:00Gauff C. - A.Blinkova 2.301.62    +15
                115316.10.13:00C.mcnally - J.Ostapenko 2.501.52    +15

                , ITF (F) Waco Calificari

                ITF (F) Waco Calificari
                Rezultat final12 
                127815.10.18:00Gamarra Martins, Ingrid - Noel A. 2.001.62     
                127915.10.18:00Kulikov A. - Schaefer D. 1.652.00     
                135715.10.18:00F.Contreras G. - Ong V. 1.632.00     
                136915.10.18:00Valdes, Rianna - Chavatipon C. 2.251.50     
                137015.10.19:30C.V.Nguyen - K.evans 1.352.70     
                137115.10.19:30Miyamoto A. - Tobita A. 2.051.60     

                , ITF (M) Waco Calificari

                ITF (M) Waco Calificari
                Rezultat final12 
                139615.10.18:00C.Farren - G.Goldhoff 1.352.70     
                139715.10.18:00L.johnson - Smith B. 1.302.90     
                139815.10.18:00F.Corwin - Hijikata R. 1.701.90     
                140015.10.18:00Findel-hawkins, Jack - Lebedev A. 1.801.80     
                139115.10.19:30Jones A. - Paroulek T. 6.001.06     
                139915.10.19:30E.morris - Kirkov V. 9.001.02     

                China, Challenger Ningbo Dublu

                Challenger Ningbo Dublu
                Rezultat final12 
                114216.10.09:00Gunneswaran P / Vardhan V - Davidovich Fokina A / Lopez Pe 2.001.70    +6
                185616.10.09:00Matsui T / Soeda G - Diez S / Reboul F 1.801.90    +6
                188716.10.09:00Gong M-x / Zhang Z - Nam J S/song M 1.702.00    +6
                185416.10.10:20Purcell/santill - Hsieh C-p/yang T-h 2.201.60    +6
                188616.10.10:20Jung J / Rungkat C - Li Z/oliveira G 1.672.05    +6
                201716.10.10:20Harris A / Polmans M - Gao X/sun F 1.552.30    +6

                , Challenger Ismaning Dublu

                Challenger Ismaning Dublu
                Rezultat final12 
                185815.10.15:00Junaid R / Raja P - Clayton S / Hoyt E 1.502.40    +6
                159715.10.16:20Blancaneaux G / Neuchrist M - Golubev/nedovye 3.051.33    +6
                159815.10.19:20Ramanathan R / Vega Hernandez- Griekspoor T / Van De Zandschu 1.722.00    +6
                186015.10.19:50Lenz J / Masur D - Drzewiec/walkow 1.851.85    +6
                185716.10.11:00Halys Q / Lamasine T - Begemann A / Mergea F 1.951.75    +6
                185916.10.11:00Cerretani J / Cressy M - Altmaier D / Haerteis J 1.502.40    +6

                , WTA Moscova Dublu

                WTA Moscova Dublu
                Rezultat final12 
                240716.10.11:00Dzalamidze N / Marozava L - Dabrowski G / Siniakova K 4.701.18    +6
                240916.10.11:00Flipkens K / Mattek-sands B - Danilovic O / Tomljanovic A 1.253.80    +6
                241016.10.11:00Aoyama S / Shibahara E - Charaeva A / Lansere S 1.155.30    +6
                241116.10.11:00Kudermetova V / Srebotnik K - Alexandrova E / Sasnovich A 1.622.25    +6
                241216.10.11:00T.Babo/K.Mlad - Kichenok N / Olaru R 1.175.20    +6

