Rezultate: Duminică - 24.03.2019.

Rezultate: Duminică - 24.03.2019.

Afişare listă

Ofertă specială

Ofertă specială

    Fotbal

    Fotbal

    Baseball

    Baseball

    Tenis

    Tenis

    Handbal

    Handbal

    Hochei

    Hochei

    Baschet

    Baschet

    Rugby

    Rugby

    Volei

    Volei

    Sporturi de contact

    Sporturi de contact

      Volei pe plaja

      Volei pe plaja

        Badminton

        Badminton

        Tenis de masa

        Tenis de masa

          Darts

          Darts

            Fotbal in sala

            Fotbal in sala

            Curling

            Curling

              Fotbal australian

              Fotbal australian

                  Ofertă specială

                  Ofertă specială
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1461 Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers129:1271, 1X, 1224.03.01:30 
                  1486 D.Ferrer - A.Zverev2:11, 1X, 1224.03.02:05 
                  1471 Sacramento Kings - Phoenix Suns112:1031, 1X, 12, F224.03.04:00 
                  1465 Chindia T. - Daco-Getica Bucuresti4:21, 1X, 12, F224.03.15:30 
                  1437 F/Danemarca - F/România36:231, 1X, 12, F224.03.16:00 
                  1472 Karlovy Vary - Pardubice2:11, 1X, 1224.03.16:30 
                  1470 Wisla Plock - Pick Szeged20:222, X2, 12, F224.03.17:00 
                  1474 VFL Gummersbach - Bergischer22:292, X2, 12, F224.03.17:00 
                  1468 Mannheim - Nurnberg7:41, 1X, 12, F224.03.17:30 
                  1432 21/Irlanda - 21/Luxemburg3:01, 1X, 12, F224.03.18:00 
                  1462 A.Ramos Vinolas - J.Isner0:22, X2, 12, F224.03.18:00 
                  1469 Munich - Eisbaren0:32, X2, 1224.03.18:00 
                  1446 Cadiz - Cordoba1:1X, 1X, X224.03.19:00 
                  1459 R.Bautista A. - F.Fognini2:01, 1X, 12, F224.03.19:00 
                  1467 Sporting CP - Veszprem KC28:302, X2, 12, F224.03.19:00 
                  1464 M.Raonic - K.Edmund0:22, X2, 1224.03.19:55 
                  1428 U.Cluj - FC Arges0:0X, 1X, X224.03.20:00 
                  1447 Real Madrid - Barcelona76:822, X2, 1224.03.20:30 

