OFERTA: După oră ... +3

OFERTA: După oră ... +3

Afişare listă

Ofertă specială

Ofertă specială

    Fotbal

    Fotbal

    Tenis

    Tenis

    Handbal

    Handbal

    Hochei

    Hochei

    Baschet

    Baschet

    Volei

    Volei

    Baseball

    Baseball

      Floorball

      Floorball

        Fotbal in sala

        Fotbal in sala

            Ofertă specială

            Ofertă specială
            Rezultat final1X21XX212 
            151118.04.17:50Herbert P. H. - B.Coric  3.05 1.50    
            151418.04.19:30CSUSibiu - CSM Oradea  1.7017.02.85    
            150818.04.20:00Alba Berlin - Sc Rasta Vechta  1.3020.05.70    
            151518.04.20:00CSKA Moscow - Baskonia Vitoria  1.3219.05.40    
            152318.04.20:00Fuchse Berlin - THW Kiel  5.0012.51.40    
            150618.04.20:05Washington - San Francisco  1.55 2.85    

            Fotbal

            Fotbal

            Germania, Germania Regionalliga North

            Germania Regionalliga North
            Rezultat final1X21XX212 
            166018.04.19:15VfB Oldenburg - VfL Oldenburg 1.354.707.501.052.891.14+20
            166518.04.20:00Havelse - Hamburg II 2.153.353.001.311.581.25+20
            166318.04.20:30SSV Jeddeloh - Werder B. II 3.503.601.901.771.241.23+20
            166418.04.20:30St.Pauli II - 1 FC Germ Egestorf/Langreder 1.853.404.001.201.841.26+20

            Germania, Germania Regionalliga West

            Germania Regionalliga West
            Rezultat final1X21XX212 
            175118.04.20:00M'gladbach II - SV 19 Straelen 1.753.454.501.161.951.26+20
            175218.04.20:30Alem.Aachen - Verl 1.803.554.001.191.881.24+20

            Germania, Germania Regionalliga Northeast

            Germania Regionalliga Northeast
            Rezultat final1X21XX212 
            171618.04.19:00BFC Dynamo - Bischofswerdaer 1.903.403.701.221.771.26+20
            171318.04.20:00Auerbach - Meuselwitz 1.853.603.551.221.791.22+20
            171518.04.20:00Ger.Halberstadt - Oberlausitz N. 1.753.604.101.181.921.23+20
            171718.04.20:00Chemnitzer FC - Hertha B. II 1.753.704.001.191.921.22+20
            171818.04.20:00Lokomotive Leipzig - VSG Altglienicke 1.554.005.201.122.261.19+20

            Spania, Spania Segunda B Grupa I

            Spania Segunda B Grupa I
            Rezultat final1X21XX212 
            176218.04.18:00Pontevedra CF - Rapido De Bouzas 1.503.706.301.072.331.21+20

            Spania, Spania Segunda B Grupa II

            Spania Segunda B Grupa II
            Rezultat final1X21XX212 
            133318.04.19:00Scd Durango - RS Gimnastica de Torrelavega 2.103.053.501.241.631.31+20

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.14

            Spania Tercera Div. Gr.14
            Rezultat final1X21XX212 
            129018.04.18:30Cd Azuaga - Calamonte 2.153.103.101.271.551.27+5
            129118.04.20:00Arroyo Cp - Ad Llerenense 2.003.203.501.231.671.27+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.7

            Spania Tercera Div. Gr.7
            Rezultat final1X21XX212 
            135518.04.20:00Vallecano (B) - Dav Santa Ana 1.603.704.701.122.071.19+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.18

            Spania Tercera Div. Gr.18
            Rezultat final1X21XX212 
            141618.04.18:00La Solana - Villarrubia Cf 3.403.351.901.691.211.22+5
            141318.04.18:30Almagro Cf - Socuellamos 5.504.201.452.381.081.15+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.2

            Spania Tercera Div. Gr.2
            Rezultat final1X21XX212 
            131818.04.18:00Marino Luanco - La Madalena De Morcin Cf 1.156.5014.0 4.441.06+5
            136218.04.18:00Union Ceares - L Entregu Cf 2.653.002.551.411.381.30+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.8