                , ITF (M) Doha Calificari

                ITF (M) Doha Calificari
                Rezultat final12 
                205715.10.15:00A.Jhun - Farmer E. 1.552.15     
                205815.10.15:00Murtaza M. - Alcantara F. C. 4.101.15     
                206115.10.15:00Wang C. - Zima, Leopold 1.302.90     
                208215.10.15:00Pontjodikromo S. - Leuch V. F. 1.056.30     
                107615.10.16:30Taylor, Sam - Dzhavakian, Yurii 1.751.85     
                112815.10.16:30A.Khomich - Kumar T, Vinay 1.075.70     
                205215.10.16:30Senthilkumar M. A. - C.Bajwa 1.402.50     
                206215.10.16:30Erel Y. - Brambati M. 1.056.30     

                , ITF (M) Rodez

                ITF (M) Rodez
                Rezultat final12 
                206615.10.15:15Added D. - Q.Robert 1.552.15     
                111515.10.18:30T.laurent - Pontico H. 1.203.60     
                205616.10.11:00Olivetti, Albano - Y.Mertens 3.201.25     
                205916.10.11:00E.Furness - S.Griekspoor 2.001.65     
                206016.10.11:00Martineau M. - Reymond A. 1.652.00     
                206716.10.11:00G.Jacq - A.Escoffier 2.051.60     
                206916.10.11:00M.Bourgue - P.Cayre 1.056.30     
                207016.10.11:00Bouquier A. - Jacquet K. 2.501.40     

                , ITF (F) Szekesfehervar Calificari

                ITF (F) Szekesfehervar Calificari
                Rezultat final12 
                137515.10.15:05Waltert S. - M.B.Bulgaru 1.402.50     
                137615.10.15:35A.Anshba - N.Potocnik 1.402.50     

                , WTA Luxemburg Dublu

                WTA Luxemburg Dublu
                Rezultat final12 
                230015.10.16:45Gauff C / Mcnally C - Doi M / Ninomiya M 1.452.70    +6
                230515.10.18:00Pliskova Kr / Voracova R - Ferro F / Teichmann J 1.323.35    +6
                230416.10.13:00Knoll X / Minella M - Broady N / Silva E 1.502.55    +6
                230616.10.13:00Blinkova A / Kato M - Fichman S / Sizikova Y 1.552.40    +6
                230716.10.13:00Molinaro E / Piter K - Gasparyan M / Niculescu M 4.251.22    +6
                230816.10.13:00Pattinama Kerkhove L / Schoofs - Bonaventure Y / Siegemund L 2.051.75    +6

                , ITF (F) Waco

                ITF (F) Waco
                Rezultat final12 
                116215.10.19:30E.appleton - Fernandez L. A. 6.301.05     
                116115.10.19:40M.s.krywoj - Broadus S. 1.851.75     
                115815.10.21:00L.a.herrero- A.Danilina 5.701.07     
                118215.10.21:00Villarreal A. R. - Babic, Vladica 3.901.17     
                121215.10.21:00Kilnarova M. - T.Kinard 1.851.75     

                , Challenger Las Vegas

                Challenger Las Vegas
                Rezultat final12 
                123215.10.20:30Smith R. - Arevalo-Gonzalez M. 2.701.40    +8
                123315.10.20:30C.Altamirano - King K. 2.301.55    +8
                123615.10.20:30L.Broady - Cid Subervi R. 1.502.40    +8
                160115.10.20:30Novikov D. - E.Escobedo 3.601.25    +8
                113115.10.21:50Redlicki Mi. -J. J. Wolf 2.901.35    +6
                113215.10.21:50Popko D. - Quiroz R. 1.801.90    +6
                124115.10.21:50G.Escobar - Korda S. 2.001.70    +8
                159915.10.21:50M.Pervolarakis - Kobelt A. 1.125.30    +8
                113915.10.23:10S.Bangoura - Daniel T. 2.801.37    +6
                114015.10.23:10L.Glasspool - Gomez E. 3.051.33    +6
                143315.10.23:10B.Rola - S.Kozlov 1.402.70    +8