                  Fotbal

                  Fotbal
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  738 ACS Energeticianul - CS Mioveni0:0X, 1X, X224.03.11:00+37
                  739 Sportul Snagov - ACS Poli Timișoara0:0X, 1X, X224.03.13:00+36
                  735 Chindia T. - Daco-Getica Bucuresti4:21, 1X, 12, F224.03.15:30+36
                  723 Asu Poli Timisoara - Petrolul P.3:01, 1X, 1224.03.18:00+36
                  734 U.Cluj - FC Arges0:0X, 1X, X224.03.20:00+36
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  551 Kaiserslautern - Osnabruck1:32, X2, 1224.03.14:00+35
                  544 Lotte - Braunschweig0:12, X2, 1224.03.15:00+36
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1513 VfL Oldenburg - SSV Jeddeloh3:01, 1X, 1224.03.15:00+20
                  1529 Holstein K.(A) - VfB Oldenburg2:2X, 1X, X224.03.15:00+20
                  1552 Eintracht N. - SV Drochtersen/Assel0:0X, 1X, X224.03.15:00+21
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  943 FSV Frankfurt - Homburg0:22, X2, 12, F224.03.14:00+20
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2046 Erfurt - Nordhausen1:01, 1X, 1224.03.14:30+20
                  2047 Ger.Halberstadt - Lokomotive Leipzig0:0X, 1X, X224.03.14:30+20
                  2048 FSV Union Furstenwalde - Meuselwitz0:22, X2, 1224.03.14:30+20
                  2049 Berliner AK - VSG Altglienicke2:11, 1X, 1224.03.14:30+20
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1773 F/SC Sand - F/SG Essen-Schönebeck0:12, X2, 1224.03.12:00+5
                  1775 F/MSV Duisburg - F/Bayer Leverkusen1:01, 1X, 1224.03.15:00+5
                  1781 F/Turbine Potsdam - F/Werder Bremen5:01, 1X, 12, F224.03.15:00+5
                  1782 F/FFC Frankfurt - F/Bayern Munich0:32, X2, 12, F224.03.16:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  755 Rayo Majadahonda - Numancia4:01, 1X, 12, F224.03.13:00+36
                  759 Gimnastic - Malaga CF0:12, X2, 1224.03.17:00+36
                  754 Cadiz - Cordoba1:1X, 1X, X224.03.19:00+36
                  761 Granada - Las Palmas1:1X, 1X, X224.03.21:00+36
                  895 Sp.Gijon - Real Oviedo1:01, 1X, 1224.03.21:45+36
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1114 Valladolid (B) - Ad Union Adarve2:11, 1X, 1224.03.12:30+20
                  1120 CD Artistico Navalcarnero - Inter.Madrid1:52, X2, 12, F224.03.13:00+20
                  1121 Las Palmas (B) - Cf Salmantino0:0X, 1X, X224.03.14:00+20
                  1113 Rapido De Bouzas - Dep.La Coruna B2:11, 1X, 1224.03.18:00+20
                  1117 Pontevedra CF - Guijuelo2:11, 1X, 1224.03.18:00+20
                  1119 Coruxo - San Sebastian Reyes2:2X, 1X, X224.03.18:00+20
                  1118 R.M.Castilla - Ponferradina0:0X, 1X, X224.03.18:30+20
                  1115 Atl.Madrid (B) - Burgos0:12, X2, 1224.03.19:00+20
                  1116 C.Leonesa - Celta Vigo (B)3:11, 1X, 12, F224.03.19:00+20
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1122 Real Oviedo B - Sd Gernika0:0X, 1X, X224.03.13:00+20
                  1123 Barakaldo - Sp.Gijon (B)0:12, X2, 1224.03.18:00+20
                  1124 Mirandes - RS Gimnastica de Torrelavega1:01, 1X, 1224.03.18:00+20
                  1127 R.Santander - Union de Irun0:0X, 1X, X224.03.18:00+20
                  1128 UD Logrones - Leioa0:0X, 1X, X224.03.18:00+20
                  1129 Izarra - Athletic Bilbao (B)0:0X, 1X, X224.03.18:00+20
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1140 CD Ebro - Barcelona (B)0:12, X2, 1224.03.13:00+20
                  1141 Levante B - Sabadell3:11, 1X, 12, F224.03.13:00+20
                  1142 Villarreal (B) - Ontinyent CF0:0X, 1X, X224.03.13:00+20
                  1145 Valencia (B) - SD Ejea2:11, 1X, 1224.03.13:00+20
                  1148 Espanyol Bar.B - Atl.Baleares0:22, X2, 1224.03.13:00+20
                  1144 CD Teruel - Conquense0:0X, 1X, X224.03.18:00+20
                  1151 Badalona - Alcoyano2:11, 1X, 1224.03.18:00+20
                  1143 Lleida - CD Castellon0:12, X2, 1224.03.19:00+20
                  1152 Cornella - Peralada CF0:0X, 1X, X224.03.19:00+20
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1156 Almeria (B) - Melilla1:42, X2, 12, F224.03.12:30+20
                  1153 RB Linense - UD Ibiza Eivissa0:0X, 1X, X224.03.13:00+20
                  1155 Marbella - CD San Fernando2:01, 1X, 12, F224.03.13:00+20
                  1157 Granada B - Real Murcia1:22, X2, 1224.03.13:00+20
                  1160 Malaga B - Recreativo Huelva0:12, X2, 1224.03.13:00+20
                  1162 CD Don Benito - CD Badajoz1:22, X2, 1224.03.13:00+20
                  1165 Jumilla CF - Sevilla Atl.1:22, X2, 1224.03.13:00+20
                  1159 Talavera - El Ejido 20122:01, 1X, 12, F224.03.18:00+20
                  1158 Ucam Murcia - Atletico Sanluqueno0:0X, 1X, X224.03.18:30+20
                  1154 Cartagena FC - Villanovense1:1X, 1X, X224.03.19:00+20
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1138 F/F. Albacete - F/R.Sociedad0:12, X2, 1224.03.13:00+5
                  1164 F/Ath.Bilbao - F/Espanyol1:22, X2, 1224.03.13:00+5
                  1167 F/madrid Ccf - F/Malaga1:01, 1X, 1224.03.13:00+5
                  1168 F/SC Huelva - F/cdef Logrono0:22, X2, 1224.03.13:15+5
                  1083 F/Sevilla - F/G.Tenerife0:22, X2, 12, F224.03.14:00+5
                  1139 F/R.Vallecano - F/R.Betis Balompie0:0X, 1X, X224.03.17:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1280 Fun. E.grama - UE Figueres0:12, X2, 1224.03.12:45+5
                  1229 Fc Asco - Fc Martinenc4:11, 1X, 12, F224.03.13:00+5
                  1260 L'Hospitalet - Sant Andreu1:1X, 1X, X224.03.13:00+5
                  1278 FC Vilafranca - Ue Castelldefels3:01, 1X, 12, F224.03.13:00+5
                  1285 Pobla De Mafumet Cf - CE Europa0:42, X2, 1224.03.13:00+5
                  1324 Ue Sants - Ua Horta1:22, X2, 1224.03.13:15+5
                  1266 FC Terrassa - FC Santboia1:22, X2, 1224.03.18:00+5
                  1242 Granollers - AE Prat1:1X, 1X, X224.03.19:00+5
                  1243 Fc Santfeliuenc - Fc Cerdanyola Del Valles0:0X, 1X, X224.03.19:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1205 Xerez CD - Arcos Cf1:01, 1X, 1224.03.13:00+5
                  1210 Coria Cf - CF Algeciras3:11, 1X, 1224.03.13:00+5
                  1213 Cadiz B - San Roque1:01, 1X, 1224.03.13:00+5
                  1218 Betis B - Xerez Fc Deportivo0:12, X2, 1224.03.13:00+5
                  1208 Espeleno Atletico - Cabecense1:22, X2, 1224.03.18:30+5
                  1209 Los Barrios - Cd Utrera1:01, 1X, 1224.03.18:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1257 U Pva Plasencia - Emd Aceuchal3:11, 1X, 12, F224.03.13:00+5
                  1293 Cacereno - Cd Coria2:2X, 1X, X224.03.13:00+5
                  1301 UD Montijo - Olivenza Cf1:32, X2, 1224.03.13:00+5
                  1248 Arroyo Cp - Calamonte1:22, X2, 1224.03.18:00+5
                  1318 Moralo - Atletico Club Pueblonuevo2:01, 1X, 12, F224.03.18:00+5
                  1258 Cp Valdivia - Racing ValverdeÑo6:01, 1X, 12, F224.03.18:30+5
                  1233 Jerez Cf - Valdelacalzada3:01, 1X, 12, F224.03.19:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1288 Cd Huetor Vega - Martos Cd1:01, 1X, 1224.03.13:00+5
                  1244 Club Deportivo Alhaurino - Huetor Tajar2:2X, 1X, X224.03.13:15+5
                  1239 Guadix Cf - Atl.Mancha Real1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1245 CD Linares - Club Polideportivo Almeria2:11, 1X, 1224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1235 Leganes B - RSD Alcala3:11, 1X, 12, F224.03.12:15+5
                  1287 San Fernando D.H. - Getafe (B)0:12, X2, 1224.03.12:30+5
                  1302 Carabanchel - Dav Santa Ana2:11, 1X, 1224.03.12:30+5
                  1236 Cd Mostoles - Tres Cantos3:01, 1X, 12, F224.03.13:00+5
                  1268 Las Rozas - AD Parla4:31, 1X, 1224.03.13:00+5
                  1295 Pozuelo Alarcon - Alcorcon B2:2X, 1X, X224.03.13:00+5
                  1315 Atl.De Pinto - Cd Vicalvaro2:32, X2, 1224.03.13:00+5
                  1326 Vallecano (B) - Villaverde Boetticher2:01, 1X, 12, F224.03.13:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1230 Paiporta Cf - UD Alzira1:32, X2, 12, F224.03.13:00+5
                  1267 Silla Cf - Cd Acero2:01, 1X, 12, F224.03.18:00+5
                  1276 Ud Rayo Ibense - Atzeneta Ue2:2X, 1X, X224.03.18:00+5
                  1282 Eldense - Jove Espanol De San Vicente0:0X, 1X, X224.03.18:00+5
                  1325 Xativa - Vilamarxant Cf2:11, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1283 Cf La Nucia - Atl.Saguntino0:0X, 1X, X224.03.18:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1262 Tomelloso - Cd Villacanas2:2X, 1X, X224.03.13:00+5
                  1231 Mora Cf - Calvo Sotelo Puertollano1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1269 Almagro Cf - Cd Madridejos1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1270 CP Villarrobledo - Cd Manchego Ciudad Real1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1294 Marchamalo - Cd Azuqueca1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1319 Albacete B - Cd Quintanar Del Rey2:01, 1X, 12, F224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1289 Cd Covadonga - Lealtad2:2X, 1X, X224.03.13:00+5
                  1317 Marino Luanco - Universidad Oviedo5:11, 1X, 12, F224.03.17:45+5
                  1320 Caudal Deportivo - La Madalena De Morcin Cf5:01, 1X, 12, F224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1279 Cd Beroil Bupolsa - Ud Santa Marta Tormes2:01, 1X, 12, F224.03.17:30+5