            Spania Tercera Div. Gr.8
            Rezultat final1X21XX212 
            132818.04.18:00Jupiter Leones - Cd La Granja 1.603.804.301.132.021.17+5
            132018.04.18:30Sc Uxama - Atl.Astorga 14.08.001.105.09 1.02+5
            133018.04.18:30Cf Briviesca Norpetrol - Burgos Promesas 2.453.102.701.371.441.28+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.4

            Spania Tercera Div. Gr.4
            Rezultat final1X21XX212 
            137118.04.18:00Sestao R. - Jd Somorrostro 1.354.507.001.042.741.13+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.17

            Spania Tercera Div. Gr.17
            Rezultat final1X21XX212 
            141518.04.18:00Utebo - Ad Sabinanigo 1.484.005.701.082.351.17+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.15

            Spania Tercera Div. Gr.15
            Rezultat final1X21XX212 
            129518.04.18:00Pena Sport FC - Union Mutilvera 1.653.704.401.142.011.20+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.16

            Spania Tercera Div. Gr.16
            Rezultat final1X21XX212 
            139018.04.19:00Cd Arnedo - Club Deportivo Alberite 2.303.352.701.361.501.24+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.1

            Spania Tercera Div. Gr.1
            Rezultat final1X21XX212 
            124718.04.18:30Silva Sd - Racing Club Villalbes 2.353.202.751.351.481.27+5
            125818.04.19:00Compostela - Cd Arenteiro 1.454.205.501.082.381.15+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.3

            Spania Tercera Div. Gr.3
            Rezultat final1X21XX212 
            130318.04.19:00Centro Deportivo Bezana - Cd Laredo 3.703.201.901.721.191.26+5
            136818.04.19:00Sd Textil Escudo - Velarde Cf 1.853.603.501.221.771.21+5

            Spania, Spania Tercera Div. Gr.11

            Spania Tercera Div. Gr.11
            Rezultat final1X21XX212 
            124218.04.19:00CD Manacor - Cd Ferriolense 2.003.303.201.251.621.23+5

            Italia, Italia Lega Pro Girone A

            Italia Lega Pro Girone A
            Rezultat final1X21XX212 
            126018.04.20:00Robur Siena - Carrarese 2.503.002.801.361.451.32+20

            Austria, Austria Regionala Vest

            Austria Regionala Vest
            Rezultat final1X21XX212 
            113718.04.20:30Kitzbuehel - FC Anif / Red Bull Juniors  2.503.602.351.481.421.21+5

            Austria, Austria Regionala Est

            Austria Regionala Est
            Rezultat final1X21XX212 
            113818.04.20:00Neusiedl - Rapid V. II  2.853.652.051.601.311.19+5

            Austria, Austria Regionala Centru

            Austria Regionala Centru
            Rezultat final1X21XX212 
            113518.04.20:00Stadl Paura - VST Volkermarkt  1.225.608.50 3.381.07+2

            Azerbaijan, Azerbaijan Premier League

            Azerbaijan Premier League
            Rezultat final1X21XX212 
            178818.04.18:00Qarabag FK - FK Keshla 1.225.1011.5 3.531.10+27

            Egipt, Egipt Premier League

            Egipt Premier League
            Rezultat final1X21XX212 
            105218.04.18:00Ismaily - El Zamalek 4.003.301.851.811.191.26+20

            Iran, Iran Pro League

            Iran Pro League
            Rezultat final1X21XX212 
            175518.04.17:45Naft Masjed - Esteghlal K. 1.573.405.801.072.141.24+5

            Iordania, Iordania Cupa

            Iordania Cupa
            Rezultat final1X21XX212 
            122618.04.19:30Al Sareeh - Om Al Qutain 1.255.209.001.013.301.10+5

            Polonia, Polonia I Liga

            Polonia I Liga
            Rezultat final1X21XX212 
            47818.04.19:00Bytovia B. - Raków Cz. 4.203.351.801.861.171.26+31
            49118.04.19:00Podbeskidzie - Wigry S. 1.803.404.101.181.861.25+31

            Danemarca, Danemarca Superliga Playoff

            Danemarca Superliga Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            96018.04.19:00FC Copenhaga - FC Midtjylland 2.203.453.201.341.661.30+61

            Insulele Feroe, Insulele Feroe Premier League

            Insulele Feroe Premier League
            Rezultat final1X21XX212 
            207118.04.20:15HB Torshavn - AB Argir 1.255.507.501.023.171.07+20