                , Challanger Las Vegas Dublu

                Challanger Las Vegas Dublu
                Rezultat final12 
                160015.10.23:10Pasha N / Schnur M - Galloway R / Maytin R 2.101.65    +6
                195915.10.00:30Withrow J / Young D - Hach Verdugo H / Novikov D 1.572.25    +6
                196615.10.00:30Lawson A / Redlicki M - King D/polansky 1.502.40    +6

                , ITF (F) Suzhou

                ITF (F) Suzhou
                Rezultat final12 
                161016.10.05:00Dart H. - P.Plipuech 1.203.60     
                161616.10.05:00Sun, Ziyue - H.Guo 2.001.62     
                234616.10.05:00S. Feng - Wang X. 4.601.12     
                238216.10.05:00K.Nara - X.Gao 1.154.10     
                161116.10.06:40E.Webley S. - Y.yuan 1.056.30     
                161216.10.06:40Tauson C. - Guo M. 1.134.40     
                234916.10.06:40A.Raina - V.Savinykh 1.602.05     
                238716.10.06:40L.Zhu - Xu S. 1.154.10     
                161316.10.08:00Jiang X. - Ar.Rodionova 5.001.10     
                161416.10.08:00Liu Y. - Wang M. 4.101.15     
                233716.10.08:00F.Y.Xun - S.Peng 3.401.22     
                237816.10.08:00Ma S. - Naydenova A. 2.251.50     
                233516.10.09:40N.Kostic - Xiao.You 2.051.60     
                233616.10.09:40J.Jaksic - N.Hibino 2.901.30     

                , ITF (F) Antalya Dublu

                ITF (F) Antalya Dublu
                Rezultat final12 
                103615.10.15:10Kraus S / Vanlangendonck E - Pepelya/tikhono 1.801.80     
                234715.10.15:25Burdina E / Petrovskaia V - Petrova A / Sokovic N 1.352.70     
                241915.10.15:45Anil C / Pantuckova M - Antonitsch M / Taylor G 3.801.18     

                , ITF (M) Antalya

                ITF (M) Antalya
                Rezultat final12 
                235616.10.10:00M.Valkusz - V.Korolev 1.056.30     
                242316.10.10:00E.Lavagno - P.Nejedly 5.401.08     
                243316.10.10:00Cagnina, Julien - D.Galoppini 1.352.70     

                , ITF (M) Antalya Dublu

                ITF (M) Antalya Dublu
                Rezultat final12 
                241515.10.14:30Fellin M / Fellin P O - Alkaya M / Cagnina J 2.701.35     
                163615.10.15:00Sakella/sakella - Galoppini D / Ovcharov A 5.401.08     
                241415.10.15:55Hermans M / Stevens B - Johann L / Welte M 1.056.30     
                163715.10.16:00Coppini/virgili - Borza B / Palosi S 2.701.35     

                , ITF (M) Doha Dublu

                ITF (M) Doha Dublu
                Rezultat final12 
                107015.10.18:00Agarwal R / Haliak M - Bellier A / Folliot Q 2.701.35     
                217915.10.18:00Veldheer M / Zima L - Goldsteiner P / Guenther V 2.101.57     
                233415.10.18:00Rodriguez-pace R / Zayed M S - Moundir A / Semjan M 3.201.25     
                234515.10.18:00Den Hei/pontjod - Adas S / Alkotop M 1.154.10     
                106815.10.19:30Farmer E / Jhun A - Deviatiarov M / Zhu M 3.401.22     
                233115.10.19:30Khomich A / Raisma K - Fallert F / Obert A 2.201.52     
                237215.10.19:30Kopp S/leuch V- Hansson G / Taylor S 2.901.30     

                , ITF (F) Sharm El Sheikh Dublu

                ITF (F) Sharm El Sheikh Dublu
                Rezultat final12 
                123515.10.15:00Cline P / Peng S - Kalinina V / Shapovalova A 1.801.80     
                236215.10.15:15Bertoloni A / Cherubini D - Tran D/tran L 2.801.33     
                237315.10.15:50Sebestova I / Shan Y - Koklina E / Mujan G 1.652.00     