                  1240 Gimn.Segoviana - Burgos Promesas2:11, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1241 La Baneza Cf - Real Avila CF0:42, X2, 12, F224.03.18:00+5
                  1296 Atletico Bembibre - Sd Almazan0:0X, 1X, X224.03.18:00+5
                  1237 Cd Cristo Atletico - Atl.Astorga0:22, X2, 12, F224.03.19:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1272 Santutxu - Sd Balmaseda Fc1:22, X2, 1224.03.12:15+5
                  1255 Deportivo Basconia - Bermeo Ft4:11, 1X, 12, F224.03.12:30+5
                  1290 Club Portugalete - Real Sociedad C3:11, 1X, 12, F224.03.12:30+5
                  1259 Club San Ignacio - Sodupe Uc0:12, X2, 1224.03.13:00+5
                  1291 Amurrio - Cd Santurtzi1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1251 Sestao R. - Deportivo Alaves B0:0X, 1X, X224.03.18:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1224 Atletico Pulpileno - Ed Churra2:2X, 1X, X224.03.12:00+5
                  1207 Lorca Deportiva CF - Menor Club De Futbol2:11, 1X, 1224.03.12:30+5
                  1211 FC Cartagena II - Cd Cieza2:2X, 1X, X224.03.13:15+5
                  1216 Ciudad De Murcia - Los Garres2:11, 1X, 1224.03.17:30+5
                  1228 Real Murcia B - La Hoya Lorca0:22, X2, 12, F224.03.17:30+5
                  1202 Dep.Minera - Yeclano Deportivo1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1227 Mazarron CF - Sfc Minerva0:0X, 1X, X224.03.18:00+5
                  1204 CDA Aguilas - CP La Union2:11, 1X, 1224.03.18:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1234 Villanueva Cf -Cd Binefar1:01, 1X, 1224.03.17:30+5
                  1232 Utebo - Cd La Almunia3:01, 1X, 12, F224.03.18:00+5
                  1284 Cd Brea - R.Zaragoza (B)0:32, X2, 1224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1275 Pena Sport FC - Cd Cantolagua6:11, 1X, 12, F224.03.17:30+5
                  1252 Cd Corellano - Cd Baztan2:42, X2, 12, F224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1281 Yague Cf - Autol3:42, X2, 1224.03.12:30+5
                  1249 Alfaro CD - Rapid De Murillo1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1286 Club Haro Deportivo - Anguiano2:01, 1X, 12, F224.03.18:00+5
                  1316 Cp Calasancio - Ca River Ebro0:12, X2, 1224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1217 Arosa Sc - Ud Ourense1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  1225 Bergantinos - Racing Club De Ferrol0:0X, 1X, X224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1253 Cd Siete Villas - Velarde Cf0:0X, 1X, X224.03.12:45+5
                  1263 Fc Rinconeda Polanco - Ud Samano2:52, X2, 12, F224.03.12:45+5
                  1264 Tropezon - Cd Cayon1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1201 Cd Buzanada - Cd El Cotillo2:11, 1X, 1224.03.14:00+5
                  1206 Tenerife(B) - Atletico Tacoronte2:32, X2, 1224.03.14:00+5
                  1226 Ud San Fernando - Cd Union Sur Yaiza6:11, 1X, 12, F224.03.14:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1203 Cd Son Cladera - Cd Ibiza Islas Pitiusas1:1X, 1X, X224.03.13:00+5
                  1212 Sc Pena Deportiva - Alcudia3:11, 1X, 12, F224.03.13:00+5
                  1223 Cf Soller - Formentera1:01, 1X, 1224.03.13:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1292 Sudtirol - Vicenza C.2:2X, 1X, X224.03.15:30+20
                  1299 Unione Sportiva Fermana - Vis Pesaro 18980:0X, 1X, X224.03.15:30+20
                  1304 Gubbio - Renate0:0X, 1X, X224.03.15:30+20
                  1297 Virtus Verona - Rimini Calcio3:01, 1X, 12, F224.03.17:30+20
                  1298 Ravenna - Albinoleffe0:12, X2, 1224.03.17:30+20
                  1300 Ternana - Pordenone1:1X, 1X, X224.03.17:30+21
                  1303 Fano Calcio - Feralpisalo0:12, X2, 1224.03.17:30+20
                  1305 Giana Erminio - Teramo1:22, X2, 1224.03.17:30+20
                  1306 Imolese Calcio - Monza1:32, X2, 1224.03.17:30+21
                  1799 Triestina Calcio - Sambenedettese4:01, 1X, 12, F224.03.17:30+20
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1307 Catanzaro - Sicula Leonzio3:01, 1X, 12, F224.03.15:30+20
                  1308 Reggio Calabria - Catania3:01, 1X, 1224.03.15:30+20
                  1309 Viterbese - Vibonese Calcio2:2X, 1X, X224.03.15:30+20
                  1310 Rende - SS Cavese3:3X, 1X, X224.03.15:30+20
                  1311 Potenza SC - Bisceglie1:01, 1X, 1224.03.17:30+20
                  1314 SS Monopoli - V.Francavilla1:1X, 1X, X224.03.17:30+20
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  897 Santamarina - Cen.Córdoba1:22, X2, 1224.03.01:30+31
                  418 Dep.Moron - Nueva Chicago1:1X, 1X, X224.03.20:05+31
                  423 Gimnasia Jujuy - Club Almagro0:12, X2, 1224.03.22:00+31
                  426 Ind.Rivadavia - Ferro Carril0:12, X2, 1224.03.22:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2165 Newell's - Villa Mitre De Bahia Blanca1:22, X2, 1224.03.22:10+19
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2192 Colon - San Lorenzo1:1X, 1X, X224.03.01:00+36
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2266 Talleres Escalada - Sacachispas0:12, X2, 1224.03.21:00+19
                  2267 Atl.Colegiales - Defensores Unidos0:12, X2, 1224.03.21:00+19
                  2268 CSD Flandria - Uai Urquiza2:32, X2, 1224.03.21:00+19
                  2270 Comunicaciones - Almirante Brown0:12, X2, 1224.03.21:00+19
                  2271 Jose de Urquiza - Ca San Miguel0:0X, 1X, X224.03.21:00+19
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1190 Deportivo Merlo - Sportivo Italiano0:12, X2, 1224.03.21:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1238 T/Sunshine Coast Fire - Western Pride2:01, 1X, 1224.03.08:00+2
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1330 Sydney O. - Blacktown C.3:3X, 1X, X224.03.07:00+5
                  1256 Rockdale City - Hakoah0:32, X2, 1224.03.07:30+5
                  1274 Sydney Utd. - Wollongong Wolves2:2X, 1X, X224.03.08:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1411 Charlestown City Blues FC - Lake Macquarie City Fc4:11, 1X, 12, F224.03.05:30+5
                  1415 Broadmeadow M. - Hamilton Ol.1:01, 1X, 1224.03.05:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1197 St.Johann - Sk Bischofshofen1:32, X2, 1224.03.16:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  553 Tubize - Roeselare1:1X, 1X, X224.03.17:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  935 Flamengo RJ - Fluminense RJ3:21, 1X, 1224.03.21:00+36
                  936 Madureira RJ - Cabofriense RJ0:0X, 1X, X224.03.21:00+37
                  945 Americano RJ - Botafogo RJ2:2X, 1X, X224.03.21:00+36
                  946 Portuguesa RJ - Resende RJ2:11, 1X, 1224.03.21:00+36
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2215 Sao Paulo SP - Ituano SP2:11, 1X, 1224.03.21:00+28
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1698 Juventude RS - Gremio RS0:62, X2, 12, F224.03.21:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2332 Criciuma SC - Avai SC0:22, X2, 12, F224.03.21:00+5
                  2334 Hercilio Luz Ca - Chapecoense SC2:32, X2, 1224.03.21:00+5
                  2328 Marcilio Dias SC - Metropolitano SC0:12, X2, 1224.03.22:00+5
                  2333 Figueirense SC - Joinville SC0:12, X2, 1224.03.23:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  415 Portuguesa S. - Sao Bernardo SP0:12, X2, 1224.03.15:00+19
                  424 Atl.Penapolense SP - Nacional SP1:01, 1X, 1224.03.15:00+19
                  430 Juventus SP - Santo Andre SP0:12, X2, 1224.03.15:00+19
                  432 Portuguesa SP - Votuporanguense 2:11, 1X, 1224.03.21:00+19
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1191 Taboao Da Serra Sp - Capivariano SP0:42, X2, 12, F224.03.15:00 
                  1193 Monte Azul SP - Batatais FC3:11, 1X, 12, F224.03.15:00 
                  1195 Comercial - Barretos Sp0:0X, 1X, X224.03.15:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1424 Brasiliense DF - Bolamense Fc Df6:01, 1X, 12, F224.03.20:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  439 Atletico MG - Tupynambas Mg3:11, 1X, 12, F224.03.21:00+30
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1192 Sport Recife PE - Petrolina PE4:01, 1X, 12, F224.03.21:00+22
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1420 Goiania Go - Goianesia GO1:1X, 1X, X224.03.21:00+22
                  1422 Aparecidense GO - Goias GO1:32, X2, 12, F224.03.21:00+22
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1188 Operario PR - Maringa FC2:01, 1X, 12, F224.03.21:00+5
                  1194 Toledo Colonia Work PR - Londrina PR2:2X, 1X, X224.03.21:00+5
                  1198 Cianorte PR - Cascavel PR0:22, X2, 1224.03.21:00+5
                  1199 Coritiba PR - Rio Branco PR1:1X, 1X, X224.03.21:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1187 Palmeira Rn - America RN0:32, X2, 12, F224.03.21:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1189 Dom Bosco Mt - Cuiaba MT0:52, X2, 12, F224.03.20:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2310 Arturo Fernandez Vial - Temuco2:2X, 1X, X224.03.01:00+6
                  403 San Marcos - Cobreloa3:11, 1X, 1224.03.22:30+5
                  948 Independiente De Cauquenes - Rangers de Talca2:2X, 1X, X224.03.22:30+5
                  958 Colchagua Cd - Cd Santa Cruz1:1X, 1X, X224.03.22:30+5
                  959 Dep.Concepcion - S.Wanderers1:42, X2, 1224.03.22:30+5
                  960 Lautaro De Bui­n - Melipilla0:32, X2, 12, F224.03.22:30+5
                  978 Deportes Recoleta - Union San Felipe0:0X, 1X, X224.03.22:30+5
                  979 General Velasquez - Deportes Magallanes1:42, X2, 12, F224.03.22:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  628 Dep.Tolima - U.Magdalena1:01, 1X, 1224.03.02:45+31