            Finlanda, Finlanda Veikkausliiga

            Finlanda Veikkausliiga
            Rezultat final1X21XX212 
            60818.04.18:30Seinajoen JK - HJK Helsinki 3.903.301.951.791.231.30+61

            Muntenegru, Muntenegru Cupa

            Muntenegru Cupa
            Rezultat final1X21XX212 
            180518.04.19:00Buducnost - Sutjeska 2.703.002.501.421.361.30+5

            Rusia, Rusia Football National League

            Rusia Football National League
            Rezultat final1X21XX212 
            90918.04.20:00Baltika - Sibir N. 1.953.004.201.181.751.33+31

            Suedia, Suedia Division 2 Norra Gotaland

            Suedia Division 2 Norra Gotaland
            Rezultat final1X21XX212 
            145118.04.19:15VÅrgÅrda Ik - Vanersborgs FK  1.903.903.001.281.701.16+5

            Suedia, Suedia Division 2 Vastra Gotaland

            Suedia Division 2 Vastra Gotaland
            Rezultat final1X21XX212 
            135018.04.20:00IFK Malmo - Qviding FIF 2.104.002.601.381.581.16+5
            137018.04.20:00Angelholms - Vinbergs If  1.554.504.001.152.121.12+5
            136518.04.20:30Assyriska BK - Stafsinge If  1.853.903.201.251.761.17+5

            Suedia, Suedia Divizia 2 Ostra Gotaland

            Suedia Divizia 2 Ostra Gotaland
            Rezultat final1X21XX212 
            63618.04.19:30Asarums IF FK - Nosaby IF  1.554.154.401.132.141.15+5
            64718.04.20:00Dalstorps IF - Raaslatts SK  1.574.004.501.132.121.16+5

            Suedia, Suedia Division 2 Norrland

            Suedia Division 2 Norrland
            Rezultat final1X21XX212 
            130718.04.20:00Umea Fc Akademi - Taftea Ik  2.453.752.301.481.431.19+5
            131418.04.20:00Sandviks Ik - Piteaa IF  6.005.201.332.791.061.09+5
            132418.04.20:00Friska Viljor FC - Ifk Umea  1.424.455.501.082.461.13+5
            135918.04.20:00Skellefteaa - Lulea  3.303.701.851.741.231.19+5

            Islanda, Islanda Cupa

            Islanda Cupa
            Rezultat final1X21XX212 
            51418.04.19:00IH Hafnarfjordur - Augnablik Kopavogur 3.054.201.851.771.281.15+6

            Tenis

            Tenis

            Monaco, ATP Monte Carlo

            ATP Monte Carlo
            Rezultat final12 
            168918.04.17:50Herbert P. H. - B.Coric 2.751.45    +15

            Monaco, ATP Monte Carlo Dublu

            ATP Monte Carlo Dublu
            Rezultat final12 
            100118.04.18:00Melzer /thiem D - Kubot L/melo M 2.551.45    +6

            , Challenger Sarasota

            Challenger Sarasota
            Rezultat final12 
            102218.04.18:20P.Polansky - Brooksby J. 1.702.05    +6
            123518.04.18:20A.Collarini - B.Fratangelo 3.201.30    +8
            102718.04.19:20Galan Riveros D. E. - T.Paul 2.001.72    +6
            101618.04.19:40G.Clezar - Sandgren T. 2.401.50    +6
            157218.04.19:40H.Dellien - A.Karatsev 1.303.20    +8

            Tunisia, Challenger Tunis Dublu

            Challenger Tunis Dublu
            Rezultat final12 
            111518.04.18:00Bemelma/puetz T - Eysseric/sancic 2.101.65    +6
            112018.04.18:10Mansour/zimonji - Vavasso/vega He 2.001.72    +6
            123118.04.18:10Arguell/duran G - Bonzi B / Halys Q 1.702.00    +6

            , Challenger Sarasota Dublu

            Challenger Sarasota Dublu
            Rezultat final12 
            167818.04.18:00Krueger /reid M - Arias B/bangour 1.552.30    +6
            120818.04.20:40Cuevas/lorenzi- Maytin R / Romboli F 1.652.10    +6

            , ITF (M) Madrid

            ITF (M) Madrid
            Rezultat final12 
            109318.04.19:00I.Gakhov - Echeverria J. 1.056.30     
            182218.04.19:00J.F.Vidal A. - T.Lipovsek P. 2.801.32     