                , ITF (M) Tabarka

                ITF (M) Tabarka
                Rezultat final12 
                235915.10.15:10Martinez M. - Staeheli L. 1.522.20     
                235815.10.15:20Bocchi L. - Fattar, Anas 1.402.50     

                , ITF (M) Tabarka Dublu

                ITF (M) Tabarka Dublu
                Rezultat final12 
                145715.10.15:10Hubner E / Kulibaba A - Petrone A / Prevosto L 3.201.25     
                103515.10.15:15Cundom J / Volpi O - Becuzzi E / Roncalli S 1.056.50     
                101015.10.17:00Capecchi D / Toledo Bague P - Foote T / Martinez Sarrasague1.075.70     

                , ITF (F) Tabarka Dublu

                ITF (F) Tabarka Dublu
                Rezultat final12 
                127615.10.15:30Intert S / Meyer Auf Der Heide - Berberovic N / Njiric S 6.301.05     
                147415.10.15:30Barrett G / Verbeeck H - Dmitrieva S / Stamat V 6.701.04     
                138115.10.15:40Colmegna M / Ureke A - Lovric P / Mansouri Y 1.502.25     
                145815.10.16:45Gadient N / Vanhoutte C - Koller A / Nieuwboer P 1.154.10     

                , ITF (M) Sharm El Sheikh Dublu

                ITF (M) Sharm El Sheikh Dublu
                Rezultat final12 
                144915.10.14:30Bernabe A / Pokotilov B - Maiga R / Vivero Gonzalez P 2.901.30     
                145015.10.14:50Calvano G / Uspensky D - Munoz-abreu J / Urribarrens Ra 1.452.40     
                241815.10.15:15Bega A / Berrettini J - Fassbender B / Tresca G 1.085.40     
                101515.10.16:20Houkes M / Weststrate L - Tajima N/tamm K 2.601.40     

                , ITF (F) Sevilla Dublu

                ITF (F) Sevilla Dublu
                Rezultat final12 
                233215.10.16:30Craciun G / Fetecau I - Bouzo Za/moreno 1.302.90     
                235215.10.16:30Bassols Ribera M / Fita Boluda - Bandecchi S / Pieri J 1.402.50     
                238915.10.17:30Cadantu A / Mrdeza T - Bucsa C / Lopez Martinez M D 1.173.90     

                , ITF (M) Getafe Dublu

                ITF (M) Getafe Dublu
                Rezultat final12 
                147515.10.15:30Echeverria J / Singh D P - Blanco Damea A / Vallejo M 1.801.80     
                236115.10.15:30Barroso/mardone - Hoeveler L / Schuetze C 1.154.10     
                236315.10.15:30Davies G / Hersey J - Martinez A / Sanchez Vinas P 2.001.65     
                237915.10.16:50Brugnerotto M / Moghini G - Alvarez VaronaN / Garcia A 2.151.55     
                235015.10.17:00Arias B / Jorda Sanchis D - Marrero Curbelo I / Pauwels M 1.105.00     

                , ITF (F) Szekesfehervar

                ITF (F) Szekesfehervar
                Rezultat final12 
                243416.10.11:00Ga.Ce - V.Cepede R. 3.901.17     
                243516.10.11:00D.Kovinic - F.Stollar 1.352.70     
                243716.10.11:00K.Zavatska - C.Buyukakcay 1.602.10     
                243816.10.11:00P.Ormaechea - H.Tan 1.602.10     
                243916.10.11:00R.Sramkova - R.L.Jani 1.602.10     
                244016.10.11:00S.Celik - D.Galfi 4.601.12     
                244116.10.11:00M.Frech - I.Begu 2.101.60     
                244216.10.11:00I.M.Bara - Chwalinska M. 2.251.50     
                244316.10.11:00Arn, Greta - K.Kawa 2.801.32     