                  619 Ind.Medellin - Envigado4:11, 1X, 12, F224.03.23:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  597 Tigres FC - Atletico FC1:1X, 1X, X224.03.21:00+5
                  663 Cortulua - Dep. Pereira2:11, 1X, 1224.03.21:00+5
                  641 Orsomarso - Barranquilla1:22, X2, 1224.03.22:00+5
                  686 Valledupar - Quindio0:12, X2, 1224.03.22:00+5
                  722 Real S.Andres - Fortaleza FC2:2X, 1X, X224.03.22:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  656 AD San Carlos - Santos de Guapiles1:01, 1X, 1224.03.03:30+31
                  504 CS Cartagines - Deportivo Saprissa2:01, 1X, 1224.03.19:00+31
                  444 Municipal Grecia - AD Carmelita1:1X, 1X, X224.03.19:05+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1692 Ae Karaiskakis - Iraklis 19081:01, 1X, 1224.03.15:00+5
                  2265 Apollon K. - Panachaiki0:0X, 1X, X224.03.15:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  460 Sparta Rotterdam - Nijmegen1:01, 1X, 1224.03.13:15+36
                  465 Go Ahead Eagles - Twente1:22, X2, 1224.03.15:30+37
                  467 Roda K. - Maastricht2:2X, 1X, X224.03.17:45+36
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2232 Univ.Deportes - Alianza Huanuco1:1X, 1X, X224.03.03:00+31
                  2228 Univ.San Martin - Carlos Mannucci1:01, 1X, 1224.03.18:15+31
                  2227 Dep.Municipal - Sport Boys3:11, 1X, 12, F224.03.23:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  717 Warta P. - GKS Tychy1:1X, 1X, X224.03.16:00+32
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  480 Fcsb 2 - Progresul Spartac2:01, 1X, 12, F224.03.11:00+2
                  449 Vasteras SK - Syrianska1:1X, 1X, X224.03.14:00+31
                  455 Molde - Ostersunds4:11, 1X, 12, F224.03.14:00+31
                  461 AIK Stockholm - Brommapojkarna2:2X, 1X, X224.03.14:00+31
                  483 Kuopio PS - Seinajoen JK2:11, 1X, 1224.03.14:00+31
                  490 Kfum Oslo - Baerum3:01, 1X, 12, F224.03.14:00+31
                  451 Akropolis - Dalkurd0:0X, 1X, X224.03.15:00+31
                  476 Levadia T. - Metta/Lu3:21, 1X, 1224.03.15:30+31
                  441 Ullensaker - Ham-Kam3:01, 1X, 12, F224.03.16:00+31
                  466 Kongsvinger - Degerfors1:22, X2, 1224.03.16:00+31
                  475 Hacken - Gais1:22, X2, 1224.03.16:00+31
                  456 Mjondalen - Stabaek0:12, X2, 1224.03.16:30+31
                  2307 Kristiansund - Aalesund1:01, 1X, 1224.03.16:30+31
                  479 Ranheim- Sundsvall1:1X, 1X, X224.03.17:00+31
                  485 Tromso - Bodø/Glimt2:42, X2, 1224.03.17:00+31
                  447 Viking - Haugesund4:01, 1X, 1224.03.19:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  436 Taiwan - Insulele Solomon0:12, X2, 1224.03.12:00+36
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  934 21/Kazahstan - 21/Estonia1:22, X2, 1224.03.15:00+30
                  435 21/Franţa - 21/Danemarca0:12, X2, 1224.03.22:00+30
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1414 F/Hong Kong - F/Taiwan1:1X, 1X, X224.03.11:00+22
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  564 21/Irlanda - 21/Luxemburg3:01, 1X, 12, F224.03.18:00+29
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2442 RD Congo - Liberia1:01, 1X, 1224.03.15:00+32
                  2443 Zimbabwe - Congo2:01, 1X, 12, F224.03.15:00+32
                  2433 Rep.Central Africană - Rep.Guineea0:0X, 1X, X224.03.16:00+32
                  2440 Tanzania - Uganda3:01, 1X, 12, F224.03.17:00+32
                  2441 Capul Verde - Lesotho0:0X, 1X, X224.03.17:00+32
                  2449 Benin - Togo2:11, 1X, 1224.03.17:00+32
                  2451 Libia - Africa de Sud1:22, X2, 1224.03.19:00+33
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  427 Ţara Galilor - Slovacia1:01, 1X, 1224.03.16:00+92
                  428 Kazahstan - Rusia0:42, X2, 12, F224.03.16:00+91
                  630 Ungaria - Croatia2:11, 1X, 1224.03.19:00+94
                  909 Israel - Austria4:21, 1X, 1224.03.19:00+93
                  910 San Marino - Scoţia0:22, X2, 12, F224.03.19:00+81
                  433 Olanda - Germania2:32, X2, 1224.03.21:45+113
                  659 Polonia - Letonia2:01, 1X, 12, F224.03.21:45+92
                  911 Irlanda de Nord - Belarus2:11, 1X, 1224.03.21:45+82
                  912 Slovenia - Macedonia1:1X, 1X, X224.03.21:45+84
                  913 Cipru - Belgia0:22, X2, 12, F224.03.21:45+94
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1795 23/Mongolia - 23/Hong Kong0:12, X2, 1224.03.11:00+5
                  1786 23/Turkmenistan - 23/Irak0:22, X2, 12, F224.03.13:15+5
                  1792 23/Tadjikistan - 23/India2:01, 1X, 12, F224.03.14:00+5
                  1796 23/Laos - 23/Malaezia0:12, X2, 1224.03.14:45+5
                  1200 23/Indonezia - 23/Vietnam0:12, X2, 1224.03.15:00+5
                  1785 23/Bangladesh - 23/Palestina0:12, X2, 1224.03.15:00+5
                  1787 23/Yemen - 23/Iran0:32, X2, 12, F224.03.16:15+5
                  1789 23/Kirghistan - 23/Iordania0:32, X2, 12, F224.03.16:15+5
                  1784 23/Nepal - 23/Qatar0:52, X2, 12, F224.03.18:00+5
                  1790 23/Kuweit - 23/Siria0:22, X2, 12, F224.03.19:15+5
                  1788 23/Liban - 23/Arabia Saudită0:22, X2, 12, F224.03.19:25+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1831 Ins.Virgine Britanice - Bonaire1:22, X2, 1224.03.21:00+5
                  1829 Porto Rico - Grenada0:22, X2, 1224.03.22:00+5
                  1830 Republica Dominicană - Bermuda1:32, X2, 1224.03.23:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  865 Guabira Montero - Dep. Aurora1:01, 1X, 1224.03.21:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  700 HB Koge - Hvidovre1:22, X2, 1224.03.14:45+31
                  702 Fredericia - Nykobing FC2:11, 1X, 1224.03.14:45+31
                  705 Roskilde - Thisted2:11, 1X, 1224.03.14:45+31
                  706 Viborg - Helsingor1:1X, 1X, X224.03.14:45+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1958 Ringkobing - Tarup-Paarup IF1:01, 1X, 1224.03.15:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1957 BK Avarta - Skovshoved IF2:11, 1X, 1224.03.14:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  901 Kagoshima Utd. - Machida Zelvia0:12, X2, 1224.03.06:00+31
                  902 Jef Utd. - Kyoto1:1X, 1X, X224.03.07:00+31
                  908 Tokushima - Tokyo Verdy1:1X, 1X, X224.03.07:00+31
                  956 Montedio Y. - FC Ryukyu1:1X, 1X, X224.03.07:00+31
                  957 Renofa Yamaguchi - Tochigi0:12, X2, 1224.03.09:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1418 Auckland City - T.Wellington1:32, X2, 1224.03.03:35 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1349 F/Trondheims-Orn - F/Arna-Bjornar0:0X, 1X, X224.03.15:00+5
                  1346 F/Valerenga - F/Stabaek Fotball1:01, 1X, 1224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1250 Tauro - Arabe Unido0:0X, 1X, X224.03.02:00+5
                  1265 UD Universitario - Alianza Fc3:01, 1X, 12, F224.03.22:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2237 River Plate Asunción (PAR) - San Lorenzo2:11, 1X, 1224.03.01:15+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  697 Luch V. - Tyumen1:1X, 1X, X224.03.07:00+31
                  618 Tom Tomsk - Mordovia S.1:01, 1X, 1224.03.10:00+31
                  625 FC Rotor Volgograd - Sibir N.2:01, 1X, 12, F224.03.12:00+31
                  617 Fakel - Baltika1:1X, 1X, X224.03.13:00+31
                  620 Shinnik Y. - Torpedo Armavir0:0X, 1X, X224.03.13:00+31
                  621 Chertanovo - Tambov0:12, X2, 1224.03.13:00+31
                  623 Sochi - SKA Energia2:01, 1X, 12, F224.03.13:00+31
                  624 Spartak M. 2 - FK Olimpiets Nizhny Nov.1:22, X2, 1224.03.13:30+31
                  622 FK Khimki - Zenit St.P. 23:01, 1X, 12, F224.03.14:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1409 FC Petrzalka 1898 - Inter Bratislava1:1X, 1X, X224.03.11:30+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  996 Philadelphia Union - Columbus3:01, 1X, 12, F224.03.01:30+36
                  999 NY Red Bulls - Orlando0:12, X2, 1224.03.01:30+36
                  998 Los Angeles Fc - Salt Lake2:11, 1X, 1224.03.04:30+36
                  1000 New England - Fc Cincinnati0:22, X2, 1224.03.22:00+36
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1374 Louisville City Fc - Hartford Athletic2:11, 1X, 1224.03.01:00+5
                  1375 C.Independence - Atlanta United 23:3X, 1X, X224.03.01:00+5
                  1797 NY Red Bulls II - Nashville Sc1:1X, 1X, X224.03.19:00+5
                  1798 Sacramento Republic Fc - OKC Energy4:11, 1X, 12, F224.03.23:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2507 CA Progreso - Ca Boston River1:1X, 1X, X224.03.21:00+31
                  2509 Club Nacional - Plaza Colonia3:01, 1X, 12, F224.03.21:00+31
                  2511 Juventud - Cerro Largo FC1:01, 1X, 1224.03.21:00+31
                  2513 River Plate (URU) - CA Cerro2:11, 1X, 1224.03.21:00+31
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  769 Estudiantes de Caracas - Aragua1:22, X2, 1224.03.21:00+32
                  2255 Atl.Venezuela - Acad.Puerto Cab.0:0X, 1X, X224.03.21:30+31
                  2256 Mineros G. - Zulia FC1:1X, 1X, X224.03.22:00+31
                  2257 La Guaira - Llaneros5:21, 1X, 12, F224.03.22:00+31
                  2258 Merida FC - Metropolitanos3:01, 1X, 12, F224.03.22:00+31
                  2259 Monagas SC - Caracas FC1:1X, 1X, X224.03.23:00+31