            , ITF (M) Santa Margherita

            ITF (M) Santa Margherita
            Rezultat final12 
            112618.04.18:00Gaston H. - E.Dalla Valle 1.801.80     
            112518.04.18:50T.Martin - W.Leite 2.251.50     
            181718.04.19:10J.Satral - L.Lokoli 1.751.90     

            , ITF (M) Santa Margherita Dublu

            ITF (M) Santa Margherita Dublu
            Rezultat final12 
            118118.04.19:30Iannacc/ramazzo - Johnson/johnson Y 3.101.27     
            206218.04.20:10Arnabol/ferrari - Giacomin/weis A 2.801.32     
            118418.04.20:20Gomez A/zhu M - Cornea/jecan M- 1.801.80     
            205818.04.20:40Apostol/tatomir - Bortolo/fonio G 1.801.80     

            , ITF (F) Santa Margherita

            ITF (F) Santa Margherita
            Rezultat final12 
            112318.04.18:55Badosa Gibert P. - P.Cuk 1.154.10     

            , ITF (M) Orange Park

            ITF (M) Orange Park
            Rezultat final12 
            163218.04.18:00A.Velotti - Kingsley C. 1.402.50     
            163818.04.18:00Popko D. - F.Mantilla 1.173.90     
            163918.04.18:00Villar Y. - J.Olivares 3.601.20     
            164018.04.18:00Zapp L. - A.Ritschard 6.301.05     
            163118.04.19:40M.Spec - Draxl L. 2.051.60     
            163318.04.19:40Ignat, Dragos Constantin - Andreev A. 2.701.35     
            163718.04.19:40R.Rodriguez P. - Major, Kevin 1.173.90     
            165018.04.19:40B.Malla - De Carvalho Cardoso Alves M. 1.322.80     

            , ITF (F) Tabarka Dublu

            ITF (F) Tabarka Dublu
            Rezultat final12 
            117418.04.18:00Lene E/tubello- Dartron/temin M 2.401.45     

            , ITF (F) Dothan

            ITF (F) Dothan
            Rezultat final12 
            166118.04.18:00K.Kucova - E.Perez 1.352.70     
            166818.04.18:00L.Hradecka - Kiick A. 2.051.60     
            167018.04.18:00A.Myers - K.Birrell 2.051.60     
            166918.04.19:30C.Liu - U.Arconada 1.352.70     
            167118.04.19:30L.Davis - Zarazua R. 1.502.25     
            167618.04.19:30Ruse E.-g. - A.Kalinina 1.771.83     

            , ITF (F) Cancun

            ITF (F) Cancun
            Rezultat final12 
            162418.04.18:40M.J.Portillo Ramirez - Bereznyak S. 1.302.90     
            162518.04.18:40M.Armitano - Nadel N. 1.552.15     
            162618.04.18:40Wuarin P. - S.Leon 3.351.23     
            162718.04.18:40Y.L.Miyazaki - Villarreal A. R. 1.552.15     
            163018.04.20:10Kawaguchi N. - Montez P. 1.552.15     

            , ITF (M) Cancun

            ITF (M) Cancun
            Rezultat final12 
            120518.04.18:40J.Bradley - L.Frigerio 5.001.10     
            183718.04.18:40P.Krainik - Oliel Y. 2.151.55     
            120318.04.20:10A.Watson - A.El Mihdawy 1.701.90     
            149718.04.20:10Langmo C. - Zhu E. 3.201.25     
            186018.04.20:10C.Farren - H.Craig 4.101.15     

            , ITF (F) Guayaquil

            ITF (F) Guayaquil
            Rezultat final12 
            120018.04.19:40F/F.Brito - Uberoi N. 1.038.00     
            120218.04.19:40Y.Lizarazo - M.G.Bueno 1.075.70     
            120618.04.19:40I.Martinich - Baranovski A. 1.105.00     
            120718.04.19:40Reasco Gonzalez M. E. - L.Espinoza 1.203.60     
            182818.04.19:40Pulchartova L. - James A. 2.501.40     