                , ITF (M) Olomouc

                ITF (M) Olomouc
                Rezultat final12 
                112615.10.14:25Krumich M. - Vanko T. 1.038.00     
                108615.10.14:35G.Diarra - Maggioli E. 3.601.20     
                112715.10.15:25Adamek, Makary - Piros Z. 10.01.02     
                107515.10.15:55Aichhorn J. - Paul J. 2.901.30     

                , ITF (M) Olomouc Dublu

                ITF (M) Olomouc Dublu
                Rezultat final12 
                242515.10.16:00Frost L/samuels - Bolardt/paulson 1.502.25     
                114315.10.16:55Michnev P / Rumler R - Biljesko D / Khomentovskiy M 1.602.05     
                243215.10.17:25Kopriva/pospisi - Barnat J / Recek D 1.085.40     
                107415.10.18:25Cubelic K / Walder J - Konecny /krstev 2.401.45     
                114415.10.18:55Paul J / Stanek R - Binding J / Nazaruk D 1.253.20     

                , ITF (M) Saint-Dizier Dublu

                ITF (M) Saint-Dizier Dublu
                Rezultat final12 
                137815.10.15:35Hugounenq A / Pietri B - Furness E / Heyman C 4.601.12     
                114115.10.15:50Griekspoor S / Mertens Y - Gaston /tabur C 1.801.80     
                136615.10.16:45Beauge M / De Schepper J - Bonzi B/jacq G 3.201.25     
                129915.10.17:05Jomby T / Joncour R - Bouquier A / Reveniau S 1.302.90     
                108515.10.17:20Added D/olivett - Arribage T / Broville M 1.134.40     
                130015.10.18:35Droguet T / Jacquet K - Blanchet U / Dussin L 2.001.65     
                136715.10.20:05Cayre P / Cazaban H - Reymond A / Robert Q 4.101.15     

                , ITF (M) Sao Paulo

                ITF (M) Sao Paulo
                Rezultat final12 
                145415.10.17:00Comesana F. - J.Pereira 2.001.65     
                147315.10.17:00Pucinelli De Almeida M. - R.Matos 2.701.35     
                164515.10.18:40F.Juarez - A.huertas Del Pino Cordova 1.801.80     
                146815.10.00:40Civita-telles, Leonardo - Cerundolo J. M. 5.001.10     

                , ITF (F) Szekesfehervar Dublu

                ITF (F) Szekesfehervar Dublu
                Rezultat final12 
                136315.10.15:05Bekefi B / Drahota Szabo D - Amanmuradova A / Bogdan E 3.601.20     
                138415.10.16:30Chernyshova M / Skamlova C - Erjavec V / Malesevic T 1.602.05     
                128715.10.16:35Garcia-/stollar - Bara I M / Zanevska M 1.801.80     
                136415.10.17:05Jani R-l / Ormaechea P - Chwalinska M / Nagy A 1.801.80     
                129215.10.18:05Bulgaru/ghioroa - Markova J / Seguel D 2.051.60     
                138515.10.18:05Bondar A / Sramkova R - Ce G / Waltert S 1.801.80     
                138615.10.18:35Dascalu N-c / Kovinic D - Juhaszova V / Klaffner M 1.452.40     
                136515.10.19:35Potocnik N / Radisic N - Anshba/detiuc A 2.901.30     

                , ITF (M) Lagos Dublu

                ITF (M) Lagos Dublu
                Rezultat final12 
                146215.10.14:25Mohammed M / Ubon J I - Cheruiyo/yego I 1.801.80     
                145915.10.15:05Ayoola M / Jebutu E - Emmanuel S / Garanganga T 5.001.10     

                , ITF (M)-Sao Paulo(Brasil)-Dublu

                ITF (M)-Sao Paulo(Brasil)-Dublu
                Rezultat final12 
                160815.10.18:30Blumenb/hinschi - Alves M / Oliveira C 1.901.70     