                  Baseball

                  Baseball
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1050 Lotte Giants - Nexen Heroes6:2124.03.07:00 
                  1054 Sk Wyverns - Kt Wiz6:3124.03.07:00 
                  1056 Kia Tigers - Lg Twins3:9224.03.07:00 
                  1060 Nc Dinos - Samsung Lions3:4224.03.07:00 
                  1065 Doosan Bears - Hanwha Eagles1:11224.03.07:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2409 Miami - Houston0:5224.03.01:05 
                  2408 Colorado - Chicago Cubs11:6124.03.03:40 
                  1047 Minnesota - NY Yankees3:5224.03.19:05 
                  1048 Detroit - Toronto18:6124.03.19:05 
                  1051 St.Louis - Miami2:1124.03.19:05 
                  1046 Cincinnati - Colorado3:4224.03.21:05 
                  1049 White Sox - Cleveland7:3124.03.21:05 
                  1059 Texas - Kansas3:3 24.03.21:05 
                  1057 Arizona - Milwaukee2:3224.03.21:10 
                  1053 Oakland - San Francisco5:0124.03.22:05 

                  Tenis

                  Tenis
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1719 Arneodo R / Nys H - Erlich/martin F2:1124.03.14:00+6
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1889 G.Barrere - Y.Maden2:1124.03.16:05+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1026 A.Tomljanovic - A.Kontaveit1:2224.03.02:40+14
                  1094 Andreescu B. V. - A.Kerber2:1124.03.05:05+15
                  1454 Y.Wang - D.R.Collins2:0124.03.18:00+15
                  1103 Putintseva Y. - A.Sevastova2:1124.03.19:50+15
                  1452 P.Hercog - S.Halep1:2224.03.20:10+15
                  1095 E.Mertens - M.Vondrousova0:2224.03.21:50+14
                  1084 Kasatkina D. - V.Williams0:2224.03.22:00+15
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1649 H.Chen L. - Wagner, Stephanie2:1124.03.03:40 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1647 R.Ozaki - D.Aiava0:2224.03.02:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1651 Bains N/mihalik - Aiava D/perez E2:1124.03.04:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1515 O' Connell C. - Bourchier H.0:2224.03.02:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1650 J.Yamasaki - Shimabukuro S.2:0124.03.03:40 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1652 Guo M. - Tauson C.1:2224.03.05:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1035 Dartron E. - A.Carreras1:2224.03.15:30 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1684 L.Gjorcheska - S.Mendez0:2224.03.09:55 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1694 Popko D. - P.Rondoni2:1124.03.09:55 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1043 J.Paolini - A.Bondar2:1124.03.15:30 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1691 J.Vanneste - Schmitz C.0:2224.03.12:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1738 Barranco Cosano J. - Lopez San Martin A.0:2224.03.13:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1021 E.Hoyt - Guinard M.2:0124.03.13:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1695 J.Wachaczyk - I.De Vroome2:0124.03.10:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1678 Zuk K. - P.Vivero G.2:0124.03.10:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1246 Tiafoe F. - M.Kecmanovic2:0124.03.01:40+15
                  1247 D.Ferrer - A.Zverev2:1124.03.02:05+15
                  1106 A.Ramos Vinolas - J.Isner0:2224.03.18:00+15
                  1341 R.Bautista A. - F.Fognini2:0124.03.19:00+15
                  1024 M.Raonic - K.Edmund0:2224.03.19:55+15
                  1102 N.Basilashvili - R.Haase2:0124.03.20:50+15
                  1105 H.Hurkacz - Auger Aliassime F.0:2224.03.22:55+15
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1022 J.Sorgi - Toledo Bague P.0:2224.03.11:00 
                  1027 Kopriva V. - A.zhurbin2:0124.03.11:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1030 Stokke M. - M.Bjorklund0:2224.03.11:00 
                  1031 M.Helgo - Skamlova C.0:2224.03.12:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1028 Lopez Mo/toledo - Carou I/paz J P2:1124.03.14:30 
                  1029 Battagl/lavagno - Kestelb/sorgi J0:2224.03.14:30 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1032 Gavrila/spigare - Ayala S/steur J2:0124.03.13:20 
                  1033 Simion/skamlova - Mujan G/scholl 2:1124.03.14:45 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1018 A.Ritschard - S.Kozlov2:1124.03.22:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1019 H.Casanova - T.M.Etcheverry2:0124.03.16:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1042 Huertas/huertas - Casanov/cerundo1:2224.03.20:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1509 Arias B/bangour - Broady/kozlov S2:0124.03.01:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1036 Hourigan, Paige Mary - Osorio Serrano M. C.2:0124.03.17:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1041 D.Hidalgo - F.Mena0:2224.03.17:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1427 Gonzale/zeballo - J.Caba/R.Fara2:1124.03.17:00+6
                  1974 Lopez F/lopez M - Dodig I/roger-v0:2224.03.17:00+6
                  1007 Bopanna/shapova - Granolle/mektic2:0124.03.18:35+6
                  1968 Klaasen/venus M - Middelk/schwart0:2224.03.20:35+6
                  1100 Koolhof/tsitsip - Murray/soares B2:1124.03.22:00+6
                  ClasamentRezultatCâştigă pronosticul   
                  8728 A.Sevastova0 24.03.18:00 
                  ClasamentRezultatCâştigă pronosticul   
                  9059 M.Raonic0 24.03.18:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2362 Groenef/hradeck - Niculesc/spears0:2224.03.01:15+6
                  2361 Hsieh S/strycov - Christi/muhamma2:0124.03.02:05+6
                  1085 Jurak D/olaru R - Arruabar/watson2:0124.03.17:00+6
                  1135 Azarenk/barty A - Krunic/panova A2:1124.03.19:00+6
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1670 Giustino L. - M.Polmans1:2224.03.06:40+9
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1273 Balaji/hach Ver - Purcell/saville0:2224.03.05:00+6

                  Handbal

                  Handbal
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1720 FHK Elite - Frederikshavn FI29:211, 1X, 12, F224.03.15:00+5
                  1723 Skive FH - Sydhavsoerne28:352, X2, 1224.03.15:00+8
                  1091 Tonder - Hoj28:261, 1X, 12, F224.03.16:00+8
                  1099 Odder - Hc Odense Herrer32:281, 1X, 12, F224.03.16:30+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1754 Encantada - Porto 26:292, X2, 12, F224.03.13:00+9
                  1765 Balatonfuredi Kse - La Rioja35:341, 1X, 1224.03.15:00+8
                  1760 Rk Eurofarm Rabotnik - TSV Hannover Burgdorf17:292, X2, 12, F224.03.20:00+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1734 Wisla Plock - Pick Szeged20:222, X2, 12, F224.03.17:00+17
                  1743 Sporting CP - Veszprem KC28:302, X2, 12, F224.03.19:00+17
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1037 F/Austria - F/Cehia25:282, X2, 12, F224.03.15:00+8
                  1944 F/Danemarca - F/România36:231, 1X, 12, F224.03.16:00+8
                  1038 F/Ungaria - F/Japonia33:211, 1X, 12, F224.03.16:15+5
                  1039 F/Croatia - F/Slovenia28:271, 1X, 1224.03.17:00+8
                  1961 F/Polonia - F/Argentina26:231, 1X, 12, F224.03.17:15+5
                  1946 F/Franţa - F/Norvegia22:242, X2, 12, F224.03.19:15+8
                  1945 F/Slovacia - F/Islanda28:302, X2, 1224.03.19:30+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2318 Porec - Umag33:211, 1X, 12, F224.03.20:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1126 Karvina - Frydek-Mistek34:231, 1X, 12, F224.03.11:30+4
                  1456 Plzen - Lovosice34:241, 1X, 12, F224.03.11:30+4
                  1081 Koprivnice - Jicin36:241, 1X, 12, F224.03.19:00+4
                  1107 Veseli - Dukla15:232, X2, 1224.03.19:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1689 Hamburg - Aue26:26X, 1X, X224.03.16:00+8
                  1690 HC Elbflorenz Dresden - Lubbecke25:272, X2, 1224.03.18:00+7
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1729 Minden - SC Magdeburg25:272, X2, 12, F224.03.14:30+10
                  1732 SC Leipzig - Melsungen26:292, X2, 12, F224.03.17:00+7
                  1736 VFL Gummersbach - Bergischer22:292, X2, 12, F224.03.17:00+9
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1761 Vs Ibv - Fh Hafnarfjordur31:291, 1X, 12, F224.03.16:00+7
                  1750 Afturelding - Ka Akureyri22:262, X2, 1224.03.20:00+8
                  1763 Stjarnan - Grotta30:271, 1X, 12, F224.03.21:30+8
                  1767 Ir Reykjavik - Fram23:282, X2, 1224.03.21:30+8
                  1771 Selfoss - Haukar Hafnarfjordur27:292, X2, 1224.03.21:30+7
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1755 Zaglebie - KS Gwardia Opole26:191, 1X, 1224.03.14:00+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1749 Potaissa Turda - Hc Buzau32:201, 1X, 12, F224.03.18:00+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1088 RK Cimos Koper - Celje 31:322, X2, 1224.03.19:45 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1769 BM Alcobendas - Ademar Leon24:252, X2, 1224.03.13:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2465 HK Malmo - IK Savehof21:21X, 1X, X224.03.17:15+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1908 Amicitia Z. - Gossau25:191, 1X, 12, F224.03.17:00+7
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1910 Suhr Aarau - St Gallen28:28X, 1X, X224.03.17:00+8
                  1909 Winterthur - Wacker T.25:241, 1X, 1224.03.18:00+8