            , ITF (m)-Guayaquil

            ITF (m)-Guayaquil
            Rezultat final12 
            148518.04.18:00March A. C. - Huertas Del Pino C. 2.501.40     
            148618.04.18:00Huertas Del Pino Cordova A. - A.Catanzariti 1.124.60     
            149418.04.18:00M.Estevez - J.S.Gomez 1.322.80     
            149518.04.18:00J.Naser - Butsch J. 5.001.10     
            149618.04.18:00L.Aboian - Saffratti M. 1.203.60     

            , ITF (F) Santa Margherita Dublu

            ITF (F) Santa Margherita Dublu
            Rezultat final12 
            121418.04.18:10Bua T/mdlulwa W - Bogdan/scholl C 5.401.08     
            121018.04.18:50Fourlis /kennel - Cakarev/lukas T 1.472.30     
            112218.04.20:15Bulgaru M/ene C - Marchet/rosatel 2.251.50     

            Handbal

            Handbal

            Danemarca, Danemarca Handboldligaen Playoff (M)

            Danemarca Handboldligaen Playoff (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            102518.04.19:30Aarhus - GOG Svendborg 3.409.001.502.471.29 +8

            Germania, Germania Bundesliga 2 (M)

            Germania Bundesliga 2 (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            170418.04.20:00Aue - Balingen 3.709.001.402.621.21 +8
            170518.04.20:30Dormagen - Hamburg 1.708.002.651.401.99 +8

            Germania, Germania Bundesliga (M)

            Germania Bundesliga (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            180118.04.20:00SG Flensburg-Handewitt - VFL Gummersbach  25.025.0 12.5 +5
            180818.04.20:00Fuchse Berlin - THW Kiel 4.4010.01.353.061.19 +8
            181118.04.20:00TSV Hannover Burgdorf - Rhein Lowen 5.0010.01.303.331.15 +9
            181218.04.20:00Ludwigshafen - Goppingen 5.4010.01.273.511.13 +8

            Suedia, Suedia Elitserien (F) Playoff

            Suedia Elitserien (F) Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            101318.04.18:30F/Skuru - F/Lugi 1.1014.09.001.025.48 +8

            Suedia, Suedia Elitserien (M) Playoff

            Suedia Elitserien (M) Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            224618.04.18:00Redbergslids - IFK Kristianstad 3.459.001.452.491.25 +8

            Elveția, Elvetia (M) Playoff

            Elvetia (M) Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            170818.04.20:30Wacker T. - Suhr Aarau 1.678.002.651.381.99 +8
            171218.04.20:30St Gallen - Bern Muri 1.908.002.201.541.73 +8

            Polonia, Polonia Superliga (F)

            Polonia Superliga (F)
            Rezultat final1X21XX212 
            159918.04.19:00F/Energa Koszalin - F/Pogon Szczecin 1.4010.03.401.232.54  

            Cehia, Cehia Extraliga Pt. Clasament (M)

            Cehia Extraliga Pt. Clasament (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            145518.04.20:00Lovosice - Koprivnice  1.908.002.201.541.73  
            145318.04.20:30Frydek-Mistek - Veseli  3.009.001.502.251.29  

            Hochei

            Hochei

            Austria, Austria EHL Playoff

            Austria EHL Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            106318.04.20:15Vienna C. - Klagenfurt 2.104.002.951.381.701.23+9

            Cehia, Cehia Extraliga Playoff

            Cehia Extraliga Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            126118.04.18:00Liberec - Trinec 2.004.153.001.351.741.20+8

            Germania, Germania DEL Playoff

            Germania DEL Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            170118.04.20:30Mannheim - Munich 2.004.302.901.371.731.18+8

            Germania, Germania DEL 2 Playoff

            Germania DEL 2 Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            146118.04.20:30Lowen - Ravensburg 1.705.203.301.282.021.12+8

            Suedia, Suedia Elitserien Playoff

            Suedia Elitserien Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            158818.04.20:30Farjestads - Djurgardens 1.804.253.601.261.951.20+9

            Finlanda, Finlanda Mestis Playoff

            Finlanda Mestis Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            140918.04.18:30Keupa - Kettera 2.704.302.151.661.431.20+8

            , Meci amical intertari (M)

            Meci amical intertari (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            108418.04.18:00Finlanda - Norvegia 1.129.0013.0 5.321.03+7
            143118.04.18:20Cehia - Germania 1.454.905.201.122.521.13+8

            , CM U18 (M)

            CM U18 (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            139818.04.20:3018/Suedia - 18/sua 2.304.552.301.531.531.15+7
            180918.04.20:3018/Canada - 18/Finlanda 1.604.804.001.202.181.14+8