                , ITF (M) Cancun

                ITF (M) Cancun
                Rezultat final12 
                127715.10.17:00D.Volfson - L.Doria 1.085.40     
                132915.10.18:40Hernandez Ramirez, Sergio Luis - J.D.Bendeck 1.801.80     
                135615.10.18:40Hernandez Serrano J. A. - Bybel N. 1.402.50     

                , Cancun, Doubles M-ITF-MEX-26A*

                Cancun, Doubles M-ITF-MEX-26A*
                Rezultat final12 
                160215.10.20:30Barrett H / Cullimore K - Karakachian G A / Silberstein2.101.65     
                160915.10.22:00Carnevale-miino T / Schinteie- Alvarado Berrospi A O / Garcia 1.722.00     

                , ITF (M) Waco

                ITF (M) Waco
                Rezultat final12 
                139015.10.19:30Langmo C. - M.Soto 1.552.15     
                139215.10.19:30G.Brouwer - Nakashima B. 2.801.32     
                138915.10.21:00L.Caruana - Svajda Z. 1.951.67     
                139315.10.21:00A.Rybakov - J.Gray 1.303.00     
                139415.10.21:00Zhu E. - Habib H. 1.652.00     
                139515.10.21:00De Jong J. - S.Carr 1.303.00     

                , Waco, Doubles M-ITF-USA-41A*

                Waco, Doubles M-ITF-USA-41A*
                Rezultat final12 
                163815.10.22:30Farren C / Mchugh A - Bothwell P / Johnson L 1.801.80     
                164015.10.22:30Dempster I / Lovett K - Geerts M / Whitehouse M 1.901.70     
                164415.10.22:30Adams H / Goldhoff G - Bradley J / Findel-hawkins J 1.901.70     

                Handbal

                Handbal

                Danemarca, Danemarca Damehandbold (F)

                Danemarca Damehandbold (F)
                Rezultat final1X21XX212 
                229015.10.20:30F/Herning Ikast - F/Aarhus Utd. 1.2011.06.501.084.09 +8

                Suedia, Suedia Elitserien (M)

                Suedia Elitserien (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                145215.10.19:30IFK Kristianstad - IFK Skovde 1.458.003.501.232.43 +8
                145515.10.20:00Varberg - IF Guif 2.858.501.602.131.35 +8

                Elveția, Elvetia MNLA (M)

                Elvetia MNLA (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                227715.10.20:30K.Schaffhausen - Winterthur 1.2710.04.701.133.20 +8

                Spania, Spania Asobal (M)

                Spania Asobal (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                134615.10.22:00Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto  25.020.0 11.1 +7

                Croația, Croatia Premijer Liga (M)

                Croatia Premijer Liga (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                102315.10.19:30Zamet Rijeka - Porec 1.508.503.101.272.27 +8

                Polonia, Polonia Superliga (M)

                Polonia Superliga (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                219815.10.19:30Vive Kielce - Wybrzeze Gdansk  20.020.0 10.0 +7

                Spania, Spania Copa Del Rey (M)

                Spania Copa Del Rey (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                225315.10.21:30Handbol Bordils - Benidorm 10.016.01.076.15  +5
                224815.10.22:00Sd Atletico Novas - Bm Nava 4.3010.01.303.011.15 +8
                225115.10.22:00Cisne Colegio Los Sauces - Angel Ximenez 5.1010.51.253.431.12 +8

                Austria, Austria HLA (M)

                Austria HLA (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                205115.10.20:00UHK Krems - Alpla Hard 1.528.503.201.292.32 +8

                România, România Liga Naţională (F)

                România Liga Naţională (F)
                Rezultat final1X21XX212 
                147815.10.16:00F/scm Ramnicu Valcea - F/Rapid Bucuresti  22.017.0 9.59 +4
                147715.10.18:00F/CSM Bucureşti - F/HC Dunarea Braila 1.0815.010.01.016.00 +5
                147915.10.18:00F/Corona Brasov - F/U Jolidon Cluj  22.017.0 9.59 +5