                  Hochei

                  Hochei
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1659 Linz - Graz2:2X, 1X, X224.03.18:00+8
                  1657 RB Salzburg - Sapa Fehervar6:11, 1X, 12, F224.03.20:15+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1338 Belfast - Sheffield5:11, 1X, 12, F224.03.18:00+3
                  1339 Dundee S. - Cardiff D.3:11, 1X, 1224.03.19:00+3
                  1340 Guildford - Coventry4:4X, 1X, X224.03.20:00+3
                  1343 Fife - Nottingham3:3X, 1X, X224.03.20:30+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2079 Vitkovice - Trinec1:22, X2, 1224.03.16:00+7
                  2080 M.Boleslav - Liberec4:11, 1X, 1224.03.18:00+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1062 Karlovy Vary - Pardubice2:11, 1X, 1224.03.16:30+8
                  1077 Litvinov - Chomutov4:21, 1X, 12, F224.03.16:30+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1440 Augsburg - Dusseldorf3:3X, 1X, X224.03.15:00+8
                  1451 Mannheim - Nurnberg7:41, 1X, 12, F224.03.17:30+8
                  1439 Munich - Eisbaren0:32, X2, 1224.03.18:00+8
                  1441 Koln - Ingolstadt4:21, 1X, 12, F224.03.20:00+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1078 Lausitzer - Kaufbeuren5:5X, 1X, X224.03.18:00+8
                  1110 Dresdner - Bietigheim0:42, X2, 12, F224.03.18:00+8
                  1125 Crimmitschau - Lowen5:11, 1X, 1224.03.18:00+8
                  1075 Bad Nauheim - Ravensburg4:4X, 1X, X224.03.19:30+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1089 Wolfe Freiburg - Tolzer Lowen4:31, 1X, 1224.03.19:30+8
                  1130 SC Deggendorf Fire - Ehc Bayreuth4:4X, 1X, X224.03.19:30+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1061 Stavanger - Storhamar2:2X, 1X, X224.03.19:30+7
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2077 Gruner Il - Narvik 3:102, X2, 12, F224.03.15:00+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1637 Omskie Y. - Mamonty Yugry1:22, X2, 1224.03.09:00+3
                  1638 Tolpar - Avto Yeka.(Mhl)1:22, X2, 1224.03.10:00+3
                  1639 Loko - Din. St.Petersburg (MHL)3:21, 1X, 1224.03.12:00+3
                  1640 Almaz - SKA-1946 St.P.0:52, X2, 1224.03.13:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1373 B.Bystrica - Poprad4:31, 1X, 1224.03.19:00+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1448 Vaxjo - Lulea4:4X, 1X, X224.03.16:00+8
                  1450 Hv 71 - Farjestads1:32, X2, 1224.03.16:00+7
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1586 Leksands - AIK Stockholm7:21, 1X, 12, F224.03.16:00+2
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1444 EHC Lustenau - Red Bull Salzburg U204:21, 1X, 1224.03.18:30+8
                  1442 Ritten - Hk Olimpija5:01, 1X, 1224.03.19:00+8
                  1443 HC Jesenice - Asiago6:01, 1X, 12, F224.03.19:00+8
                  1445 Cortina - Pustertal2:72, X2, 12, F224.03.19:30+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1683 Sh. Soligorsk - Neman Grodno2:42, X2, 12, F224.03.11:30+2
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1345 RoKi - Leki8:61, 1X, 1224.03.17:00+8
                  1585 TuTo - Sapko5:01, 1X, 12, F224.03.17:00+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1347 Koo-Vee - Kajaanin Hokki4:21, 1X, 12, F224.03.17:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1321 Tychy - Podhale3:3X, 1X, X224.03.18:00+2
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1351 Winnipeg - Nashville 5:01, 1X, 12, F224.03.01:00+9
                  1352 Toronto- NY Rangers1:1X, 1X, X224.03.01:00+9
                  1353 Montreal- Buffalo 7:41, 1X, 12, F224.03.01:00+9
                  1354 Florida- Boston3:72, X2, 12, F224.03.01:00+9
                  1355 Carolina- Minnesota 5:11, 1X, 12, F224.03.01:00+9
                  1358 St. Louis- Tampa Bay 4:31, 1X, 1224.03.02:00+9
                  1359 Dallas- Pittsburgh2:32, X2, 1224.03.02:00+9
                  1360 Vancouver- Calgary 1:32, X2, 12, F224.03.04:00+9
                  1362 Las Vegas - Detroit 2:2X, 1X, X224.03.04:00+9
                  1363 Los Angeles - Anaheim 3:3X, 1X, X224.03.04:30+8
                  1380 Washington- Philadelphia3:11, 1X, 12, F224.03.18:30+9
                  1381 NY Islanders - Arizona2:01, 1X, 12, F224.03.21:00+9
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1475 Cleveland - Hershey4:11, 1X, 12, F224.03.21:00+3
                  1476 Charlotte - Hartford6:21, 1X, 12, F224.03.21:00+3
                  1477 Wilkes-Barre - Springfield 3:21, 1X, 1224.03.21:05+3
                  1478 San Antonio - Grand Rapids1:32, X2, 12, F224.03.22:00+3