            Baschet

            Baschet

            Lituania, Lituania LKL (M)

            Lituania LKL (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            173318.04.18:00Siauliai - Lietkabelis 3.3016.01.352.741.24 +8
            173218.04.18:30Neptunas - Alytaus 1.1518.05.401.084.15 +9

            Austria, Austria ABL (M)

            Austria ABL (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            134518.04.20:00Gmunden - Vienna D.C. 1.0719.08.001.015.63 +3
            134718.04.20:00Kapfenberg - Oberwart 1.3016.03.601.202.94 +6
            135118.04.20:00Graz - Furstenfeld 1.5015.02.701.362.29 +6
            135318.04.20:00BC Vienna - Traiskirchen 1.6014.02.401.442.05 +6
            135618.04.20:00Wels - Klosterneub. 1.7013.02.251.501.92 +6

            Germania, Germania BBL (M)

            Germania BBL (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            139918.04.20:00Alba Berlin - Sc Rasta Vechta 1.2517.04.801.163.74 +13
            140018.04.20:00Frankfurt - Brose B. 2.5015.01.652.141.49 +13

            , United League (M)

            United League (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            136918.04.19:00U.Kazan - Parma Permsky Kray 1.0323.015.0 9.08 +10

            , Euroliga Playoff (M)

            Euroliga Playoff (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            139518.04.20:00CSKA Moscow - Baskonia Vitoria 1.2717.04.601.183.62 +29

            Suedia, Suedia Ligan Playoff (M)

            Suedia Ligan Playoff (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            175018.04.20:04Norrkoping - Boras 1.4016.03.001.292.53 +9

            Danemarca, Danemarca Basketligaen Playoff (M)

            Danemarca Basketligaen Playoff (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            155718.04.19:45Horsens - Naestved 1.2019.04.701.133.77 +9

            România, Romania Cupa (M)

            Romania Cupa (M)
            Rezultat final1X21XX212 
            148218.04.19:30CSUSibiu - CSM Oradea  1.7713.02.251.561.92 +23

            Volei

            Volei

            Cehia, Cehia Extraliga (M) Playoff

            Cehia Extraliga (M) Playoff
            Rezultat final12 
            134618.04.19:00Kladno Volejbal Cz - Ostrava 1.352.90     

            Germania, Germania Bundesliga 1 Playoff (F)

            Germania Bundesliga 1 Playoff (F)
            Rezultat final12 
            117218.04.18:30F/Schweriner SC - F/SC Potsdam 1.058.10     
            156018.04.20:00F/Stuttgart - F/Alemannia Aachen 1.039.00     

            Cehia, Cehia Extraliga Playoff (F)

            Cehia Extraliga Playoff (F)
            Rezultat final12 
            130818.04.19:00F/Dukla Liberec - F/pvk Olymp Praha 1.303.20     
            130918.04.19:00F/Olomouc - F/ Prostejov 1.125.30     

            România, Romania Divizia A1 Playoff (F)

            Romania Divizia A1 Playoff (F)
            Rezultat final12 
            147118.04.18:30F/csm Lugoj - F/CSM Bucurest 9.001.03     

            Baseball

            Baseball
            Rezultat final12 
            122718.04.20:05Washington - San Francisco 1.502.60    +4
            123718.04.20:10Minnesota - Toronto 1.552.45    +4

            Floorball

            Floorball

            Suedia, Suedia 1- play out

            Suedia 1- play out
            Rezultat final1X21XX212 
            106918.04.20:00Hagunda If - Warbergs 2.406.001.901.711.44  

            Fotbal in sala

            Fotbal in sala

            Croația, Croatia Premier League Playoff

            Croatia Premier League Playoff
            Rezultat final1X21XX212 
            104518.04.20:00MNK Square - Mnk Split Tommy  1.605.253.401.232.06  
            105418.04.20:30Mnk Novo Vrijeme Makarska - Mnk Crnica  1.109.0010.0 4.74  

            , Counter Strike : GO

            Counter Strike : GO
            Rezultat final12 
            238618.04.19:20Faze Clan - Ninjas In Pyjamas  1.372.80     
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            NORMAL
            SYSTEM

            SELECȚIE

            Apasă o cotă pentru a porni biletul virtual...

            GENEREAZA COD