                Polonia, Polonia Superliga (F)

                Polonia Superliga (F)
                Rezultat final1X21XX212 
                219915.10.19:00F/MKS Selgros Lublin - F/jks Jaroslaw  20.015.0 8.57 +5

                Islanda, Islanda Urvalsdeild (M)

                Islanda Urvalsdeild (M)
                Rezultat final1X21XX212 
                216115.10.21:30Vs Ibv - Afturelding 1.608.502.801.352.11 +9

                Hochei

                Hochei

                Cehia, Cehia Extraliga

                Cehia Extraliga
                Rezultat final1X21XX212 
                133215.10.19:30Sparta Praga - Litvinov 1.405.505.901.122.851.13+9

                Danemarca, Danemarca Superisligaen

                Danemarca Superisligaen
                Rezultat final1X21XX212 
                115515.10.20:00Esbjerg Energy - Odense Bulldogs 1.425.005.501.112.621.13+8
                117015.10.20:00Aalborg P. - Frederikshavn 2.403.852.501.481.521.22+8
                120115.10.20:00Rodovre Mighty Bulls - Herning Blue Fox 2.204.002.701.421.611.21+8

                Elveția, Elvetia National League

                Elvetia National League
                Rezultat final1X21XX212 
                118915.10.20:45Zsc Lions - Scl Tigers 1.854.603.151.321.871.17+8
                120215.10.20:45HC Fribourg Gotteron - Davos 2.453.802.501.491.511.24+8
                120315.10.20:45Rapperswil - Hc Lugano 2.554.002.351.561.481.22+8

                Franța, Franta Liga Magnus

                Franta Liga Magnus
                Rezultat final1X21XX212 
                122515.10.21:00Chamonix Mont-blanc Pionieers - Boxers Bordeaux 3.454.101.801.871.251.18+3
                120715.10.21:15Hc Amiens Somme - Scorpions De Mulhouse 1.404.805.901.082.651.13+3
                118315.10.21:30Angers Ducs - Hc Briancon 1.305.756.501.063.051.08+3
                122115.10.21:30Anglet Hormadi Elite - Nice Hc 2.004.152.801.351.671.17+3

                Norvegia, Norvegia Elitserien

                Norvegia Elitserien
                Rezultat final1X21XX212 
                100915.10.19:00Stjernen Hockey - Valerenga 5.705.101.422.691.111.14+8

                Rusia, Rusia KHL

                Rusia KHL
                Rezultat final1X21XX212 
                166915.10.14:30Hc Red Star Kunlun - Sev. Cherepovets 2.053.853.101.341.721.23+9
                167215.10.19:00Avangard O. - St.Petersburg 2.453.802.451.491.491.23+9
                167315.10.19:30Vityaz Podolsk - Ufa 2.353.852.651.461.571.25+10

                Rusia, Rusia MHL

                Rusia MHL
                Rezultat final1X21XX212 
                100515.10.17:00Mamonty Yugry - Avto Yeka.(Mhl) 2.353.602.601.421.511.23+3
                100615.10.17:00Sputnik Almetievsk - Sarmaty Orenburg 1.704.303.751.222.001.17+3
                100715.10.17:00Tyumenskiy Legion Tyumen - Snezhnie Barsy 3.855.001.572.181.191.12+3
                231315.10.17:00Irbis Kazan - Belyie Medvedi 1.954.003.051.311.731.19+3
                232415.10.17:00Spartak Moskva - Russkie Vityazi 1.854.303.201.291.831.17+3
                100815.10.18:00Chayka Nizhnyi Novgorod - Stalnye Lisy Magnitogorsk 2.454.002.351.521.481.20+3
                231915.10.18:00Reaktor Nizhne. - Ladia Togliatti 1.654.403.801.202.041.15+3

                Rusia, Rusia VHL

                Rusia VHL
                Rezultat final1X21X