                  Baschet

                  Baschet
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2105 Umana Venezia - Avellino76:651, 1X, 12, F224.03.18:00+8
                  2110 Pallacanestro Cantù - Trieste66:882, X2, 1224.03.18:30+8
                  2101 Torino - Brescia Leonessa 89:912, X2, 1224.03.19:00+7
                  2108 Sassari - Trentino88:701, 1X, 12, F224.03.19:15+8
                  2109 Brindisi - Pallacanestro Varese81:771, 1X, 12, F224.03.19:30+8
                  2104 Cremona - AJ Milano76:721, 1X, 1224.03.20:05+9
                  2102 Pistoia Basket - Reggio Emilia76:802, X2, 1224.03.21:45+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1911 Siauliai - Zalgiris Kaunas78:932, X2, 12, F224.03.17:20+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1965 Start Lublin - Asseco Prokom71:802, X2, 12, F224.03.13:40+6
                  1967 Gtk Gliwice - Trefl Sopot77:751, 1X, 12, F224.03.18:00+6
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2122 Estudiantes - Ucam Murcia86:1102, X2, 1224.03.13:30+8
                  2123 Rio Breogan - Fuenlabrada92:962, X2, 1224.03.13:30+8
                  2119 Unicaja M. - RN Monbus74:631, 1X, 12, F224.03.18:00+8
                  2120 MoraBanc Andorra - Herbalife Gran Canaria99:851, 1X, 12, F224.03.18:00+8
                  2124 Zaragoza - Baskonia Vitoria81:791, 1X, 1224.03.18:00+10
                  2125 Valencia B. - Joventut93:801, 1X, 12, F224.03.20:30+8
                  2126 Real Madrid - Barcelona76:822, X2, 1224.03.20:30+9
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1865 Melilla - Real Betis Energía Plus72:772, X2, 12, F224.03.13:00+6
                  1860 Palencia - Prat J.64:631, 1X, 1224.03.13:30+6
                  1862 Caceres Club Baloncesto - Bilbao64:64X, 1X, X224.03.13:30+6
                  1867 Ourense - Palma Air54:662, X2, 1224.03.20:00+6
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2178 Fenerbahce U. - Tofas89:561, 1X, 12, F224.03.12:00+8
                  2183 Royal Hali - Anadolu Efes Istanbul65:662, X2, 1224.03.14:15+8
                  2184 Buyukcekmece - Bahcesehir Koleji86:86X, 1X, X224.03.16:30+10
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2182 Enisey K. - Zenit 85:872, X2, 12, F224.03.11:00+8
                  2181 Tsmoki-Minsk - Parma Permsky Kray80:681, 1X, 1224.03.14:00+8
                  2179 Nizhny N. - Zielona G.101:611, 1X, 12, F224.03.16:00+5
                  2180 VEF Riga - U.Kazan52:822, X2, 12, F224.03.17:00+9
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1845 Westports M.Dragons - Formosa Dreamers97:961, 1X, 1224.03.08:30+3
                  1846 Singapore Slingers - Mono Vampire BC100:891, 1X, 12, F224.03.10:00+3
                  1851 Saigon Heat - Alab Pilipinas81:801, 1X, 1224.03.12:00+3
                  1863 E.Long Lions - Wolf Warriors101:701, 1X, 12, F224.03.14:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1419 Dinamo B. - CS Phoenix Galati84:751, 1X, 12, F224.03.18:00+5
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1417 BCM U Pitesti - CSM Craiova83:801, 1X, 12, F224.03.20:45+9
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2143 Antwerp - Brussels B.74:681, 1X, 12, F224.03.16:00+6
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1979 Sc Corinthians Paulista - Vasco Da Gama85:721, 1X, 12, F224.03.16:00+9
                  1982 Minas - Cearense95:851, 1X, 12, F224.03.16:00+8
                  1983 Paulistano - Botafogo100:1042, X2, 1224.03.16:00+8
                  1985 Bauru - Joinville / Aabj84:761, 1X, 12, F224.03.16:00+9
                  1984 Flamengo - Bc BrasÍlia97:541, 1X, 12, F224.03.18:00+6
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2149 Dijon B. - Limoges109:871, 1X, 12, F224.03.19:30+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2168 Roanne - Nancy80:741, 1X, 12, F224.03.18:00+6
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1978 F/basket Lattes Montpellier - F/basket Landes51:501, 1X, 1224.03.16:30+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1875 Panionios - Olympiacos Piraeus65:1012, X2, 12, F224.03.17:00+7
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1504 H.Beer Sheva - Macc.Rishon77:531, 1X, 12, F224.03.21:15+8
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1840 Chiba Jets - Akita101:681, 1X, 12, F224.03.08:05+3
                  1844 Tokyo Alvark - D.D.Nagoya100:741, 1X, 12, F224.03.08:05+3
                  1838 Brave Thunders K. - Hokkaido Levanga92:771, 1X, 12, F224.03.09:05+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1864 Basketball Academie Limburg - Apollo Amsterdam68:752, X2, 12, F224.03.17:00+6
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1834 NorthPortBatang Pier - Talk 'N Text109:831, 1X, 1224.03.10:30+3
                  1859 San Miguel - Alaska Aces114:961, 1X, 12, F224.03.12:45+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1636 Oliveirense - Ovarense87:621, 1X, 12, F224.03.16:15+3
                  1642 Porto - Lusitania Expert103:701, 1X, 12, F224.03.17:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1878 F/Nadezhda - F/Enisey Krasnoyarsk75:822, X2, 1224.03.14:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1888 LG Sakers - KT Sonicboom85:85X, 1X, X224.03.12:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1006 Massagno - Vevey Riviera Basket93:851, 1X, 12, F224.03.17:00+3
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1214 Washington Wizards - Miami Heat108:1132, X2, 1224.03.01:00+7
                  1215 Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers129:1271, 1X, 1224.03.01:30+8
                  1219 Chicago Bulls - Utah Jazz83:1142, X2, 12, F224.03.02:00+10
                  1455 Memphis Grizzlies - Minnesota99:1122, X2, 1224.03.02:00+10
                  1220 Golden State Warriors - Dallas Mavericks91:1262, X2, 1224.03.02:30+10
                  1221 Sacramento Kings - Phoenix Suns112:1031, 1X, 12, F224.03.04:00+8
                  1222 Portland Trail Blazers - Detroit Pistons117:1121, 1X, 12, F224.03.04:00+8
                  1184 New York Knicks - Los Angeles Clippers113:1242, X2, 12, F224.03.18:00+9
                  1378 Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers127:1051, 1X, 12, F224.03.22:30+7

                  Rugby

                  Rugby
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1166 Salford RD - Wigan W.22:302, X2, 12, F224.03.17:00 
                  1174 London Broncos - Hull FC24:282, X2, 12, F224.03.17:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1312 Canterbury B. - Parramatta E.16:362, X2, 12, F224.03.07:05 
                  1367 Wests Tigers - New Zealand W.34:61, 1X, 12, F224.03.09:10 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1413 Workington T. - Gateshead Thunder32:301, 1X, 12, F224.03.17:00 
                  1421 KeighleyC. - North Wales24:221, 1X, 12, F224.03.17:00 
                  1800 Barrow B. - Swinton L.26:332, X2, 1224.03.17:00 
                  1801 Halifax - Toronto Wolfpack12:482, X2, 12, F224.03.17:00 
                  1802 Bradford - Leigh C.26:121, 1X, 1224.03.17:00 
                  1804 Rochdale H. - Widnes V.4:502, X2, 12, F224.03.17:00 
                  1817 FeatherstoneR. - Dewsbury22:322, X2, 1224.03.17:00 
                  1818 York City Knights - Sheffield E.16:242, X2, 1224.03.17:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1665 Queensland R. - Brumbies36:141, 1X, 1224.03.07:05 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1522 Nottingham - Richmond13:352, X2, 1224.03.17:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2542 Racing Metro 92 - Bordeaux B.45:271, 1X, 12, F224.03.17:50 
                  2538 La Rochelle - Toulouse19:232, X2, 1224.03.22:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2063 Beziers - Biarritz12:232, X2, 1224.03.15:15 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1548 Exeter - Bath29:101, 1X, 12, F224.03.17:00 

                  Volei

                  Volei
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1828 F/sokol Post No - Sg Prinz Brunnenbau Volleys1:3224.03.18:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1679 Guibertin - Zoersel1:3224.03.19:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2039 Sesi SP - Um Itapetininga3:0124.03.02:30 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2346 Hurrikaani - Etta2:3224.03.17:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1040 F/polkky Kuusamo - F/hpk Hameenlinna3:2124.03.17:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1722 E.V.Siena - Ravenna3:2124.03.19:00 
                  1724 Lube Civitanova - Valentia3:0124.03.19:00 
                  1725 Milano - Perugia3:2124.03.19:00 
                  1730 Verona - Modena2:3224.03.19:00 
                  1731 Padova - Latina3:0124.03.19:00 
                  1737 A.Sora - Bcc Castellana Grotte - New Ma3:0124.03.19:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2341 F/millenium Brescia - F/imoco Volley Conegliano3:2124.03.18:00 
                  2342 F/novara - F/ubi Banca San Bernardo Cuneo3:2124.03.18:00 
                  2343 F/club Italia - Chieri 76 Volleyball3:1124.03.18:00 
                  2344 F/lardini Filottrano - F/il Bisonte Firenze1:3224.03.18:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2399 Monini Spoleto - Ngm Mobile Santa Croce3:0124.03.19:00 
                  2404 Gas Sales Piacenza - CA Bergamo3:0124.03.19:00 
                  2412 Tipiesse Cisano Bergamasco - Pag Taviano3:0124.03.19:00 
                  2413 Alessano - Apd Roma Volley1:3224.03.19:00 
                  2423 CR Cantu - Videx Royalpat Grottazzolina3:1124.03.19:00 
                  2457 Acqua Fonteviva Massa - AP Brescia3:2124.03.19:00 
                  2483 Messaggerie Bacco Catania - Castellana0:3224.03.19:00 
                  2485 Vbc Mondovi - Montalbano Arena Macerata1:3224.03.19:00 
                  2459 Ortona - Tinet Prata Di Pord Enone3:0124.03.20:00 
                  2482 Rinascita Lagonegro - Potenza3:0124.03.20:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2415 Libertas Martignacco - Barricalla Collegno0:3224.03.18:00 
                  2430 Battistelli Sg Marignano - Zambelli Orvieto3:1124.03.18:00 
                  2460 F/Ravenna - Lpm Bam Mondovi2:3224.03.18:00 
                  2464 Caserta - F/Perugia3:2124.03.18:00 
                  2470 Volley Soverato - Trentino0:3224.03.18:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1086 SigelMarsala - P2p Givova Baronissi3:0124.03.18:00 
                  1090 Eurospin Ford Sara Pinerolo - Vc Sassuolo3:0124.03.18:00 
                  1092 Volley Group Roma - Cutrofiano Volley1:3224.03.18:00 
                  1097 Sorella Ramonda Ipag - Polisportiva Hermaea Olbia3:0124.03.18:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1508 Kedzierzyn Kozle - Belchatow3:1124.03.15:45 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2560 F/LKS C.Lodz - F/Bielsko-Biala3:1124.03.18:30 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2578 Ptps Pila - Legionovia L.3:0124.03.19:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2097 F/Uralochka - F/Metar Chelyabinsk3:0124.03.14:00 
                  2096 F/Minchanka Minsk - F/Proton S.3:2124.03.16:00 
                  2098 F/Din.Moscova - F/Lok.Kaliningrad3:2124.03.16:00 

                  Sporturi de contact

                  Sporturi de contact
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1014 Dadashev, Maxim - Sismundo, Ricky1:01, 1X, 1224.03.01:00 
                  1016 Magdaleno, Jesse - Ramos, Rico1:01, 1X, 1224.03.01:00 

                  Volei pe plaja

                  Volei pe plaja
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1824 Haussener Y / Metral Q - Dressler C / Huber A0:2224.03.05:50 
                  1327 Eglseer/schnetzer F - Haussener Y / Metral Q1:2224.03.11:00 
                  1328 Sivolap M / Yarzutkin A - Dressler C / Huber A1:2224.03.12:00 

                  Badminton

                  Badminton
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1914 Watanabe K. - Rouxel T.2:1124.03.16:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1924 Gilmour K. - Kawakami S.1:2224.03.15:30 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1919 Koga A / Saito T - Lee Y / Wang C L1:2224.03.15:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1921 Birch C / Smith L - Hsu Y C / Hu L F2:0124.03.14:30 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1066 Labar R / Tran A - Gicquel T / Delrue D0:2224.03.14:00 

                  Tenis de masa

                  Tenis de masa
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1073 Kato M. - Huang, Yu Wen4:1124.03.11:00 
                  1074 Li, Xiang - Diaconu A.3:4224.03.12:50 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1071 S.Mengel - Qiu, Dang3:4224.03.11:55 
                  1072 Sipos, Rares - Zhai Y.0:4224.03.13:45 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1068 Lin, Yun-ju - T.Pucar4:3124.03.10:30 

                  Darts

                  Darts
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1927 M.van Gerwen - J.Wattimena6:0124.03.14:00 
                  1821 K.ratajski - G.Price4:6224.03.14:15 
                  1936 M.Suljović - Cullen J.6:3124.03.14:55 
                  1820 J.Wade - D.Chisnall6:1124.03.15:25 
                  1819 J.Pipe - Webster D.6:1124.03.15:50 
                  1933 Cross R. - J.Clayton6:4124.03.16:25 
                  1822 D.van den Bergh - Gurney D.0:6224.03.16:55 
                  1939 P.Wright - Smith, Ross6:3124.03.17:25 

                  Fotbal in sala

                  Fotbal in sala
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1149 Alumnus - Mnk Brod 0355:21, 1X, 12, F224.03.18:30 
                  1150 Mnk Jesenje - Mnk Novo Vrijeme Makarska0:42, X2, 12, F224.03.19:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1899 Burinhosa - Benfica1:42, X2, 12, F224.03.18:00 
                  1903 Pinheirense - Leoes1:52, X2, 12, F224.03.18:00 
                  1904 Viseu 2001 Adsc - AD Fundao2:72, X2, 12, F224.03.19:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1082 Sinara - Norilsky Nickel5:31, 1X, 12, F224.03.10:00 
                  1010 Kprf - Tyumen3:52, X2, 1224.03.13:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1915 Magna Gurpea - Inter Movistar5:5X, 1X, X224.03.14:15 
                  1922 Santa Coloma - Barcelona2:32, X2, 1224.03.18:00 

                  Curling

                  Curling
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1942 F/Japonia - F/Coreea de Sud5:7224.03.11:00 
                  1943 F/Suedia - F/Elveţia7:8224.03.17:00 

                  Fotbal australian

                  Fotbal australian
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  2060 St Kilda - Gold Coast85:84124.03.04:10 
                  2061 Greater Western - Essendon112:40124.03.06:20 
                  2068 Fremantle - North Melbourne141:59124.03.09:20 

                  ClasamentRezultatCâştigă pronosticul   
                  8473 Kuzmina, Anastasiya 1-1024.03.14:45 
                  8498 Herrmann, Denise 1-6, 1-1024.03.14:45 
                  8508 Makarainen, Kaisa  24.03.14:45 
                  8602 Wierer, Dorothea  24.03.14:45 
                  8703 Olsbu Roeiseland, Marte 1-1024.03.14:45 
                  8711 Vittozzi, Lisa  24.03.14:45 
                  8712 Oeberg, Hanna 1-1, 1-3, 1-6, 1-1024.03.14:45 
                  8967 Dahlmeier, Laura  24.03.14:45 
                  8970 Eckhoff, Tiril 1-3, 1-6, 1-1024.03.14:45 
                  9018 Preuss, Franziska 1-1024.03.14:45 
                  9019 Fialkova, Paulina 1-6, 1-1024.03.14:45 
                  9052 Davidova, Marketa  24.03.14:45 
                  9053 Aymonier, Celia  24.03.14:45 
                  9056 Braisaz, Justine  24.03.14:45 
                  9058 Yurlova-percht, Ekaterina  24.03.14:45 
                  9060 Tandrevold, Ingrid Landmark  24.03.14:45 
                  9062 Brorsson, Mona  24.03.14:45 
                  9075 Egan, Clare 1-3, 1-6, 1-1024.03.14:45 
                  9076 Hildebrand, Franziska  24.03.14:45 
                  9090 Hojnisz, Monika  24.03.14:45 
                  9092 Bescond, Anais  24.03.14:45 
                  ClasamentRezultatCâştigă pronosticul   
                  9167 Johannes Thingnes Bø 1-1, 1-3, 1-6, 1-1024.03.17:30 
                  9168 Tarjei Bø 1-1024.03.17:30 
                  9183 Maillet, Quentin Fillon  24.03.17:30 
                  9184 Arnd Peiffer 1-3, 1-6, 1-1024.03.17:30 
                  9220 Doll, Benedikt 1-3, 1-6, 1-1024.03.17:30 
                  9222 Desthieux, Simon 1-1024.03.17:30 
                  9223 Hofer, Lukas 1-6, 1-1024.03.17:30 
                  9224 Loginov, Alexandr  24.03.17:30 
                  9225 Christiansen, Vetle Sjastad 1-6, 1-1024.03.17:30 
                  9226 Guigonnat, Antonin  24.03.17:30 
                  9227 Samuelsson, Sebastian  24.03.17:30 
                  9228 Evgeniy Garanichev  24.03.17:30 
                  9229 Windisch, Dominik  24.03.17:30 
                  9230 Lesser, Erik  24.03.17:30 
                  9231 Rastorgujevs, Andrejs  24.03.17:30 
                  9232 Bjontegaard, Erlend  24.03.17:30 
                  9233 Pidruchnyi D.  24.03.17:30 
                  9234 Eder, Simon  24.03.17:30 
                  9235 Weger B.  24.03.17:30 
                  9236 Labee-lund, Henrik 1-1024.03.17:30 
                  9237 Jakov Fak  24.03.17:30 
                  9238 Krcmar, Michal  24.03.17:30 

                  ClasamentRezultatCâştigă pronosticul   
                  8014 Kobayashi, Ryoyu 1-1, 1-3, 1-6, 1-1024.03.10:00 
                  8015 Eisenbichler, Markus 1-3, 1-6, 1-1024.03.10:00 
                  8017 Piotr Żyła 1-6, 1-1024.03.10:00 
                  8019 Timi Zajc 1-6, 1-1024.03.10:00 
                  8020 Domen Prevc 1-3, 1-6, 1-1024.03.10:00 
                  8021 Kamil Stoch  24.03.10:00 
                  8025 Simon Ammann  24.03.10:00 
                  8030 Wolny, Jakub  24.03.10:00 
                  8035 Stefan Kraft  24.03.10:00 
                  8043 Forfang, Johann Andre 1-1024.03.10:00 
                  8045 Dawid Kubacki 1-6, 1-1024.03.10:00 
                  8076 Robert Johansson  24.03.10:00 
                  8122 Kark Geiger 1-1024.03.10:00 
                  8184 Semenic, Anze 1-1024.03.10:00 
                  8187 Richard Freitag  24.03.10:00 
                  8249 Peter Prevc  24.03.10:00 
                  8250 Michael Haybock  24.03.10:00 

                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1891 Hanwha Life Esports - Sandbox Gaming0:2224.03.10:00 
                  1858 Afreeca Freecs - Kingzone DragonX1:2224.03.13:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1892 Funplus Phoenix - Bilibili Gaming 2:0124.03.08:00 
                  1890 Vici Gaming- Team World Elite1:2224.03.11:00 
                  1895 Rogue Warriors - Oh My God 0:2224.03.13:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1896 OpTic Gaming - Golden Guardians0:1224.03.01:00 
                  1898 Tsm - Clutch Gaming1:0124.03.02:00 
                  1900 Counter Logic Gaming - 100 Thieves1:0124.03.03:00 
                  1883 Cloud9 - Clutch Gaming1:0124.03.21:00 
                  1902 Echo Fox - Counter Logic Gaming1:0124.03.23:00 
                  Rezultat finalRezultatCâştigă pronosticul   
                  1098 Virtus Pro - Fnatic2:1124.03.14:30